ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 26 грудня 2012 року № 1949
Про затвердження Положення про ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, посадових інструкцій директора Департаменту та його заступників
Відповідно до статей 5, 11, пункту 3 частини першої статті 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 11 Закону України „Про державну службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 № 887 „Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації”, наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23.11.2012 № 225-о „Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положень про структурні підрозділи охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій”, Довідника типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 13.09.2011 № 11:
1. Затвердити Положення про ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ
ЗДОРОВ’Я ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, що додається.
2. Затвердити посадові інструкції директора, заступника директора та заступника директора Департаменту – начальника управління з організації надання медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації, що додаються.
3. Установити, що Положення й посадові інструкції, затверджені цим розпорядженням, набирають чинності з 01.01.2013, і, водночас, вважати такими, що втратили чинність:
Положення про Головне управління охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації, затверджене розпорядженням голови облдержадміністрації від 27.02.2007 № 218;
посадові інструкції начальника, першого заступника, заступника начальника Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації - начальника управління з організації надання медичної допомоги населенню, заступника начальника Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації з питань цивільного захисту, спецроботи і роботи зі скаргами та письмовими зверненнями та заступника начальника Головного управління - начальника управління фінансово-економічного забезпечення закладів охорони здоров’я та організаційно-кадрової і спецроботи, затверджені розпорядженням голови облдержадміністрації від 28.01.2010 № 60.
Голова В.М.ПРИСТЮК
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
облдержадміністрації
« 26 » грудня 2012 р. № 1949
ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
1. ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ (далі – Департамент) є структурним підрозділом облдержадміністрації, що утворюється головою облдержадміністрації у зв’язку з перейменуванням юридичної особи – ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, ідентифікаційний код 02012651.
2. Департамент підпорядкований голові облдержадміністрації, а також підзвітний і підконтрольний Міністерству охорони здоров’я України.
3. Департамент у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства охорони здоров’я України, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, рішеннями обласної ради та цим Положенням.
4. Основними завданнями Департаменту є:
забезпечення реалізації державної політики у галузі охорони здоров’я на території області;
управління закладами охорони здоров’я, які утримуються за рахунок коштів обласного бюджету, організація їх кадрового, матеріально-технічного і методичного забезпечення;
прогнозування розвитку мережі закладів охорони здоров'я на території області та нормативне забезпечення населення медико-санітарною допомогою;
здійснення заходів, спрямованих на запобігання та ліквідацію інфекційних захворювань, епідемій;
організація роботи органів медико-соціальної експертизи, закладів судово-медичної та судово-психіатричної експертизи;
забезпечення виконання актів законодавства у сфері охорони здоров'я, державних стандартів, критеріїв та вимог, спрямованих на збереження навколишнього природного середовища і санітарно-епідемічного благополуччя населення, нормативів професійної діяльності у сфері охорони здоров'я, вимог Державної фармакопеї, стандартів медичного обслуговування, медичних матеріалів та технологій.
5. Департамент відповідно до покладених на нього завдань:
організовує виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та здійснює контроль за їх реалізацією;
розробляє проекти розпоряджень голови обласної держадміністрації, у визначених законом випадках - проекти нормативно-правових актів з питань реалізації повноважень у галузі охорони здоров’я;
бере участь у розробленні проектів розпоряджень голови обласної держадміністрації, проектів нормативно-правових актів, головними розробниками яких є інші структурні підрозділи облдержадміністрації;
бере участь у підготовці звітів голови обласної держадміністрації для їх розгляду на сесії обласної ради;
готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційні та аналітичні матеріали з питань охорони здоров’я для подання голові обласної держадміністрації;
забезпечує здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції;
готує (бере участь у підготовці) проектів угод, договорів, меморандумів, протоколів зустрічей делегацій і робочих груп у межах своїх повноважень;
забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої він є;
постійно інформує населення про стан здійснення визначених законом повноважень;
організовує роботу з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів;
забезпечує у межах своїх повноважень захист інформації з обмеженим доступом;
бере участь у вирішенні відповідно до законодавства колективних трудових спорів (конфліктів);
забезпечує захист персональних даних;
здійснює організаційно-методичне керівництво структурними підрозділами охорони здоров’я районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, спрямовує їх діяльність на ефективну реалізацію державної політики у сфері охорони здоров’я в області та забезпечує контроль за їх діяльністю;
готує пропозиції до проектів програм соціально-економічного розвитку Луганської області та проектів обласного бюджету, подає їх на розгляд обласної держадміністрації та забезпечує їх виконання;
вивчає стан здоров'я населення, забезпечує реалізацію державної політики у сфері охорони здоров’я та вживає інших заходів щодо запобігання і зниження захворюваності та втрати працездатності, а також збільшення тривалості життя людей;
у встановленому законодавством порядку та відповідно до визначених термінів надає Міністерству охорони здоров’я України необхідну інформацію, документи та матеріали;
готує пропозиції та забезпечує організацію виконання заходів щодо проведення реформування у сфері охорони здоров’я відповідно до поставлених завдань та після узгодження з Міністерством охорони здоров’я України подає їх на розгляд обласної держадміністрації;
організовує роботу з охорони здоров'я, материнства і дитинства, відбір дітей та підлітків для санаторно-курортного лікування, контролює стан здоров'я дітей у дошкільних та інших навчальних закладах незалежно від їх форм власності та підпорядкування, виробництва і якості продуктів дитячого харчування у закладах охорони здоров'я;
організовує проведення систематичного медичного обстеження (диспансеризації) осіб, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, евакуйованих та відселених із зон відчуження, і тих, що проживають на радіаційно забруднених територіях;
визначає потребу у лікарських засобах та виробах медичного призначення, медичному обладнанні, будівельних матеріалах, інвентарі, паливі, засобах автотранспорту;
здійснює організаційне і методичне керівництво роботою закладів охорони здоров'я з питань надання лікувально-профілактичної допомоги та забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення на відповідній території;
бере участь у пропаганді донорства крові та її компонентів;
здійснює фінансування закладів охорони здоров'я, що утримуються за рахунок коштів обласного бюджету, контролює ефективне використання ними фінансових, матеріальних та трудових ресурсів;
здійснює на основі галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я контроль за якістю та обсягом надання медичної допомоги закладами охорони здоров’я всіх форм власності та фізичними особами-підприємцями, які зареєстровані у встановленому порядку та одержали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики на території області;
проводить у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку державну акредитацію закладів охорони здоров’я;
сприяє розвитку медичної науки і техніки, створює належні умови для впровадження у практику наукових досягнень, передового досвіду у сфері охорони здоров'я;
вносить пропозиції обласній держадміністрації щодо закупівлі товарів, робіт і послуг у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів обласного бюджету та інших джерел фінансування;
забезпечує координацію та аналіз діяльності закладів охорони здоров’я на території області;
забезпечує здійснення контролю за підтриманням належного санітарного та епідемічного стану, організовує пропаганду наукових медичних і гігієнічних знань серед населення;
вживає заходів щодо збереження мережі закладів охорони здоров'я, розробляє прогнози її розвитку, враховує їх під час розроблення проектів програм соціально-економічного розвитку Луганської області;
сприяє реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров'я шляхом проведення відповідної громадської експертизи, налагодження діяльності громадських консультативних або наглядових рад, громадських організацій працівників охорони здоров'я та інших об'єднань громадян;
проводить моніторинг, аналіз громадської думки щодо якості та доступності медичного обслуговування населення на території області, забезпечує підготовку пропозицій для врахування зазначеної інформації під час формування та забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я;
організовує правове виховання працівників сфери охорони здоров’я, ознайомлює із законодавством про охорону здоров'я;
здійснює організаційно-методичне керівництво, функціональне управління та контроль за діяльністю вищих медичних закладів І-ІІ ступеня, що належать до сфери його управління;
прогнозує потребу закладів охорони здоров’я області у фахівцях різних спеціальностей для сфери охорони здоров'я, формує замовлення на підготовку, перепідготовку та атестацію працівників охорони здоров'я;
забезпечує у межах своїх повноважень виконання заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації, дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної безпеки;
організовує у межах своїх повноважень планування і контроль виконання заходів цивільного захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру;
організовує і здійснює медико-санітарне забезпечення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;
забезпечує реалізацію державної політики щодо державної таємниці та здійснює державний контроль за додержанням підприємствами, установами й організаціями галузі охорони здоров’я законодавства з питань державної таємниці та інформації;
забезпечує у визначений законом строк розгляд звернень громадян та їх об'єднань, вживає заходів щодо усунення причин, що породжують скарги громадян про порушення їх прав і законних інтересів, здійснює контроль за цією роботою у закладах охорони здоров'я;
опрацьовує запити і звернення народних депутатів України та депутатів місцевих рад;
проводить роботу, пов'язану з розробленням та здійсненням заходів щодо медичного обслуговування біженців, а також депортованих осіб, які добровільно повертаються до регіонів їх колишнього проживання;
сприяє санаторно-курортному лікуванню інвалідів, ветеранів війни та праці, осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
бере участь у виконанні загальнодержавних, регіональних, інших програм щодо запобігання і зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров'я населення;
забезпечує проведення профілактичних і лікувальних заходів, спрямованих на запобігання і зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров'я населення;
разом з підрозділами обласної держадміністрації здійснює спостереження та збір відомостей про поширеність вживання тютюнових виробів у відповідному регіоні, бере участь у проведенні запобіжних та профілактичних заходів для обмеження вживання тютюнових виробів серед населення, його захисту, насамперед дітей та молоді, від шкідливого впливу на їх здоров'я;
інформує населення області через засоби масової інформації про шкоду, якої завдає здоров'ю людини вживання тютюнових виробів, і про проведення запобіжних та профілактичних заходів;
сприяє вирішенню питань щодо фінансового забезпечення лікувальних заходів і робіт, пов'язаних з профілактикою захворюваності, спричинюваної вживанням тютюнових виробів і впливом на їх здоров'я тютюнового диму;
розглядає питання та вносить відповідне подання Міністру охорони здоров’я України щодо відзначення працівників закладів охорони здоров’я Луганської області відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства охорони здоров’я України, запроваджує інші форми заохочення їх праці;
здійснює систематичний контроль за додержанням актів законодавства з питань охорони здоров'я та санітарних правил керівниками закладів охорони здоров'я незалежно від форми власності та підпорядкування;
вживає заходів щодо реалізації міжнародних програм з питань організації охорони здоров’я на території області;
сприяє розвитку міжнародного співробітництва у сфері охорони здоров’я;
виконує інші функції, пов'язані з реалізацією покладених на обласну держадміністрацію завдань у сфері охорони здоров’я.
6. Департамент має право:
надавати згідно із законодавством обов’язкові для виконання розпорядження керівникам установ, підприємств, організацій, їх філій, відділень незалежно від форми власності й громадянам з питань, що належать до його компетенції, порушувати питання про їх відповідальність
у встановленому законодавством порядку;
одержувати в установленому порядку від інших структурних підрозділів відповідної держадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій всіх форм власності інформацію, документи та інші матеріали, а від місцевих органів державної статистики – безоплатно статистичні дані, необхідні для виконання покладених на нього завдань;
залучати до виконання окремих робіт, участі у вивченні окремих питань спеціалістів, фахівців інших структурних підрозділів обласної держадміністрації, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), представників громадських об'єднань (за згодою);
вносити в установленому порядку пропозиції щодо удосконалення роботи обласної держадміністрації у галузі охорони здоров’я;
користуватись в установленому порядку інформаційними базами органів виконавчої влади, системами зв'язку і комунікацій, мережами спеціального зв'язку та іншими технічними засобами;
скликати в установленому порядку наради, проводити семінари та конференції з питань, що належать до його компетенції.
7. Департамент в установленому законодавством порядку та у межах повноважень взаємодіє з іншими структурними підрозділами, апаратом обласної держадміністрації, органами місцевого самоврядування, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також підприємствами, установами та організаціями з метою створення умов для провадження послідовної та узгодженої діяльності щодо строків, періодичності одержання і передачі інформації, необхідної для належного виконання покладених на нього завдань та здійснення запланованих заходів.
8. Департамент очолює директор, який призначається на посаду і звільняється з посади головою обласної держадміністрації згідно із законодавством про державну службу за погодженням з Міністерством охорони здоров’я України в установленому законодавством порядку.
Директор Департаменту повинен мати повну вищу освіту (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки „Медицина”, післядипломну освіту за спеціалізацією „Організація і управління охороною здоров’я”, вищу кваліфікаційну категорію за лікарською спеціальністю та за фахом „Організація і управління охороною здоров’я”, стаж роботи за лікарською спеціальністю та за фахом „Організація і управління охороною здоров’я” не менше 10 років, стажування в органах управління вищого рівня.
9. Директор Департаменту:
здійснює керівництво діяльністю Департаменту, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності, сприяє створенню належних умов праці у Департаменті;
подає на затвердження голові обласної держадміністрації Положення про Департамент;
затверджує посадові інструкції працівників Департаменту та розподіляє обов'язки між ними;
планує роботу Департаменту, вносить пропозиції щодо формування планів роботи обласної держадміністрації;
вживає заходів з удосконалення організації та підвищення ефективності роботи Департаменту;
звітує перед головою обласної держадміністрації про виконання покладених на Департамент завдань та затверджених планів роботи;
може входити до складу колегії обласної держадміністрації;
вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях колегії питань, що належать до компетенції Департаменту, та розробляє проекти відповідних рішень;
може брати участь у засіданнях органів місцевого самоврядування;
представляє інтереси Департаменту у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами обласної держадміністрації, з міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями - за дорученням голови та заступників голови обласної держадміністрації;
видає у межах своїх повноважень накази, організовує контроль за їх виконанням;
подає на затвердження голови обласної держадміністрації проекти кошторису та штатного розпису Департаменту в межах визначеної граничної чисельності та фонду оплати праці його працівників;
розпоряджається коштами у межах затвердженого головою обласної держадміністрації кошторису Департаменту;
здійснює добір кадрів;
організовує роботу з підвищення рівня професійної компетентності державних службовців Департаменту;
призначає на посаду та звільняє з посади у порядку, передбаченому законодавством працівників Департаменту, здійснює їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності;
проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень Департаменту;
забезпечує дотримання працівниками Департаменту правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни;
здійснює інші повноваження, визначені законом.
10. Накази директора Департаменту, що суперечать Конституції та законам України, актам Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, можуть бути скасовані головою обласної державної адміністрації.
11. Директор Департаменту може мати заступників, які призначаються на посаду та звільняються з посади головою обласної державної адміністрації за поданням директора Департаменту та погодженням з Міністерством охорони здоров’я України.
12. Для узгодженого вирішення питань, що належать до компетенції Департаменту, в ньому утворюється колегія у складі директора Департаменту (голова колегії), його заступників, а також інших відповідальних працівників Департаменту.
До складу колегії можуть входити керівники інших структурних підрозділів обласної держадміністрації, працівники закладів охорони здоров’я тощо.
Склад колегії та Положення про неї затверджується головою обласної держадміністрації за поданням директора Департаменту.
Рішення колегії затверджуються наказами директора Департаменту.
13. Для розгляду наукових рекомендацій і пропозицій щодо розвитку галузі та вирішення інших питань в Департаменті можуть утворюватися наукові ради й профільні комісії із залученням до їх роботи представників медичної громади та відповідних громадських організацій.
Склад наукових рад і комісій та положення про них затверджує директор Департаменту.
14. Граничну чисельність, фонд оплати праці працівників Департаменту визначає голова обласної держадміністрації у межах відповідних бюджетних призначень.
15. Штатний розпис та кошторис Департаменту затверджує голова обласної держадміністрації за пропозиціями директора Департаменту відповідно до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 № 228.
16. Департамент є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в органах Казначейства, печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки.
Заступник голови - керівник апарату О.С.ОСТАПЕНКО
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
облдержадміністрації
« 26 » грудня 2012 р. № 1949
ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ
директора Департаменту охорони здоров’я
Луганської обласної державної адміністрації
1. Загальна частина
Посада директора Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації (далі - Департамент) згідно зі
статтею 25 Закону України «Про державну службу» віднесена до ІV категорії посад державних службовців.
Директор Департаменту призначається на посаду та звільняється з посади головою обласної державної адміністрації згідно із законодавством про державну службу за погодженням з Міністерством охорони здоров’я України.
Директор Департаменту безпосередньо підпорядковується голові облдержадміністрації.
Директору безпосередньо підпорядковані всі працівники Департаменту.
На посаду директора Департаменту призначається особа, яка має:
повну вищу освіту (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки „Медицина”;
післядипломну освіту за спеціалізацією „Організація і управління охороною здоров’я”;
вищу кваліфікаційну категорію за лікарською спеціальністю та за фахом „Організація і управління охороною здоров’я”;
стаж роботи за лікарською спеціальністю та за фахом „Організація і управління охороною здоров’я” не менше 10 років;
довідку за результатами стажування в органах управління вищого рівня.
У своїй діяльності директор Департаменту керується:
Конституцією та законами України;
актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України;
наказами Міністерства охорони здоров’я України;
розпорядженнями голови облдержадміністрації та рішеннями обласної ради;
Положенням про Департамент;
іншими нормативно-правовими актами, що пов’язані з функціями Департаменту.
У разі відсутності директора Департаменту його заміщує заступник директора Департаменту, а у разі відсутності останнього - заступник директора Департаменту – начальник управління з організації надання медичної допомоги населенню.
2. Завдання, обов’язки та повноваження
Завданнями, обов’язками та повноваженнями директора Департаменту є:
здійснення керівництва діяльністю Департаменту, персональна відповідальність за організацію та результати його діяльності, сприяння створенню належних умов праці у Департаменті;
забезпечення ефективного виконання покладених на Департамент завдань щодо реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я;
організація лікувально-профілактичної, санітарно-епідеміологічної, фармацевтичної, фінансово-економічної, кадрової і адміністративно-господарської діяльності мережі підвідомчих закладів охорони здоров’я;
здійснення аналізу стану і тенденції розвитку галузі охорони здоров’я, ходу виконання державних та регіональних програм, діяльності Департаменту;
визначення обсягу повноважень та ступеня відповідальності заступників директора Департаменту, керівників структурних підрозділів Департаменту та працівників Департаменту;
подання на затвердження голові обласної держадміністрації Положення про Департамент;
затвердження положень про структурні підрозділи Департаменту та посадових інструкцій працівників Департаменту, розподіл обов'язків між ними;
планування роботи Департаменту, внесення пропозицій щодо формування планів роботи обласної держадміністрації;
вжиття заходів щодо удосконалення організації та підвищення ефективності роботи Департаменту;
надання звіту голові облдержадміністрації про виконання покладених на Департамент завдань та затверджених планів роботи;
участь за дорученням у складі колегії обласної держадміністрації;
внесення пропозицій щодо розгляду на засіданнях колегії питань, що належать до компетенції Департаменту, та розроблення проектів відповідних рішень;
участь у засіданнях органів місцевого самоврядування;
представлення інтересів Департаменту у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами обласної держадміністрації, з міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями - за дорученням керівництва обласної держадміністрації;
подання на затвердження голови обласної держадміністрації проектів кошторису та штатного розпису Департаменту в межах визначеної граничної чисельності та фонду оплати праці його працівників;
розпорядження коштами у межах затвердженого головою обласної держадміністрації кошторису Департаменту;
видання у межах своєї компетенції наказів, організація контролю за їх виконанням;
призначення на посади та звільнення з посади у порядку, встановленому чинним законодавством працівників Департаменту, їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності;
підготовка пропозицій щодо призначення на посади та звільнення з посад керівників підвідомчих закладів охорони здоров’я згідно з чинним законодавством;
організація розроблення проектів нормативно-правових актів та програм у сфері охорони здоров’я;
організація роботи з добору, розстановки і використання медичних кадрів підвідомчих закладів охорони здоров’я, забезпечення своєчасного підвищення їх кваліфікації;
розгляд і затвердження кошторисів доходів і видатків, штатних розписів та балансів підвідомчих закладів охорони здоров’я;
здійснення заходів щодо інформування населення про стан виконання повноважень, покладених на Департамент, у тому числі із залученням відповідних засобів масової інформації;
організація роботи з підвищення рівня професійної компетентності державних службовців Департаменту;
проведення особистого прийому громадян з питань, що належать до повноважень Департаменту, вжиття заходів щодо своєчасного розгляду їх пропозицій, заяв, скарг;
забезпечення дотримання працівниками Департаменту правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни;
забезпечення в межах своїх повноважень збереження в Департаменті інформації з обмеженим доступом;
забезпечення захисту державної таємниці у напрямах діяльності Департаменту;
забезпечення дотримання працівниками Департаменту законодавства України з питань державної служби та боротьби з корупцією;
забезпечення роботи з ведення діловодства в Департаменті;
здійснення добору кадрів;
подання голові облдержадміністрації пропозицій щодо призначення на посади та звільнення з посад у порядку, встановленому чинним законодавством, заступників директора Департаменту;
створення належних виробничих умов за додержанням працівниками Департаменту правил охорони праці та протипожежного захисту;
розгляд питань та внесення відповідних пропозицій Міністру охорони здоров’я України щодо відзначення працівників закладів охорони здоров’я Луганської області відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства охорони здоров’я України, запровадження інших форм заохочення їх праці;
здійснення інших повноважень, визначених законом.
Директор Департаменту повинен знати:
Конституцію України, закони України, акти законодавства, що стосуються державної служби, діяльності облдержадміністрації, Департаменту;
акти Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інші нормативно-правові акти, що регулюють питання розвитку сфери охорони здоров’я;
практику застосування чинного законодавства у сфері охорони здоров’я;
основи законодавства про охорону здоров’я;
основи державного управління, економіки та управління персоналом;
специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров`я;
форми та методи роботи із засобами масової інформації;
правила ділового етикету;
правила поведінки державного службовця;
правила та норми охорони праці та протипожежного захисту;
основні принципи роботи на комп’ютері та відповідні програмні засоби;
основи права, політології та ринку праці.
3. Права
Відповідно до покладених завдань та обов’язків директор Департаменту має право:
одержувати в установленому порядку від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також від підприємств, установ та організацій інформацію і матеріали, необхідні для виконання покладених на Департамент завдань;
вносити до Міністерства охорони здоров’я України пропозиції з питань удосконалення законодавства з питань охорони здоров’я;
за дорученням голови облдержадміністрації утворювати координаційні комісії, експертні та робочі групи для науково-організаційного супроводу виконання державних цільових програм і проектів, залучати спеціалістів до роботи в цих комісіях (групах), а також для надання консультацій, проведення аналізу стану і складання прогнозів розвитку освітнього, наукового та інноваційного потенціалу області;
організовувати випуск видань інформаційного та науково-методичного характеру;
залучати працівників інших структурних підрозділів обласної держадміністрації, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань, що належать до компетенції Департаменту;
представляти в установленому порядку інтереси облдержадміністрації в судових органах під час розгляду спірних питань, що належать до компетенції Департаменту;
готувати у межах своїх повноважень пропозиції щодо визначення видатків під час формування обласного бюджету;
організовувати і проводити в установленому порядку конференції, семінари, наради тощо з питань, що належать до компетенції Департаменту.
4. Відповідальність
Директор Департаменту несе персональну відповідальність за:
неналежне виконання своїх посадових обов’язків, що передбачені цією посадовою інструкцією, порушення норм етики поведінки державного службовця – дисциплінарну - в межах, визначених чинним законодавством про працю та Законом України „Про державну службу”;
правопорушення, скоєні в процесі виконання посадових обов’язків, – в межах, визначених адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством України;
завдання матеріальної шкоди – в межах, визначених чинним цивільним законодавством України.
Оцінка діяльності директора Департаменту забезпечується шляхом атестації та щорічної оцінки виконання ним покладених посадових обов’язків і завдань.
Показниками оцінки його роботи є якість і своєчасність виконання посадових завдань та обов’язків, дотримання етики поведінки державного службовця.
5. Взаємовідносини (зв’язки) за посадою
Директор Департаменту у процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє із структурними підрозділами обласної державної адміністрації та її апарату, районними державними адміністраціями, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об’єднаннями громадян.
Заступник голови - керівник апарату О.С.ОСТАПЕНКО
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
облдержадміністрації
« 26 » грудня 2012 р. № 1949
ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ
заступника директора Департаменту охорони здоров’я
Луганської обласної державної адміністрації
1. Загальна частина
Посада заступника директора Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації (далі - заступник директора Департаменту) згідно зі статтею 25 Закону України «Про державну службу» віднесена
до IV категорії посад державних службовців.
Заступник директора Департаменту призначається на посаду та звільняється з посади головою обласної державної адміністрації за поданням директора Департаменту та погодженням з Міністерством охорони здоров’я України.
Заступник директора Департаменту безпосередньо підпорядковується директору Департаменту.
На посаду заступника директора Департаменту призначається особа, яка має:
повну вищу освіту (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки „Медицина”;
післядипломну освіту за спеціалізацією „Організація і управління охороною здоров’я”;
вищу кваліфікаційну категорію за лікарською спеціальністю та за фахом „Організація і управління охороною здоров’я”;
стаж роботи за лікарською спеціальністю та за фахом „Організація і управління охороною здоров’я” не менше 8 років;
довідку за результатами стажування в органах управління вищого рівня.
У своїй діяльності заступник директора Департаменту керується:
Конституцією та законами України;
актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України;
наказами Міністерства охорони здоров’я України;
розпорядженнями голови облдержадміністрації та рішеннями обласної ради;
Положенням про Департамент;
іншими нормативно-правовими актами, що пов’язані з функціями Департаменту.
У разі відсутності заступника директора Департаменту його заміщує заступник директора Департаменту – начальник управління з організації надання медичної допомоги населенню.
2. Завдання, обов’язки та повноваження
Завданнями, обов’язками та повноваженнями заступника директора Департаменту є:
виконання обов’язків директора Департаменту у разі його відсутності;
організація роботи щодо системного аналізу стану реалізації на території області державної політики у сфері охорони здоров’я, підготовка та узагальнення пропозицій стосовно її формування і визначення пріоритетів;
забезпечення виконання актів законодавства України в галузі охорони здоров’я, державних стандартів, критеріїв та вимог, спрямованих на збереження навколишнього природного середовища й санітарно-епідемічного благополуччя населення, а також додержання нормативів професійної діяльності в галузі охорони здоров`я, вимог Державної фармакопеї, стандартів медичного обслуговування, медичних матеріалів і технологій;
координація діяльності працівників Департаменту щодо підготовки проектів регіональних комплексних і цільових програм з питань охорони здоров’я та забезпечення їх виконання;
надання пропозицій директору Департаменту про призначення на посади, звільнення з посад і переміщення працівників Департаменту, застосування до них заохочень, дисциплінарних стягнень, заходів дисциплінарного впливу;
сприяння, у межах своєї компетенції, органам державної виконавчої влади та органам місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-економічного розвитку області у сфері охорони здоров`я;
організація роботи з надання Міністерству охорони здоров’я України в установленому законодавством порядку необхідної інформації, документів і матеріалів;
сприяння реформуванню галузі охорони здоров’я на території області, підготовка пропозицій із цього питання на розгляд облдержадміністрації та обласної ради;
здійснення розподілу медичної техніки, медикаментів, будівельних матеріалів, інвентарю, палива, засобів транспорту тощо для медичних закладів з урахуванням визначених потреб;
сприяння розвитку медичної науки й техніки, реалізації регіональних науково-технічних програм, впровадження на практиці наукових досягнень і передового досвіду у галузі охорони здоров`я області;
здійснення заходів щодо збереження мережі закладів охорони здоров’я області, прогнозування варіантів її розвитку, врахування цього під час надання пропозицій до проектів програм соціально-економічного розвитку Луганської області;
сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я шляхом проведення громадських експертиз та діяльності громадських консультативних або наглядових рад, громадських організацій працівників охорони здоров`я, а також інших об`єднань громадян;
забезпечення контролю за роботою з питань охорони праці, безпеки руху засобів автотранспорту та протипожежного захисту закладів охорони здоров`я, підпорядкованих Департаменту;
участь за дорученням директора Департаменту та в межах своєї компетенції у заходах (нарадах, зборах, засіданнях тощо), що проводяться облдержадміністрацією, органами місцевого самоврядування, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, підприємствами, установами і організаціями;
організація роботи працівників Департаменту, пов’язана з підготовкою проектів розпоряджень голови обласної держадміністрації, рішень обласної ради, наказів Департаменту, обласних програм, планів роботи Департаменту, доповідних записок та інших документів з питань, що належать до компетенції Департаменту;
забезпечення здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції в Департаменті;
забезпечення у межах своїх повноважень виконання завдань мобілізаційної підготовки, цивільного захисту в Департаменті та в закладах охорони здоров’я, контроль за дотриманням вимог законодавства з охорони праці, пожежної безпеки;
забезпечення у межах своїх повноважень реалізації державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом в Департаменті;
забезпечення у межах своїх повноважень збереження в Департаменті захисту персональних даних в Департаменті;
організація роботи з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів в Департаменті;
здійснення аналізу результатів роботи працівників Департаменту, підготовка на розгляд директора Департаменту відповідних ґрунтовних висновків і пропозицій;
вжиття, за дорученням директора Департаменту, необхідних заходів щодо підвищення кваліфікації працівників Департаменту;
здійснення особистого прийому громадян з питань, що стосуються його посадових обов’язків, та вжиття заходів щодо вчасного розгляду їх звернень;
забезпечення здійснення контролю за підтриманням належного санітарного та епідемічного стану, організації пропаганди наукових медичних і гігієнічних знань серед населення;
здійснення організаційно-методичного керівництва, функціонального управління та контролю за діяльністю вищих медичних закладів І-ІІ ступеня, що належать до сфери управління Департаменту;
прогнозування потреб закладів охорони здоров’я області у фахівцях різних спеціальностей для сфери охорони здоров'я, формування замовлення на підготовку, перепідготовку та атестацію працівників охорони здоров'я;
сприяння розвитку медичної науки і техніки, створення належних умов для впровадження у практику наукових досягнень, передового досвіду у сфері охорони здоров'я;
сприяння розвитку міжнародного співробітництва в галузі охорони здоров’я;
здійснення заходів щодо реалізації міжнародних програм з питань організації охорони здоров’я на території області;
інформаційний супровід процесів реформування у сфері охорони здоров’я області;
здійснення забезпечення виконання інших завдань, покладених на Департамент.
Заступник директора Департаменту повинен знати:
Конституцію України, закони України, акти законодавства, що стосуються державної служби, діяльності облдержадміністрації, Департаменту;
акти Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інші нормативно-правові акти, що регулюють питання розвитку сфери охорони здоров’я;
практику застосування чинного законодавства у сфері охорони здоров’я;
основи законодавства про охорону здоров’я;
основи державного управління, економіки та управління персоналом;
специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров`я;
форми та методи роботи із засобами масової інформації;
правила ділового етикету;
правила поведінки державного службовця;
правила та норми охорони праці та протипожежного захисту;
основні принципи роботи на комп’ютері та відповідні програмні засоби;
основи права, політології та ринку праці.
3. Права
Відповідно до покладених завдань та обов’язків заступник директора Департаменту має право:
представляти інтереси Департаменту у встановленому порядку в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, судах та інших органах з питань, що відносяться до його компетенції;
запитувати та отримувати в установленому порядку від інших структурних підрозділів облдержадміністрації, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій усіх форм власності інформацію, документи та інші матеріали, статистичні дані, необхідні для виконання покладених завдань;
вносити пропозиції начальнику щодо вдосконалення роботи Департаменту;
залучати необхідних спеціалістів до розгляду та вирішення питань, що належать до його сфери управління;
скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до його компетенції.
4. Відповідальність
Заступник директора Департаменту несе відповідальність за:
неналежне виконання своїх посадових обов’язків, що передбачені цією посадовою інструкцією, порушення норм етики поведінки державного службовця – дисциплінарну - в межах, визначених чинним законодавством про працю та Законом України „Про державну службу”;
правопорушення, скоєні в процесі виконання посадових обов’язків, – в межах, визначених адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством України;
завдання матеріальної шкоди – в межах, визначених чинним цивільним законодавством України.
Оцінка діяльності заступника директора Департаменту забезпечується шляхом атестації та щорічної оцінки виконання ним покладених посадових обов’язків і завдань.
Показниками оцінки його роботи є якість і своєчасність виконання посадових завдань та обов’язків, дотримання етики поведінки державного службовця.
5. Взаємовідносини (зв’язки) за посадою
Заступник директора Департаменту у процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє із структурними підрозділами обласної державної адміністрації та її апарату, районними державними адміністраціями, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об’єднаннями громадян.
Заступник голови – керівник апарату О.С.ОСТАПЕНКО
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
облдержадміністрації
« 26 » грудня 2012 р. № 1949
ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ
заступника директора Департаменту – начальника управління з організації надання медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації
1. Загальна частина
Посада заступника директора Департаменту - начальника управління з організації надання медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації (далі - заступник директора Департаменту) згідно зі статтею 25 Закону України «Про державну службу» віднесена до IV категорії посад державних службовців.
Заступник директора Департаменту призначається на посаду та звільняється з посади головою обласної державної адміністрації за поданням директора Департаменту та погодженням з Міністерством охорони здоров’я України.
Заступник директора безпосередньо підпорядковується директору Департаменту.
На посаду заступника директора Департаменту призначається особа, яка має:
повну вищу освіту (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки „Медицина”;
післядипломну освіту за спеціалізацією „Організація і управління охороною здоров’я”;
вищу кваліфікаційну категорію за лікарською спеціальністю та за фахом „Організація і управління охороною здоров’я”;
стаж роботи за лікарською спеціальністю та за фахом „Організація і управління охороною здоров’я” не менше 8 років;
довідку за результатами стажування в органах управління вищого рівня.
Підзвітним і підконтрольним заступнику директора Департаменту є управління з організації надання медичної допомоги населенню (далі – управління), до складу якого входять відділи з:
організації надання медичної допомоги дорослому населенню;
організації надання медичної допомоги дітям та матерям.
У своїй діяльності заступник директора Департаменту керується:
Конституцією та законами України;
актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України;
наказами Міністерства охорони здоров’я України;
розпорядженнями голови облдержадміністрації та рішеннями обласної ради;
Положенням про Департамент;
іншими нормативно-правовими актами, що пов’язані з функціями Департаменту.
У разі відсутності заступника директора Департаменту його заміщує заступник начальника управління з організації надання медичної допомоги населенню – начальник відділу з організації надання медичної допомоги дітям та матерям.
2. Завдання, обов’язки та повноваження
Завданнями, обов’язками та повноваженнями заступника директора Департаменту є:
виконання обов’язків директора Департаменту та його заступника у разі їх відсутності;
здійснення у межах наданих повноважень керівництва діяльністю управління;
планування, організація та контроль за належним виконанням управлінням завдань і функцій у сфері охорони здоров’я в межах наданих йому повноважень;
надання пропозицій директору Департаменту щодо реформування закладів охорони здоров’я області та забезпечення організації виконання заходів щодо процесу його проведення;
здійснення заходів, спрямованих на запобігання й ліквідацію інфекційних захворювань, епідемій на території області;
організація надання медико-санітарної допомоги населенню, роботи органів медико-соціальної експертизи, закладів судово-медичної та судово-психіатричної експертизи;
забезпечення виконання в управлінні актів законодавства України в галузі охорони здоров’я, державних стандартів, критеріїв і вимог, спрямованих на збереження навколишнього природного середовища та санітарно-епідемічного благополуччя населення, а також додержання нормативів професійної діяльності в галузі охорони здоров`я, вимог Державної фармакопеї, стандартів медичного обслуговування, медичних матеріалів і технологій;
координація та аналіз діяльності закладів охорони здоров’я на території області;
організація контролю за якістю та обсягом надання медичної допомоги закладами охорони здоров’я всіх форм власності та фізичними особами-підприємцями, які зареєстровані у встановленому порядку та одержали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики на території області на основі галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я;
забезпечення систематичного контролю за додержанням актів законодавства з питань охорони здоров'я та санітарних правил керівниками закладів охорони здоров'я незалежно від форми власності та підпорядкування;
забезпечення організації та взяття участі в проведенні у встановленому порядку державної акредитації закладів охорони здоров’я;
вивчення стану здоров’я населення, вживання заходів щодо запобігання та зниження захворюваності, втрати працездатності, а також збільшення тривалості життя людей;
організація роботи працівників управління щодо надання Міністерству охорони здоров`я України в установленому законодавством порядку необхідної інформації, документів і матеріалів;
здійснення контролю за діяльністю та обсягом галузевих медичних стандартів медико-санітарної допомоги, що надається закладами охорони здоров`я всіх форм власності області на основі вимог чинного законодавства України;
організація роботи з охорони здоров’я материнства й дитинства, відбір дітей і підлітків на санаторно-курортне лікування, здійснення контролю за станом здоров`я дітей у дошкільних та інших навчальних закладах області незалежно від форм власності, за виробництвом і якістю продуктів дитячого харчування в закладах охорони здоров`я;
організація проведення систематичного медичного обстеження (диспансеризації) осіб, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, евакуйованих та відселених із зон відчуження, і тих, що проживають на радіаційно забруднених територіях;
здійснення організаційного та методичного керівництва роботою закладів охорони здоров`я з питань надання лікувально-профілактичної допомоги та забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення на відповідній території;
сприяння проведенню моніторингу, аналізу громадської думки щодо якості та доступності медичного обслуговування населення на території області, забезпечення підготовки пропозицій для врахування зазначеної інформації під час формування та забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я;
проведення роботи, пов’язаної з розробленням та здійсненням заходів щодо медичного обслуговування біженців, а також депортованих осіб, які добровільно повертаються у райони колишнього проживання;
здійснення заходів щодо виконання загальнодержавних, регіональних, інших програм щодо запобігання і зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров'я населення;
забезпечення проведення профілактичних і лікувальних заходів, спрямованих на запобігання і зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров'я населення;
інформування населення області через засоби масової інформації про шкоду, якої завдає здоров'ю людини вживання тютюнових виробів, і про проведення запобіжних та профілактичних заходів;
сприяння санаторно-курортному лікуванню інвалідів, ветеранів війни та праці, осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
організація здійснення медико-санітарного забезпечення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;
сприяння пропаганді донорства крові та її компонентів;
забезпечення у межах своїх повноважень реалізації державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом в Департаменті;
забезпечення захисту персональних даних в Департаменті;
здійснення аналізу результатів роботи управління, підготовка на розгляд директора Департаменту відповідних ґрунтовних висновків і пропозицій;
організація роботи працівників управління щодо розроблення проектів розпоряджень голови облдержадміністрації, рішень обласної ради, наказів директора Департаменту, обласних програм, планів роботи Департаменту, доповідних записок та інших документів з питань, що належать до компетенції Департаменту;
участь за дорученням директора Департаменту та в межах своєї компетенції у заходах (нарадах, зборах, засіданнях тощо), що проводяться облдержадміністрацією, органами місцевого самоврядування, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, підприємствами, установами і організаціями;
організація роботи працівників управління щодо розроблення проектів розпоряджень голови облдержадміністрації, рішень обласної ради, наказів директора Департаменту, обласних програм, планів роботи Департаменту, доповідних записок та інших документів з питань, що належать до компетенції Департаменту;
подання пропозицій директору Департаменту щодо призначення на посади, звільнення з посад та переміщення працівників управління, застосування до них заохочень, дисциплінарних стягнень, заходів дисциплінарного впливу;
забезпечення у межах своїх повноважень виконання завдань мобілізаційної підготовки, цивільного захисту в управлінні та в навчальних закладах, контроль за дотриманням вимог законодавства з охорони праці, пожежної безпеки;
організація роботи з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів в управлінні;
забезпечення у межах своїх повноважень реалізації державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом в управлінні;
забезпечення захисту персональних даних в управлінні;
здійснення особистого прийому громадян з питань, що стосуються його посадових обов’язків, та вжиття заходів щодо вчасного розгляду їх звернень;
здійснення забезпечення виконання інших завдань, покладених на управління, Департамент.
Заступник директора Департаменту повинен знати:
Конституцію України, закони України, акти законодавства, що стосуються державної служби, діяльності облдержадміністрації, Департаменту;
акти Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інші нормативно-правові акти, що регулюють питання розвитку сфери охорони здоров’я;
практику застосування чинного законодавства у сфері охорони здоров’я;
основи законодавства про охорону здоров’я;
основи державного управління, економіки та управління персоналом;
специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров`я;
форми та методи роботи із засобами масової інформації;
правила ділового етикету;
правила поведінки державного службовця;
правила та норми охорони праці та протипожежного захисту;
основні принципи роботи на комп’ютері та відповідні програмні засоби;
основи права, політології та ринку праці.
3. Права
Відповідно до покладених завдань та обов’язків заступник директора Департаменту має право:
представляти інтереси Департаменту у встановленому порядку в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, судах та інших органах з питань, що відносяться до його компетенції;
запитувати та отримувати в установленому порядку від інших структурних підрозділів облдержадміністрації, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій усіх форм власності інформацію, документи та інші матеріали, статистичні дані, необхідні для виконання покладених завдань;
вносити пропозиції начальнику щодо вдосконалення роботи Департаменту;
залучати необхідних спеціалістів до розгляду та вирішення питань, що належать до його сфери управління;
скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до його компетенції.
4. Відповідальність
Заступник директора Департаменту несе відповідальність за:
неналежне виконання своїх посадових обов’язків, що передбачені цією посадовою інструкцією, порушення норм етики поведінки державного службовця – дисциплінарну - в межах, визначених чинним законодавством про працю та Законом України „Про державну службу”;
правопорушення, скоєні в процесі виконання посадових обов’язків, – в межах, визначених адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством України;
завдання матеріальної шкоди – в межах, визначених чинним цивільним законодавством України.
Оцінка діяльності заступника директора Департаменту забезпечується шляхом атестації та щорічної оцінки виконання ним покладених посадових обов’язків і завдань.
Показниками оцінки його роботи є якість і своєчасність виконання посадових завдань та обов’язків, дотримання етики поведінки державного службовця.
5. Взаємовідносини (зв’язки) за посадою
Заступник директора Департаменту у процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє із структурними підрозділами обласної державної адміністрації та її апарату, районними державними адміністраціями, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об’єднаннями громадян.
Заступник голови – керівник апарату О.С.ОСТАПЕНКО
|