23 червня 2011, 14:37Єдиний день інформування населення з нагоди 15-ї річниці Конституції України пройшов сьогодні на Луганщини
|
23 червня в усіх містах та районах Луганської області пройшов Єдиний день інформування населення з нагоди 15-ї річниці Конституції України. Лектори обласної та місцевих лекторських груп розповіли про стан реалізації Основного Закону, основні віхи його історії, перспективи вдосконалення та створення Конституційної Асамблеї. Зазначено, що прийняття у червні 1996 року Конституції України дозволило країні ствердитися як незалежній державі, визначити незмінний курс на демократію та верховенство права, захист прав і свобод громадян.
Матеріали до єдиного дня інформування населення з нагоди 15-ї річниці Конституції України
Загалом, термін «конституція» походить від латинського «constitutio», що означає «установлення», «устрій». Конституція – це нормативно – правовий акт, або сукупність таких актів, за допомогою яких народ, чи органи держави, які виступають від його імені, встановлюють основні принципи устрою суспільства і держави, форми народовладдя, систему органів державної влади та місцевого самоврядування, визначають порядок їх формування та діяльності, основні права, свободи та обов'язки громадян та інших соціальних інститутів громадянського суспільства. Інакше кажучи, конституція встановлює і закріплює устрій держави, саме за це її називають основним законом.
Після розпаду СРСР і здобуттям нашою країною незалежності розпочався новий етап у розвитку конституційного процесу в Україні. Важливе конституційне значення мав Акт проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, який дістав підтримку на референдумі 1 грудня 1991 року. До прийняття нової Конституції України діяла Конституція УРСР. У сучасному світі, в тому числі і в Україні, відбуваються переоцінка багатьох соціальних цінностей, їх нове осмислення у світлі історичного досвіду XX сторіччя і глибоких суперечностей теорії і практики радянського соціалізму.
28 червня 1996 року на п’ятій сесії Верховної Ради України було прийнято Конституцію незалежної України. Ця подія, безперечно, стала однією з найважливіших в історії Незалежної України та українського народу. Конституція засвідчила соціальну, політичну та юридичну цінність Основного Закону нашої країни на шляху побудови нової громадянської спільноти. Вона є надзвичайно важливим політико-правовим актом довгострокової дії, фундаментом не лише сучасних, а й майбутніх перетворень у нашому суспільстві, основою його консолідації.
Прийняття Верховною Радою України Конституції нашої держави стало, без перебільшення, значним суспільно-політичним явищем в житті українського народу. Цією подією було формально завершено один із найважливіших періодів новітнього конституційного розвитку держави, з іншого боку (на сподівання абсолютної більшості українських громадян) – мав розпочатися процес стабілізації суспільно-політичного та економічного життя в державі, піднесення добробуту її громадян та перетворення пострадянської України в сучасну демократичну європейську державу.
З прийняттям Конституції були визначені базові координати й орієнтири, сукупність суспільних цінностей – усе те, що формує політико економічну систему, а також внесло стабільність у політичне життя українського суспільства, законодавчо розмежувавши права й обов'язки різних гілок влади, політичних партій і громадських організацій та зміцнило міжнародний авторитет молодої держави Україна. Створено передумови для того, щоб функціонування і розвиток держави і суспільства не залежали від політичної орієнтації партій чи окремих політичних діячів. Окреслено відносини держави і громадянина, їхні права і взаємні обов'язки. Установлено межі втручання держави в життя суспільства й окремої особистості.
Головними рисами сучасних конституцій є:
1) конституції, як правило, пов'язані із закріпленням демократичного ладу, хоча історія знає й винятки з цього правила (конституції тоталітарних держав);
2) сучасні демократичні конституції спрямовані передусім на закріплення прав і свобод людини й громадянина;
3) демократичні конституції саме народ визнають основним джерелом влади в суспільстві;
4) державна влада діє на основі принципу поділу влади на законодавчу, виконавчу та судову;
5) демократичні конституції найважливішим принципом суспільного життя вважають принцип порозуміння, розумного компромісу між різними соціальними верствами населення та політичними угрупованнями;
6) закріплення принципу ідеологічної багатоманітності, яка звільняє особистість від диктатури пануючої думки;
7) сучасні конституції мають основоположний характер;
8) сучасні конституції є реальними і стабільними.
З розвитком суспільства – розвиток Конституції неминучий.
Активні дискусії щодо необхідності внесення змін до Конституції розпочались ледве не з моменту її схвалення у 1996 році. І вже у 1998 році у Верховній Раді України були зареєстровані перші законопроекти, якими передбачався перегляд окремих положень Основного Закону, насамперед - в частині засад взаємодії між гілками влади, пошук оптимального співвідношення повноважень у трикутнику «президент – парламент – уряд».
8 грудня 2004 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до Конституції України» (№2222-ІV). На жаль, цей Закон був вкрай недосконалим з точки зору правової якості, що неприпустимо для акта, який стає невід’ємною частиною Конституції.
Прийняття Закону «Про внесення змін до Конституції України» здійснювалося з порушенням вимог статті 159 Конституції України, тобто без отримання висновку Конституційного Суду України щодо відповідності законопроекту вимогам статей 157 і 158 Конституції України.
Зокрема, зміст законопроекту №4180, за який відбувалося голосування 8 грудня 2004 року відрізняється від законопроекту, який попередньо схвалювався Верховною Радою України і на який отримувався Висновок Конституційного Суду України від 12 жовтня 2004 року.
Як сказано у абзаці сьомому пункту 3 мотивувальної частини цього Рішення Конституційного Суду України «законопроект, який за висновком Конституційного Суду України відповідав вимогам статей 157 і 158 Конституції України і до якого було внесено поправки під час розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України, підлягає також перевірці Конституційним Судом України щодо відповідності цього законопроекту вимогам зазначених статей Конституції України перед прийняттям його як закону «Про внесення змін до Конституції України».
Пошук оптимального співвідношення повноважень у трикутнику «президент-парламент-уряд» завершився у 2004 році, коли до Конституції було внесено зміни, які «по формі» запровадили в Україні «парламентсько-президентську» республіку, а по суті – остаточно дестабілізували функціонування вищих органів держави.
У зв’язку з тим, що потреба внесення змін до Конституції не викликає особливих сумнівів, виникає просте питання: як забезпечити внесення до Основного Закону таких змін, які б слугували інтересам суспільства, а не ситуативним інтересам політиків?
Способи перегляду Основного Закону на сьогодні окреслює сама Конституція України, а саме – Розділ 13 Основного Закону. Ці способи носять політичний характер – адже зміни до Конституції мають ініціюватись одним з центрів політичної влади – главою держави або парламентом, що неодмінно породжуватиме ті проблеми, про які йшла мова вище. Законопроект про внесення змін до Конституції підлягає обов’язковому розгляду парламентом, що, знову ж таки, призводить до політизації конституційного процесу і перетворення конституційних змін на інструмент задоволення інтересів кваліфікованої парламентської більшості. Виходячи з цього владі потрібно знайти вірний та суспільно-вигідний шлях модернізації основного Закону України.
З приходом до влади Президента України Віктора Януковича розвиток Конституції вийшов на новий рівень.
По-перше Конституційним Судом України було прийнято рішення про не легітимність прийнятого в 2004 році Закону «Про внесення змін до конституції України».
По-друге Президент України підтримав ініціативу, з якою раніше виступав екс – президент України Л.Кравчук, – створити Конституційну Асамблею, яка повинна зайнятися питанням вдосконалення української Конституції.
Одним з найважливіших питань, яке повинно вирішити сучасна влада – це вдосконалення нормативно – правової бази держави, яка буде лобіювати інтереси усіх громадян, та покращувати взаємовідношення громадськості та влади.
Президент України Віктор Янукович в одному з своїх виступів наголосив – «Ми повернулися до Конституції, яку Європа та світ визнали як одну з найкращих. Ця Конституція дозволила Україні ствердитися як незалежній державі, визначити незмінний курс на демократію та верховенство права, захист прав і свобод громадян. Я підтримую ідею референдуму, а також ідею Конституційної Асамблеї, як механізм для ефективної консолідації на шляху реформування політичної системи. Це – легітимний шлях, яким ми будемо йти. Ми маємо зробити Україну сильною, сучасною, конкурентоспроможною державою і я вірю в підтримку народу у цій важливій і дуже відповідальній справі».
28 травня 2015, 10:02
Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль привітав прикордонників Луганщини з професійним святом:
Щиросердно вітаю вас із професійним святом – Днем прикордонника!
Другий рік ви зустрічаєте своє свято в складних умовах нової військово-політичної реальності. Проти нашої країни здійснена військова агресія колись дружньої братської країни – Російської Федерації. Російські окупаційні війська та керовані ними місцеві озброєні бандформування захопили українські землі, тероризують мирне населення, вбивають та калічать наших військових.
докладніше »
27 травня 2015, 16:01
У Сєвєродонецьку відбувся «круглий стіл» щодо підтримки сімей з дітьми, постраждалих від військового конфлікту
Сьогодні, 27.05 у Сєверодонецькому міському центрі зайнятості керівним складом національного офісу «Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитячі містечка» проведено круглий стіл на тему: «Партнерство громади Луганської області й міжнародних організацій щодо підтримки сімей з дітьми, постраждалих від військового конфлікту: проблеми та перспективи співпраці» за участю керівництва Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, громадських і міжнародних організацій.
докладніше »
27 травня 2015, 11:22
При в’їзді з Росії затриманий колишній голова Станично-Луганської районної ради, що організовував так званий референдум за незалежність «лнр»
Учора (26.05) в Харківській області українські силовики затримали колишнього голову Станично-Луганської районної ради Володимира Білоуса, котрий намагався заїхати в Україну з території Російської Федерації. Після так званого референдуму за незалежність «лнр» та наступу українських військ Білоус втік у Росію і аж до теперішнього часу переховувався там від українського правосуддя.
докладніше »
27 травня 2015, 11:21
Між Кримським і Сокільниками жорсткі бої, зв'язок із селом ускладнений
З учорашнього вечора й до сьогоднішнього ранку між Кримським (контрольоване Україною) та Сокільниками (окуповані бойовиками) всю ніч тривали перестрілки, які переростали в жорсткі бойові зіткнення. Найбільш гаряче – в районі протитуберкульозного санаторію на околиці Кримського, де розташовані перші опорні пункти наших військових. У ході перестрілок та боїв крім автоматичної зброї застосовувалися міномети та протитанкові керовані ракети. За даними, що уточнюються, в селі ніхто не постраждав (люди з прилеглих вулиць цілу ніч ховалися в підвалах), інформації про поранених чи загиблих військових немає.
докладніше »
27 травня 2015, 11:21
На Луганщині бойовики гатять із мінометів по житлових масивах, є загиблі серед мирних мешканців та військових
Учора (26.05), починаючи з другої половини дня й до ранку, населені пункти на контрольованій Україною території Луганщини вздовж лінії розмежування зазнали інтенсивних обстрілів зі зброї різного виду.
докладніше »
26 травня 2015, 11:20
Внаслідок ранкового обстрілу Лобачево на лінії розмежування залишилося без газу
У вівторок (26.05) вранці бойовики обстріляли з мінометів с.Лобачево Новоайдарського району (на березі Сіверського Донця біля Трьохізбенки). Одна з мін пошкодила газоконденсатне родовище. Даних про поранених чи загиблих немає, однак у результаті пошкоджень у Лобачевому припинено газопостачання. Аварійні бригади поки не можуть почати ремонт через загрозу повторних обстрілів. Разом із тим газовикам вдалося майже повністю відновити перебитий нічними артилерійськими обстрілами газопровід середнього тиску в Станично-Луганському районі.
докладніше »
26 травня 2015, 11:19
Москаль робить жорсткішим перетин лінії розмежування на Луганщині (ОНОВЛЕНО)
Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль розпорядився посилити контроль за лінією розмежування для недопущення її несанкціонованого перетину пішоходами й транспортними засобами. Розпорядження підписане у зв’язку з різким посиленням бойової агресії терористів щодо населених пунктів, розташованих уздовж лінії розмежування на контрольованій Україною території Луганщини, а також постійним проникненням ворожих диверсійно-розвідувальних груп.
докладніше »
26 травня 2015, 11:18
Внаслідок обстрілу с.Родина поранені четверо українських бійців (ОНОВЛЕНО)
Вчора (25.05) близько 16-ї години бойовики з боку окупованого Первомайська обстріляли з автоматичних гранатометів крайній український блокпост у с.Родина (входить до м.Золоте). Тут знаходиться єдиний офіційно діючий пункт пропуску через лінію розмежування в Луганській області.
докладніше »
26 травня 2015, 11:17
Біля Комишного бойовики розстріляли медичний військовий автомобіль. Один військовий загинув, один поранений
У понеділок (25.05) близько 12-ї години в Станично-Луганському районі бойовики розстріляли медичний автомобіль УАЗ-«таблетка», що належить Збройним силам України. Диверсійний акт стався біля самого кордону з Росією на контрольованій Україною території. Медичний автомобіль із двома військовими їхав із с.Комишне в с.Сизе й потрапив під автоматний вогонь. У результаті один військовий загинув (чоловік 46 років), ще один важко поранений. Зараз він перебуває в лікарні.
докладніше »
26 травня 2015, 11:16
В Станично-Луганському районі бойовики з артилерії перебили газопровід. 9 сіл залишилося без газу
Учора (25.05) вночі Станично-Луганський район піддався масованому артилерійському обстрілу з боку правого берега Сіверського Донця, що окупований терористами. Біля с.Вільхове снаряд перебив газопровід середнього тиску, внаслідок чого у дев’ять сіл району (Вільхова, Нижня Вільхова, Верхня Вільхова, Герасимівка, Юганівка, Комишне, Степне, Широкий, Колісниківка) припинене газопостачання. Усього без газу станом на ранок залишається 3 тисячі 600 дворогосподарств. Під вогнем бойовиків опинився й районний центр – Станиця Луганська.
докладніше »
25 травня 2015, 11:15
В Станиці від прямих влучень мінометних мін за ніч згоріли два будинки, на кількох вулицях немає світла й газу
У ніч на понеділок (25.05) Станицю Луганську та околиці знову обстріляли з артилерії та зброї меншої потужності. Село Артема (у якому в ніч на суботу прямими влученнями снарядів пошкоджені та зруйновані кілька будинків), а також Валуйське, бойовики обстріляли з артилерії, а районний центр – із мінометів, гранатометів та автоматичної зброї. Щільний вогонь тривав майже всю ніч. У Станиці від влучень мінометних мін згоріли два житлові будинки, на кількох вулицях перебиті лінії електропередач та газопровід низького тиску. Станом на ранок частина селища залишається без світла та газу.
докладніше »
25 травня 2015, 11:13
Багатодітній сім’ї із с.Артема, в якої бойовики артилерійським обстрілом зруйнували будинок, буде куплено інше житло за кошти обласного бюджету
Геннадій Москаль побував на місці обстрілу в селі Артема (Станично-Луганський район). У ніч на суботу територію села обстріляли зі ствольної артилерії. Снаряди падали прямо в дворах житлових будинків, а також на городах та околицях, де розташовані українські військові.
докладніше »
24 травня 2015, 11:12
В Золотому внаслідок обстрілів пошкоджено магістральний водопровід, найближчим часом значна частина окупованої території – від Первомайська до Красного Луча – залишиться без води
В с.Родина (входить до м.Золоте), що на самій лінії розмежування, внаслідок обстрілів пошкоджено магістральний водопровід, який подає воду на окуповану територію.
докладніше »
24 травня 2015, 11:11
У Лисичанську затримали двох білорусів, що йшли воювати за «лнр»
На блокпосту при виїзді з Лисичанська затримали двох громадян Білорусі – 37-річного та 34-річного мешканців Брестської області, котрі намагалися пробратися на окуповану територію й воювати на боці терористів. Один із них колишній десантник, другий хоч і не служив у армії, але числиться в резерві на військовому обліку в своїй країні. Білоруси нелегально перейшли державний кордон України у Волинській області, а потім через Шацьк, Ковель, Київ та Харків добралися до Луганщини. Спочатку пояснювали, що хочуть потрапити в окупований Перевальск начебто до родичів, але потім зізналися, що насправді їхали воювати на боці «лнр». Написали все детально від руки й розповіли на відеозапис.
докладніше »
24 травня 2015, 11:08
Луганщина під вогнем терористів – пошкоджене житло та системи життєзабезпечення, поранені троє військових
Учора (23.05), починаючи з 19-ї години, Станицю Луганську та околиці обстрілювали з важкої артилерії, а з 21-ї – зі зброї меншого калібру, включаючи міномети та автоматичні гранатомети. В селищі перебитий газопровід (станом на 8.30 пошкодження встигли усунути, газопостачання відновлено), пошкоджені житлові будинки (побиті дахи та вікна). Даних про постраждалих мирних мешканців немає, однак у результаті обстрілу поранений один військовослужбовець. Перебитий позавчорашнім обстрілом водопровід біля с.Артема, що постачає воду в окупований Луганськ, поки не відновлений.
докладніше »
23 травня 2015, 11:07
Москаль терористам: «Поки не відремонтуєте перебитий обстрілами водопровід, вода з нашого боку в Луганськ не піде»
Керівник Луганщини виїхав на місце пошкодження магістрального водогону біля с.Артема в Станично-Луганському районі. Нагадаємо, що внаслідок нічних обстрілів бойовиків із артилерії та мінометів у Станиці Луганській та прилеглих селах пошкоджені системи життєзабезпечення, в тому числі перебитий водопровід, що подає воду в окупований Луганськ. Без центральної води поки що залишаються також два села на контрольованій Україною території – Нижньотепле та Артема.
докладніше »
23 травня 2015, 11:06
Біля Трьохізбенки відбувся бій між українськими силовиками та диверсантами. Поранені двоє наших бійців
Сьогодні (23.05) близько 4-ї години ранку загін співробітників Луганського ГУМВС, здійснюючи патрулювання місцевості між селами Лобачеве та Лопаскине, що біля Трьохізбенки Новоайдарського району (на самій лінії розмежування вогню), помітив ворожу розвідувально-диверсійну групу. Бойовики пробралися на контрольовану Україною територію з боку Луганська. Зав’язався бій із застосуванням автоматичної зброї та гранатометів. Диверсанти відійшли, однак у результаті бою двоє наших бійців поранені.
докладніше »
23 травня 2015, 11:05
В Станиці й прилеглих селах внаслідок нічних обстрілів зруйновані будинки, пошкоджені лінії життєзабезпечення Бойовики перебили магістральний водопровід, що подає воду в Луганськ
Вчора (22.05) Станиця Луганська й прилеглі села зазнали потужних обстрілів із артилерії та мінометів. Вогонь, у тому числі по житловому сектору, почався близько 9-ї вечора й закінчився після півночі. У селищі кілька снарядів влучили в приватні будинки, два з них пошкоджені, один повністю згорів. У с.Артема, що біля райцентру, також пошкоджені три будинки, один із яких (що належить багатодітній родині) зруйнований вщент. За щасливим збігом обставин ніхто не поранений і не загинув. Снаряди перебили лінії життєзабезпечення, частина Станиці залишається без світла та газу.
докладніше »
21 травня 2015, 11:01
Москаль: «Урядовці самозваної республіки розкрадають російську гуманітарну й тікають, як щурі з корабля»
На початку травня оперетковий міністр освіти й науки так званої ЛНР Леся Лаптєва покинула свій «почесний» пост і разом із заступником О.Тарасюком зникла в невідомому напрямку. Уже після її втечі «Гєнєральная прокуратура ЛНР» встановила, що Лаптєва займалася банальними приписками й крадіжками – збільшувала на папері кількість учнів та студентів на окупованій території, отримувала на «мертвих душ» гуманітарну з Росії, яку привласнювала. На території Луганського інституту внутрішніх справ виявили цілі таємні склади з гуманітарною допомогою (як правило, продуктами), які зараз роздаються іншим навчальним закладам Луганська.
докладніше »
20 травня 2015, 13:52
На Луганщині обстрілювали Трьохізбенку, Кримське, Щастя, Станицю. Є поранені серед військовослужбовців та мирних громадян
Крім бойового зіткнення в Катеринівці, в результаті якого є загиблі та поранені військовослужбовці (про що вже повідомлялося вчора), бойові дії протягом учорашнього вечора (19.05) та минулої ночі велися ще в кількох точках уздовж лінії розмежування вогню на Луганщині. З боку окупованої Веселої Гори кілька разів здійснювалися обстріли з гранатометів та мінометів м.Щастя. Після 10-ї вечора внаслідок такого обстрілу зайнялися кілька будинків на дачному масиві. Пожежу вдалося ліквідувати силами рятувальників. Поранених чи загиблих немає.
докладніше »
20 травня 2015, 13:51
На розмінуванні заводу в Лисичанську поранений військовий
У вівторок українські військові, що дислокуються в Лисичанську, здійснювали перевірку території одного з непрацюючих заводів на околиці міста на предмет наявності боєприпасів. Міни, розтяжки, інші вибухові пристрої, а також боєприпаси, що не вибухнули, могли залишитися тут ще з періоду активних бойових дій та визволення Лисичанська від бойовиків. Одна з розтяжок дійсно була виявлена на території заводу, і під час її знешкодження граната вибухнула. У результаті осколкові поранення отримав 31-річний військовослужбовець.
докладніше »
04 березня 2014, 12:44
В Кировске начала работу городская школа общественного активиста
В г. Кировске в рамках реализации городской целевой Программы содействия развитию гражданского общества на 2013-2015 годы «Диалог ради реформ: прозрачная власть и активная общественность» стартовала работа школы общественного активиста.
До начала работы была создана программа школы на 2014 год, которая предполагает изучение правовых основ деятельности институтов гражданского общества в Украине, порядок их регистрации, инновационные формы взаимодействия с общественностью, порядок подготовки запроса на информацию и др.
докладніше »
04 березня 2014, 10:48
Информация центра политических и социологических исследований «Политсоциум» по работе Центров предоставления административных услуг Луганской области
Луганский областной центр политических и социологических исследований «Политсоциум» осуществил в Луганской области общественный мониторинг деятельности центров предоставления административных услуг населению (ЦПАУ), которые были созданы в 2012-2013 годах и имеют достаточный опыт практической работы. Это ЦПАУ в городах Луганск, Рубежное, Свердловск и Стаханов. Мониторинг осуществлен в рамках проекта «Дебюрократизация административных услуг в Луганской области: оценка общественности» при финансовой поддержке Международного фонда «Возрождение». Цель мониторинга – анализ функционирования центров предоставления административных услуг населению для выработки рекомендаций органам местной власти, направленных на улучшение работы ЦПАУ городов и районов Луганской области.
докладніше »
28 лютого 2014, 11:36
Для журналістів і редакторів в НСЖУ відкрито «гарячу лінію»
У зв’язку зі змінами в країні у окремих редакцій та журналістів можуть виникати запитання щодо взаємовідносин з представниками влади, подальшої роботи редакцій, потреба в юридичних чи інших консультаціях. Національна спілка журналістів України започатковує «гарячу лінію» для звернень засобів масової інформації. Запрошуємо журналістів та редакторів повідомляти про конкретні ситуації чи проблеми за телефоном (044)234-52-09 та e-mail: spilka@nsju.org.
докладніше »
28 лютого 2014, 11:33
Розпочався прийом робіт на п’ятий конкурс професійної журналістики «Честь професії 2014»
Українська Асоціація Видавців та Незалежна Асоціація телерадіомовників оголосили про початок прийому робіт на п’ятий конкурс професійної журналістики «Честь професії 2014», про це повідомляють в Національній спілці журналістів України. Прийом робіт буде проводитись до 15 березня 2014 року. Усі зареєстровані на конкурс роботи будуть розміщені на офіційному сайті «Честь Професії» – www.konkurssmi.org.
докладніше »
28 лютого 2014, 10:41
9 березня до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка в ефірі Першої програми Українського радіо відбудеться прем'єра радіофільму «За залізними стовпами»
Завершено роботу над першим радіофільмом до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка «За залізними стовпами» з циклу «І я таки жив», про це повідомляють в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України. Прем'єра радіофільму відбудеться 9 березня в ефірі Першої програми Українського радіо.
докладніше »
27 лютого 2014, 15:49
До уваги громадськості: пропонуємо ознайомитися зі звітом щодо реалізації на Луганщині Стратегії розвитку громадянського суспільства у 2013 році
Пропонуємо представникам громадськості ознайомитися зі звітом про реалізацію Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Луганській області у 2013 році.
Регіональний план заходів щодо реалізації у 2013 році Стратегії затверджено заступником голови облдержадміністрації Анатолієм Репицьким 29 липня 2013 року після відповідного громадського обговорення.
докладніше »
26 лютого 2014, 18:30
Лидия Калинская: Владимир Николаевич, Вы в сложной ситуации сумели сохранить спокойствие в регионе, Вы нужны области
Председатель областного совета женщин Лидия Калинская в ходе заседания общественного совета, выражая мнение участников этого общественного органа, обратилась к губернатору с предложением дождаться кадровых решений нового руководства страны и не инициировать отставку самостоятельно.
«Владимир Николаевич, мы вас знаем как сильного руководителя и подтверждение тому – спокойствие, которое удалось сохранить в обществе, несмотря на сложную и взрывоопасную ситуацию в стране», - отметила Лидия Калинская.
докладніше »
26 лютого 2014, 18:14
Владимир Пристюк: Я не предам жителей Луганщины
Сегодня председателю Луганской облгосадминистрации Владимиру Пристюку требование уйти в отставку и немедленно передать им власть вручили целых три структуры: общественный совет народного доверия, народная рада луганского майдана, а также официально зарегистрированная "Народная рада". Все эти структуры потребовали, чтоб власть передали именно им, причем немедленно. На заседании общественного совета при ОГА они даже публично поспорили, кто из них главнее.
Председатель Луганской облгосадминистрации Владимир Пристюк заявил, что готов передать управление областью новому руководству, назначенному законным способом. Об этом он сказал в ходе открытого заседания общественного совета при ОГА. Участники совета собрались, чтобы обсудить общественно-политическую ситуацию в стране и области.
докладніше »
25 лютого 2014, 15:15
Питання соціально-економічного розвитку міста обговорили члени громадської ради при виконкомі Кіровської міськради
24 лютого 2014 року відбулося засідання громадської ради при виконкомі Кіровської міської ради, під час якого громадськості було представлено звіт про виконання міського бюджету за 2013 рік.
У засіданні взяли участь члени дорадчо-консультативного органу, секретар міської ради Зоя Рекша, представники управлінь, комітетів та відділів міськвиконкому.
докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки:
Архів по роках:
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
|