Розпорядження голови від 05 лютого 2014 року № 77

Про переоформлення ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими).тепловими мережами та постачання теплової енергії

 

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 05 лютого 2014 року № 77Про переоформлення ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими).тепловими мережами та постачання теплової енергії


Відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 № 1698 «Про затвердження переліку органів ліцензування», на підставі протоколу засідання експертної комісії з визначення спроможності суб'єктів господарювання виконувати ліцензійні умови з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії при Департаменті житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації від 28.01.2014 №2:

1. Видати переоформлену ліцензію на провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування ЇЇ магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії товариству з обмеженою відповідальністю «НАІРА-7» (ідентифікаційний код юридичної особи 37336148), у зв'язку зі зміною його місцезнаходження, а саме: з вул. Степова, с. Бруківка, Біловодський район, 92814, на вул. Лермонтова, буд. 1 Б, офіс 406, м. Луганськ, 91055.

2. Визнати недійсною у зв'язку з переоформленням ліцензію на провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії серії АЕ № 198305, видану облдержадміністрацією товариству з обмеженою відповідальністю «НАІРА-7» 27.07.2013.

3. Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації внести відповідні зміни до ліцензійного реєстру.


Голова                                                              В.М. ПРИСТЮК