Текст документа: Про затвердження Положення про колегію Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та її складу


ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 лютого 2007 року № 212


Про затвердження Положення про колегію Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та її складу

Відповідно до п. 9 ст. 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, положення про Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 19.02.2004 № 87:
1.       Затвердити Положення про колегію Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та її склад (додаються).
2.       Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 20.02.2006 № 146, зі змінами, внесеними розпорядженням голови від 20.06.2006 № 592.
3.       Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на виконуючого обов’язки заступника голови облдержадміністрації Хунова Ю.А. 
  
 
Голова обласної
держадміністрації 
 
 
О.М.АНТІПОВ 

 


ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням голови облдержадміністрації
“ 26 ” лютого  2007 р. № 212  
 
ПОЛОЖЕННЯ
про колегію Головного управління праці та
соціального захисту населення облдержадміністрації
 
1. Загальні положення
 
1.1.    Колегія Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації (далі - колегія) є постійно діючим консультативно-дорадчим органом і утворюється для погодженого вирішення питань, що належать до її компетенції, та колективного й вільного обговорення найважливіших напрямів діяльності.
1.2.    У своїй діяльності колегія керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями голови облдержадміністрації та цим Положенням.
1.3. Рішення про утворення колегії приймається головою обласної державної адміністрації.
 2. Функції колегії
 Колегія:
2.1. Обговорює і приймає рішення щодо перспектив і найважливіших напрямів діяльності у сфері праці та соціального захисту населення області.
2.2. Розглядає пропозиції щодо:
-        забезпечення на території області реалізації державної політики з  питань соціально-трудових відносин, безпеки життєдіяльності, оплати, охорони і належних умов праці, зайнятості, захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, соціального захисту та обслуговування населення, в тому числі громадян, які потребують допомоги і соціальної підтримки з боку держави;
-        забезпечення взаємодії і співпраці з Міністерством праці та соціальної політики України, обласною радою, управліннями праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення, підприємствами, закладами та установами, що належать до сфери управління Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації (далі – Головне управління) під час виконання покладених на них завдань;
-        розширення міжнародного співробітництва у сфері соціально-трудових відносин і соціального захисту в області.
2.3. Розглядає питання про стан дотримання фінансової, бюджетної дисципліни, збереження та використання державного майна, здійснення внутрішнього фінансового контролю та усунення виявлених недоліків.
2.4. Розробляє пропозиції щодо вдосконалення діяльності структурних підрозділів Головного управління, управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій і виконкомів міських рад міст обласного значення, підприємств, закладів та установ, що належать до сфери управління Головного управління.
2.5. Розглядає результати роботи Головного управління і його структурних підрозділів, управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій і виконкомів міських рад міст обласного значення, підприємств, закладів та установ, що належать до сфери управління Головного управління.
2.6. Аналізує стан дотримання чинного законодавства з питань державної служби, організаційно-кадрової роботи та виконавської дисципліни.
2.7. Розглядає інші питання, пов'язані з реалізацією завдань, покладених на Головне управління.
 
3. Склад колегії
 
3.1. Склад колегії затверджується розпорядженням голови облдержадміністрації за поданням начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.
3.2. До складу колегії входять начальник Головного управління (голова колегії), заступники начальника за посадою, а також можуть входити працівники Головного управління, начальники управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій і виконкомів міських рад міст обласного значення, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства праці та соціальної політики України, керівники підприємств, закладів та установ соціального захисту населення, що належать до сфери управління Головного управління.
 
4. Організація роботи колегії
 4.1.    Організаційною формою роботи колегії є засідання. Засідання колегії проводяться планово, як правило, один раз на квартал, а позапланові – за необхідністю.
У разі потреби можуть проводитися розширені та виїзні засідання колегії, а також спільні засідання з колегіями інших органів виконавчої влади.
4.2. Робота колегії проводиться відповідно до затвердженого начальником Головного управління плану роботи на рік (квартал). У ньому зазначаються питання, які необхідно розглянути, строк подання матеріалів, особи, відповідальні за підготовку і подання матеріалів на засідання колегії, орієнтовна дата проведення засідань колегії.
4.3. Додаткові питання для розгляду на засіданнях колегії можуть бути включені до порядку денного засідання колегії за рішенням її голови.
4.4. Дата, час, місце проведення та порядок денний засідання колегії визначаються її головою.
4.5.    Підготовка проекту порядку денного засідання колегії здійснюється секретарем колегії. Секретар колегії не пізніше ніж за п'ять днів до засідання подає його голові колегії для погодження.
4.6.    На розгляд колегії подаються:
- проект порядку денного засідання колегії з визначенням доповідача з кожного питання;
- довідка з питань порядку денного засідання колегії з викладенням обґрунтованих висновків та пропозицій;
-   проект рішення колегії;
-   список членів колегії;
 - список запрошених осіб, які виявили бажання взяти участь в обговоренні питань порядку денного засідання колегії, із зазначенням їх прізвищ, імен та по батькові, місця роботи та посади;
- довідкові матеріали (розрахунки, статистичні матеріали, звіти, діаграми, таблиці тощо), які безпосередньо стосуються порядку денного.
4.7. Членам колегії матеріали надаються не пізніше ніж за три дні до засідання, а в разі проведення позачергового засідання - не пізніше ніж за один день до засідання.
4.8.    Керівники управлінь Головного управління надають матеріали не пізніше ніж за сім днів до чергового засідання колегії секретарю колегії, який контролює своєчасність подання матеріалів, перевіряє повноту і правильність їх оформлення.
 
5. Порядок проведення засідання колегії
 5.1.    Засідання колегії веде начальник Головного управління, який є головою колегії, у разі його відсутності – перший заступник начальника Головного управління , який є заступником голови колегії.
5.2.    Засідання колегії проводиться у разі, коли в ньому беруть участь не менше ніж дві третини загальної кількості членів колегії.
5.3.    Члени колегії беруть участь у засіданнях колегії особисто. Якщо член колегії не може бути присутнім на засіданні, він має право попередньо подати голові колегії відповідні пропозиції у письмовій формі.
5.4.    Порядок денний засідання і рішення колегії затверджуються членами колегії шляхом голосування.
5.5.    Члени колегії, які беруть участь у її засіданні, реєструються. Особи, запрошені на засідання колегії для розгляду окремих питань, можуть бути присутніми під час розгляду інших питань лише з дозволу голови колегії.
5.6.    Члени колегії і особи, запрошені для участі у розгляді окремих питань, беруть участь в їх обговоренні, вносять пропозиції, дають необхідні пояснення.
5.7.    Головуючий на засіданні колегії може прийняти рішення про закритий розгляд питань порядку денного.
Під час закритих засідань колегії (закритого обговорення окремих питань) підготовка матеріалів, оформлення рішень, що приймаються, здійснюються відповідно до законодавства.
5.8.    Рішення колегії приймаються з кожного питання порядку денного відкритим голосуванням більшістю голосів присутніх на засіданні членів колегії.
За рішенням головуючого може застосовуватися процедура таємного голосування.
Думка відсутнього члена колегії з питань порядку денного засідання, подана у письмовій формі, розглядається на засіданні колегії і враховується під час голосування.
5.9. Голова колегії приймає рішення щодо присутності в залі під час засідання колегії представників засобів масової інформації та проведення кіно-, відео-, фотозйомки і звукозапису.
5.10. Після засідання колегії структурний підрозділ (окремий працівник), відповідальний за підготовку питань, доопрацьовує протягом десяти робочих днів (якщо головою колегії не встановлено інший строк) проект рішення колегії з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених під час обговорення питань порядку денного, погоджує із керівниками заінтересованих структурних підрозділів, членами колегії, іншими особами і подає на розгляд голови колегії.
5.11. Рішення колегії проводяться у життя, як правило, наказами начальника Головного управління.
Рішення колегії з організаційних, процедурних і контрольних питань вносяться до протоколу засідання (без видання наказу).
5.12. Рішення колегії оформляються протоколами, які підписуються головуючим на засіданні та секретарем колегії.
5.13. Рішення колегії доводяться до членів колегії, керівників структурних підрозділів, начальників управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій і виконкомів міських рад міст обласного значення, підприємств, установ й організацій, що належать до сфери управління Міністерства праці та соціальної політики України, керівників підприємств, закладів та установ, що належать до сфери управління Головного управління в частині, що їх стосується.
5.14. Матеріали засідань колегії зберігаються в установленому порядку у відділі організаційно-кадрової роботи Головного управління.
5.15. Матеріально-технічне забезпечення засідань колегії здійснюється відділом організаційно-кадрової роботи та діловодства Головного управління.
 
6. Контроль за виконанням рішень колегії
 6.1.    Контроль за виконанням рішень колегії здійснює секретар колегії та окремий працівник, визначений головою колегії.
6.2.    Колегія розглядає на своїх засіданнях стан виконання прийнятих нею рішень. 
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням голови облдержадміністрації
“ 26 ” лютого 2007 р. № 212  
 
СКЛАД
колегії Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації
 
Поліщук
Олена Андріївна  
-
начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, голова колегії
 
Яремчук
Оксана Миколаївна
-
начальник відділу організаційно-кадрової роботи та діловодства Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, секретар колегії
 
 
Члени колегії:
 
 
Берестенко
Олександр Вікторович
-
виконавчий директор Луганського регіонального відділення УСПП (за згодою)
 
Буліна
Лідія Вікторівна
-
начальник управління праці та зайнятості населення Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації
 
Гончарова
Людмила Євгенівна
-
заступник завідуючого відділом ФПС по захисту соціально-економічних інтересів трудящих Федерації профспілок Луганської області (за згодою)
 
Єрмакова
Наталія Володимирівна
 
-
начальник управління рівня життя, соціальних гарантій і компенсацій Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації
 
Задорожна
Аіда Вадимівна
-
перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації
Косенко
Роман Володимирович
-
керуючий Луганським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів (за згодою)
 
Мосіна
Ганна Михайлівна
-
начальник відділення Національної служби посередництва та примирення в Луганській області (за згодою)
 
Моцний
Юрій Петрович
-
директор Луганського обласного центру зайнятості (за згодою)
 
Нестеренко
Костянтин Борисович
-
начальник – головний державний інспектор праці Луганської області (за згодою)
 
Сафронова
Тетяна Вікторівна
-
начальник відділу бухгалтерського обліку, фінансової звітності та контролю Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації
 
Свірідов
Євген Якович
-
директор виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (за згодою)
 
Скупинський
Віталій Йосипович
-
начальник управління виконавчої дирекції Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Луганській області (за згодою)
 
Ткаченко
Світлана Анатоліївна
-
заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації
 
Чеботарьова
Світлана Василівна
-
начальник відділу планово-економічної роботи Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації
 
Яковенко
Віктор Миколайович
-
директор Ровеньківського обласного дитячого будинку-інтернату (за згодою)