Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняУправління з питань надзвичайних ситуацій Комісії з питань ТЕБ і НСРішення державної комісії
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

ОпитуванняОпитування
Дитяча гаряча лінія

Сьогодні: вівторок, 16 липня 2024
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняУправління з питань надзвичайних ситуацій Комісії з питань ТЕБ і НС
 
Рішення державної комісії
  1. І. Про стан підготовки центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2013/2014 року. ІІ. Про заходи щодо ліквідації арсеналів (складів) застарілих боєприпасів та стан пожежної безпеки на об`єктах підвищеної небезпеки, що мають склади вугільної продукції. ІІІ. Про стан функціонування та обладнання автоматизованими системами раннього виявлення та оповіщення об`єктів підвищеної небезпеки. IV. Про стан мулових полів Борницької станції ПАТ "АК Київводоканал". від 14.10.2013 р.
    у форматі PDF

  2. І. Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфович і сільгоспугідь у літній пожежонебезпечний період 2013 року. ІІ.  Про стан функціонування та утримання підрозділів місцевої пожежної охорони. ІІІ. Про стан санітарно-епідеміологічного благополуччя населення у літній період 2013 року. ІV. Про стан забезпечення населення якісною та безпечною для здоров`я людини питною водою. V. Про стан підготовки місць масового відпочинку на водних об`єктах України до прийняття відпочиваючих. від 19.06.2013 р.
    у форматі PDF

  3. І. Про стан виконання програми комплексного протипаводкового захисту у басейні р. Тиси у Закарпатській області. Робота автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи  (АВІС) прогнозування паводків та управління водними ресурсами у басейні р. Тиси  "АВІС-Тиса". ІІ. Про стан виконання заходів з ліквідації надзвичайної ситуації на території смт Солотвино Тячівського району Закарпатської області. ІІІ. Затвердити План роботи Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2013 рік. від 12.04.2013 р.
    у форматі PDF

||


Архів по роках:
2013
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist

Інші матеріали розділу Комісії з питань ТЕБ і НС

© 2006-2013 Луганська обласна державна адміністрація
91016, Україна, м. Сєвєродонецьк, пр-т.Центральний, 59
Тел. (+38 0645) 70-50-85 , Тел./Факс (+38 0645) 70-50-86
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера