Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Військово-цивільна адміністрація Обласний комітет доступності
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 25 лютого 2021

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністрація
Обласний комітет доступності

 

Обласним комітетом забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури 10 грудня 2010 року проведено чергове виїзне засідання, на якому розглядалося питання щодо організації виконання указів Президента України, розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших нормативно-правових актів з питань створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями на території міста Свердловська.
 
Засідання пройшло під головуванням заступника голови облдержадміністрації, голови обласного комітету доступності О.М.Ткаченка. В роботі прийняли участь перший заступник Свердловського міського голови, голова міського комітету доступності М.І.Слєсарев. Також були запрошені члени міського комітету забезпечення доступності, керівники структурних підрозділів міськвиконкому, голови сільських та селищних рад, представники громадських організацій.
 
Свою роботу обласний комітет забезпечення доступності традиційно розпочав із огляду об'єктів соціально-побутового призначення.
 
Станом на 01.12.2010 року в місті проживає близько 6 тисяч осіб з обмеженими фізичними можливостями, серед яких більше тисячи осіб з ураженням опорно-рухового апарату, а 183 передвигаються на інвалідних візках.
 
Рішенням вісімнадцятої сесії Свердловської міської ради від 16.01.2008 № 333 затверждена Програма забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення.
 
За період з 2008 до 2010 року освоєно 254,4 тис. грн коштів, передбачених цією Програмою.
 
Кошти використано на забезпечення доступності до будівель міської ради, заниження бордюрів по центральній вулиці, облаштування пандусами житлових
будинків, де проживают інваліди, на організацію роботи служби «соціальне таксі».
 
Служба «соціальне таксі» працює в місті з 2009 року. її роботу організовано спільно з приватним підприємцем П.М.Леничем, який установив на автомобілі „Газель" підйомник. На засіданні «комітету доступності» за участю міських громадських організації інвалідів було затверджено Порядок користування службою «соціальне таксі».
 
Згідно з Порядком послуги «соціального таксі» для інвалідів та осіб, які їх супроводжують, громадських організацій інвалідів надаються безкоштовно з понеділка по п'ятницю, с 8-00 до 17-00 години, субота й неділя вихідні.
 
У 2009 році службою «соціальне таксі» скористалося 108 осіб з обмеженими фізичними можливостями. На ці цілі з місцевого бюджету було спрямовано 40,0 тис. грн.
 
У 2010 році на службу «соціальне таксі» з місцевого бюджету виділено 75,5 тис. грн. За 11 месяців поточного року цією послугою скористалося 102 інваліди.
Попередня сторінка || Наступна сторінка
Сторінки:
12345678910111213

Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера