Інформаційні повідомлення

02 09 2016,10:33 | Оголошення щодо роботи Інформаційно-консультаційного центру

Шановні споживачі,

 

З метою надання населенню Луганської області інформаційних консультацій у вирішенні різного роду питань щодо енергопостачання, для підвищення рівня культури взаємовідносин і формування прозорого інформаційного середовища з різних питань обслуговування споживачів, в ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» працює Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ).

 ІКЦ  є загальнодоступним центром для юридичних,  фізичних осіб-підприємців та населення, які є споживачами електричної енергії або мають намір стати  споживачами та звернулися за консультацією, отриманням інформації або для розв’язання суперечних питань, які виникли між компанією-енергопостачальником та заявниками. Інформаційно-консультаційні послуги надаються заявнику на безкоштовній основі.

Для розв’язання спірних питань кожного місяця проводяться засідання Комісії Інформаційно-консультаційного центру за участю представників ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та Держенергонагляду.

 

Для отримання консультації звертайтеся за телефоном

(06461) 2 43 87 :

 

або за адресою :

м. Старобільськ,

пл. Базарна, буд. 23а, кімната № 3.4

 

Графік роботи:

Понеділок - п’ятниця з 7:30-16:30, перерва з 11:30-12:30,

вихідні - субота, неділя.

 

Адміністрація  ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання»