План роботи з 19.11.2013 по 22.11.2013

ПЛАН РОБОТИ

управління містобудування та архітектури облдержадміністрації  з 19.11.2013 по 22.11.2013

1. Проведення моніторингу розробки (оновлення) містобудівної документації  населених пунктів області.

Відповідальні: Івасішин М.Д.

2. Проведення моніторингу щодо пайової участі замовників у створенні та розвитку інфраструктури населеного пункту.

Відповідальні: Івасішин М.Д.

3. Опрацюваня пропозицій Мінрегіону України по забезпеченню розроблення спільно з органами місцевого самоврядування у складі містобудівної документації розділу щодо розвитку інвестиційно-привабливих територій з метою створення належних умов для підвищення економічного потенціалу регіонів.

Відповідальні: Івасішин М.Д.

4. Провести прийом громадян у громадсько-правовій приймальні облдержадміністрації 20.11.2013 року.

Відповідальні: Івасішин М.Д., Савченко А.В.

5. Опрацювання доручення НАК «Нафтогаз України» та надання інформаційно-аналітичного матеріалу щодо стану будівництва об’єктів газопостачання відповідно до розпорядження КМУ від 26.09.2009 № 1001- р.

Відповідальні: Савченко А.В.

6. Підготовка та надання Мінрегіону України щотижневої інформації щодо виконання програми іпотечного кредитування.

Відповідальні: Савченко А.В.

7. Підготовка та надання Мінрегіону України щотижневої інформації щодо плану заходів за участю Віце-прем’єр-міністра України Вілкула О.Ю. та Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Темника Г.П.

Відповідальні: Савченко А.В.

8. Підготовка та надання до Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації щомісячної інформації щодо моніторингу та оцінки тенденцій економічного і соціального розвитку регіонів.

Відповідальні:  Савченко А.В.

9. Підготовка та проведення 20.11.2013 року засідання ініціативної групи з вирішення питання добудови житлового будинку по вул. Генерала Лашина, № 186 в м. Луганську.

Відповідальні:   Савченко А.В.

10. Підготовка та надання до управління інформаційної діяльності облдержадміністрації щотижневої інформації про заходи у сфері містобудівної діяльності, що проходять у населених пунктах області.

Відповідальні:  Івасішин М.Д., Савченко А.В.

11. Опрацювання щотижневих протокольних доручень за підсумками засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Відповідальні:  Савченко А.В.

12. Розробка проекту Програми економічного і соціального розвитку області на 2014 рік.

Відповідальні:  Савченко А.В.

13. Опрацювання протоколу наради Кабінету Міністрів України  від 21.10.2013 щодо стану виконання завдань і заходів Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.

Відповідальні:  Савченко А.В.

14. Опрацювання протокольних доручень обласної ради щодо проведення інвентаризації регіональних програм та приведення обсягу їх фінансування у відповідність з реальними фінансовими можливостями.

Відповідальні:  Савченко А.В.

15. Підготовка та надання Мінрегіону України щомісячної інформації щодо активізації роботи з реалізації державних житлових програм.

Відповідальні:  Савченко А.В.

16. Опрацювання протокольних доручень від 28.10.2013 № 2 за результатами апаратної наради у заступника голови облдержадміністрації Міхєєва С.О. щодо проведення інвентаризації всіх об’єктів незавершеного будівництва області та визначення ступені їх пріоритетності.

Відповідальні:  Савченко А.В.

17. Підготовка та надання Мінрегіону України щомісячної інформації щодо проблемних питань на ринку будівництва.

Відповідальні:  Савченко А.В.

18. Проведення роботи з науково-технічного впорядкування документів постійного зберігання та з особового складу управління.

Відповідальні: Івасішин М.Д.

19. Підготовка та надання на ім’я першого заступника голови облдержадміністрації Лозовського Е.М. інформації щодо відзначення Міжнародного дня інвалідів.

Відповідальні: Івасішин М.Д.,  Савченко А.В.

20. Проведення наради  18.11.2013 щодо розгляду звернень   громадян,  які надійшли до управління.

Відповідальні: Івасішин М.Д.,  Савченко А.В.

21. Підготовка та надання до Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації інформації про проблеми забезпечення права на соціальний захист вразливих категорій населення.

Відповідальні: Савченко А.В.

22. Проведення наради 19.11.2013 з метою ознайомлення співробітників управління  зі змінами в законодавчих актах.

Відповідальні:  Радченко С.М.

23. Проведення наради 22.11.2013 з питання створення відділів містобудівного кадастру в органах містобудування та архітектури.

Відповідальні: Івасішин М.Д., Савченко А.В.

24. Відпрацювання документів, що надійшли до управління та потребують термінового розгляду.

Відповідальні: Івасішин М.Д.,Савченко А.В.

Начальник відділу планування та забудови населених пунктів                                                                           М.Д.Івасішин