Текст документа: Про затвердження Положення та штатного розпису Головного управління економіки обласної держадміністрації


ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 серпня 2005 року № 630


Про затвердження Положення та штатного розпису Головного управління економіки обласної держадміністрації

Відповідно до ст. 5 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 03.04.2005 N 593/2005 "Про вдосконалення структури місцевих державних адміністрацій", постанов Кабінету Міністрів України від 12.03.2005 N 179 "Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій" та від 11.05.2005 N 328 "Про структуру місцевих державних адміністрацій" й на виконання розпорядження голови обласної держадміністрації від 04.07.2005 N 456 "Про внесення змін до структури та чисельності структурних підрозділів обласної держадміністрації":

1. Затвердити Положення про Головне управління економіки облдержадміністрації й штатний розпис цього управління (додаються).

2. Перейменувати посаду заступника начальника Головного управління економіки облдержадміністрації - начальника управління соціально-економічного розвитку області на посаду заступника начальника Головного управління економіки облдержадміністрації.

3. Попередити про наступну зміну істотних умов праці Пучкову Ірину Валеріївну - заступника начальника Головного управління економіки облдержадміністрації - начальника управління соціально-економічного розвитку області.

4. Скоротити посади:

4.1 Заступника начальника Головного управління економіки облдержадміністрації - начальника управління грошово-фінансових відносин і реформування економіки.

4.2 Заступника начальника Головного управління економіки облдержадміністрації - начальника управління координації державних закупівель та цінової політики.

4.3 Заступника начальника Головного управління економіки облдержадміністрації - начальника управління розвитку підприємництва та інвестиційної політики.

5. Попередити про наступне звільнення з посад за п. 1 ст. 40 Кодексу законів про працю України:

5.1 Коломієць Тетяну Василівну - заступника начальника Головного управління економіки - начальника управління координації державних закупівель та цінової політики.

5.2 Горпінченко Ірину Іванівну - заступника начальника Головного управління економіки - начальника управління розвитку підприємництва та інвестиційної політики.

6. Установити, що Положення про Головне управління економіки облдержадміністрації, а також штатний розпис указаного управління, затверджені цим розпорядженням, набирають чинності 04.10.2005 і, водночас, вважаються такими, що втратили чинність:

- розпорядження голови облдержадміністрації від 12.03.2002 N 156 "Про затвердження Положення про Головне управління економіки облдержадміністрації";

- пункт другий розпорядження голови облдержадміністрації від 10.02.2004 N 68 "Про деякі заходи щодо здійснення державної регуляторної політики облдержадміністрацією";

- штатний розпис Головного управління економіки облдержадміністрації, затверджений першим заступником голови облдержадміністрації 28 січня 2005 року;

- розпорядження голови облдержадміністрації від 14.11.2001 N 654 "Про затвердження Положення про управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації" (крім пункту 2 цього розпорядження);

- розпорядження голови облдержадміністрації від 12.09.2003 N 553 "Про внесення змін і доповнень до розпорядження голови облдержадміністрації від 14.11.2001 N 654";

- штатний розпис управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, затверджений головою облдержадміністрації 25 січня 2005 року;

- розпорядження голови облдержадміністрації від 04.09.2002 N 559 "Про затвердження Положення про управління торгівлі та побутового обслуговування населення облдержадміністрації";

- штатний розпис управління торгівлі та побутового обслуговування населення облдержадміністрації, затверджений першим заступником голови облдержадміністрації 25 січня 2005 року.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Рисухіна В. В.

 

Голова
обласної держадміністрації 

 
О. М. Данілов 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Луганської обласної державної адміністрації
від 18 серпня 2005 р. N 630 


ПОЛОЖЕННЯ
про Головне управління економіки обласної державної адміністрації

1. Головне управління економіки обласної державної адміністрації (далі - Головне управління) є структурним підрозділом обласної державної адміністрації, що утворюється головою обласної держадміністрації, підзвітне й підконтрольне йому та Міністерству економіки України з питань реалізації єдиної державної політики економічного й соціального розвитку України.

2. Головне управління у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства економіки України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, а також цим Положенням.

3. Основними завданнями Головного управління є участь у:

- реалізації державної політики економічного й соціального розвитку України;

- формуванні та проведенні державної регіональної політики;

- проведенні разом з іншими структурними підрозділами державної зовнішньоекономічної політики;

- забезпеченні разом з іншими структурними підрозділами облдержадміністрації здійснення заходів, спрямованих на поширення міжрегіональних торговельно-економічних і культурних зв'язків Луганської області з регіонами України та країнами СНД;

- реалізації державної регуляторної політики й державної політики у сфері розвитку економічної конкуренції та обмеження монополізму;

- забезпеченні в межах своїх повноважень захисту економічних прав і законних інтересів України, вітчизняних та іноземних суб'єктів господарювання;

- реалізації державної політики, спрямованої на розвиток роздрібної та оптової торгівлі, торговельно-виробничої сфери, громадського харчування й побутового обслуговування населення;

- забезпеченні реалізації державної політики у сфері закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів;

- проведенні структурних змін, а також державної інвестиційної та інноваційної політики;

- забезпеченні реалізації державної цінової політики;

- забезпеченні виконання завдань з приватизації державного майна;

- забезпеченні реалізації державної політики у сфері економічної безпеки та детінізації економіки.

4. Головне управління відповідно до покладених на нього завдань:

1) аналізує стан і тенденції економічного й соціального розвитку області, бере участь у визначенні його пріоритетів, у проведенні структурних змін, а також формуванні напрямів інвестиційної політики та готує голові обласної держадміністрації та Міністерству економіки України пропозиції, спрямовані на забезпечення економічної безпеки держави, сталого розвитку і детінізації економіки;

2) виконує роботи з прогнозування та підготовки програм економічного та соціального розвитку:

- бере участь у розробленні проектів прогнозів економічного й соціального розвитку України на середньо- та короткостроковий періоди;

- розробляє та подає Міністерству економіки України, іншим центральним органам виконавчої влади пропозиції до проекту Державної програми економічного і соціального розвитку України на короткостроковий період, забезпечує виконання завдань, визначених цією Програмою, на території області;

- розробляє прогнози економічного й соціального розвитку на середньостроковий період та програми економічного і соціального розвитку області на короткостроковий період;

- забезпечує стратегічне планування, програмування та прогнозування економічного й соціального розвитку області;

3) розробляє у межах своєї компетенції пропозиції до проекту Програми діяльності Кабінету Міністрів України, заходи щодо її реалізації та здійснює контроль за їх виконанням;

4) готує спрямовані на виконання актів Президента України та Кабінету Міністрів України пропозиції щодо розвитку й реформування економіки та вживає заходів для їх реалізації;

5) бере участь у розробленні проектів державних, цільових, галузевих, регіональних і міжрегіональних програм;

6) бере участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері розвитку економічної конкуренції та обмеження монополізму, проводить моніторинг її реалізації та соціально-економічних результатів, сприяє розвитку на території області конкуренції, підвищенню ефективності функціонування об'єктів ринкової інфраструктури;

7) бере участь у підготовці голові обласної держадміністрації пропозицій з питань бюджетної політики, ефективного використання фінансових, кредитних і валютних ресурсів області;

8) бере участь у складанні необхідних балансів (фінансових, грошових доходів і витрат населення, ринку праці та розвитку трудових ресурсів, попиту і пропонування на основні види паливно-енергетичних ресурсів, промислової продукції та продовольства);

9) бере участь у підготовці пропозицій щодо вдосконалення порядку регулювання цін в окремих галузях, здійснює регулювання цін на продукцію монопольних утворень на регіональному ринку, забезпечує реалізацію державної цінової політики;

10) погоджує переліки об'єктів групи Ж, які підлягають приватизації, та переліки об'єктів соціально-культурного призначення, які можуть бути перепрофільовані;

11) сприяє створенню інфраструктури підтримки регіонального розвитку, умов для рівноправного розвитку всіх форм господарювання та розвитку підприємництва на території області, надає консультаційну, інформаційну та іншу допомогу суб'єктам підприємницької діяльності, розробляє разом з громадськими організаціями підприємців регіональні програми підтримки підприємництва, сприяє їх виконанню;

12) готує проекти угод з питань торгово-економічного та культурного співробітництва з регіонами України та іноземними державами;

13) готує матеріали та проводить підготовчу роботу для забезпечення проведення переговорів з представниками зарубіжних країн, фірм з питань економічного та культурного співробітництва;

14) готує та організовує заходи, пов'язані з візитами офіційних делегацій Луганської області за кордон (бере участь у розробці програм поїздок, супроводженні делегацій тощо);

15) узагальнює українську та зарубіжну протокольну практику;

16) взаємодіє з консульським управлінням Міністерства закордонних справ України, представництвами України в інших країнах, посольствами та консульствами різних країн світу в Україні;

17) аналізує стан виконання законодавства з питань зовнішньоекономічної діяльності на території області та інформує про результати обласну державну адміністрацію та Міністерство економіки України;

18) здійснює державну реєстрацію іноземних інвестицій в області та договорів (контрактів) про спільну з іноземними партнерами інвестиційну діяльність;

19) сприяє діяльності митних органів та прикордонних служб, створенню умов для їх належного функціонування;

20) надає допомогу Міністерству економіки України у проведенні антидемпінгових, антисубсидиційних та спеціальних розслідувань щодо імпорту в Україну товарів походженням з інших країн, митних союзів або економічних угрупувань;

21) забезпечує відповідно до чинного законодавства України виконання зобов'язань за міжнародними договорами України на території області;

22) бере участь у роботі щодо координації взаємодії прикордонних областей України, Російської Федерації;

23) надає консультативну і методичну допомогу суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності;

24) бере участь разом з іншими структурними підрозділами обласної держадміністрації у реалізації державної зовнішньоекономічної політики в частині інтеграції України у світову економіку та розширення економічного й соціального співробітництва з Європейським Співтовариством, подає Міністерству економіки України відповідні пропозиції;

25) бере участь у розробленні пропозицій щодо розвитку і поліпшення структури експорту та імпорту товарів (робіт, послуг);

26) здійснює в межах делегованих йому повноважень регулятивні та реєстраційно-дозвільні функції за дорученням Міністерства економіки України;

27) бере участь разом з іншими структурними підрозділами обласної держадміністрації в організації участі підприємств та організацій області у виставково-ярмаркових заходах;

28) проводить в установленому порядку в межах своєї компетенції переговори з офіційними представниками іноземних держав, акредитованих в Україні;

29) здійснює підготовку відповідних інформаційних матеріалів щодо економічного потенціалу та інвестиційних можливостей області;

30) визначає інвестиційний попит області та на основі визначених державою пріоритетів розробляє пропозиції щодо обсягів державних централізованих капітальних вкладень, здійснює контроль за їх ефективним використанням;

31) розробляє та організовує реалізацію заходів, спрямованих на нарощування інвестиційних ресурсів, створення сприятливого інвестиційного клімату в області, у тому числі готує та подає Міністерству економіки України пропозиції щодо інвестиційних проектів найважливіших будов виробничого призначення, природоохоронних об'єктів і об'єктів соціальної сфери;

32) бере участь у роботі щодо залучення інвестицій і кредитних ресурсів на розвиток економічного потенціалу області;

33) бере участь у підготовці пропозицій щодо створення і функціонування спеціальних економічних зон, запровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку, аналізує економічні та соціальні наслідки функціонування спеціальних економічних зон і територій пріоритетного розвитку й подає Міністерству економіки України відповідну інформацію в установленому порядку;

34) аналізує тенденції розвитку фондового та страхових ринків області, бере участь у підготовці пропозицій щодо вдосконалення законодавства про страхову діяльність;

35) аналізує стан і бере участь у розробці пропозицій щодо розвитку внутрішнього ринку та формування його інфраструктури, готує голові обласної держадміністрації та Міністерству економіки України пропозиції з цього питання;

36) взаємодіє з райдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування у сфері забезпечення державного регулювання торгівлі й побутового обслуговування населення області;

37) видає у випадках, передбачених законодавством, спеціальні дозволи (ліцензії) на провадження окремих видів підприємницької діяльності;

38) аналізує стан правового регулювання торгівлі та побутового обслуговування населення, готує пропозиції, спрямовані на його удосконалення;

39) здійснює разом з відповідними державними органами контроль за дотриманням суб'єктами підприємницької діяльності норм і правил торгівлі та побутового обслуговування населення;

40) сприяє забезпеченню державного захисту прав споживачів щодо якості та безпеки товарів, продукції і послуг;

41) бере участь у формуванні та реалізації державної аграрної політики, розробленні пропозицій щодо забезпечення продовольчої безпеки України;

42) проводить аналіз фінансово-господарської діяльності підприємств, що перебувають у спільній власності територіальних громад області, і за дорученням Міністерства економіки України - підприємств, що перебувають у державній власності;

43) бере участь у розробленні довгострокових прогнозів чисельності населення, його статево-вікової структури, програм зайнятості;

44) готує голові обласної держадміністрації пропозиції з питань розміщення на території області нових, реконструкції, розширення, ліквідації діючих підприємств та інших об'єктів виробничого й невиробничого призначення, що належать до сфери її управління;

45) бере участь у розробленні та впровадженні економічного механізму природокористування, раціонального використання природних ресурсів, охорони навколишнього природного середовища, використання вторинних ресурсів;

46) готує голові обласної держадміністрації пропозиції щодо залучення на договірних засадах коштів підприємств, установ та організацій на розвиток житлово-комунального господарства, транспорту, зв'язку, побутового, торговельного та інших видів обслуговування населення;

47) розробляє пропозиції щодо фінансово-економічного обгрунтування обсягів закупівлі товарів, робіт і послуг для державних потреб за рахунок коштів Державного бюджету України; за поданням органів місцевого самоврядування розробляє пропозиції щодо закупівлі товарів, робіт і послуг для місцевих потреб за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел фінансування, а також формування регіональних замовлень;

48) бере участь у здійсненні заходів щодо координації закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів, зокрема, коштів місцевих бюджетів, у тому числі:

- погоджує застосування замовником таких процедур: торгів з обмеженою участю, двоступеневих торгів і закупівель у одного виконавця;

- розглядає та надає висновки щодо скарг, які виникли до моменту укладання угод про закупівлю;

- здійснює контроль за дотриманням законодавства щодо закупівель;

- проводить моніторинг здійснення запланованих закупівель;

- надає розпорядникам бюджетних коштів консультаційну та методичну допомогу з питань здійснення закупівель;

49) аналізує стан і розробляє пропозиції щодо розвитку ринку небанківських фінансових установ;

50) сприяє розвитку науки й техніки, впровадженню нових технологій, підвищенню технічного рівня виробництва та якості продукції, створенню територіальних інноваційних центрів, технопарків;

51) бере участь у розробленні пропозицій щодо проведення адміністративної реформи та реформи адміністративно-територіального устрою;

52) розробляє пропозиції щодо вдосконалення системи підготовки (перепідготовки) кадрів (спеціалістів) у сфері економіки та управління; бере участь у вжитті заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва;

53) бере участь у впровадженні програмного та методичного забезпечення функціонування інформаційно-аналітичних систем, що використовуються для дослідження стану економічного та соціального розвитку області;

54) здійснює організаційно-методичне керівництво, координує та забезпечує діяльність структурних підрозділів обласної держадміністрації, районних державних адміністрацій з питань розроблення прогнозів економічного й соціального розвитку районів і міст на середньостроковий період та програм економічного та соціального розвитку районів і міст на короткостроковий період, забезпечує взаємодію з ними під час розроблення місцевих, державних цільових, регіональних, галузевих програм, а також під час розв'язання інших проблем комплексного розвитку продуктивних сил області;

55) бере участь у виконанні заходів з мобілізаційної підготовки та мобілізації, планує, організовує й контролює мобілізаційну підготовку економіки області;

56) проводить моніторинг фінансово-економічного становища місто- та бюджетоутворюючих підприємств і підприємств, які мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави, займають монопольне становище на загальнодержавному ринку товарів (робіт, послуг);

57) бере участь у реалізації державної політики у сфері управління державним сектором економіки, передачі об'єктів державної власності у власність територіальних громад, координації заходів здійснюваних органами державної виконавчої влади щодо ефективного використання державного майна;

58) готує керівництву облдержадміністрації інформацію про виконання:

- Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об'єднаннями роботодавців і підприємців та всеукраїнськими профспілками;

- Регіональної угоди між облдержадміністрацією, обласною Федерацією профспілок та Союзом промисловців і підприємців області;

59) надає в установленому порядку пропозиції щодо вдосконалення системи обліку, звітності та державної статистики;

60) забезпечує в межах своєї компетенції реалізацію державної політики стосовно державної таємниці, контроль за її збереженням в управлінні;

61) узагальнює практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції управління, розробляє та подає на розгляд голові обласної держадміністрації пропозиції щодо вдосконалення законодавства;

62) готує аналіз регуляторного впливу облдержадміністрації;

63) планує діяльність з підготовки проектів регуляторних актів облдержадміністрації;

64) оприлюднює проекти регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, а також відкриті обговорення за участю представників громадськості питань, пов'язаних з регуляторною діяльністю;

65) відстежує результативність регуляторних актів облдержадміністрації;

66) переглядає та систематизує регуляторні акти облдержадміністрації;

67) не допускає прийняття регуляторних актів, які є непослідовними або не узгоджуються чи дублюють діючі регуляторні акти облдержадміністрації;

68) оприлюднює інформації про здійснення регуляторної діяльності облдержадміністрації;

69) виконує інші функції згідно з покладеними на нього завданнями.

5. Головне управління має право:

- залучати спеціалістів інших структурних підрозділів обласної держадміністрації, підприємств, установ і організацій, об'єднань громадян (за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань, що належать до його компетенції;

- одержувати в установленому порядку від інших структурних підрозділів облдержадміністрації, підприємств, установ і організацій, органів місцевого самоврядування інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань;

- скликати в установленому порядку наради, семінари та конференції з питань, що належать до його компетенції.

6. Головне управління у процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими структурними підрозділами обласної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, а також з підприємствами, установами, організаціями та об'єднаннями громадян.

7. Головне управління очолює начальник, який призначається на посаду й звільняється з посади головою обласної державної адміністрації за погодженням з Міністерством економіки України.

Начальник Головного управління має першого заступника та заступника, які за його поданням призначаються на посаду й звільняються з посади головою обласної держадміністрації за погодженням з Міністерством економіки України.

8. Начальник Головного управління:

- здійснює керівництво діяльністю управління, несе персональну відповідальність за виконання покладених на управління завдань, визначає функції та ступінь відповідальності першого заступника, заступника начальника управління, начальників управлінь та відділів;

- затверджує структуру управління в межах граничної чисельності та фонду оплати праці працівників;

- затверджує положення про структурні підрозділи й функціональні обов'язки першого заступника та заступника начальника, працівників управління;

- видає в межах своєї компетенції накази, організовує та контролює їх виконання;

- призначає на посаду й звільняє з посади працівників управління;

- розпоряджається коштами в межах затвердженого кошторису доходів і видатків на утримання управління.

9. Для погодженого вирішення питань, що належать до компетенції Головного управління, в ньому може утворюватися колегія у складі начальника управління (голова колегії), першого заступника та заступника начальника управління, а також інших працівників управління. До складу колегії можуть входити керівники інших структурних підрозділів обласної держадміністрації.

Склад колегії затверджується головою облдержадміністрації за поданням начальника управління.

Рішення колегії оформлюються наказами начальника управління.

10. Для розгляду наукових рекомендацій і пропозицій щодо реалізації основних напрямів діяльності управління та вирішення інших питань в Головному управлінні можуть утворюватися наукові ради й комісії.

Склад наукових рад і комісій та положення про них затверджує начальник Головного управління.

11. Головне управління утримується за рахунок коштів Державного бюджету України.

Граничну чисельність, фонд оплати праці працівників управління в межах виділених асигнувань визначає голова обласної державної адміністрації.

Кошторис доходів і видатків, штатний розпис управління затверджує голова обласної держадміністрації.

12. Головне управління є юридичною особою, має самостійний баланс, реєстраційні рахунки в управлінні Державного казначейства в Луганській області, печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Луганської обласної державної адміністрації
від 18 серпня 2005 р. N 630

штат у кількості 76 штатних одиниць з місячним фондом заробітної плати 21604,00 (двадцять одна тисяча шістсот чотири гривні 00 копійок) 


Штатний розпис
Головного управління економіки облдержадміністрації

N
з/п 

Назва посади та структурного підрозділу 

Кількість штатних посад 

Посадовий оклад, грн. 

Фонд заробітної плати на місяць, грн. 

Начальник Головного управління 

445,00 

445,00 

Перший заступник начальника Головного управління  

434,00 

434,00 

Заступник начальника Головного управління 

430,00 

430,00 

  

Відділ зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції 

Начальник відділу 

355,00 

355,00 

Головний спеціаліст 

262,00 

1310,00 

  

УСЬОГО 

6 

  

1665,00 

  

Відділ обліку, звітності та інформаційних технологій  

  

Начальник відділу 

382,00 

382,00 

Заступник начальника відділу 

354,00 

354,00 

Головний спеціаліст 

280,00 

280,00 

Головний спеціаліст 

262,00 

786,00 

Провідний спеціаліст 

231,00 

231,00 

  

УСЬОГО 

7 

  

2033,00 

  

Відділ кадрової роботи, з питань державної служби, організаційного та правового забезпечення  

Начальник відділу 

355,00 

355,00 

Заступник начальника відділу 

330,00 

330,00 

Головний спеціаліст 

262,00 

786,00 

Провідний спеціаліст 

231,00 

231,00 

Спеціаліст 1 категорії 

218,00 

436,00 

  

УСЬОГО 

8 

  

2138,00 

  

Управління регіонального розвитку, інвестиційної політики та з питань європейської інтеграції 

Начальник управління  

390,00 

390,00 

  

Зведений відділ планування, програмування та комплексного аналізу соціально-економічних процесів  

Заступник начальника управління - начальник відділу  

370,00 

370,00 

Заступник начальника відділу 

312,00 

312,00 

Головний спеціаліст 

262,00 

1310,00 

Спеціаліст 1 категорії 

218,00 

218,00 

  

УСЬОГО 

8 

  

2210,00 

  

Відділ бюджетної політики та координації державних закупівель 

Начальник відділу 

312,00 

312,00 

Заступник начальника відділу 

298,00 

298,00 

Головний спеціаліст 

262,00 

1048,00 

Провідний спеціаліст 

231,00 

231,00 

  

УСЬОГО 

7 

  

1889,00 

  

Відділ інвестиційної та інноваційної політики й виставкової діяльності 

Начальник відділу 

330,00 

330,00 

Заступник начальника відділу 

298,00 

298,00 

Головний спеціаліст 

262,00 

1048,00 

Провідний спеціаліст 

231,00 

231,00 

  

УСЬОГО 

7 

  

1907,00 

  

Управління ефективності виробництва та тарифної політики 

Начальник управління 

375,00 

375,00 

  

Відділ фінансового моніторингу виробництва та реформування власності 

Заступник начальника управління - начальник відділу  

355,00 

355,00 

Заступник начальника відділу 

298,00 

298,00 

Головний спеціаліст 

262,00 

1310,00 

Провідний спеціаліст 

231,00 

231,00 

  

УСЬОГО 

8 

  

2194,00 

  

Відділ тарифної політики та антимонопольного регулювання 

Начальник відділу  

312,00 

312,00 

Головний спеціаліст 

262,00 

786,00 

Провідний спеціаліст 

231,00 

231,00 

  

УСЬОГО 

5 

  

1329,00 

  

Управління регуляторної політики, розвитку підприємництва, торгівлі та побутових послуг 

Начальник управління 

375,00 

375,00 

  

Відділ регуляторної політики та сприяння розвитку малого підприємництва 

Заступник начальника управління - начальник відділу  

355,00 

355,00 

Заступник начальника відділу 

298,00 

298,00 

Головний спеціаліст 

262,00 

1048,00 

Провідний спеціаліст 

231,00 

231,00 

  

УСЬОГО 

7 

  

1932,00 

  

Відділ розвитку споживчого ринку, торгівлі та побутових послуг 

Начальник відділу  

312,00 

312,00 

Заступник начальника відділу 

298,00 

298,00 

Головний спеціаліст 

262,00 

786,00 

Провідний спеціаліст 

231,00 

462,00 

  

УСЬОГО 

7 

  

1858,00 

  

РАЗОМ  

76 

  

21604,00 


Всього за посадовими окладами: 

Двадцять одна тисяча шістсот чотири гривні 00 копійок. 


 

Начальник Головного управління 

А. М. Зінченко 

Начальник відділу обліку
та звітності 

 
О. І. Гончарова 


 

Експертизу проведено: 

  

Начальник Головного фінансового
управління облдержадміністрації 

 
Ю. І. Балковий 


 

Електронну копію тексту надано Луганською обласною державною адміністрацією.