Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняУправління з питань надзвичайних ситуацій Обласна евакуаційна комісіяСклад
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

ОпитуванняОпитування
Дитяча гаряча лінія

Сьогодні: вівторок, 07 лютого 2023
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняУправління з питань надзвичайних ситуацій Обласна евакуаційна комісія
 
Склад

СКЛАД

обласної евакуаційної комісії

 

з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові

Посада за штатним розкладом, статус у складі комісії

1

2

3

Керівний склад комісії

1.

Клименко

Юрій Юрійович

заступник голови облдержадміністрації, голова комісії

 

2.

Мирошниченко

Володимир Федорович

начальник управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації, перший заступник голови комісії

 

3.

Висоцький

Олексій Петрович

заступник начальника Головного управління з питань переселення та гуманітарної допомоги ГУ ДСНС України у Луганській області (за згодою), заступник голови комісії

 

4.

Васерук

Ілля Васильович

головний спеціаліст відділу цивільного захисту управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації, секретар комісії

 

Група зв’язку та оповіщення

5.

Ільїн

Юрій Миколайович

начальник відділу оповіщення і зв’язку управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації, начальник групи

 

6.

Ільїнова

Лариса Борисівна

диспетчер ЦТП № 20 Харківської філії ПАТ «Укртелеком» (за згодою), член групи

 

Група обліку евакуйованого населення та інформації

7.

Поліщук

Олена Андріївна

директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, начальник групи

 

8.

Ткачова

Тетяна Миколаївна

начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти, виконуючий обов’язки директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, заступник начальника групи

 

 

9.

Арнаутов

Сергій Федорович

помічник начальника Управління СБУ в Луганській області (за згодою), член групи

 

10.

Губанов

Борис Олексійович

завідувач сектору оздоровлення пільгових категорій громадян управління соціального обслуговування й захисту населення Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, член групи

 

11.

Карпенко

Ілона Миколаївна

заступник начальника управління – начальник відділу з організації надання медичної допомоги дітям та матерям управління з організації надання медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, член групи

 

12.

Пономаренко

Вадим Анатолійович

головний спеціаліст служби у справах дітей обласної держадміністрації, член групи

 

Група транспортного забезпечення

13.

Шматов

Юрій Сергійович

начальник управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації, начальник групи

 

14.

Носулько

Олександр Олександрович

начальник відділу перевезень Луганської дирекції залізничних перевезень ДП «Донецька залізниця» (за згодою), заступник начальника групи

 

15.

Штаба

Василь Миколайович

начальник залізничної станції «Рубіжне» «ДП «Донецька залізниця» (за згодою), член групи

 

16.

Владико

Анатолій Кирилович

начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області (за згодою), член групи

 

17.

Прозєба

Олексій Васильович

заступник начальника управління – начальник відділу матеріального забезпечення та експлуатації споруд управління ресурсного забезпечення ГУ ДСНС України у Луганській області (за згодою), член групи

 

Група організації розміщення евакуйованого населення в безпечному районі

18.

Діденко

Людмила Іванівна

директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва обласної держадміністрації, начальник групи

 

19.

Пасічник

Юрій Віталійович

заступник начальника ГУ МВС України у Луганській області (за згодою), заступник начальника групи

 

 

20.

Батюк

Олег Миколайович

головний спеціаліст відділу організації роботи стаціонарних установ та внутрішнього аудиту управління фінансово-економічної роботи Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, член групи

 

21.

Ісаченко

Олександр Сергійович

заступник директора Департаменту промисловості та енергозбереження обласної держадміністрації – начальник управління промисловості, член групи

 

22.

Капіца

Валерій Миколайович

головний спеціаліст відділу з організації надання медичної допомоги дорослому населенню управління з організації медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, член групи

 

23.

М’ягкоход

Василь Олександрович

начальник відділу позашкільної освіти, виховання та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, член групи

 

24.

Рибак

Сергій Володимирович

перший заступник Голови Правління - головний інженер ПАТ «Луганськгаз» (за згодою), член групи

 

25.

Ружа

Юрій Миколайович

заступник генерального директора ТОВ «ЛЕО» (за згодою), член групи

 

Група охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху

26.

Слухаєнко

Юрій Миколайович

заступник начальника управління охорони громадської безпеки ГУ МВС України у Луганській області (за згодою), начальник групи

 

27.

Гаврилюк

Андрій Миколайович

заступник начальника УДАІ

ГУ МВС України у Луганській області (за згодою), заступник начальника групи

 

28.

Комаров

Сергій Борисович

начальник відділу організації служби управління охорони громадської безпеки ГУ МВС України у Луганській області

(за згодою), член групи

29.

Коропатник

Ігор Михайлович

представник Сектору «А»

(за згодою), член групи

 

30.

Масюк

Ігор В’ячеславович

заступник начальника відділу організації служби управління охорони громадської безпеки ГУ МВС України у Луганській області (за згодою), член групи

31.

Осовський

Дмитро Віталійович

начальник автомобільно-технічної інспекції УДАІ ГУ МВС України у Луганській області (за згодою), член групи

 

32.

Попов

В’ячеслав В’ячеславович

представник Сектору «С»

(за згодою), член групи

 

33.

Філіпов

Володимир Олександрович

представник Управління СБУ в Луганській області (за згодою), член групи

 

Група медичного забезпечення

34.

Інкелевич

Юрій Валентинович

заступник директора Департаменту – начальник управління з організації надання медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, начальник групи

 

35.

Померанцев

Валентин Іванович

заступник директора КЗ «Луганський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (за згодою), заступник начальника групи

 

36.

Морозов

Віталій Іванович

начальник відділу забезпечення протиепідемічних заходів Головного управління ветеринарної медицини в Луганській області (за згодою), член групи

 

37.

Юркевич

Надія Петрівна

завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Луганський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» (за згодою), член групи

 

Група радіаційного, хімічного захисту та організації робіт з очищення територій від вибухонебезпечних предметів

38.

Косенко

Віталій Вікторович

 

головний фахівець відділу планування заходів цивільного захисту управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Луганській області (за згодою), начальник групи

39.

Велігоша

Андрій Степанович

заступник начальника управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Луганській області (за згодою), заступник начальника групи

 

40.

Горшкова

Віра Борисівна

головний спеціаліст відділу цивільного захисту управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації, член групи

 

41.

Мамедова

Ірина Георгіївна

інженер санітарно-гігієнічної лабораторії Лисичанської міськрайонної філії ДУ «Луганський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» (за згодою), член групи

 

Група матеріально-технічного забезпечення

42.

Червонний

Борис Сергійович

заступник директора Департаменту – начальник управління сприяння підприємницькій діяльності та цінової політики Департаменту економічного розвитку, торгівлі, зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, начальник групи

 

43.

Безкоровайна

Любов Григорівна

заступник директора Департаменту – начальник управління продовольства, економічного аналізу, аграрного ринку, зовнішніх зв’язків, фінансового забезпечення та кадрової роботи Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, заступник начальника групи

 

44.

Тарасенко

Тетяна Олегівна

завідуючий сектором фінансів галузей виробничої сфери та охорони навколишнього середовища Департаменту фінансів облдержадміністрації, член групи

 

45.

Тацій

Денис Олександрович

заступник начальника паливно-енергетичного управління Департаменту промисловості та енергозбереження облдержадміністрації, член групи

 

 

||
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist

Інші матеріали розділу Обласна евакуаційна комісія

© 2006-2013 Луганська обласна державна адміністрація
91016, Україна, м. Сєвєродонецьк, пр-т.Центральний, 59
Тел. (+38 0645) 70-50-85 , Тел./Факс (+38 0645) 70-50-86
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера