Текст документа: Про фінансування аварійно-відбудовних робіт з ліквідації надзвичайного стану в житлово-комунальному та тепловому господарстві міст Стаханова, Первомайська


ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01 жовтня 2002 року № 602


Про фінансування аварійно-відбудовних робіт з ліквідації надзвичайного стану в житлово-комунальному та тепловому господарстві міст Стаханова, Первомайська

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 12.09.2002 N 1340 "Про виділення коштів для ліквідації надзвичайного стану у житлово-комунальному та тепловому господарстві м. Первомайська", від 12.09.2002 N 1341 "Про виділення коштів для ліквідації надзвичайного стану у житлово-комунальному та тепловому господарстві м. Стаханова" та з метою забезпечення стабільної роботи житлово-комунального господарства міст:

1. Визначити розпорядником виділених з резервного фонду Державного бюджету України коштів:

- у сумі 1373 тис. грн. - виконавчий комітет Первомайської міської ради (Мозальов В. П.);

- у сумі 1851 тис. грн. - виконавчий комітет Стахановської міської ради (Жевлаков С. В.).

2. Управлінню Державного казначейства в Луганській області (Попов М. І.) згідно з діючим порядком перерахувати кошти, виділені з резервного фонду Державного бюджету України на фінансування аварійно-відбудовних робіт з ліквідації надзвичайного стану в житлово-комунальному та тепловому господарстві:

у сумі 1373 тис. грн. - територіальному відділенню Держказначейства у м. Первомайську;

у сумі 1851 тис. грн. - територіальному відділенню Держказначейства у м. Стаханові.

3. Виконкомам Первомайської та Стахановської міських рад забезпечити ефективне використання коштів до кінця 2002 року та щомісячно подавати звіт про обсяги виконаних робіт управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Андрійчук М. Д.).

4. Управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації:

- забезпечити контроль за виконанням робіт з ліквідації надзвичайного стану в житлово-комунальному та тепловому господарстві міст Первомайська і Стаханова;

- до 25.12.2002 подати звіт про обсяги виконаних робіт Головному управління економіки облдержадміністрації (Косарев С. В.). 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації  Рисухіна Л. І., Пілієва С. Г.

 

Голова
обласної держадміністрації 

 
О. С. Єфремов 


 

Електронну копію тексту надано Луганською обласною державною адміністрацією.