Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняДепартамент регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереженняНовини08 вересня 2016, 17:24Юрій Клименко: Керівництво облдержадміністрації звернеться до вищих органів влади з вимогою повернути підтримку державним вугільним підприємствам
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

ОпитуванняОпитування
Дитяча гаряча лінія

Сьогодні: понеділок, 15 липня 2024
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняДепартамент регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження08 вересня 2016, 17:24

Юрій Клименко: Керівництво облдержадміністрації звернеться до вищих органів влади з вимогою повернути підтримку державним вугільним підприємствам

 
08 вересня 2016, 17:24

Юрій Клименко: Керівництво облдержадміністрації звернеться до вищих органів влади з вимогою повернути підтримку державним вугільним підприємствам

7 вересня, в рамках робочої поїздки на ПАТ «Лисичанськвугілля» заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко та виконуючий обов'язки директора Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження облдержадміністрації Сергій Шелест взяли участь у нараді з генеральними директорами ПАТ «Лисичанськвугілля» та ПАТ «Первомайськвугілля», а також директорами шахт, які знаходяться на балансі зазначених підприємств.
Під час наради були обговорені питання погашення заборгованості із заробітної плати, поточні проблеми підприємств, пов’язані із відсутністю належної підтримки вугільної галузі з боку держави.
Крім того, Юрій Клименко обсудив з керівниками шахт механізми виходу з кризової ситуації та перспективи розвитку вугільної промисловості області. 
Зокрема, в рамках роботи по недопущенню консервації шахт, учасники наради розглянули можливість отримання коштів з державного та обласного бюджетів для запуску та ремонту діючих лав.
За результатами наради було прийнято низку важливих рішень. Перш за все, щодо створення на території підприємства збагачувальної фабрики, що надасть можливість суттєвої економії коштів та значного зменшення собівартості продукції. 
Ця ініціатива, завдяки роботі адміністрації, вже підтримана Міністерством енергетики та вугільної промисловості України. Також вирішено створити робочу з опрацювання шляхів виходу із ситуації, що склалася, до складу якої будуть запрошені представники Міністерства, обласної адміністрації, підприємств, відповідних профільних інститутів. 
Так, робоча група розробить план розвитку вуглевидобувної галузі області, низку інвестиційних проектів, а також розподіл функцій між підприємствами і територіями щодо утримання об'єктів соціальної сфери, які знаходяться на балансі ПАТ «Лисичанськвугілля» та ПАТ «Первомайськвугілля».
Також обговорювалися питання протидії підтопленню шахт, що входять до складу ПАТ «Первомайськвугілля», та пов’язаній з цим загрозі екологічної катастрофи.
Для недопущення такого розвитку подій, Департаментом регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження облдержадміністрації вже підготовлені і направлені до Міністерства енергетики та вугільної промисловості та РНБОУ відповідні пропозиції.
«Зі свого боку керівництво облдержадміністрації звернеться до вищих органів влади з вимогою повернути підтримку державним вугільним підприємствам, забезпечити необхідне фінансування для вирішення поточних проблем, виходу з кризової ситуації, проведення необхідних ремонтів і реконструкцій, збільшення обсягів видобутку вугілля», запевнив присутніх Юрій Клименко.
04 жовтня 2016, 08:32
Розширені виробничі збори керівників вугледобувних підприємств
30 вересня на території ПАТ «Лисичанськвугілля» за участі Сергія Шелеста відбулося розширені виробничі збори керівників вугледобувних підприємств, членів виборних профспілкових органів, представників структурних підрозділів облдержадмністрації, за участю народних депутатів України з питання виходу зі складної ситуації, яка склалася на вугільних підприємствах області.

докладніше »30 вересня 2016, 12:13
Проведено чергове засідання ліквідаційної комісії КП «Міжнародній аеропорт «Сєвєродонецьк»
30 вересня 2016 року проведено засідання ліквідаційної комісії КП «Міжнародній аеропорт «Сєвєродонецьк».

докладніше »30 вересня 2016, 11:44
Выдбувся виїзд на місце будівництва ВЛ 35 кВ «Плотина-Комишне»
На виконання протокольних доручень голови облдержадміністрації Юрія Гарбуза Департаментом регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження 28.09.2016 організовано виїзд на місце будівництва ВЛ 35 кВ «Плотина-Комишне».

докладніше »30 вересня 2016, 11:00
Проведено черговий рейд з метою боротьби з нелегальними перевізниками
На цей раз рейд проводили в смт. Станиця-Луганська.

докладніше »27 вересня 2016, 09:22
Проведено польове обстеження земельної ділянки під будівництво підстанції 500 кВ «Кременська» та заходів ВЛ 500 кВ «Донбаська - Донська» та ВЛ 220 кВ «Кремінська - Ювілейна».
27.09.2016 року заступник директора Департаменту – начальник управління промисловості енергетики та енергозбереження Артем Скаженик спільно з колегами з ВП «Північні електроенергетичні системи» та ВП «Бахмутські магістральні електричні мережі» ДП «НЕК «Укренерго» взяв участь в польовому обстеженні земельної ділянки під будівництво підстанції 500 кВ «Кременська» та заходів ВЛ 500 кВ «Донбаська - Донська» та ВЛ 220 кВ «Кремінська - Ювілейна».

докладніше »26 вересня 2016, 10:03
25 мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати шахтарям погашені за особистого втручання Юрія Гарбуза
За результатами перемовин між головою облдержадміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом та керівництвом державного підприємства «Держвуглепостач» перераховано 25 мільйонів гривень на рахунки ДП «Лисичанськвугілля» та «Первомайськвугілля» – 10 та 15 мільйонів, відповідно, за відвантажене з луганських шахт вугілля.

докладніше »23 вересня 2016, 09:51
Привітання голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза колективу СНВО «Імпульс» (м. Сєвєродонецьк) з нагоди 60-річчя від дня створення підприємства
Шановні працівники науково-виробничого об’єднання «ІМПУЛЬС»! Шановні ветерани підприємства!

докладніше »23 вересня 2016, 09:50
Привітання голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза колективу ДТЕК Луганська ТЕС з нагоди 60-річчя заснування підприємства
Шановні працівники та ветерани ДТЕК Луганська ТЕС!

докладніше »20 вересня 2016, 15:56
відбулося розкриття конвертів з документами до участі в конкурсі
20 вересня комісією з підготовки матеріалів для конкурсу з регулярного перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути) в присутності представників ЗМІ відбулося розкриття конвертів з позначкою «1»

докладніше »20 вересня 2016, 10:10
Програма Німецького тижня енергоефективності в м. Сєвєродонецьк
Програма Німецького тижня енергоефективності

докладніше »20 вересня 2016, 10:09
22 веесня всесвітній день без автомобіля
У зв'язку з постійним збільшенням кількості автомобілів у всьому світі екологічна ситуація на планеті істотно погіршилася. Саме тому був придуманий Всесвітній день без автомобіля. Його святкують щорічно 22 вересня.

докладніше »16 вересня 2016, 12:20
про зміну умов конкурсу з регулярного перевезення пасажирів
Департамент регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження облдержадміністрації доводить до відома власників пасажирського автотранспорту Луганської області про зміну умов конкурсу з регулярного перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути)

докладніше »16 вересня 2016, 11:51
З Днем рятувальника, шановні колеги і дорогі друзі!
17 вересня українські рятувальники святкують День рятувальника - професійне свято для всіх співробітників МНС. Це свято мужніх, порядних і відповідальних людей. Саме такі працюють в Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

докладніше »14 вересня 2016, 14:32
Департаментом регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження проведено низку заходів щодо упорядкування, покращання та безпеки пасажирських перевезень в області.
Протягом 2015-2016 року обласною владою, зокрема Департаментом регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження проведено низку заходів щодо упорядкування, покращання та безпеки пасажирських перевезень в області.

докладніше »14 вересня 2016, 14:28
З 30 жовтня курсуватиме додатковий поїзд з Києва до Лисичанська
Завдяки неодноразовим зверненням Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження облдержадміністрації з 30 жовтня курсуватиме додатковий поїзд з Києва до Лисичанська

докладніше »12 вересня 2016, 09:46
Шановні працівники нафтогазової галузі!
Від щирого серця вітаю Вас з Днем працівника нафтогазової промисловості України!

докладніше »09 вересня 2016, 16:40
Володимир Гуц та Сергій Шелест здійснили робочу поїздку до міста Щастя і відвідали Щастинську ТЕС
9 вересня, заступник голови облдержадміністрації Володимир Гуц та виконуючий обов’язки директора Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Сергій Шелест здійснили робочу поїздку до міста Щастя і відвідали Щастинську ТЕС. Метою поїздки було зустрітися з керівництвом ТЕС, а також перевірити ступінь готовності до опалювального сезону.

докладніше »09 вересня 2016, 10:29
ТАРИФИ на електроенергію, що відпускається населенню, на період з 01 вересня 2016 року по 29 лютого 2017 року включно
Шановні споживачі електричної енергії З 01 вересня 2016 року згідно з постановою №220 від 26.02.2015 року Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг тарифи на електроенергію, для населення, будуть наступні: ТАРИФИ на електроенергію, що відпускається населенню, на період з 01 вересня 2016 року по 29 лютого 2017 року включно  Категорії споживачів Тарифи на електроенергію, в копійках, за 1 кВт·год без податку на додану вартість податок на додану вартість з податком на додану вартість 1. Електроенергія, що відпускається:       1.1. Населенню (у тому числі яке проживає в житлових будинках, обладнаних кухонними електроплитами):       за обсяг, спожитий до 100 кВт?год електроенергії на місяць (включно) 59,5 11,9 71,4 за обсяг, спожитий понад 100 кВт?год до 600 кВт?год електроенергії на місяць (включно) 107,5 21,5 129 за обсяг, спожитий понад 600 кВт?год електроенергії на місяць 136,5 27,3 163,8 1.2. Населенню, яке проживає в сільській місцевості (у тому числі яке проживає в житлових будинках, обладнаних кухонними електроплитами):       за обсяг, спожитий до 150 кВт?год електроенергії на місяць (включно) 59,5 11,9 71,4 за обсяг, спожитий понад 150 кВт?год до 600 кВт?год електроенергії на місяць (включно) 107,5 21,5 129 за обсяг, спожитий понад 600 кВт?год електроенергії на місяць 136,5 27,3 163,8 1.3. Населенню, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості):       1.3.1. У період з 01 вересня 2016 року по 30 вересня 2016 року (включно) відповідно до підпунктів 1.1 та 1.2       1.3.2. У період з 01 жовтня 2016 року по 28 лютого 2017 року (включно):       за обсяг, спожитий до 3600 кВт?год електроенергії на місяць (включно) 59,5 11,9 71,4 за обсяг, спожитий понад 3600 кВт?год електроенергії на місяць 136,5 27,3 163,8 1.4. Населенню, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі в сільській місцевості):       1.4.1. У період з 01 вересня 2016 року по 30 вересня 2016 року (включно) відповідно до підпунктів 1.1 та 1.2       1.4.2. У період з 01 жовтня 2016 року по 28 лютого 2017 року (включно):       за обсяг, спожитий до 3600 кВт?год електроенергії на місяць (включно) 59,5 11,9 71,4 за обсяг, спожитий понад 3600 кВт?год електроенергії на місяць 136,5 27,3 163,8 1.5. Для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу незалежно від обсягів споживання електроенергії 59,5 11,9 71,4 1.6. Населенню, яке розраховується з енергопостачальною організацією за загальним розрахунковим засобом обліку та об’єднане шляхом створення юридичної особи, житлово-експлуатаційним організаціям, крім гуртожитків 107,5 21,5 129 1.7. Гуртожиткам (які підпадають під визначення «населення, яке розраховується з енергопостачальною організацією за загальним розрахунковим засобом обліку») 59,5 11,9 71,4   Як сплачувати за електричну енергію з 01 вересня 2016 року? З 1 вересня 2016 року тарифи на електроенергію для населення будуть наступні (за 1 кВт*год з урахуванням ПДВ): Населенню (у тому числі яке проживає в житлових будинках, обладнаних кухонними електроплитами) за обсяг, спожитий до 100 кВт*год електричної енергії в місяць (включно) – 0,714 грн. За обсяг, спожитий понад  100 кВт*год до 600 кВт*год електричної енергії в місяць (включно) – 1,29 грн. За обсяг, спожитий понад  600 кВт*год електричної енергії в місяць  – 1,638 грн. Населенню, яке проживає в сільській місцевості (у тому числі яке проживає в житлових будинках, обладнаних кухонними електроплитами) за обсяг, спожитий до 150 кВт*год електричної енергії в місяць (включно) – 0,714 грн. За обсяг, спожитий понад  150 кВт*год до 600 кВт*год електричної енергії в місяць (включно) – 1,29 грн. За обсяг, спожитий понад  600 кВт*год електричної енергії в місяць  – 1,638 грн. Також є і інші категорії споживачів електричної енергії, для котрих є зміни у тарифах, ці зміни наведені у таблиці тарифів. По вище наведеним тарифам ми будемо розраховуватися за спожиту електричну енергію, в період  з 01 вересня 2016 року по 29 лютого 2017 року включно. У світі зміни тарифів як ніколи актуальним стає питання оформлення субсидій.    І з цією митою НКРЕКП до 9 вересня 2016 року розмістить на своїх сайтах вичерпну інформацію про те, як отримати субсидію. 1) банер teplo.gov.ua (з гіперсиланням на сайт teplo.gov.ua, файл додається). 2) відеоролик «Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?» (з посиланням на http://www.youtube.com/watch?v=7D1wRdJ4dA0)   № РЭМ Телефон 1 Біловодський (06466) 2-02-78 2 Лисичанський (06451) 7-63-77 3 Сватівський (06454) 2-19-04 4 Сєвєродонецький (06453) 6-39-38 5 Станично - Луганський (06472) 3-13-99 6 Старобільський (06461) 2-12-83 7 Щастинський (0642) 96-07-63 8 Попаснянський (06474) 3-35-36 9 Новопсковський (06462)2-18-96; (06463)2-11-83        

докладніше »08 вересня 2016, 17:36
Будівництво лінії електропередач 35 кВ «Платина - Комишня»
За сприяння Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження ЛОДА йде будівництво лінії електропередач 35 кВ «Платина - Комишня»

докладніше »08 вересня 2016, 17:32
Будівництво ПС 500 кВ «Кремінська»
визначається оптимальний варіант проходження траси 35 кВ для проведення будівельних робіт на місці розміщення ПС 500 кВ «Кремінська».

докладніше »08 вересня 2016, 17:24
Юрій Клименко: Керівництво облдержадміністрації звернеться до вищих органів влади з вимогою повернути підтримку державним вугільним підприємствам
7 вересня, в рамках робочої поїздки на ПАТ «Лисичанськвугілля» заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко та виконуючий обов'язки директора Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження облдержадміністрації Сергій Шелест взяли участь у нараді з генеральними директорами ПАТ «Лисичанськвугілля» та ПАТ «Первомайськвугілля», а також директорами шахт, які знаходяться на балансі зазначених підприємств.

докладніше »02 вересня 2016, 11:50
ДО УВАГИ власників пасажирського автотранспорту Луганської області
ДО УВАГИ власників пасажирського автотранспорту Луганської області Департамент регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Луганської обласної державної адміністрації оголошує конкурс з регулярного перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути)

докладніше »01 вересня 2016, 16:11
Сергій Шелест привітав педагогічний колектив та учнів опорної Біловодської загальноосвітньої школи I-III ступеня з днем знань і першим дзвінком.
Сергій Шелест привітав педагогічний колектив та учнів опорної Біловодської загальноосвітньої школи I-III ступеня з днем знань і першим дзвінком. - Ті знання, які ми отримуємо в школі створюють фундамент для нашого майбутнього і майбутнього всієї нашої країни. Хочеться побажати дітям незабутніх вражень в шкільному житті, надійних друзів і успіхів у навчанні, а їх батькам терпіння. Також хочу висловити щирі слова подяки педагогам, які передають знання підростаючому поколінню, формують їхній світогляд. Це велика відповідальність і важка праця. Низький вам уклін, міцного здоров'я і благополуччя, дорогі вчителі - сказав Сергій Шелест у вітальній промові.  

докладніше »30 серпня 2016, 17:50
Вдалося зберегти 400 робочих місць
Департаментом підготовлено лист голові Державної Служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів з клопотанням про надання підприємству індивідуального дозволу на ввезення сировини для виробництва желатину.

докладніше »29 серпня 2016, 17:43
Продовжується боротьба з нелегальними перевізниками
Минулого тижня з ініціативи Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження облдержадміністрації спільно з управлінням Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека), співробітниками національної поліції, в рамках проведення профілактичної роботи, проводилися заходи щодо виявлення нелегальних перевізників пасажирів.

докладніше »26 серпня 2016, 15:02
День Шахтаря в Україні!
Сьогодні, шахтарська праця в Україні - один з найнебезпечніших. Тисячі людей щодня ризикують своїм здоров'ям і навіть життям, спускаючись на сотні метрів під землю. Шахтарська професія для справжніх чоловіків. Мужніх, сильних і сміливих. Професія шахтаря найважча і найнебезпечніша з усіх мирних професій. Свято в День Шахтаря відзначають всі працівники гірничо-видобувної галузі.

докладніше »25 серпня 2016, 10:36
У Сєвєродонецьку відсвяткували 25-ту річницю Незалежності України
Головною подією тижня, що минає став ювілейний 25-й День Незалежності України. Вранці 24 серпня, на центральній площі міста, з ініціативи керівництва Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження була організована масштабна виставка промислових підприємств регіону, які вирішили приєднатися до святкування. 

докладніше »20 липня 2016, 12:44
Виїзна нарада з питань капітального ремонту мостового переходу через р. Сіверський Донець на ділянці автодороги між містами Сєвєродонецьком та Лисичанськом
У вівторок, 19.07. Департаментом регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження була проведена виїзна нарада за участю керівництва та фахівців Департаменту, представників замовника, генерального підрядника, субпідрядників, Служби автомобільних доріг у Луганській області. В ході наради були обговорені питання, пов’язані з будівництвом мостового переходу між Лисичанськом та Северодонецьком. Не дивлячись на значне відставання від графіків реалізації проекту, завершення ремонту планується до кінця поточного року. На нараді було розглянуто низку питань щодо причин відставання та шляхи вирішення цих проблем. Зокрема, в ході проведення підготовчих робіт у березні поточного року були виявлені пошкодження головних металевих балок і відокремлення залізобетонної плити від прогонової будови, що стикувалася із зруйнованою секцією з боку м. Лисичанська, яких не було виявлено під час обстеження мосту і, відповідно, не передбачено проектом. Виникла необхідність внесення змін до проекту, а також виготовлення і заміни додаткових конструкцій мосту. З цієї причини виникло відставання від календарного плану робіт, що на цей час оцінюється у 40-50 діб. Замовник звернувся до представництва ЄС в Україні з пропозицією подовження термінів дії грантового контракту. Заплавний міст №1. 21 липня відбудеться сесія Сєвєродонецької міськради, що має розглянути бюджетний запит ВКБ виконкому щодо виділення коштів у сумі 55 тис грн. на проведення експертизи проекту реконструкції мосту. Департаментом готується клопотання щодо прискорення проведення експертизи, що дозволить подати документи на фінансування робіт по ремонту мосту з державного фонду регіонального розвитку на наступний рік. Заплавний міст №2. 04.07.2016 року об’явлений тендер на виконання реконструкції мосту. Дата проведення – 17 серпня. Заплавні мости №3, 4. На цей час роботи на мостах відновлені за рахунок коштів Северодонецького міського бюджету, очікується надходження коштів Фонду регіонрозвитку. Реконструкцію дорожнього полотна між мостами буде виконано за рахунок Обласної програми дорожнього будівництва. Також очікується виділення коштів Северодонецькою міськрадою на облаштування бардюрів та лівневої каналізації. Роботи тривають.20 липня 2016, 12:17
Проведено нараду з питань підбиття підсумків роботи за 1 півріччя 2016 року та вирішення нагальних проблем вугільної галузі області
18 липня в облдержадміністрації під головуванням заступника голови ОДА Сергія Хлякіна, та за участі директора Департамету регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Максима Шахова, заступника директора – начальника управління промисловості, енергетики та енергозбереження Артема Скаженика, було проведено нараду з питань підбиття підсумків роботи за 1 півріччя 2016 року та вирішення нагальних проблем вугільної галузі області. Також, в нараді взяли участь керівники підприємств «Лисичанськвугілля» та «Первомайськвугілля» та представники Лисичанської територіальної організації профспілки робітників вугільної промисловості України. Протягом наради обговорено стан справ вугледобувних підприємств, зокрема проблемні питання та шляхи їх вирішення. За підсумками наради керівникам підприємств запропоновано розробити план першочергових те невідкладних дій, щодо виходу підприємств із складної фінансової ситуації, невідкладного погашення заборгованості із заробітної плати та вирішення питань налагодження сталої роботи та зростання видобутку вугілля.12 липня 2016, 16:07
Проведено розкриття документів щодо участі в конкурсі з перевезення пасажирів
Сьогодні, 12 липня в облдержадміністрації в рамках підготовки матеріалів для проведення конкурсів з регулярного перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), який відбудеться 27 липня, під головуванням заступника директора Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження – начальника управління розвитку інфраструктури Едуарда Міщенка в присутності представників ЗМІ було проведено розкриття документів, наданих перевізниками для перевірки їх на відповідність для допуску до участі в конкурсі, а також передачі для подальшої перевірки правоохоронними органами, фінансовою інспекцією та іншими уповноваженими органами на достовірність і відповідність вимогам чинного законодавства.
|| Наступна сторінка
Сторінки:
1234567891011121314151617181920

Архів по роках:

20092010201120122013201420152016
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist

© 2006-2013 Луганська обласна державна адміністрація
91016, Україна, м. Сєвєродонецьк, пр-т.Центральний, 59
Тел. (+38 0645) 70-50-85 , Тел./Факс (+38 0645) 70-50-86
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера