Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняДепартамент соціального захисту населенняДіяльністьСоціальні гарантії і компенсаціїСоціальна допомогаСоціальна допомога
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

ОпитуванняОпитування
Дитяча гаряча лінія

Сьогодні: неділя, 24 листопада 2024
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняДепартамент соціального захисту населенняДіяльністьСоціальні гарантії і компенсаціїСоціальна допомога

 
Соціальна допомога

17 05 2017,17:57 | Інформація щодо отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності у 2017 році

УРЯДОВА «гаряча лінія» - 1545;

«гаряча лінія» Мінсоцполітики – (044) 289-09-45

 

Державна матеріальна допомога виплачується ЩОРІЧНО.

Виплата у 2017 році одноразової грошової допомоги особам, які мали право на її отримання у 2014-2016 роках, але не отримали таку допомогу, здійснюється з урахуванням неотриманих сум допомоги.

 

СУМА щорічної одноразової державної грошової допомоги становить:

-        у 2017 році для ТЯЖКО поранених сума виплат збільшена вдвічі і становить 100-кратний розмір прожиткового мінімуму 160 000 грн. (відповідно у минулі роки сума виплати становила 50-кратний розмір прожиткового мінімуму: у 2016 році 68900 грн., у 2015 та 2014 роках - 60900 грн.);

-        для поранених СЕРЕДНЬОЇ тяжкості сума виплат у 2017 році також збільшена вдвічі і становить 50-кратний розмір прожиткового мінімуму 80 000 грн. (у 2016 році - 34450 грн., у 2015 році 30450 грн.);

-        для ЛЕГКО поранених сума виплат у 2017 році також збільшена втричі і становить 30-кратний розмір прожиткового мінімуму 48 000 грн. (у 2016 році виплата була 14500 грн.).

 

Процес отримання одноразової державної грошової допомоги

 

Етап І. ЗВЕРНЕННЯ ОСОБИ ДО ГЕНЕРАЛЬНОЇ ПРОКУРАТУРИ із заявою про порушення кримінальної справи у зв'язку з отриманням тілесних ушкоджень під час Революції Гідності*.

1.      Заяву можна подати особисто до Департаменту спецрозслідувань Генеральної прокуратури України (далі ДСР ПІУ) за адресою: м. Київ,
вул. Борисоглібська, 18. Домовитися про час подання заяви можна телефоном зі слідчими за епізодами розслідувань. Інформація про слідчих та їх контакти додається.

2.      Також заяву можна надіслати поштою на адресу ГПУ: 01011,
м. Київ, вул. Різницька. 13/15.

3.      Якщо будуть запитання або уточнення телефон ДСР ГПУ:
(044) 200-70- 35 (черговий), e-mail: rrg@gp.gov.ua.

*ПОДАЧА ЗАЯВИ ДО ГПУ, порушення кримінальної справи, процесуальне визнання особи потерпілою та висновок судово-медичної експертизи є ОБОВ'ЯЗКОВИМИ умовами для подальшої виплати державної матеріальної допомоги (тяжко, середньо- та легкопораненим). Адже, тільки ГПУ може підтвердити, що особа справді брала участь у Революції Гідності та отримала під час тих подій ушкодження здоров'я.

Етан II. НАПРАВЛЕННЯ ОСОБИ СЛІДЧИМ НА СМЕ.

1.      Після прийняття заяви від особи та визнання її потерпілою, слідчий виносить постанову та направляє особу на ДЕРЖАВНУ СУДОВО-МЕДИЧНУ ЕКСПЕРТИЗУ (далі СМЕ).

2.      СМЕ, як правило, триває від 1 до 3 місяців. Після проведення СМЕ результати експертом направляються слідчому. Особа має право отримати довідку про результати СМЕ, а в окремих випадках і копію самого Висновку СМЕ, на підставі письмового звернення до слідчого.

УВАГА – тільки висновок ДЕРЖАВНОЇ СМЕ за направленням слідчого ГПУ є підставою для включення до переліків тяжко-, середньо- та легкопоранених осіб.

Етап III. НАПРАВЛЕННЯ СПИСКІВ ОСІБ ДО МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я (МОЗу).

І. Щомісяця, до 10 числа поточного місяця, ДСР ГПУ направляє нові списки тяжко-, середньо- та легкопоранених осіб, які пройшли СМЕ, до МОЗу.

Етап IV. ФОРМУВАННЯ та УЗГОДЖЕННЯ ПЕРЕЛІКІВ ОСІБ МОЗом.

1.      МОЗ формує переліки у формі відповідних проектів наказів на основі даних ДСР ГПУ та направляє на узгодження ці проекти наказів щодо затвердження новосформованих переліків – до МВС, Мінсоцполітики та ГПУ.

2.      Цей етап триває від двох тижнів до одного місяця.

Етап V. ПІДПИСАННЯ НАКАЗІВ із новосформованими переліками осіб МОЗом та НАПРАВЛЕННЯ їх ДО МІНСОЦПОЛІТИКИ НА ВИПЛАТУ.

1. Після отримання необхідних узгоджень МОЗ підписує відповідні накази із новосформованим переліками осіб та направляє їх на виплату до Мінсоцполітики.

Етап VI. ОТРИМАННЯ МІНСОЦПОЛІТИКИ НАКАЗУ із новосформованими переліками осіб.

1.      Мінсоцполітики після отримання наказу МОЗу із новосформованими переліками осіб формує фінансовий запит та відправляє його до Міністерства економічного розвитку та торгівлі (далі Мінекономіки) для підготовки проекту Розпорядження КМУ про виділення коштів із резервного фонду державного бюджету згідно з новозатвердженими переліками осіб.

2.      Також Мінсоцполітики розсилає відповідний наказ МОЗ із новосформованими переліками осіб до обласних та міста Києва департаментів (управлінь) соціального захисту, а ті пересилають в свою чергу – до міських,  районних (районних у містах) управлінь соціального захисту (далі - Управлінь) за місцем реєстрації або проживання осіб, які є в переліках.

3.      Працівники Управлінь повинні розшукати особу, яка є в списках, та запросити написати заяву на отримання відповідної одноразової державної матеріальної допомоги для поранених (тяжко, середньо або легко) під час подій Революції Гідності із зазначенням банківських реквізитів (банківської картки для соціальних виплат), куди має бути перерахована ця допомога.

4.      Разом із цим, часто існують випадки, коли особа проживає не за місцем реєстрації або вона знає, що її внесли до відповідного наказу МОЗ, але відповідного запрошення з Управління вона не отримала. У зв'язку з цим, прохання до поранених осіб, які вже внесені до переліків МОЗ, НЕ ЧЕКАТИ запрошення, а самим звертатися до Управління для написання заяви.

5.      Управління після отримання заяв від осіб, які є в новозатверджених переліках, направляють відповідний фінансовий запит до обласних, міста Києва, Департаментів (управлінь) соціального захисту, а ті, в свою чергу - до Мінсоцполітики.

Етап VII. ПІДГОТОВКА ТА УЗГОДЖЕННЯ МІНЕКОНОМІКИ проекту Розпорядження КМУ про виділення коштів.

1.      Мінекономіки готує проект Розпорядження КМУ про виділення коштів із резервного фонду держбюджету згідно з новозатвердженими переліками осіб та направляє його на погодження до Мінфіну і Мінсоцполітики.

2.      Після його узгодження проект Розпорядження КМУ передається до Секретаріату КМУ та виноситься на затвердження на засідання Уряду України.

3.      Після затвердження Розпорядження КМУ воно надсилається до Мінсоцполітики на виплату.

4.      Цей етап триває від одного до двох місяців.

Етап VIII. ПЕРЕРАХУВАННЯ КОШТІВ МІНСОЦПОЛІГИКИ ПОСТРАЖДАЛИМ ОСОБАМ.

1.      Після отримання фінансових запитів на виплату від регіонів та ухвалення відповідного Розпорядження КМУ про виділення коштів, Мінсоцполітики звертається до Державного казначейства України із запитом щодо виділення коштів та після їх отримання від казначейства, направляє реєстри на виплату та фінанси до регіонів.

2.      Після отримання реєстрів на виплату та відповідних коштів обласними та міста Києва департаментами (управліннями) соціального захисту, ті одразу пересилають фінанси на виплату у відповідні місцеві управління соцзахисту для зарахування коштів безпосередньо на банківські картки постраждалих осіб.

3.      Цей етап триває від двох тижнів до одного місяця.

 

Якщо на будь-якому етапі процесу отримання одноразової державної грошової допомоги у Вас виникли проблеми або запитання, ВІДПОВІДІ НА ЯКІ ВИ НЕ ОТРИМАЛИ, УВАЖНО ОЗНАЙОМИВШИСЬ З ЦІЄЮ ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ, ви можете звертатися до Ініціативної групи постраждалих/поранених на Майдані у соціальній мережі Facebook або до її координаторів Павла Кучера (0637697677) та Павла Сидоренка (0507157710).

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ, що регулюють порядок отримання одноразової державної грошової допомоги особою, яка отримали ТЯЖКІ, СЕРЕДНІ або ЛЕГКІ поранення під час участі у Революції Гідності (далі особа):

-        Закон України «Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей» від 21 лютого 2014 року № 745;

-        Постанова КМУ «Деякі питання призначення та виплати державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту і членам їх сімей» від 8 серпня 2016 року №515;

-        Постанова КМУ «Про соціальний захист осіб, які отримали ТЯЖКІ тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 рік» від 6 серпня 2014 року №324;

-        Постанова КМУ «Про соціальний захист осіб, які отримали тілесні ушкодження СЕРЕДНЬОЇ тяжкості під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року» від 29 липня 2015 року №535:

-        Постанова КМУ «Про соціальний захист осіб, які отримали ЛЕГКІ тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року» від 23 грудня 2015 року №1098;

-        Постанова КМУ «Про виплату у 2017 році одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов'язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по
21 лютого 2014 року, осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції гідності, та особам, які отримали тяжкі, середньої тяжкості та легкі тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі у зазначених акціях» від 1 лютого 2017 року №35;

-        Розпорядження КМУ про виділення коштів від 21 лютого 2017 року №№149-Р, 151 -Р, 152-Р, 153-Р.

КОНТАКТИ керівників групи СЛІДЧИХ за епізодами та напрямками розслідуваним по злочинах Революції Гідності

Начальник департаменту спеціальних розслідувань ГГІУ -

Горбатюк Сергій Вікторович – тел. роб. 044-200-70-36.

 

Загальні питання слідства - начальник управління слідства ДСР ГПУ -

Безщасний Юрій Михайлович, – тел. роб. 044-200-70-01.

 

Напрямки розслідувань злочинів щодо Майдану за датами:

1. 29-30.11.2013 – Нестеренко Дмитро Олександрович, тел. роб. 0987791600;

2. 01.12.2013 – Котельников Іван Ігорович, тел. роб. 0442007076;

3. 10-11.12.2013 – Каракай Вадим Вікторович, тел. роб. 0442007117;

4. 19-22.01.2014 –Достатній Родіон Юрійович, тел. роб. 0442007046;

5. 18-19.02.2014 – Чернов Віталій Володимирович, тел. роб. 0442007074;

Пузирко Олександр Борисович, тєл.роб. 044200701 1 (по потерпілих);

6. 20.02.2014 – Музика Віталій Миколайович, тел. роб. 0442007079;

7. Злочини, вчинені «тітушками» - Горчак Ігор Валерійович, тел. роб. 0442007012;

8. Злочини під час проведення «АТО в Будинку Профспілок» - Рубан Андрій Геннадійович, тел. роб. 0442007082;

9. Злочини вчинені щодо «Автомайдану» (Кріпосний провулок тощо) - Кисельов Кирило Петрович, тел. роб. 0442007081.

 

Якщо Ви ще не подавали заяву про злочин, або у вас є запитання щодо ходу розслідування, результатів суд-мед експертизи, або Ви були неправомірно затримані в цей день, або Ви маєте інформацію щодо злочинів, вчинених по епізодах під час подій Революції Гідності, телефонуйте за вказаними номерами і керівники групи слідчих або інші слідчі з цієї групи нададуть Вам необхідну інформацію.

 

Якщо Ви не змогли додзвонитися за вказаними номерами, або отримали не повну інформацію, або взагалі не отримали - звертайтеся до Ініціативної групи поранених на Майдані, її координаторів - Павла Кучера (0637697677) та Павла Сидоренка (0507157710).

Також інформація для постраждалих під час подій Революції Гідності міститься на сайті Генеральної Прокуратури України.


31.05.2017,17:34 | Елеонора Поліщук звітувала про підсумки роботи з надання житлових субсидій населенню Луганської області
17.05.2017,17:57 | Інформація щодо отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності у 2017 році
10.05.2017,09:04 | Зміни у призначенні житлової субсидії
05.05.2017,09:27 | Щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, особам які не мають права на пенсію
04.05.2017,17:04 | Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді "живих" грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина
24.04.2017,08:41 | Призначення субсидії на новий період
01.03.2017,08:58 | Норми надання природного газу населенню для опалення та приготування їжі
08.02.2017,09:18 | З 1 січня змінено підхід до визначення розміру допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу
03.10.2016,11:40 | Субсидія без «прописки» можлива на підставі договору оренди житла
23.08.2016,17:21 | Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії
07.07.2016,09:30 | Про розміри державної соціальної допомоги
05.05.2016,08:40 | Рішенням Уряду збільшено розміри щорічної разової грошової допомоги до 5 травня
04.05.2016,11:16 | Выплата разовой денежной помощи к 5 мая в 2016 году
17.03.2016,13:38 | Про виплату щорічної грошової допомоги до 5 травня у 2016 році
28.01.2016,15:50 | Інформація щодо нових умов призначення допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів З 1 січня 2016 року

|| Наступна сторінка
Сторінки:
12

Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist

Інші матеріали розділу Соціальні гарантії і компенсації

© 2006-2013 Луганська обласна державна адміністрація
91016, Україна, м. Сєвєродонецьк, пр-т.Центральний, 59
Тел. (+38 0645) 70-50-85 , Тел./Факс (+38 0645) 70-50-86
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера