Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Військово-цивільна адміністрація Обласний комітет доступності
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: субота, 01 квітня 2023

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністрація
Обласний комітет доступності

13 жовтня 2010 року відбулося спільне засідання обласного та Ровеньківського міського комітетів доступності.

 

13 жовтня 2010 року відбулося спільне засідання обласного та Ровеньківського міського комітетів доступності, на якому розглядалося питання щодо організації виконання указів Президента України, розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших нормативно-правових актів з питань створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями на території міста Ровеньки.

 

Засідання пройшло під головуванням заступника голови облдержадміністрації, голови обласного комітету доступності О.М.Ткаченка. В роботі прийняли участь перший заступник Ровеньківського міського голови, голова міського комітету доступності О.В.Тимошенко. Також були запрошені керівники структурних підрозділів міськвиконкому, голови селищних та сільських рад, представники громадських організацій інвалідів.

 

Свою роботу обласний комітет доступності розпочав із огляду об'єктів соціально-побутового призначення.

 

На 01.10.2010 в міському управління праці та соціального захисту населення на обліку перебуває 4471 особа, які мають групу інвалідності, серед яких 398 чол.- І групу, 1514 - II групу, 2340 - III групу. Із загальної кількості 209 інвавідів-візочників.

 

На теперішній час доступні для маломобільних груп населення 137 об'єктів соціально-побутового призначення: 58 обладнано нормативними пандусами, 67 -кнопками виклику, 12 - мають вхід на рівні тротуару. В першу чергу це будівлі органів виконавчої влади, міське управління праці та соціального захисту населення, центр зайнятості населення, Пенсійний фонд тощо. 14 лікувально-профілактичних закладів міста розташовані в 24 будівлях, які обладнано пандусами (в тому числі З приміщення Центральної міської лікарні), решта - кнопками виклику або мають вхід на рівні тротуару.

 

Не залишаються по за увагою міської влади доступність об'єктів закладів освіти, культури, житлово-комунального господарства, транспорту та зв'язку тощо.

 

Певна увага приділяється безпеці руху осіб з обмеженими фізичними можливостями: перехрестя вулиць облаштовуються заниженими бордюрами, встановлюються світлофори, які обладнано спеціальними пристроями для інвалідів з вадами зору та слуху, виділяються місця для безкоштовного паркування автотранспорту інвалідів.

 

За результатами обстеження об'єктів соціально-побутового призначення та під час обговорення стану роботи стосовно створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями на території міста Ровеньки як членами обласного комітету доступності, так і присутніми представниками громадських організацій звернуто увагу на недоліки, внесено конкретні пропозиції щодо їх усунення та удосконалення роботи.

 

Відділення міського Пенсійного Фонду України Місце для паркування автотранспорту інвалідів біля Центральної міської лікарні
Приміщення міського суду Приміщення міської ради

 

Попередня сторінка || Наступна сторінка
Сторінки:
12345678910111213

Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера