Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Військово-цивільна адміністрація Обласний комітет доступності
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: субота, 01 квітня 2023

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністрація
Обласний комітет доступності

Відповідно до покладених завдань одним із напрямків роботи Головного управління є організація роботи із забезпечення інвалідів різних категорій автомобілями на пільгових умовах та здійснення контролю за їх експлуатацією згідно з нормами діючого законодавства.
 
На обліку в Головному управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації знаходиться 3935 інвалідів різних категорій, які мають право на отримання автотранспорту безкоштовно або на пільгових умовах через органи праці та соціального захисту населення, в тому числі інвалідів Великої Вітчизняної війни та прирівняних до них 527 особи, решта - інваліди загального захворювання, інваліди з дитинства тощо.
 
На виконання державної програми „Забезпечення інвалідів автомобілями" згідно з наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 18.10.2010 № 324 „Про розподіл автомобілів для інвалідів на 2010 рік" до Луганської області надійшло 73 автомобіля.
 
Відповідно до норм діючого законодавства автомобілями забезпечено 26 інвалідів війни І групи з числа осіб, які безпосередньо брали участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни та війни з Японією, 24 інваліди війни II групи з числа осіб, які безпосередньо брали участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни та війни з Японією, 14 осіб, прирівняних до інвалідів війни на підставі статті 7 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та 9 інвалідів інших категорій.
 
Протягом 2010 року один інвалід отримав автомобіль як гуманітарну допомогу.
 
Головним управлінням праці та соціального захисту населення облдержадміністрації цілеспрямовано ведеться робота щодо забезпечення цільового використання автомобілів, якими забезпечуються інваліди.
 
Відповідно  до Порядку забезпечення  інвалідів автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2006 № 999, після смерті інваліда, якого було забезпечено автомобілем на пільгових умовах, і які є власністю органів праці та соціального захисту населення, у разі коли термін експлуатації автомобіля менше 10 років, автомобіль залишається в сім'ї у разі наявності в ній інваліда, який має право на забезпечення автомобілем на пільгових умовах та перебуває на обліку в органах праці та соціального захисту населення або викупити, сплативши його вартість з урахуванням ступеня зношеності та суми, сплаченої за нього. В інших випадках члени сім'ї зобов'язані повернути автомобіль до органів праці та соціального захисту населення.
Кошти, отримані від викупу автомобілів акумулюються на спеціальному рахунку Фонду соціального захисту інвалідів України і направляються на навчання інвалідів вождінню та виробництво нових машин.
 
У 2010 році правом викупу автомобіля скористалося 18 членів сімей померлих інвалідів. Загальна сумма отримана від викупу складає 231008 грн. Пройшли навчання вождінню автомобілів 2 інвалідів.
 
Членами сімей повернуто 8 автомобілів. Повернуті автомобілі проходять технічну експертизу і у разі позитивного висновку щодо придатності до експлуатації будуть передані інвалідам, які перебувають на обліку.

Попередня сторінка || Наступна сторінка
Сторінки:
12345678910111213

Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера