Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняДепартамент фінансівНовини
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

ОпитуванняОпитування
Дитяча гаряча лінія

Сьогодні: понеділок, 05 червня 2023
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняДепартамент фінансів
 
Новини

18 липня 2011, 16:00
Визначено регламент тестування для претендентів на посади керівників та заступників керівників самостійних структурних підрозділів апаратів
​​На виконання доручення Міністра фінансів України Ф.О. Ярошенка на веб-сайті Віртуального університету Міністерства фінансів України за участю представників Центру оцінювання та сертифікації компетентності працівників системи Міністерства фінансів України визначено регламент тестування для претендентів на посади керівників та заступників керівників самостійних структурних підрозділів апаратів, територіальних органів Державної казначейської служби України, Державної митної служби України, Державної податкової служби України, Державної пробірної служби України, Державної служби фінансового моніторингу України, Державної фінансової інспекції України, головних фінансових управлінь обласних державних адміністрацій. Вже сформовано та опубліковано перелік питань для формування тестових завдань зі знань Бюджетного, Податкового та Митного кодексів України у відповідних рубриках.

докладніше »16 липня 2011, 16:00
Проведено другий етап тестування керівників самостійних структурних підрозділів Міністерства фінансів України
Проведено другий етап тестування керівників самостійних структурних підрозділів Міністерства фінансів України із знань Стандарту Міністерства фінансів України МФУ 75.1-00013480-29.12:2010 «Управління інноваційними проектами та програмами. методологія». Всі слухачі вдало пройшли тестування і показали добрі результати.

докладніше »08 червня 2011, 16:00
Розміщено графік тестування зі знань стандарту Міністерства фінансів з управління проектами та програмами
На сайті Віртуального університету розміщено графік тестування зі знань стандарту Міністерства фінансів з управління проектами та програмами. З графіком можна ознайомитися тут. Також розміщено роз'яснення щодо тестування.

докладніше »08 червня 2011, 11:00
Фахівці Головного фінансового управління облдержадміністрації першими отримали сертифікати Віртуального університету Міністерства фінансів України
Фахівці Головного фінансового управління облдержадміністрації, які проходили навчання, з високою відповідальністю підійшли до навчання, що дозволило їм скласти тести на достатньо високому рівні – 29 фахівців з 49–ти не допустили жодної помилки під час тестування. 8 червня 2011 року фахівці Головного фінансового управління в урочистій обстановці отримали сертифікати Віртуального університету, власноруч підписані Міністром фінансів України Федором Олексійовичем Ярошенко.

докладніше »18 травня 2011, 16:00
Розміщено стандарт "Управління інноваційними проектами та програмами. Методологія"
На сайті Віртуального університету розміщено стандарт «Управління інноваційними проектами та програмами. Методологія». З стандартом можна ознайомитися тут.

докладніше »24 березня 2011, 10:00
Міністр фінансів України Федір ЯРОШЕНКО провів брифінг для представників ЗМІ
23 березня, після засідання Кабінету Міністрів України Міністр фінансів Федір Ярошенко провів брифінг для представників ЗМІ. Перш за все Міністр поінформував журналістів, що зараз проходить активна робота з висвітлення основних напрямів робити Міністерстві фінансів. У рамках цієї роботи, 22 березня Федір Ярошенко презентував на найбільшому в Україні інформаційному порталі ЛІГА.netпрограму «Перезавантаження системи державних фінансів на інноваційних засадах».

докладніше »22 березня 2011, 15:00
Федір Ярошенко: «Переорієнтована система державних фінансів на інноваційний розвиток стане національною ідеєю для України»
22 березня на порталі ЛІГА.net відбулась Інтернет-конференція Міністра фінансів України Федора Ярошенка, на якій Міністр фінансів презентував для керівників фінансових установ м. Києва, фахівців місцевих органів виконавчої влади, а також для всіх громадян України діяльність Міністерства фінансів щодо реалізації адміністративної реформи у програмі розвитку, яка впроваджується з початку роботи нової команди та має назву «Перезавантаження системи державних фінансів України на інноваційних засадах».

докладніше »09 березня 2011, 12:00
Ділова гра "Функціонально-управлінсько-рольова оцінка розривів адміністративної реформи Міністерства фінансів України"
Міністр фінансів України Ф.О.Ярошенка провiв ділову гру пiд назвою «Функціонально-управлінсько-рольова оцінка розривів адміністративної реформи Міністерства фінансів України».

докладніше »04 березня 2011, 16:00
Віртуальний університет Міністерства фінансів є важливим інструментом впровадження реформ, накопичення і розповсюдження передового досвіду та знань
Стратегічною основою розвитку економіки України є успішне та ефективне впровадження державних реформ. Ініціатором та основним ідеологом державних реформ є Президент України Віктор Федорович Янукович. При Президентові створений Комітет з економічних реформ, який здійснює управління втіленням реформ в країні. «Зверніть увагу на те, наскільки глибоко і широко втілюються реформи, наскільки вони є фундаментальними!», - зазначив Міністр фінансів України Федір Ярошенко, 4 березня, на відкритті інструктивного навчання та тестування для заступників начальників головних фінуправлінь з нової редакції Бюджетного кодексу України Бюджетна та податкова реформи, що імплементуються сьогодні в державі, дозволять на якісно новому рівні реалізовувати проектно-орієнтоване управління, забезпечити можливість національного розвитку економіки. «Для того, щоб ефективно впровадити реформи державі необхідні професіонали, націлені на досягнення місії як на загальнодержавному рівні, так і на регіональному», - наголосив фахівцям фінуправлінь Міністр фінансів.

докладніше »24 лютого 2011, 16:45
Запровадження Програмно-цільового методу бюджетування на місцевому рівні поширюється на нові бюджети
Міністерство фінансів України спільно з Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (далі - ІБСЕД), який виконує проект «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи» за підтримки USAID, розпочинають реалізацію ІІ етапу експерименту із запровадження Програмно-цільового методу (далі - ПЦМ) бюджетування на місцевому рівні.

докладніше »31 січня 2011, 15:00
До уваги фахівців центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується кабінетом міністрів україни через міністра фінансів україни
На сьогодні на сайті Віртуального університету зареєстровано близько 18 тисяч слухачів, які проходять курс дистанційного навчання з опанування положень нового Бюджетного кодексу України. Запрошуємо фахівців Державної казначейської служби України, Державної митної служби України, Державної податкової служби України, Державної пробірної служби України, Державної служби фінансового моніторингу України, Державної фінансової інспекції України та їх територіальних органів до вивчення положень нового Бюджетного кодексу України.

докладніше »25 січня 2011, 15:30
В Луганській області завершено процес затвердження місцевих бюджетів на 2011 рік
В Луганській області завершено процес затвердження місцевих бюджетів на 2011 рік. 25 січня 2011 року прийняті рішення про бюджет останніми місцевими радами - Володарською та Комсомольською селищними радами (місто Свердловськ) та міською радою міста Ірміно (місто Стаханов). Довідково: Консолідований бюджет Луганської області об’єднує 354 місцевих бюджетів – 1 обласний, 14 міських (міст обласного значення), 17  районних бюджетів, 23 міських (міст районного значення), 89 селищних та 206 сільських бюджетів.

докладніше »06 січня 2011, 14:30
Інформація про стан затвердження місцевих бюджетів Луганської області станом на 6 січня 2011 року
В Луганській області триває процес затвердження місцевих бюджетів. Станом на 6 січня 2011 року затверджено 173 місцевих бюджетів з 354-х: міських (міст обласного значення) – 9, районних – 16, міських (міст районного значення) – 11, селищних – 39, сільських - 93. Затверджені усі місцеві бюджети міст Алчевська (1бюджет), Краснодона (8 бюджетів), Лисичанська (3 бюджети), Ровеньки (9 бюджетів), Рубіжне (1 бюджет), Антрацитівського (15 бюджетів), Біловодського (15 бюджетів), Білокуракинського (16 бюджетів), Лутугинського (17 бюджетів), Слов’яносербського (16 бюджетів) та Старобільського (23 бюджети) районів.

докладніше »
Попередня сторінка ||
Сторінки:
12

Архів по роках:

200820092010201120122013201420152016
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist

© 2006-2013 Луганська обласна державна адміністрація
91016, Україна, м. Сєвєродонецьк, пр-т.Центральний, 59
Тел. (+38 0645) 70-50-85 , Тел./Факс (+38 0645) 70-50-86
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера