Текст документа: Про результати шефської роботи з Військово-Морськими Силами Збройних Сил України у 2002 році та заходи щодо її організації у 2003 році


ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 грудня 2002 року № 783 /439


Про результати шефської роботи з Військово-Морськими Силами Збройних Сил України у 2002 році та заходи щодо її організації у 2003 році

На виконання Указу Президента України від 07.10.94 N 577/94 "Про організацію шефства над кораблями Військово-Морських Сил України" містами і районами області надана допомога підшефним військовим частинам коштами, продуктами харчування та матеріальними цінностями на суму 768,586 тис. гривень.

Активно підтримують шефські зв'язки з військовим флотом України виконкоми Лисичанської, Ровеньківської, Алчевської та Луганської міських рад; Сватівська, Перевальська, Кремінська та Старобільська райдержадміністрації; ВАТ "Алчевський металургійний комбінат", ЗАТ "Луганський трубний завод" й виконавча дирекція Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Набули розвитку взаємні обміни делегаціями між військовими частинами ВМС ЗС України й громадськістю міст, районів і трудовими колективами Луганщини.

З метою активізації шефської роботи:

1. Визначити, що шефські зв'язки між військовими частинами, кораблями ВМС ЗС України та районами й містами області встановлюються згідно з додатком.

2. Відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації (Мікітон Б. Є.) до 20 січня 2003 року завершити організаційну роботу щодо укладання договору про шефські зв'язки Луганської області з Військово-Морськими Силами Збройних Сил України на 2003 рік.

3. Рекомендувати міським головам, головам райдержадміністрацій:

3.1. Завершити до 30.01.2003 укладання угод з підшефними військовими частинами ВМС ЗС України на 2003 рік.

3.2. Щоквартально, до 5-го числа наступного за звітним місяця, інформувати відділ з питань оборонної та мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації про підсумки шефської роботи.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Іванова В. М., заступника голови обласної ради Голенка В. М.

 

Голова
обласної держадміністрації 

 
О. С. Єфремов 

Голова обласної ради 

В. М. Тихонов 


 

Додаток
до розпорядження Луганської обласної державної адміністрації, Луганської обласної ради
від 13 грудня 2002 р. N 783/439 


ПЕРЕЛІК
військових кораблів та підрозділів ВМС ЗС України, районів і міст області, між якими встановлюються шефські зв'язки у 2003 році

N
з/п 

Військові кораблі та підрозділи ВМС ЗС України 

Назва районів і міст 

1. 

КУ "Донбас" 

м. Лисичанськ 

2. 

Судно контролю фізполів "Сєверодонецьк" 

м. Сєверодонецьк, м. Антрацит 

3. 

Севастопольський військово-морський інститут 

Кремінський район, м. Кіровськ 

4. 

В/ч А-3286 

м. Алчевськ, м. Ровеньки 

5. 

В/ч А-1594 

Сватівський район, м. Брянка 

6. 

В/ч А-3530 

Старобільський район, м. Красний Луч 

7. 

В/ч А-4054 

м. Луганськ 

8. 

В/ч А-4368 

Перевальський район, м. Стаханов 

9. 

В/ч А-2737 

м. Первомайськ 


 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації 

 
М. В. Запорожцев 


 

Текст надано Луганською обласною державною адміністрацією.