Текст документа:

Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальною установою «Міська лікарня «Ізвестій», м. Красний Луч


ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14 лютого 2014 року № 94
Зареєстровано у Головному управлінні юстиції у Луганській області 26 лютого 2014 року за № 17/1436

Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальною установою «Міська лікарня «Ізвестій», м. Красний Луч


Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р.
№ 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», від
17 вересня 1996 р. № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти»:

 

1.  Затвердити тарифи на платні послуги, що надаються комунальною установою «Міська лікарня «Ізвестій», м. Красний Луч, що додаються.

 

2.  Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 червня 2012 р. № 739 «Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальною установою «Міська лікарня «Ізвестій», м. Красний Луч», зареєстроване у Головному управлінні юстиції у Луганській області 06 липня 2012 р. за № 33/1234.

 

3.  Розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в газеті «Наша газета».

 

4.  Департаменту масових комунікацій облдержадміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження у газеті «Наша газета».

 

5.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Репицького А.В.

 

 

 

Голова                                                                        В.М. ПРИСТЮК

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови облдержадміністрації

« 14 » лютого 2014 р. № 94

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тарифи

на платні послуги, що надаються  
комунальною установою «Міська лікарня «Ізвестій»
,

м. Красний Луч

 

№ з/п

Найменування послуги

Тариф за послугу, гривень

без ПДВ

1

2

3

1.

Лабораторні дослідження при проведенні обов’язкових попередніх профілактичних медичних оглядів (крім випадків, коли медичні огляди проводяться за направленнями органів державної служби зайнятості) і періодичних профілактичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба в професійному доборі, та працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, у тому числі:

 

1.1.

дослідження крові на сифіліс

43,02

1.2.

АЛТ

26,16

1.3.

АСТ

26,08

1.4.

білірубін крові

13,90

 

Примітка: В тарифах врахована і додатково не оплачується вартість матеріалів, в тому числі медикаментів, хімреактивів, медінструментарію, бланків тощо.

 

Заступник голови - керівник апарату                               С.Г. ТИХОНОВСЬКИЙ