Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Військово-цивільна адміністрація Обласний комітет доступності
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: субота, 01 квітня 2023

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністрація
Обласний комітет доступності
Обласний російський драматичний театр

В області продовжується роботи з виконання Указу Президента України від 18.12.2007 № 1228 „Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями”, ефективного вирішення питань щодо створення сприятливого середовища для людей з інвалідністю, реалізації ними права на участь в економічній, політичній, соціальній та культурній сферах суспільного життя.

Координатором роботи з питань безбар’єрного доступу до об’єктів соціальної інфраструктури в області виступають обласний та регіональні комітети доступності, до складу яких обов’язково включено представників громадських організацій інвалідів.

Станом на 20.07.2009 року проведено 27 засідань обласного комітету, в тому числі 3 виїзних засідання, 2 селекторні наради. .


Обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.М.Горького
Обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.М.Горького

На засіданнях обласного комітету заслухані звіти начальника Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації, начальників управлінь культури і туризму, містобудування та архітектури, у справах преси та інформації, транспорту та зв’язку облдержадміністрації, управління державної автомобільної інспекції УМВС України в Луганській області тощо  з питань забезпечення вільного доступу інвалідів до об’єктів  житлового та громадського призначення,  дорожно-тротуарної мережі.

За результатами роботи, проведеної обласним та місцевими комітетами доступності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, у містах та районах області станом на 01.07.2009 року пандусами і кнопками виклику персоналу обладнано 3803 будівель адміністративного та житлово-громадського призначення, обладнано пандусами та пониженими бордюрами 430 перехресть  вулиць, 296 місць зупинок громадського транспорту, 170 стоянок  транспорту,  встановлено 19 світлофорів зі звуковими сигналами для незрячих осіб, 192 спеціальних дорожніх знаків.


Місце стоянки для машин інвалідів. Сватівська міська рада
Місце стоянки для машин інвалідів. Сватівська міська рада

Особлива увага приділяється контролю за додержанням нормативних вимог чинного законодавства щодо забезпечення доступності при проектуванні об’єктів житлово-громадського призначення, проходженні експертизи проектів, оформленні дозволу на проведення будівельних робіт та прийнятті об’єктів в експлуатацію. Органами архітектури на місцях при видачі архітектурно-планувальних завдань в обов’язковому порядку враховуються вимоги ДБН В.2.2-17:2006 «Доступність будинків та споруд для маломобільних груп населення».

Державним підприємством «Луганська обласна служба «Укрдерж-інвестекспертиза» при проведенні експертизи проектів нових та реконструкції існуючих об’єктів житлово-громадського призначення до розгляду проектів залучаються представники громадських організацій інвалідів. Проекти об’єктів, у яких не передбачено створення умов для маломобільних груп населення,  повертаються на доопрацювання. 

Інспекцією держархбудконтролю області здійснюється контроль за дотриманням проектної документації при будівництві об’єктів та введенні їх в експлуатацію. Об’єкти житлово-громадського призначення, де не виконані заходи щодо доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення, в експлуатацію не приймаються.


Лутугинська районна рада та районна державна адміністрація.

Лутугинська районна рада та районна державна адміністрація.

За 6 місяців 2009 року по Луганській області введено в експлуатацію 151 обۥєкт житлово-громадського призначення, з яких: 8 – відповідно до нормативних вимог не підлягають облаштуванню елементами доступності; у 24 – вхід розташовано на рівні тротуару; 40 – облаштовано нормативними пандусами; 79 – облаштовано кнопками виклику, у зв’язку з неможливістю облаштування пандусами за технічних умов. 

 

Попередня сторінка || Наступна сторінка
Сторінки:
12345678910111213

Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера