09 листопада 2012, 14:44

Нарада з питань застосування містобудівного та земельного законодавства

       Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України разом з Державним земельним агентством України (ДЗА), за участю представників спеціально уповноважених органів містобудування і архітектури та територіальних органів ДЗА 8 листопада 2012 року в м. Києві було проведено семінар-нараду з  питань, що виникають у практичній  діяльності в регіонах по застосуванню містобудівного та земельного законодавства, нормативно-правових актів та державних будівельних норм.

       На нараді, серед інших питань, було повідомлено про завершення розробки Публічної кадастрової карти України, яку планується обнародувати 1 січня 2013 року. Передбачається, що кожний зацікавлений зможе побачити в мережі Інтернет межі та відомості про цільове використання будь-якої земельної ділянки, наданої у різні роки, а в разі виявлення помилок мати можливість звернутися до розробника щодо їх виправлення.

        Директор Департаменту містобудування, архітектури та планування територій Соколов І.А. доповів про внесення змін до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” стосовно відведення земельних ділянок за межами населених пунктів, можливості зміни цільового призначення земельних ділянок та інше.

        Крім того, заступник директора Департаменту Білоус С.Я. ознайомив присутніх з проектом Методичних рекомендацій з розроблення положень про структурні підрозділи місцевих державних адміністрацій, необхідних для реалізації пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 р. № 887 “Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації”, які найближчим часом будуть затверджені.