Текст документа: Про розподіл отриманої з державного бюджету субвенції для розрахунків з погашення зобов’язань держави за знеціненими грошовими заощадженнями громадян


ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 грудня 2006 року № 1261


Про розподіл отриманої з державного бюджету субвенції для розрахунків з погашення зобов’язань держави за знеціненими грошовими заощадженнями громадян

Згідно зі статтею 36 Закону України „Про Державний бюджет України на 2006 рік”, постановою Кабінету Міністрів України від 09.02.2006 № 124 «Про реалізацію статті 36 Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік” та пунктом 11 Порядку проведення у 2005 році розрахунків з погашення зобов’язань держави за знеціненими грошовими заощадженнями громадян в установах Ощадного банку колишнього СРСР шляхом погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2005 № 664:
1. Розподілити субвенцію в сумі 38 050,74 грн, отриману з державного бюджету, між бюджетами районів і міст обласного значення та управлінням житлово-комунального господарства облдержадміністрації на підставі узгоджених протоколів погодження, відповідно до додатка.
2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації         (Балковий Ю.І.) перерахувати суми субвенції, згідно з розподілом, на спеціальні рахунки фінансових підрозділів райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення.
3. Районним та міським постійно діючим комісіям з організації та проведення розрахунків проконтролювати надходження коштів, перерахованих відповідно до п. 1 цього розпорядження, та проведення розрахунків згідно зі зведеними реєстрами, складеними за узгодженими протоколами погодження.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Рисухіна Л.І.
 
Заступник голови,
виконуючий обов’язки голови
обласної держадміністрації                                        М.В.ЗАПОРОЖЦЕВ