План роботи з 02.12.2013 по 06.12.2013 

 

                     

ПЛАН РОБОТИ

управління містобудування та архітектури

облдержадміністрації  з 02.12.2013 по 06.12.2013

1. Проведення моніторингу розробки (оновлення) містобудівної документації  населених пунктів області.

Відповідальні: Івасішин М.Д.

2. Проведення моніторингу щодо пайової участі замовників у створенні  та розвитку інфраструктури населеного пункту.

Відповідальні: Івасішин М.Д.

 3. Опрацювання доручення Адміністрації Президента України щодо проблемних питань надання земельних ділянок.

Відповідальні: Івасішин М.Д.

4. Розгляд звернення представників органу самоорганізації населення «Квартал Степовий» м. Луганська щодо законності будівництва поблизу житлових будинків з наданням інформації до Адміністрації Президента України.

Відповідальні: Івасішин М.Д.

5. Проведення роботи щодо опрацювання наказу Мінрегіону України від 16.09.2013 № 452 про внесення змін до Переліку відомостей, які містять службову інформацію, що є власністю держави і яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування».

 Відповідальні: Івасішин М.Д.

6. Проведення роботи щодо громадського обговорення  проекту Плану основних заходів цивільного захисту Луганської області на 2014 рік з наданням пропозицій з цього питання до управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації.

Відповідальні: Івасішин М.Д.

7. Опрацювання доручення НАК «Нафтогаз України» та надання інформаційно-аналітичного матеріалу щодо стану будівництва об’єктів газопостачання відповідно до розпорядження КМУ від 26.09.2009 № 1001- р.

Відповідальні: Удоденко Т.Ю.

8. Підготовка та надання Мінрегіону України щотижневої інформації щодо виконання програми іпотечного кредитування.

Відповідальні: Удоденко Т.Ю.

9. Підготовка та надання Мінрегіону України щомісячної інформації щодо спрямування коштів місцевих бюджетів на виконання заходів програм житлового будівництва.

Відповідальні:  Удоденко Т.Ю.

10. Підготовка та проведення 04.12.2013 року засідання ініціативної групи з вирішення питання добудови житлового будинку по вул. Генерала Лашина,       № 186 в м. Луганську.

Відповідальні:   Удоденко Т.Ю.

11. Підготовка та надання Мінрегіону України інформації щодо фінансування з місцевих бюджетів програм пільгового кредитування молоді для будівництва або придбання житла.

Відповідальні:   Удоденко Т.Ю.

12. Підготовка та надання до управління інформаційної діяльності облдержадміністрації щотижневої інформації про заходи у сфері містобудівної діяльності, що проходять у населених пунктах області.

Відповідальні:  Івасішин М.Д., Удоденко Т.Ю.

13. Опрацювання щотижневих протокольних доручень за підсумками засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Відповідальні:  Удоденко Т.Ю.

14. Підготовка та надання Мінрегіону України щомісячної інформації щодо будівництва об’єктів промислового виробництва та інженерно-транспортної інфраструктури.

Відповідальні:  Удоденко Т.Ю.

15. Підготовка та надання до Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації щомісячної інформації щодо протокольних рішень наради під головуванням О. Вілкула від 04.04.2013 з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Відповідальні:  Удоденко Т.Ю.

16. Підготовка та надання до Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації щомісячної інформації щодо моніторингу та оцінки тенденцій економічного і соціального розвитку регіонів.

Відповідальні:  Удоденко Т.Ю.

17. Підготовка та надання до організаційного відділу облдержадміністрації щомісячної інформації до доповіді Президенту України про ситуацію в регіонах.

Відповідальні:  Удоденко Т.Ю.

18. Опрацювання протокольних доручень від 25.11.2013 № 5 за результатами апаратної наради у заступника голови облдержадміністрації Міхєєва С.О.

Відповідальні:  Івасішин М.Д., Удоденко Т.Ю.

19. Проведення роботи з науково-технічного впорядкування документів постійного зберігання та з особового складу управління.

Відповідальні: Івасішин М.Д.

20. Проведення наради  02.12.2013 щодо розгляду звернень   громадян,  які надійшли до управління.

Відповідальні: Івасішин М.Д.,  Удоденко Т.Ю.

21. Проведення наради 03.12.2013 з метою ознайомлення співробітників управління  зі змінами в законодавчих актах.

Відповідальні:  Радченко С.М.

22. Проведення наради 05.12.2013 о 10-00 з розгляду питання будівництва пандусів до багатоповерхових житлових будінків, в яких мешкають особи, що пересуваються на інвалідному візку.

Відповідальні: Івасішин М.Д.

23. Відпрацювання документів, що надійшли до управління та потребують термінового розгляду.

Відповідальні: Івасішин М.Д., Удоденко Т.Ю.

 

Начальник управління,

головний архітектор області                                                          О.І.Єрьоменко