Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняДепартамент житлово-комунального господарстваІнформаційні повідомлення15 травня 2013, 11:12ДО УВАГИ міських голів та голів райдержадміністрацій, керівників підприємств.
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

ОпитуванняОпитування
Дитяча гаряча лінія

Сьогодні: четвер, 25 липня 2024
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАВійськово-цивільна адміністраціяДепартаменти та управлінняДепартамент житлово-комунального господарства15 травня 2013, 11:12

ДО УВАГИ міських голів та голів райдержадміністрацій, керівників підприємств.

 
15 травня 2013, 11:12

ДО УВАГИ міських голів та голів райдержадміністрацій, керівників підприємств.

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.07.2012 № 656 «Питання державного фонду регіонального розвитку» обласна держадміністрація оголошує проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2014 році.

Прошу прийняти участь у конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів) по напряму «Реформування житлово-комунального господарства, реконструкція і розвиток інженерної та транспортної інфраструктури».

Термін прийому документів для участі в конкурсному відборі інвестиційних програм (проектів):  з  26.04.2013  до  27.06.2013.

Місце прийому документів: Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, кімн. 509, 532-1 (прибудова), пл. Героїв Великої Вітчизняної війни, 3а, м. Луганськ.

Відповідальна особа: директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації – Пучкова Ірина Валеріївна.

Час прийому документів: з 8-00 до 17-00 (перерва з 12-00 до 12-45) крім суботи та неділі.

Умови проведення: визначені у постанові Кабінету Міністрів України від 04.07.2012 № 656 «Питання державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами, згідно з постановою КМУ від 23.01.2013 № 30).

Вимоги до проекту (програми):

- відповідність пріоритетним напрямам розвитку регіону, визначеним у Стратегії економічного і соціального розвитку Луганської області на період до 2015 року, яка затверджена рішенням обласної ради від 25.09.2008 № 24/10,
зі змінами, затвердженими рішенням обласної ради від 24.02.2012 № 10/45:

1. Реструктуризація та диверсифікація економіки регіону;

2. Розвиток галузей з високим інноваційним потенціалом;

3. Розвиток ринкового середовища. Підтримка малого та  середнього підприємництва;

4. Реформування житлово-комунального господарства, реконструкція і розвиток інженерної та транспортної інфраструктури;

5. Розвиток людського потенціалу: покращення демографічної ситуації, забезпечення раціональної зайнятості населення, підвищення ефективності використання трудових ресурсів, розвиток сфери соціальних  послуг, розбудова культурного простору;

6. Раціональне використання й відновлення природних ресурсів, охорона довкілля;

7. Удосконалення територіальної структури економіки, вирішення проблем монофункціональних міст і селищ міського типу;

8. Розвиток транскордонної інфраструктури та реалізація проекту Єврорегіон «Донбас»;

- затвердження у встановленому порядку;

- відповідність вимогам, визначеним у Порядку підготовки, оцінки та відбору програм і заходів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.07.2012 № 656 «Питання державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами, згідно з постановою КМУ від 23.01.2013 № 30).

Умови фінансування:

  • мінімальна кошторисна вартість:

для проектів (програм) регіонального (міжрегіонального) значення та тих, що реалізуються у містах обласного значення – не менш як 1000 тис. грн;

для інвестиційних програм (проектів) районного значення та тих, що спрямовані на розв’язання проблем однієї або декількох територіальних громад (міст районного значення, сіл, селищ), – не менш як 200 тис. грн;

- середньостроковий період фінансування;

- співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел у таких розмірах:

- для інвестиційних програм (проектів), що реалізуються у м. Луганську, – не менш як 10 % загальної суми коштів, передбачених для їх фінансування за рахунок усіх джерел у поточному бюджетному періоді;

- для інвестиційних програм (проектів), що реалізуються у містах обласного та районного значення, а також для об’єктів, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст і перебувають в управлінні обласних рад, – не менш як 5 %.

Реалізація інвестиційних програм (проектів) у селах та селищах може здійснюватися без співфінансування з місцевих бюджетів.

Документи, які необхідно надати:

1. Копії рішень, що підтверджують наявність затвердженої у встановленому порядку проектної документації на об’єкти будівництва та реконструкції, або інформація про стан її підготовки.

2. Стислий опис інвестиційної програми (проекту), в якому зазначаються:

- основні проблеми, що спричинили необхідність реалізації інвестиційної програми (проекту), та обґрунтування мети і доцільності їх реалізації, очікувані результати реалізації інвестиційної програми (проекту);

- територія, на якій буде реалізовано інвестиційну програму (проект);

- строк реалізації інвестиційної програми (проекту) (дата початку і дата завершення);

- наявність експертних висновків, погоджень, сертифікатів, документів дозвільного характеру;

- орієнтовний обсяг витрат для реалізації програми (проекту);

- обсяг використаних ресурсів, їх опис; ступінь будівельної готовності об’єкта;

- прогнозні джерела фінансування, обґрунтування необхідності фінансування за бюджетні кошти; прогнозні показники співфінансування інвестиційної програми (проекту) за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету. У разі реалізації інвестиційної програми (проекту) міжрегіонального значення подається інформація про його спільне фінансування іншими заінтересованими сторонами;

- інноваційна спрямованість інвестиційної програми (проекту);

- вплив реалізації інвестиційної програми (проекту) на навколишнє природне середовище;

- відповідність інвестиційної програми (проекту) програмним і прогнозним документам економічного і соціального розвитку держави, відповідного регіону, міста, району державним цільовим програмам, а також пріоритетам розвитку регіонів, визначеним державною стратегією регіонального розвитку та регіональними стратегіями розвитку регіонів.

3. Розрахунки економічної та соціальної ефективності реалізації інвестиційної програми (проекту).

4. Висновок державної експертизи з енергозбереження.

5. Звіт заявника про стан фінансування та освоєння коштів (виконання робіт) для реалізації інвестиційної програми (проекту) на момент подання заяви.

6. Перелік інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися у 2014 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, за підписом та печаткою заявників проектів (програм) за формою, визначеною Мінекономрозвитку України (розміщена на сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації http://economy.loga.gov.ua).

Адреса електронної пошти: economy@loga.gov.ua

Телефони, за якими надаються роз’яснення: 53-80-08, 58-59-93, 58-59-11, 53-80-13.

Вся додаткова інформація розміщена на офіційному веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної держадміністрації.

Прошу у термін до 27.06.2013 р. поінформувати Департамент житлово-комунального господарства та будівництва про участь конкурсному відборі проектів за напрямом «Реформування житлово-комунального господарства, реконструкція і розвиток інженерної та транспортної інфраструктури» та надати інформацію за формою згідно додатку, в електронному варіанті на адресу pr_zkh@rambler.ru або на факс 93-24-87 з підтвердженням на паперових носіях.

 

 

Додаток: форма переліку інвестиційних програм (проектів).
17 серпня 2016, 10:33
До уваги внутрішньо переміщених осіб
Інформуємо про об’єкти у яких можливе розміщення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, а саме..

докладніше »09 грудня 2015, 15:12
ДО УВАГИ міського голови м. Лисичанська, керівників військово-цивільних адміністрацій Попаснянського, Новоайдарського, Станично-Луганського районів
З метою остаточного формування Генерального плану відбудови інфраструктури населених пунктів у Луганської області та розрахунку компенсації за втрачене чи пошкоджене під час проведення антитерористичної операції житло, необхідно у термін до 31.12.15 надати до Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації реєстр зруйнованих та пошкоджених об’єктів з визначенням категорії пошкоджень.12 лютого 2014, 11:50
ДО УВАГИ міських голів та голів райдержадміністрацій
В 2014 году продолжается реализация мероприятий по оптимизации и децентрализации систем теплоснабжения населенных пунктов области, предусмотренных региональной программой модернизации систем теплоснабжения Луганской области на 2012-2016 гг., утвержденной решением областного совета от 23.10.2013 № 20/13 (с изменениями). За время выполнения мероприятий программы полностью децентрализовано теплоснабжение в районных центрах, поселках, малых городах и в части городов областного подчинения. Вместе с тем остается значительное количество квартир в многоквартирных домах, где вопрос отопления до настоящего времени не решен. По подсчетам Департамента таких квартир насчитывается около 6 тыс. ед. Основная причина – это отсутствие у населения и местных бюджетов необходимых финансовых ресурсов на установку индивидуального отопления в квартирах.   С целью снижения финансовой нагрузки на население...

докладніше »15 січня 2014, 10:16
ДО УВАГИ міських голів та голів райдержадміністрацій, керівників підприємств.
Постановою президії Центрального правління Науково-технічного товариства комунального господарства та побутового обслуговування України від 30.05.2013 №10 оголошено проведення всеукраїнського конкурсу «Інженер року, лідер житлово-комунального господарства-2013». Конкурс проводиться за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України,Творчої спілки НІО Криму, Київської організації Спілки НІО України, структурних підрозділів всеукраїнської громадської організації Науково-технічного товариства комунального господарства та побутового обслуговування України...  

докладніше »09 січня 2014, 09:24
ДО УВАГИ міських голів та голів райдержадміністрацій, керівників підприємств.
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.06.2013  № 492-р «Про затвердження плану заходів щодо розроблення, впровадження і функціонування систем управління якістю, екологічного управління та інших систем управління» розпорядженням голови обласної держадміністрації від 29 листопада 2013 р. № 2025 затверджений Регіональний план заходів щодо розроблення, впровадження і функціонування систем управління якістю на підприємствах, в установах і організаціях Луганської області на 2013-2015 роки. У разі виникнення питань щодо впровадження систем управління якістю, екологічного управління, атестації вимірювальних лабораторій на право виконання вимірювань у вимірювальних лабораторіях підприємств і організацій всіх сфер діяльності за консультацією звертатися до ДП «Луганськстандартметрологія» (офіційний сайт http://lssmcc.lg.ua/).

докладніше »28 листопада 2013, 10:55
Техніка для комунальних господарств
Для потреб міського комунального господарства, ПП "Агросервістрактор" м. Дніпрпетровськ випускає тротуароуборочну техніку. Ознайомитася із комунальною технікою можна переглянувши сайт www.ast-dnepr.com.ua28 листопада 2013, 10:42
Оголошено конкурс пілотних проектів по впровадженню енергоефективних заходів
Проект Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) та Агентства ООН з промислового Розвитку (ЮНІДО) «Підвищення енергетичної ефективності та стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в агро-харчовій промисловості та інших малих та середніх підприємствах (МСП) в Україні» оголошує конкурс пілотних проектів по впровадженню енергоефективних заходів (включаючи впровадження стандарту енергетичного менеджменту ІSО 50 001) та використанню відновлюваних джерел енергії (включаючи встановлення котлів на біомасі, отримання та використання біогазу, забезпечення гарячою водою від сонячних колекторів та інш). В рамках конкурсу буде відібрано 50 пілотних проектів від підприємств агро-харчової та суміжних галузей (включаючи підприємства, що виробляють обладнання для відновлюваної енергетики), яким Проект надасть підтримку, підготувавши відповідні бізнес-плани та сприяння в залученні інвестицій у формі грантових і кредитних ресурсів. Для участі в конкурсі, зацікавлені підприємства мають заповнити та надіслати до Проекту не пізніше 30 листопада 2013 р. анкету, що додається (вищезазначену анкету також можна завантажити з сайту проекту http://www.reee.org.ua). Додаткову інформацію можна отримати у національного координатора проекту п. Кирильчука Ігоря, тел: +38 (050) 330 42 64 E-mail: I.Kyrylchuk@unido.og Заповнені анкети надсилати на електронну адресу: I.Kyrylchuk@unido.og Анкета для оцінки демонстраційних проектів (Проект Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) та Агентства ООН з Промислового Розвитку (ЮНІДО) «Підвищення енергетичної ефективності та стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в агро-харчовій промисловості та інших малих та середніх підприємствах (МСП) в Україні» 1. Загальна інформація про підприємство: 1.1     Назва підприємства: 1.2     ПІБ директора:   2.      Контактна інформація : 2.1     Адреса: 2.2     Тел., факс: 2.3     ПІБ і посада контактних осіб:   3.      Інформація про підприємство: 3.1     Рік заснування підприємства: 3.2     Основні види діяльності: 3.3     Кількість працюючих:   4.      Інформація про пілотний проект 4.1     Назва пропонованого проекту: 4.2     Тип технології, що пропонується до впровадження 4.3     Розрахункове збереження енергії або скорочення викидів ССЬ на рік, у порівнянні з базовим рівнем: 4.4     Розрахункова прибутковість проекту або ціна за тону скорочення викидів СОг: 4.5     Пропоновані типи співфінансування проекту (власні кошти компанії, приватні інвестиції, урядові програми, банківські кредити та їх орієнтовані суми): 4.6     Пропоновані партнери проекту: 4.7     Готовність підприємства обмінюватися інформацією щодо встановлюваної технології (інновації) з ЮНІДО, ГЕФ та третіми сторонами (збільшення відтворюваності): 4.8     Необхідність надання міжнародної підтримки (проект ГЕФ/ЮНІДО) для реалізації проекту: 4.9     Основні перешкоди для реалізації проекту27 травня 2013, 16:25
Щодо нормативного регулювання повірки приладів обліку
Згідно зі статтею 11 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» (далі – Закон) засоби вимірювальної техніки, на які поширюється державний метрологічний нагляд, дозволяється застосовувати лише за умови, якщо вони пройшли повірку або державну метрологічну атестацію...

докладніше »24 травня 2013, 14:33
ДО УВАГИ міських голів та голів райдержадміністрацій
Международная система поминовения усопших Skorbim.com приступила к реализации проекта «Всеукраинская перепись усопших». В рамках проекта планируется провести публичную инвентаризацию всех городских кладбищ Украины. Всеукраинская перепись усопших будет осуществляться поэтапно. Первоначально будет сформирован общий реестр всех украинских кладбищ. На втором этапе будет проводиться непосредственно инвентаризация кладбищ...

докладніше »18 травня 2013, 09:50
ДО УВАГИ міських голів та голів райдержадміністрацій, керівників підприємств.
З метою створення в області умов для підвищення рівня внутрішнього попиту, укріплення позицій регіону на національному та міжнародному ринках збуту, проведення імпортозаміщення шляхом поглиблення внутрішньообласної кооперації у ключових сферах економіки регіону в області розроблена та затверджена рішенням Луганської обласної ради від  28 лютого 2013 року № 17/14 Регіональна програма розвитку внутрішньообласної кооперації на 2013 – 2017 роки (далі – Програма). В рамках реалізації заходів, направлених на розвиток внутрішньообласної кооперації, почав роботу інтернет-портал для підприємців «Промдекс»  http://www.lg.promdex.com/. На сайті необхідно реєструвати всі виробничі підприємства області з метою інформування бізнесу про їх можливості по імпортозаміщенню, та, на цій основі, формування коопераційних ланцюжків між суб’єктами підприємництва, у тому числі по залученню підприємств житлово-комунального господарства до закупівлі необхідної сировини (матеріалів, обладнання) у місцевих виробників для проведення робіт із:   - тепло-, водозабезпечення та водовідведення;   - прибирання сміття, благоустрою територій;   - ремонту житлових приміщень, підведення інженерних комунікацій;   - проведення дорожніх робіт із переважним використанням сучасних матеріалів, що виробляються підприємствами регіону (теплоізолюючі матеріали, шляхові огорожі, залізобетонні вироби, цегла тощо).

докладніше »15 травня 2013, 11:12
ДО УВАГИ міських голів та голів райдержадміністрацій, керівників підприємств.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.07.2012 № 656 «Питання державного фонду регіонального розвитку» обласна держадміністрація оголошує проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2014 році. Прошу прийняти участь у конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів) по напряму «Реформування житлово-комунального господарства, реконструкція і розвиток інженерної та транспортної інфраструктури». Термін прийому документів для участі в конкурсному відборі інвестиційних програм (проектів):  з  26.04.2013  до  27.06.2013. Місце прийому документів: Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, кімн. 509, 532-1 (прибудова), пл. Героїв Великої Вітчизняної війни, 3а, м. Луганськ. Відповідальна особа: директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації – Пучкова Ірина Валеріївна. Час прийому документів: з 8-00 до 17-00 (перерва з 12-00 до 12-45) крім суботи та неділі. Умови проведення: визначені у постанові Кабінету Міністрів України від 04.07.2012 № 656 «Питання державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами, згідно з постановою КМУ від 23.01.2013 № 30). Вимоги до проекту (програми)....

докладніше »15 травня 2013, 11:06
ДО УВАГИ міських голів та голів райдержадміністрацій, керівників підприємств.
16 травня 2013 року о 10.00 на території Міжнародного виставкового центру в павільйоні №1, конференц-залі № 1 (м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») в рамках XV Міжнародної виставки опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, сантехніки і басейнів «Аква-Терм Київ 2013» відбудеться Міжнародна науково-практична конференція на тему «Енергоефективність та ресурсозбереження в житлово-комунальному господарстві - основний напрямок розвитку галузі». Початок реєстрації о 9:30. Організаторами конференції є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго», компанія Прем'єр Експо. Конференція має на меті сприяти енергоефективній модернізації житлово-комунального господарства, розвитку новітніх технологій і технічному переоснащенню підприємств галузі, підвищенню конкурентоспроможності і зростанню експортного потенціалу України, взаємовигідному співробітництву між українськими та іноземними промисловцями, підприємствами, вченими. Додаткову інформацію можна отримати: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (044) 207-18-75, Е-mail: Savynkova@minregion.gov.ua; Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» (044) 278-10-48, Е-mail: utke@i.ua; Підтримка: компанія Прем'єр Експо (044) 496-86-45 (вн. 246), Е-mail: Obodrova@pe.com.ua. У разі зацікавленості, прошу поінформувати Департамент житлово-комунального господарства про участь у конференції у термін до            15.05.2013 р. на електронну адресу pr_zkh@rambler.ru.

докладніше »22 березня 2013, 08:24
Оголошення про проведення конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році
На виконання Указу Президента України від 05.04.2012 № 246 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» оголошується конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році. Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» формується з метою добору та підготовки до роботи у сферах державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку, найбільш обдарованих громадян України.

докладніше »11 березня 2013, 14:49
ДО УВАГИ заступникам міських голів, заступникам голів райдержадміністрацій.
  Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Луганської обласної державної адміністрації направляє офіційні роз’яснення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2012 № 7/15-6812 щодо визначення понять товарів та послуг у будівництві для врахування в роботі...

докладніше »28 січня 2013, 13:15
ДО УВАГИ міських голів та голів райдержадміністрацій, керівників підприємств.
  Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Луганської обласної державної адміністрації повідомляє, що Програма «Культура» Східного партнерства оголошує про прийом заявок на участь у цьогорічному циклі семінарів, присвяченому обміну досвідом у веденні політики у сфері культури. Бюджет Програми – 12 млн євро. Учасники семінарів зосередять свою увагу на розробці нових та оцінці чинних стратегій і політик у сфері культури, потрібних для заохочення реформ у цій галузі. Цільовою аудиторією семінарів є діячі культури, представники влади, державні та приватні культурно-просвітницькі установи, а також представники громадянського суспільства країн-учасниць Східного партнерства. Основними цілями семінарів є: сприяти реформам, модернізації та зміцненню потенціалу організацій країн-партнерів, що працюють у сфері культури; сприяти професіоналізації галузі культури країн Східного партнерства; зробити внесок у обмін інформацією, досвідом та найкращою практикою між носіями культури на регіональному рівні, зокрема з ЄС: підтримати налагодження мережі регіональних ініціатив, що домоглися позитивного внеску культури в економічний розвиток, соціальну інтеграцію, розв'язання конфліктів та налагодження міжкультурного діалогу. Заявки необхідно надсилати на адресу WS2013@euroeastculture.eu до 31 січня 2013 року. Ознайомитися з вимогами до участі у семінарах можна на сайті Представництва ЄС в Україні eeas.europa.eu. Просимо сприяти розповсюдженню наведеної інформації до зацікавлених осіб, а також, за можливості, розмістити інформацію про конкурс у комунальних ЗМІ.

докладніше »15 жовтня 2012, 11:12
ДО УВАГИ міських голів та голів райдержадміністрацій, керівників підприємств.
  Головне управління житлово-комунального господарства пропонує розглянути пропозиції Всеукраїнського інформаційно-аналітичного щомісячнику "Час ЖКГ", який висвітлює актуальні питання в галузі житлово-комунального господарства, зокрема з управління житловим фондом, термомодернізації, впровадження енергоефективних технологій, постачання житлово-комунальних послуг, ціно- та тарифоутворення, благоустрою, містобудування та архітектури. За довідками звертатися до...

докладніше »05 вересня 2012, 12:14
ДО УВАГИ міських голів та голів райдержадміністрацій, керівників підприємств.
Головне управління житлово-комунального господарства пропонує розглянути пропозиції ЕСКО «УКРЕНКОМ» - енергосервісної компанії, що входить до складу холдингу енергетичних компаній ЕНКОМ ГРУП та займається управлінням енергоефективними проектами на всіх стадіях реалізації, здійснює планування, координацію та контроль робіт по проекту для досягнення його цілей в рамках встановленого бюджету та термінів, з належною якістю.

докладніше »27 серпня 2012, 14:38
ДО УВАГИ заступникам міських голів, голів райдержадміністрацій.
  Стосовно сприяння юридичним особам, які здійснюють свою діяльність у сфері житлово-комунального господарства області, а також об'єднанням співвласників багатоквартирних житлових будинків у залученні до участі в реалізації Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для пільгового кредитування юридичних осіб, у тому числі об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, для проведення реконструкції, капітального та поточного ремонту об'єктів житлово-комунального господарства. 

докладніше »27 серпня 2012, 11:47
ДО УВАГИ міських голів та голів райдержадміністрацій, керівників підприємств.
   19, 20, 25, 26 вересня 2012 року в м. Києві відбудуться семінари тематика яких направлена на підвищення кваліфікації фахівців, пов’язаних з функціонуванням житлово-комунального господарства в Україні. Тут Ви можете ознайомитися з порядком проведення семінарів та контактними  телефонами.  Для участі в зазначених семінарах, прошу направити пропозиції Всеукраїнській асоціації «Укржитлоексплуатація» та Головному управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації (тел. 932487, E-mail: upr@zkh.lg.ua,) 

докладніше »01 серпня 2012, 12:42
ДО УВАГИ керівників комунальних підприємств.
  КП «Агенція економічного розвитку м. Севастополя», ГО «Агенція сприяння науці та новаціям «Новий Час» (м. Севастополь), ТОВ «Центр «АЮМЕЛЬ» (м. Севастополь) проводить 27-29 вересня 2012 р.   VIII Міжнародний Салон винаходів та нових технологій „Новий час", що присвячений Дню винахідника та раціоналізатора, який відзначається у вересні. Відкриття відбудеться 27 вересня 2012 р. об 11-00 в Українському культурно-інформаційному центрі (м.Cевастополь, вул. Корчагіна,1).  

докладніше »23 липня 2012, 11:42
ДО УВАГИ керівників житлово-комунальних підприємств.
  Під патронатом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з 10 по 14 вересня 2012 року відбудеться XXXI міжнародна науково-практична конференція «UKR-POWER 2012» «Енергозберігаючі та енергоефективні технології в комунальній і промисловій енергетиці. Інновації та інвестиції в галузь» (АР Крим, м. Ялта, вул. Дражинського, 50, ГК «Ялта-Інтурист»). Тематика конференції присвячена надзвичайно актуальній темі – впровадженню  у виробництво енерго- та ресурсозберігаючих технологій та обладнання, обміну досвідом між працівниками комунальної енергетики, промислових підприємств, кращих науковців та закордонних фахівців, налагодженню ділових стосунків між суб'єктами господарювання, співпраці українських та закордонних фахівців.  

докладніше »18 липня 2012, 10:07
ДО УВАГИ міських голів та голів райдержадміністрацій, керівників підприємств.
  Головне управління житлово-комунального господарства пропонує розглянути пропозиції та заповнити опитувальні листи ТОВ «УКРСОЦПРОЕКТ» (м. Київ) щодо реалізації проектів підвищення енергоефективності муніципальних систем тепло- та водопостачання, теплової санації будівель соціальної сфери (дитячі садки і школи), а також проектів, пов'язаних з переходом на місцеві відновлювані джерела енергії (біомаса), за програмами Державного агентства екологічних інвестицій України (ДАЕІ), Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, та програмами ЄС з допомоги Україні.

докладніше »09 липня 2012, 12:37
ДО УВАГИ міських голів, голів райдержадміністрацій.
  Головне управління житлово-комунального господарства пропонує розглянути пропозиції ТОВ «Компанія ЕСКО-Центр» щодо реалізації проектів та впровадження енергоефективних технологій. У разі зацікавленості, повідомити Головне управління на факс 93-24-87 або на електронну адресу upr@zkh.lg.ua у термін до 25.07.2012 р.

докладніше »09 липня 2012, 12:29
ДО УВАГИ міських голів, голів райдержадміністрацій.
  На виконання доручення Першого заступника голови обласної держадміністрації Лозовського Е.М. від 27.06.2012 р. № 10/5707 до листа Мінрегіону від 25.06.2012 № 7/12-10401 щодо залучення гранту Фонду чистих технологій для підготовки п’яти техніко-економічних обґрунтувань інвестиційних проектів міст України у сфері теплопостачання, які у подальшому матимуть можливість отримати кредитні кошти Світового банку прошу Вас заповнити заявку висловлення зацікавленості за формою, що додається. Інформацію надати у термін до 11.07.2012 до Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації на електронну адресу upr@zkh.lg.ua або pr_zkh@rambler.ru.

докладніше »30 травня 2012, 09:48
ДО УВАГИ міських голів, голів райдержадміністрацій.
На виконання п. 5 розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.12.08р.   № 1567-р «Про програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів» та відповідно до пп. 2 п. З Плану заходів на 2010 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року, який затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.08.10р. № 48230/1/1-10 Міністерство житлово-комунального господарства України проводить моніторинг реалізації регіональної програми енергоефективності та енергозбереження на 2010-2014 роки. Для забезпечення контролю за виконанням регіональної програми прошу забезпечити надання Головному управлінню житлово-комунального господарства звітів про стан реалізації заходів програми за І півріччя 2012 року у  термін до 25.06.2012 р.   за наданими формами  у  форматі Ехсеl.  

докладніше »25 травня 2012, 09:00
Информация по расчетам предприятий за энергоносители
  Состояние расчетов коммунальных предприятий за потребленные энергетические ресурсы  Расчеты за природный газ Задолженность за природный газ, потребленный в прошедшем отопительном сезоне, по состоянию  на 23.05.2012   - 331,5 млн грн. Уровень расчетов  - 46 %. Предприятиями оплачено  - 276 млн грн, что на 5 млн грн больше по сравнению с отопительным периодом 2010-2011 годов  (271 млн грн).

докладніше »25 травня 2012, 08:48
Состояние подготовки предприятий жилищно-коммунального хозяйства к работе в осенне-зимний период 2012-2013г.г. по состоянию на 25.05.12 г.
Материалы к селекторному совещанию 24.05.12 г.  Министерства регионального развития, строительства и жилищно-комунального хозяйства Украины по вопросу подготовки предприятий жилищно-комунального хозяйства к стабильной работе в отопительный период 2012 - 2013 годов.

докладніше »07 травня 2012, 14:16
ДО УВАГИ заступникам міських голів, голів райдержадміністрацій. Проведення міжнародного форуму
22 – 23 травня 2012 року у м. Київ під патронатом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства відбудеться 2-й Міжнародний форум чистих технологій ECOSMART – 2012.

докладніше »25 квітня 2012, 11:46
ДО УВАГИ заступникам міських голів, голів райдержадміністрацій, керівників житлово-комунальних підприємств.
Для підвищення рівня знань керівників та фахівців з природоохоронної діяльності в житлово-комунальній та виробничій сфері міст з населенням понад як 100 тис. жителів, спеціалістів та посадових осіб місцевого самоврядування Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління на базі кафедри екологічної безпеки проводить курси підвищення кваліфікації на тему «Енергозбереження (сучасні технології), як шлях підвищення добробуту та профілактичний засіб зменшення відходів». Мета курсів - підвищення кваліфікації та професійної компетенції фахівців, які відповідні за вирішення екологічних та економічних питань.

докладніше »17 квітня 2012, 15:10
Ежегодная Всеукраинская акция «За чистую окружающую среду».
После наступления благоприятных погодных условий в городах и районах области по разработанным для каждого населенного пункта мероприятиям, в соответствии с распоряжением председателя облгосадминистрации от  10 февраля текущего года № 125, начаты работы по проведению в области Всеукраинской акции «За чисте довкілля».

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки:
12

Архів по роках:

201120122013201420152016
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist
Sub_Class with id 0 does not exist

© 2006-2013 Луганська обласна державна адміністрація
91016, Україна, м. Сєвєродонецьк, пр-т.Центральний, 59
Тел. (+38 0645) 70-50-85 , Тел./Факс (+38 0645) 70-50-86
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера