Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняСлужба у справах дітейНовини
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

ОпитуванняОпитування
Дитяча гаряча лінія

Сьогодні: понеділок, 25 березня 2019
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняСлужба у справах дітей
 
Новини

13 грудня 2016, 10:52
Подорож дітей зоряними просторами
Щаслива дорога зоряними просторами стала можливою для дітей завдяки співпраці служб у справах дітей Луганської  та Київської облдержадміністрацій   в рамках реалізації проекту «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей».

докладніше »13 грудня 2016, 10:51
Мрія дітей-сиріт стала реальністю
Створення і підтримка дитячих будинків сімейного типу – один з головних  напрямків діяльності облдержадміністрації у сфері захисту прав дітей на сімейне виховання.                                                                        

докладніше »09 грудня 2016, 07:23
Дотримання прав дітей
В рамках обговорення нагальних проблем захисту дітей у сучасній ситуації були розглянуті наступні питання: - стан дітей, які перебувають під опікою держави; -  деінституалізація соціального обслуговування: переваги, шляхи реалізації. -  попередження жорстокого погодження з дітьми.

докладніше »19 вересня 2016, 14:46
Всеукраїнський профілактичний захід "Урок"
Під час проведення І етапу Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» виявлено 13 дітей, які станом на 1 вересня 2016 року не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації.

докладніше »14 вересня 2016, 10:54
Оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги
Кращий дитячий відпочинок - це яскраве, незабутнє і, обов'язково, пізнавальне дозвілля.  Програмою перебування для дітей  заплановані різноманітні екскурсії, прогулянки та походи,  спортивні змагання та психологічні тренінги.

докладніше »20 липня 2016, 17:10
Оздоровлення дітей
Завдяки співпраці служб у справах дітей Луганської  та Київської облдержадміністрацій   в рамках реалізації проекту «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей» метою якого є проведення реабілітаційної роботи з дітьми, що перебувають в зоні конфлікту, проводиться оздоровлення дітей Луганського регіону в Київській області. 

докладніше »20 липня 2016, 09:07
Держава турбується про тебе
Уряд об’єднав зусилля з ОДА і запустив місцеві програми співфінансування заходів з енергозбереження для населення, що дає змогу людям отримати більший розмір державної допомоги. Таким чином, громадяни України мають можливість отримати безповоротну грошову допомогу не тільки з державного, а й додатково 15 – 20% з обласного або іншого місцевого бюджету.

докладніше »15 липня 2016, 14:24
Додаткові соціальні гарантії батькам-вихователям
За інформацією Міністерства соціальної політики України до деяких законодавчих актів України внесено зміни, які регулюють питання надання батькам-вихователям додаткових соціальних гарантій.

докладніше »08 липня 2016, 11:16
«Нарешті дочекалися» - лист щасливих батьків!
Ще одна дитина, позбавлена батьківського піклування, знайшла родинний затишок в новоствореній прийомній сім’ї Сватівського району.

докладніше »08 липня 2016, 11:13
В Попаснянському районі створено дитячий будинок сімейного типу
Найважливіше для дитини є виховання в сім’ї й лише люди з добрим серцем та великою і небайдужою душею у такий скрутний можуть обігріти сімейним теплом п’ятьох дітей, позбавлених батьківського піклування.

докладніше »09 червня 2016, 17:08
Діти повернулися до дому
В закладах Харківської області залишались діти, які не мали правового статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, для надання якого необхідно було звертатись до судових установ з позовними заявами про позбавлення батьків батьківських прав на підставі  ст.164, 165 Сімейного кодексу України, якими передбачено,  що право  на звернення до суду має заклад  охорони здоров’я, навчальний  або інший заклад,  в якому перебуває дитина.

докладніше »06 червня 2016, 14:11
Повернення дитини на Україну
Так 3 червня на російсько-українському пункті пропуску «Ровеньки – Танюшевка», який розташовано у Новопсковському районі відбулася передача дитини представниками Російської Федерації службі у справах дітей обласної державної адміністрації. 

докладніше »01 червня 2016, 14:03
Свято радості та одвічної надії
З нагоди Дня захисту дітей голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз відвідав Луганський обласний будинок дитини № 2 в місті Сєвєродонецьку. Його заступники Хлякін С.А. та Лішик О.П. завітали до дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та вручили дітям подарунки та солодощі.

докладніше »11 травня 2016, 10:07
Пільги для сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, за оплату житлово-комунальних послуг.
Сім’ї,  у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, матимуть змогу в повній мірі скористатися житловими субсидіями, а державна соціальна допомога буде використана за призначенням – на всебічний розвиток дітей та задоволення їхніх потреб.  

докладніше »11 квітня 2016, 14:55
Захист прав дітей – пріоритет держави
У заході взяли участь керівник секретаріату міжфракційного депутатського об’єднання «Захист прав дітей – пріоритет держави» Верховної ради України Л.С.Волинець,  заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Лішик О.П. та начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Р.В.Родіна.

докладніше »06 квітня 2016, 16:01
Інформація про виконання обласного бюджету
  Служба у справах дітей Луганської обласної державної адміністрації обласний бюджет   

докладніше »06 квітня 2016, 15:56
Інформація про виконання місцевого бюджету
Інформація про виконання місцевого бюджету служби у справах дітей

докладніше »16 березня 2016, 16:45 16.03.2016 - 90 дітей Луганської області відправилися на зустріч незабутнім враженням в ДЗОВ «Зоряний»
90 дітей Луганської області відправилися на зустріч незабутнім враженням в ДЗОВ «Зоряний»
90 дітей шкільного віку від 7 до 17 років  з м. Рубіжне та Станиці-Луганської, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, вирушили на відпочинок та оздоровлення до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний», що у с. Карапиші  Миронівського району Київської області.

докладніше »15 березня 2016, 09:31
Cтановище дітей в Луганській області
Станом на 15 березня  2016 року в Луганській області на обліку перебуває 1432 дітей, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

докладніше »09 березня 2016, 11:13
Дві ролі патронатного вихователя: батьківська і професійна
26 лютого 2016 року вступив в дію Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми».

докладніше »Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist

© 2006-2013 Луганська обласна державна адміністрація
91016, Україна, м. Сєвєродонецьк, пр-т.Центральний, 59
Тел. (+38 0645) 70-50-85 , Тел./Факс (+38 0645) 70-50-86
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера