21 грудня 2009, 16:42

* * *

У кінці листопада 2009 року у місті Красний Луч стартувала загальноміська спартакіада серед виробничих колективів міста.
28-29 листопада і 6 грудня 2009 р. проходили змагання з міні футболу
в залік міської спартакіади серед виробничих колективів. У цій категорії взяли участь 10 команд міста, зокрема 5 команд державного підприємства «Донбасантрацит». У впертій боротьбі були зайняті призові місця:
- 2 місце – команда відокремленого підрозділу «Шахта імені «Газети Ізвєстій» державного підприємства «Донбасантрацит»;
- 3 місце – команда відокремленого підрозділу «Шахта «Княгинінська» державного підприємства «Донбасантрацит».
06.12.2009 стартував 1-й тур змагань з баскетболу в залік міської спартакіади серед виробничих колективів. У змаганнях беруть участь 7 команд, з них 6 команд державного підприємства «Донбасантрацит». Дані змагання продовжаться до 27 грудня (7 турів), за підсумками яких визначитися переможець.
12.12.2009 проходили змагання з настольного тенісу, в яких взяли участь 12 команд, з них 6 команд державного підприємства «Донбасантрацит».
У нерівній боротьбі 1-ше місце зайняла команда відокремленого підрозділу «Шахта імені «Газети Ізвєстій» державного підприємства «Донбасантрацит», 3 місце зайняла команда відокремленого підрозділу «Шахта «Краснокутськая» державного підприємства «Донбасантрацит».
13.12.2009 пройшли змагання трудових колективів по шашках в залік міської спартакіади, в яких взяли участь 7 команд, зокрема 5 команд державного підприємства «Донбасантрацит». За наслідками змагань 1 місце зайняла команда відокремленого підрозділу «Шахта імені «Газети Ізвєстій» державного підприємства «Донбасантрацит», 3 місце – команда відокремленого підрозділу «Шахта «Краснолучська» державного підприємства «Донбасантрацит».
Управлінням у справах культури і спорту при Краснолучському виконкомі всі переможці і призери були нагороджені дипломами, а команди-переможниці нагороджені дипломами і грошовою премією.