Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняСлужба у справах дітейНовини20 липня 2016, 09:07Держава турбується про тебе
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

ОпитуванняОпитування
Дитяча гаряча лінія

Сьогодні: неділя, 26 червня 2022
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняСлужба у справах дітей20 липня 2016, 09:07

Держава турбується про тебе

 
20 липня 2016, 09:07

Держава турбується про тебе

З 1 травня 2016 року в Україні діє єдина ціна на газ для всіх споживачів. Уряд, вперше за роки української незалежності, наважився на непопулярний крок, піднявши тарифи на газ до ринкових, та розпочав масштабну боротьбу з корупційними схемами на газовому ринку.

Все більше країн світу відмовляються від російського газу, і Україна, взявши курс на енергонезалежність, поставила амбітну мету – до 2020 року видобувати 20 млрд. куб м власного газу. Тому підвищення тарифів – не вимога МВФ, а наше українське домашнє завдання, яке 20 років ніхто не виконував.

Уряд України не залишить людей сам-на-сам із новими тарифами на газ, тепло, воду та світло. Кожна українська родина, яка потребує допомоги, отримає пряму субсидію від держави на свій особовий рахунок. Заможні споживачі платитимуть за себе самостійно.

Однак варто усвідомити: єдиний правильний шлях до зниження сум комунальних витрат – енергоефективні заходи. Встановлення приладів обліку та утеплення будинків дає змогу удвічі зменшити оплату житлово-комунальних послуг.

Українці мають можливість утеплитися до зими, замінити газовий котел на більш енергоощадний, встановити лічильник на воду чи опалення за кошти держави  –  завдяки Урядовій програмі з енергоефективності, так званим «теплим» кредитам.

Це безповоротна державна допомога населенню України, ОСББ, ЖКБ на утеплення будинку (енергоефективне обладнання), заміну вікон, приладів обліку (лічильників). Допомога надається через державні банки – Ощадбанк, Укргазбанк у розмірі:

•          20% безповоротної грошової допомоги – на заміну газових котлів для населення;

•          30% – для фізичних осіб на впровадження енергоефективних заходів (утеплення будинків, заміну вузлів обліку води та теплової енергії, встановлення енергоефективних вікон);

•          40% – для ОСББ та ЖБК як юридичних осіб, для загальнобудинкових енергоефективнихзаходів.

 

Особливу увагу Уряд приділив малозабезпеченим родинам – субсидіянтам. Таким людям держава безповоротно надає 70% коштів на енергоефективні заходи. За данимиДерженергоефективності, попит на цю допомогу великий – протягом червня 2016 року серед усіх виданих кредитів щотижня від 40% до 70% становлять саме субсидіянти.

Уряд об’єднав зусилля з ОДА і запустив місцеві програми співфінансування заходів з енергозбереження для населення, що дає змогу людям отримати більший розмір державної допомоги. Таким чином, громадяни України мають можливість отримати безповоротну грошову допомогу не тільки з державного, а й додатково 15 – 20% з обласного або іншого місцевого бюджету.

На цей рік фінансування збільшено втричі  –  700 млн. грн.. Це означає, що ще 300 тисяч українських родин можуть отримати від держави ресурси для того, щоб провести термомодернізацію, а значить заощаджувати свої власні ресурси, які раніше вони витрачали на те, щоб купувати тепло, яке виробляється з російського газу.

Після впровадження енергоефективних заходів в окремих багатоповерхових будинках економія теплової енергії та газу, за даними Держенергоефективності, сягає 45-55%, а витрати на житлово-комунальні послуги знизилися на 20-50%. Це вагомий показник як для гаманця пересічного українця, так і для держави в цілому.  Якщо він зростатиме у геометричній прогресії, Україна швидше стане енергетично незалежною.

Крім того, Уряд відновив соціальну справедливість. Раніше держава через штучно занижені тарифи дотувала і багатих, і бідних, загалом 15 мільйонів домогосподарств. У 2014 році, до прикладу, пряма дотація "Нафтогазу" на знижку становила 114 млрд. грн.. У цьому році на субсидії українцям (8-9 млн. домогосподарств) планується виділити 35 млрд. грн.. Це різниця, яка роками кралася з кишень українців, а могла спрямовуватися на ремонт доріг, підтримку лікарень, шкіл, будівництво нових дитячих садочків.

Механізм нарахування субсидій значно удосконалено. Він спрощений та передбачає індивідуальний підхід щодо розрахунку розміру субсидії, який здійснюється окремо для кожної сім’ї і залежить виключно від доходів. Це означає, що заможні споживачі платитимуть за себе самостійно, а люди з меншим доходом будуть отримувати підтримки з держбюджету.

Послугу максимально наближено до людей. Відтепер не потрібно їздити до районного центру, щоб оформити субсидію. Це можна зробити у селищній раді або через Інтернет-мережу (заповнити заяву та декларацію можна на сайті subsidii.mlsp.gov.ua).

Субсидія призначається на 12 місяців, а не на півроку, як було раніше. Вона  автоматично перераховується на наступний термін вже без додаткових заяв.

Уряд скасував обмеження щодо наявності у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не мають офіційної зайнятості і не перебувають на обліку як безробітні. Якщо дохід для працездатних осіб менший від прожиткового мінімуму, для розрахунку субсидії береться сума у розмірі двох прожиткових мінімумів.

Для громадян, які одержують стипендію або соціальні виплати, під час визначення сукупного доходу враховуються фактичні розміри стипендій та соціальних виплат. Субсидію мають можливість отримати навіть ті, хто орендує житло.

Удавана дешевизна газу стимулювала його неефективне використання населенням – навіщо економити, якщо дешево. Уряд знизив соціальний норматив до 5,5 куб м газу, що стимулюватиме людей і кватирку зачиняти, і утеплитися, і зробити так, щоб споживати мало газу, а в масштабах країни сприяти відмові від російського блакитного палива.

Це не влаштовує лобістів при владі, які звикли десятиріччями отримувати свою корупційну газову «ренту». Заклики до необґрунтованого зменшення тарифів є популістськими. Всі, хто говорить про низьку ціну на український газ – виступають проти української енергонезалежності. Позаяк невиправдано низькі тарифи вбивають український видобуток. За 25 років власний видобуток впав з 55 до менше ніж 20 млрд. кубів.
13 грудня 2016, 10:52
Подорож дітей зоряними просторами
Щаслива дорога зоряними просторами стала можливою для дітей завдяки співпраці служб у справах дітей Луганської  та Київської облдержадміністрацій   в рамках реалізації проекту «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей».

докладніше »13 грудня 2016, 10:51
Мрія дітей-сиріт стала реальністю
Створення і підтримка дитячих будинків сімейного типу – один з головних  напрямків діяльності облдержадміністрації у сфері захисту прав дітей на сімейне виховання.                                                                        

докладніше »09 грудня 2016, 07:23
Дотримання прав дітей
В рамках обговорення нагальних проблем захисту дітей у сучасній ситуації були розглянуті наступні питання: - стан дітей, які перебувають під опікою держави; -  деінституалізація соціального обслуговування: переваги, шляхи реалізації. -  попередження жорстокого погодження з дітьми.

докладніше »19 вересня 2016, 14:46
Всеукраїнський профілактичний захід "Урок"
Під час проведення І етапу Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» виявлено 13 дітей, які станом на 1 вересня 2016 року не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації.

докладніше »14 вересня 2016, 10:54
Оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги
Кращий дитячий відпочинок - це яскраве, незабутнє і, обов'язково, пізнавальне дозвілля.  Програмою перебування для дітей  заплановані різноманітні екскурсії, прогулянки та походи,  спортивні змагання та психологічні тренінги.

докладніше »20 липня 2016, 17:10
Оздоровлення дітей
Завдяки співпраці служб у справах дітей Луганської  та Київської облдержадміністрацій   в рамках реалізації проекту «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей» метою якого є проведення реабілітаційної роботи з дітьми, що перебувають в зоні конфлікту, проводиться оздоровлення дітей Луганського регіону в Київській області. 

докладніше »20 липня 2016, 09:07
Держава турбується про тебе
Уряд об’єднав зусилля з ОДА і запустив місцеві програми співфінансування заходів з енергозбереження для населення, що дає змогу людям отримати більший розмір державної допомоги. Таким чином, громадяни України мають можливість отримати безповоротну грошову допомогу не тільки з державного, а й додатково 15 – 20% з обласного або іншого місцевого бюджету.

докладніше »15 липня 2016, 14:24
Додаткові соціальні гарантії батькам-вихователям
За інформацією Міністерства соціальної політики України до деяких законодавчих актів України внесено зміни, які регулюють питання надання батькам-вихователям додаткових соціальних гарантій.

докладніше »08 липня 2016, 11:16
«Нарешті дочекалися» - лист щасливих батьків!
Ще одна дитина, позбавлена батьківського піклування, знайшла родинний затишок в новоствореній прийомній сім’ї Сватівського району.

докладніше »08 липня 2016, 11:13
В Попаснянському районі створено дитячий будинок сімейного типу
Найважливіше для дитини є виховання в сім’ї й лише люди з добрим серцем та великою і небайдужою душею у такий скрутний можуть обігріти сімейним теплом п’ятьох дітей, позбавлених батьківського піклування.

докладніше »09 червня 2016, 17:08
Діти повернулися до дому
В закладах Харківської області залишались діти, які не мали правового статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, для надання якого необхідно було звертатись до судових установ з позовними заявами про позбавлення батьків батьківських прав на підставі  ст.164, 165 Сімейного кодексу України, якими передбачено,  що право  на звернення до суду має заклад  охорони здоров’я, навчальний  або інший заклад,  в якому перебуває дитина.

докладніше »06 червня 2016, 14:11
Повернення дитини на Україну
Так 3 червня на російсько-українському пункті пропуску «Ровеньки – Танюшевка», який розташовано у Новопсковському районі відбулася передача дитини представниками Російської Федерації службі у справах дітей обласної державної адміністрації. 

докладніше »01 червня 2016, 14:03
Свято радості та одвічної надії
З нагоди Дня захисту дітей голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз відвідав Луганський обласний будинок дитини № 2 в місті Сєвєродонецьку. Його заступники Хлякін С.А. та Лішик О.П. завітали до дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та вручили дітям подарунки та солодощі.

докладніше »11 травня 2016, 10:07
Пільги для сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, за оплату житлово-комунальних послуг.
Сім’ї,  у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, матимуть змогу в повній мірі скористатися житловими субсидіями, а державна соціальна допомога буде використана за призначенням – на всебічний розвиток дітей та задоволення їхніх потреб.  

докладніше »11 квітня 2016, 14:55
Захист прав дітей – пріоритет держави
У заході взяли участь керівник секретаріату міжфракційного депутатського об’єднання «Захист прав дітей – пріоритет держави» Верховної ради України Л.С.Волинець,  заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Лішик О.П. та начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Р.В.Родіна.

докладніше »06 квітня 2016, 16:01
Інформація про виконання обласного бюджету
  Служба у справах дітей Луганської обласної державної адміністрації обласний бюджет   

докладніше »06 квітня 2016, 15:56
Інформація про виконання місцевого бюджету
Інформація про виконання місцевого бюджету служби у справах дітей

докладніше »16 березня 2016, 16:45
90 дітей Луганської області відправилися на зустріч незабутнім враженням в ДЗОВ «Зоряний»
90 дітей шкільного віку від 7 до 17 років  з м. Рубіжне та Станиці-Луганської, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, вирушили на відпочинок та оздоровлення до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний», що у с. Карапиші  Миронівського району Київської області.

докладніше »15 березня 2016, 09:31
Cтановище дітей в Луганській області
Станом на 15 березня  2016 року в Луганській області на обліку перебуває 1432 дітей, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

докладніше »09 березня 2016, 11:13
Дві ролі патронатного вихователя: батьківська і професійна
26 лютого 2016 року вступив в дію Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми».

докладніше »02 березня 2016, 10:02
Спільна нарада служб у справах дітей райдержадміністрацій та міськвиконкомів Луганської області та служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації
Делегація у складі  представників служб у справах дітей міськвиконкомів та райдержадміністрацій , яку очолила начальник  служби у справах дітей облдержадміністрації Родіна Раїса Василівна, взяла участь у чотирьохденному семінарі.

докладніше »23 лютого 2016, 14:44
Охорона праці очима дітей – Всеукраїнський конкурс
Всеукраїнський конкурс націлений на виховання високої культури безпеки праці, творчий розвиток обдарованих дітей, а також на популяризацію  заходів, спрямованих на збереження життя, здоров’я й працездатності людини в процесі трудової діяльності. Всеукраїнський конкурс націлений на виховання високої культури безпеки праці, творчий розвиток обдарованих дітей, а також на популяризацію  заходів, спрямованих на збереження життя, здоров’я й працездатності людини в процесі трудової діяльності. 

докладніше »12 лютого 2016, 11:37
Діти мають право на тата і маму!
В регіоні продовжується робота щодо  влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання в сім’ї громадян України.

докладніше »27 січня 2016, 11:18
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми"
До Закону «Про охорону дитинства» додаються положення щодо визначення терміну «забезпечення найкращих інтересів дитини»

докладніше »19 січня 2016, 13:53
Споживати комунальні послуги економно – вигідно!
Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період

докладніше »18 січня 2016, 14:00
Співпраця обласної адміністрації з Австрійськоим Міжнародним благодійним фондом «СОС Дитяче містечко»
Спільно з Австрійським міжнародним благодійним фондом «СОС Дитяче містечко» в області продовжує реалізовуватись проект «Дитина в центрі уваги»

докладніше »14 січня 2016, 17:12
Розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
На теперішній час в області створено та функціонує 10 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються 68 дітей та 86 прийомних сімей, в яких виховуються 158 дітей. 

докладніше »13 січня 2016, 14:10
Профілактика соціального сирітства
За 12 місяців 2015 року обстежено 955 сім'ї, за невиконання батьківських обов'язків попереджено 445 батьків, з них ініційовано притягнення до відповідальності 219.

докладніше »21 грудня 2015, 15:24
Подорож дітей до Верховної ради України
Діти Луганської області разом з дітьми інших регіонів зустрілися з Головою Верховної Ради України Володимиром Гройсманом.

докладніше »14 грудня 2015, 15:59
Сім'я - найкраще середовище для життя і розвитку дитини
В дійсний час в області функціонує 10 дитячих будинків сімейного типу та 86 прийомних сімей, в яких виховується 223 дитини.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки:
12

Архів по роках:

20152016
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist

© 2006-2013 Луганська обласна державна адміністрація
91016, Україна, м. Сєвєродонецьк, пр-т.Центральний, 59
Тел. (+38 0645) 70-50-85 , Тел./Факс (+38 0645) 70-50-86
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера