05 лютого 2014, 16:00

Інформація щодо надходжень податків і зборів та міжбюджетних трансфертів до місцевих бюджетів Луганської області у січні 2014 року

За оперативними даними до доходної частини  загального фонду  місцевих бюджетів  області у  січні   2014 року  надійшло 283.187,8  тис грн   податків, зборів та інших обов’язкових платежів, або 68,8 відсотка до плану, затвердженого місцевими радами. До аналогічного періоду  минулого року надходження  збільшені на  11.366,7 тис. грн, або 4,2  відсотка.

У звітному періоді доходи, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів, виконані до розрахункових показників Міністерства фінансів України на 98,5 відсотка, до  затверджених місцевими радами показників - на 67,8 відсотка, в порівнянні з січнем минулого року обсяг надходжень збільшився на 5,4 відсотка, або 12.424,5 тис грн.

Доходи, що не враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів, виконані  на 75,9  відсотка до  затвердженого місцевими радами тимчасового розпису на січень  і проти  такого ж періоду минулого року  зменшені на 1.057,8 тис. грн, або 2,6 відсотка.

Трансферти з державного бюджету отримані в обсязі 291.566,8 тис. грн, або 86 відсотків до тимчасового розпису  на звітний період, з них: дотація вирівнювання з Державного бюджету в сумі  133.916,7 тис. грн, що становить 74,3 відсотка до плану, субвенції профінансовані в обсязі  157.650,1 тис. грн, або  99,2 відсотків до планових показників,  з них в повному обсязі до запланованих призначень на січень профінансовані:

  • субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям в сумі 135.170,4 тис. грн,;
  • субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян  в сумі  2 437,5 тис. грн;
  • субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в сумі 648,0 тис. грн;
  • субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» в сумі 1.660,4 тис. грн.

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот  профінансована в сумі 17.733,8 тис. грн, що складає 93,5  відсотка до плану на січень.