Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Військово-цивільна адміністрація Апарат Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Запобігання проявам корупції Архів
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: неділя, 18 серпня 2019

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяАпаратСектор з питань запобігання та виявлення корупціїЗапобігання проявам корупції
Архів
 1. ВІДОМОСТІ про результати розгляду судами області адміністративних протоколів щодо порушення вимог Закону України "Про боротьбу з корупцією" особами, уповноваженими на виконання функцій держави Луганської області (за даними територіального управління Державної судової адміністрації України в області за 2009 рік) від 05.02.2010 р.
  у форматі HTML

 2. ВІДОМОСТІ щодо державних службовців органів виконавчої влади Луганської області, притягнутих до адміністративної  відповідальності за порушення вимог Закону України "Про боротьбу з корупцією" (за даними територіального управління Державної судової адміністрації України та ГУМВС України  в Луганській області за 2009 рік)   від 05.02.2010 р.
  у форматі HTML

 3. ВІДОМОСТІ щодо державних службовців органів виконавчої влади Луганської області, притягнутих до адміністративної відповідальності за порушення вимог Закону України „Про боротьбу з корупцією” (за даними територіального управління Державної судової адміністрації України та ГУМВС України в Луганській області за І півріччя 2009 року)   від 26.08.2009 р.
  у форматі HTML

 4. ВІДОМОСТІ щодо результатів розгляду судами області адміністративних протоколів про порушення вимог Закону України „Про боротьбу з корупцією” державними службовцями органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування Луганської області (за даними територіального управління Державної судової адміністрації України в області за І півріччя 2009 року)   від 26.08.2009 р.
  у форматі HTML

 5. ВІДОМОСТІ щодо державних службовців органів виконавчої влади Луганської області, притягнутих до адміністративної відповідальності за порушення вимог Закону України „Про боротьбу з корупцією” (за даними територіального управління Державної судової адміністрації України та УМВС України в Луганській області за 2008 рік)   від 10.02.2009 р.
  у форматі HTML

 6. ВІДОМОСТІ щодо результатів розгляду судами області адміністративних протоколів про порушення вимог Закону України „Про боротьбу з корупцією” державними службовцями органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування Луганської області (за даними територіального управління Державної судової адміністрації України в області за 2008 рік) від 10.02.2009 р.
  у форматі HTML

 7. Відомості щодо державних службовців органів виконавчої влади Луганської області, притягнутих до адміністративної відповідальності за порушення вимог Закону України „Про боротьбу з корупцією” від 05.02.2008 р.
  у форматі HTML

 8. Відомості щодо результатів розгляду судами області адміністративних протоколів про порушення вимог Закону України „Про боротьбу з корупцією” державними службовцями органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування Луганської області від 05.02.2008 р.
  у форматі HTML

||


Архів по роках:
200820092010
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера