Текст документа: Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів на території Луганської області


ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08 вересня 1999 року № 680


Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів на території Луганської області

У відповідності до Державних будівельних норм України (ДБН А.3-3-94 "Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів. Основні положення"):

1. Затвердити узгоджене Державним комітетом будівництва, архітектури та житлової політики України Положення про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів на території Луганської області, які не є державною власністю.

2. Районним державним адміністраціям, виконкомам міських рад, управлінням та відділам обласної державної адміністрації, замовникам (забудовникам) забезпечити суворе дотримання встановленого порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, які не є державною власністю, на території області.

3. Обласній інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю (Є. І. Білозеров) забезпечити проведення вибіркового контролю за виконанням на місцях встановленого порядку прийняття в експлуатацію об'єктів, які не є державною власністю.

Вважати таким, що втратило чинність, тимчасове Положення про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом (реконструкцією, реставрацією) об'єктів недержавного замовлення на території Луганської області, яке було затверджено 21 грудня 1992 р. Представником Президента України в Луганській області.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Л. І. Рисухіна.

 

Голова обласної держадміністрації 

О. С. Єфремов 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Луганської обласної державної адміністрації
від 8 вересня 1999 р. N 680 


ПОЛОЖЕННЯ
про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів на території Луганської області, які не є державною власністю

Положення про порядок прийняття в експлуатацію на території Луганської області закінчених будівництвом об'єктів, які не є державною власністю (надалі - Положення), розроблено відповідно до Державних будівельних норм України (ДБН А.3.1-3-94 "Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів. Основні положення"), затверджених наказом Державного комітету у справах містобудування та архітектури України від 5 жовтня 1994 р. N 48, введених в дію з 1 січня 1995 р. і є обов'язковим для виконання на території Луганської області. 

Положення встановлює порядок, основні вимоги, умови прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів житлово-цивільного та виробничого призначення, які не є державною власністю, незалежно від їх призначення та способів проведення будівельних робіт.

Об'єкти власності інших держав, їх юридичних і фізичних осіб, спільних підприємств і міжнародних організацій піддягають прийняттю в експлуатацію у визначеному цим Положенням порядку, якщо інший не встановлено відповідним міжнародним договором.

1. Загальні положення

1.1. Дане Положення поширюється на нове будівництво, розширення, реконструкцію реставрацію, капітальний ремонт (далі - будівництво) об'єктів - будинків, будівель, споруд, інженерних мереж, комунікацій, приміщень підприємств, їх окремих черг, пускових комплексів, які не є державною власністю.

1.2. До об'єктів, які не є державною власністю, відносяться об'єкти житлово-цивільного та виробничого призначення, в тому числі культові та інші будівлі, будівництво яких проводиться за рахунок різних джерел фінансування і кредитування за винятком коштів державного та місцевих бюджетів, а також коштів підприємств та організацій комунальної власності.

1.3. Закінчені будівництвом, розширенням, реконструкцією, реставрацією, капітальним ремонтом (далі - будівництвом) будинки, будівлі, споруди, інженерні мережі, комунікації, приміщення підприємств, їх окремі черги пускові комплекси (далі - об'єкти), які не є державною власністю, пред'являються замовником (забудовником) державним технічним комісіям. 

1.4. Необхідною умовою введення в дію закінчених будівництвом об'єктів є забезпечення на них умов охорони праці та проживання згідно з вимогами техніки безпеки, санітарії, пожежної та радіаційної безпеки, заходів щодо охорони навколишнього середовища, міцності та архітектурних вимог.

1.5. Закінчені будівництвом об'єкти виробничого призначення можуть бути введені в дію за умови їх готовності до експлуатації (укомплектовані кадрами, забезпечені ресурсами та сировиною), якщо на них ліквідовані недоробки та на установленому обладнанні розпочато випуск продукції.

1.6. Не допускається введення в експлуатацію об'єктів, щодо яких внесено зміни до складу пускових комплексів з порушенням установленого порядку.

У виняткових випадках до призначення державних технічних комісій органом, який затвердив проект, можуть бути внесені зміни із складу пускових комплексів. При цьому зі складу таких комплексів не повинні вилучатись будівлі та споруди, призначені для санітарно-побутового обслуговування, забезпечення здоров'я і безпечних умов праці робітників, очищення знешкодження і уловлювання шкідливих викидів до атмосфери, скидів у воду і грунт, а також під'їзні колії з фронтами навантаження та розвантаження, лінії зв'язку, меліоративні заходи, системи забезпечення пожежної безпеки.

Зміни в складі пускових комплексів, пов'язані з уточненням виробничих потужностей, вносяться лише на підставі технічного обгрунтування та інших доказів, при погодженні з генпідрядчиком.

1.7. Житлові будинки і цивільні споруди нового житлового мікрорайону підлягають прийняттю до експлуатації переважно як закінчений містобудівний комплекс, в якому повинно бути завершено будівництво об'єктів, пов'язаних з обслуговуванням населення, благоустрій та озеленення території згідно з затвердженим проектом забудови мікрорайону, кварталу, житлового масиву.

При прийнятті до експлуатації окремих об'єктів у нових мікрорайонах, кварталах, житлових масивах, благоустрій і озеленення територій потрібно виконувати в обсязі, необхідному для нормальної експлуатації і обслуговування об'єктів, що вводяться. Остаточний благоустрій і озеленення виконують після завершення забудови мікрорайону, кварталів, житлових масивів, але не пізніше дворічного терміну і приймаються окремим актом.

Багатосекційні житлові будинки можуть прийматися в експлуатацію окремими секціями, якщо це передбачено проектом, за умови повного закінчення монтажу конструкцій та підключення опалення до секції, що прилягає, а також завершення благоустрою території, прилеглої до секції, яка здається до експлуатації.

Якщо багатосекційний житловий будинок має вбудовані (вбудовано-прибудовані, прибудовані) приміщення, посекційне прийняття слід здійснювати після закінчення будівельно-монтажних робіт і забезпечення опалення в цих приміщеннях даної секції.

Прийняття до експлуатації вказаних приміщень в цьому випадку здійснюється одночасно з прийняттям останньої секції за окремим актом.

1.8. Очисні споруди каналізації підлягають прийняттю до експлуатації після гідравлічних випробувань трубопроводів і ємкісних споруд, тривалого (не менше ніж три доби) комплексного випробування під навантаженням на чистій або стічних водах, а також після перевірки взаємодії в роботі всіх споруд.

1.9. Під час введення об'єктів до експлуатації у I й IV кварталах року дозволяється перенесення строків виконання робіт щодо озеленення, улаштування верхнього покриття під'їзних доріг до будинків, тротуарів, господарських, ігрових та спортивних майданчиків, а також оздоблення елементів фасадів будинків, виконання яких неможливе через несприятливі погодні умови. Конкретні терміни виконання вказаних робіт встановлюються державною технічною комісією.

1.10. Не допускається прийняття до експлуатації об'єктів, збудованих самовільно, без дозволу міських органів влади та інспекцій Державного архітектурно-будівельного контролю.

1.11. При вартості об'єктів до 50 тис. грн. прийомка об'єктів житлово-цивільного призначення може бути проведена без утворювання робочих комісій.

Такі рішення можуть прийматися виконкомами міських рад та районними державними адміністраціями.

2. Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів та споруд державними технічними комісіями

2.1. До пред'явлення державним технічним комісіям створюються робочі комісії, які повинні перевірити: відповідність об'єктів і змонтованого устаткування проектам; відповідність будівельно-монтажних робіт обов'язковим вимогам будівельних норм; результати комплексного випробування устаткування; готовність об'єктів до експлуатації, виконання заходів щодо забезпечення безпечних умов праці і виробничої санітарії, захисту навколишнього середовища, пожежної і радіаційної безпеки. Результатом комплексною випробування устаткування по об'єктах промислового призначення повинен бути початок випуску продукції (надання послуг), передбаченої проектом 

2.2. Прийняття робочими комісіями об'єктів і устаткування оформлюється відповідними актами, які передаються на розгляд державній технічній комісії (додаток 2 форма 1, 2, 3).

2.3. Робочі комісії призначаються рішенням (наказом, постановою) замовника (забудовника), який встановлює за погодженням з генеральним підрядчиком порядок та тривалість їх роботи.

Робочі комісії створюються не пізніше ніж у п'ятиденний термін після отримання письмового повідомлення генерального підрядчика про готовність об'єкта чи устаткування до здачі.

2.4. Закінчені будівництвом будівлі, споруди і вбудовані, вбудовано-прибудовані або прибудовані приміщення виробничого, допоміжного призначення, які входять до складу об'єктів, у разі необхідності введення їх в експлуатацію у процесі будівництва приймаються робочими комісіями в міру їх готовності з наступним пред'явленням державній технічній комісії, що приймає об'єкт в цілому.

Датою введення до експлуатації таких об'єктів є дата підписання акта робочою комісією (додаток 2 форма 4).

2.5. До складу робочої комісії входять представники замовника (забудовника), генерального підрядчика, субпідрядних організацій, експлуатаційної організації, генерального проектувальника органів Державного санітарно-епідеміологічного нагляду Державного пожежного нагляду, Державної екологічної інспекції, Державної інспекції з енергозбереження, Держнаглядохоронпраці, Держкоматомнагляду (на підконтрольних об'єктах).

Для прийняття в експлуатацію промислових об'єктів до складу робочої комісії додатково включається представник профспілкової організації замовника або експлуатаційної організації (при узгодженні).

2.6. Головою робочої комісії призначається представник замовника (забудовника).

2.7. Генеральний підрядчик подає робочій комісії таку документацію:

- перелік організацій, які брали участь у виконанні будівельно-монтажних робіт, із зазначенням видів виконаних ними робіт і прізвищ інженерно-технічних працівників, відповідальних за їх виконання;

- комплект робочих креслень, на підставі яких здійснювалось будівництво об'єкта, що приймається, з внесенням у них у процесі будівництва змін в установленому порядку;

- документи, що свідчать про якість матеріалів, конструкцій і виробів, які застосовувались при виконанні будівельно-монтажних робіт;

- акти на приховані роботи і акти про проміжне прийняття окремих відповідальних конструкцій;

- акти про випробування змонтованого устаткування, акти про випробування технологічних трубопроводів, внутрішніх систем холодного і гарячого водопостачання, каналізації і вентиляції; зовнішніх мереж водопостачання, каналізації, теплопостачання, газопостачання та улаштування дренажу; акти про ущільнення (герметизацію) вводів і випусків інженерних комунікацій у місцях їх проходження крізь стіни підвалів.

2.8. Державні технічні комісії призначаються виконкомами міських рад міст обласного підпорядкування та райдержадміністраціями. Для прийняття в експлуатацію об'єктів обласного значення, особливо важливих та складних об'єктів комісії можуть бути призначені обласною державною адміністрацією.

2.9. Державні технічні комісії приступають до роботи не пізніше ніж за 30 днів після подачі письмової заяви замовником (забудовником) про готовність об'єкта.

2.10. До складу державних технічних комісій входять представники організацій, вказані в п. 2.5 Положення, представник органів Державного архітектурно-будівельного контролю, а також органів місцевої виконавчої влади, на території яких розташовані побудовані об'єкти.

При прийнятті в експлуатацію виробничих об'єктів до складу державної технічної комісії дадатково входить представник профспілкової організації замовника або експлуатаційної організації та органів щодо регулювання використання та охорони водоймищ. При необхідності до складу державної технічної комісії можуть входити інші представники органів нагляду.

Головою державної технічної комісії призначається представник органу Державного архітектурно-будівельного контролю.

2.11. Замовник подає державній технічній комісії документацію, зазначену в п. 2.7, а також:

- акти робочих комісій та довідки про усунення недоробок, які виявлені робочими комісіями;

- затверджену проектно-кошторисну документацію і довідки про основні техніко-економічні показники об'єкту, що приймається в експлуатацію;

- перелік проектних, наукових та інших організацій, які брали участь у проектуванні об'єктів;

- документи на відведення земельних ділянок і дозвіл органів державного архітектурно-будівельного контролю на виконання будівельно-монтажних робіт;

- документи на геодезичну розбивочну основу для будівництва, а також документацію на геодезичні роботи в процесі будівництва, які виконані замовником;

- документи про геологію і гідрогеологію будівельного майданчика про результати випробування грунтів та аналізу ґрунтових вод;

- геодезичну схему фактичного розташування інженерних мереж, яка передається також в місцеві органи містобудування і архітектури (виконавча зйомка);

- архітектурно-технічний паспорт об'єкта (з 01.01.2000 року).

- паспорти на устаткування та механізми;

- акти на прийняття будівель, споруд і приміщень, змонтованого устаткування, які складені робочими комісіями (додаток 2, форма 1, 2, 3);

- акти на прийняття будівель, споруд і приміщень, зазначених у пункті 2.4 (додаток 2 форма 4);

- довідки міських експлуатаційних організацій про те, що зовнішні комунікації холодного й гарячого водопостачання, каналізації, теплопостачання, газопостачання, енергопостачання та зв'язку забезпечать нормальну експлуатацію об'єктів, а також є прийнятими на обслуговування;

- довідки про відповідність потужностей, що вводяться (для початкового періоду освоєння проектних потужностей), тим потужностям, які передбачені проектом;

- зведені матеріали робочої комісії про готовність об'єкта в цілому до прийняття в експлуатацію державною технічною комісією;

- гарантійний паспорт-сертифікат генерального підрядчика, складений відповідно до ДБН А.3.1-4-95, затверджених наказом Держкоммістобудування України від 15.06.1995 р. N 122.

2.12. Рішення про введення в експлуатацію видається на закінчені будівництвом об'єкти, які підготовлені до експлуатації та на яких повністю виконані будівельно-монтажні роботи в обсязі, передбаченому проектом.

2.13. Результатом роботи державної технічної комісії є складання й підписання акта державної технічної комісії, якому приймається рішення про готовність до введення об'єкта в експлуатацію (додаток 2 форма 5).

Акт державної технічної комісії про прийняття об'єктів в експлуатацію підписується головою та всіма членами комісії.

2.14. Акт державної технічної комісії затверджується органом, який призначив цю комісію.

Затвердження акта здійснюється в термін, що не перевищує місяць після підпису акта по об'єктах виробничого призначення, і не більше 15 діб - по об'єктах житлово-цивільного призначення.

2.15. Підписаний та затверджений акт державної технічної комісії є рішенням про готовність до введення в експлуатацію об'єкта, підставою для включення даних про його введення в державну статистичну звітність, а також для оформлення права власності на збудований об'єкт.

2.16. У разі, якщо державна технічна комісія дійшла висновку про непідготовленість об'єкта до експлуатації, вона оформляє відмову в рішенні про введення об'єктів у експлуатацію і надає її органу, який призначив комісію, і замовнику (забудовнику).

2.17. Голова та члени державних технічних комісій несуть відповідальність за свої дії при прийнятті об'єктів в експлуатацію згідно з чинним законодавством;

2.18. Про прийняті в експлуатацію об'єкти, зведені з порушенням законодавства, а так само місцевих правил забудови населених пунктів або проектних рішень, замовник (забудовник) та генеральний підрядчик несуть відповідальність згідно із Законом України "Про відповідальність підприємств, їх об'єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування" (ст. 1).

2.19. Датою введення в експлуатацію об'єктів, крім зазначених в п. 2.4, є дата підписання акта державною технічною комісією.

2.20. У державну статистичну звітність про введення в експлуатацію об'єктів включаються тільки ті об'єкти, які мають затверджені акти прийняття їх в експлуатацію, згідно з даним Положенням.

2.21. Забороняється експлуатація об'єктів (будинків, будівель, споруд, інженерних мереж та комунікацій) без їх прийняття в експлуатацію у відповідності з установленим порядком. 

 

Додаток N 1 


ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

Будова - сукупність будинків та споруд (об'єктів) різного призначення, будівництво, розширення або реконструкція яких здійснюється, як правило, за єдиною проектно-кошторисною документацією обсягом, який визначений зведеним кошторисом або зведенням витрат.

Об'єкт - окремий будинок, споруда з інженерним обладнанням, інженерні мережі та комунікації, а також їх комплекси з визначеними будівельними та виробничими показниками та призначенням, на будівництво (розширення, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт або консервацію) якого складається окремий проект (самостійний, об'єктний кошторис) та надається дозвіл на виконання будівельно-монтажних робіт.

Нове будівництво - будівництво основних або допоміжних будівель та споруд або їх комплексів із заданими техніко-економічними показниками та призначенням, які споруджуються за єдиним проектом на визначених для цього об'єктах, нових майданчиках або звільнених від існуючих будівель.

Розширення - будівництво додаткових до існуючих приміщень, будівель, споруд, що будуються в межах єдиного комплексу за окремими проектами, яке веде до збільшення будівельних габаритів об'єкта та поліпшення його техніко-економічних показників.

Реконструкція - комплекс будівельних робіт, пов'язаних із зміною техніко-економічних показників або використанням об'єкта за новим призначенням в межах існуючих будівельних габаритів. Складовою частиною реконструкції об'єкта може бути його капітальний ремонт.

Капітальний ремонт - комплекс будівельних робіт, пов'язаних з відновленням або покращанням експлуатаційних показників, із заміною або відновленням несучих або огороджувальних конструкцій та інженерного обладнання без зміни будівельних габаритів об'єкта та його техніко-економічних показників.

Реставрація - повне чи часткове відновлення пошкоджених або втрачених будівельних та художніх характеристик об'єкта в первісному або відтвореному вигляді на пам'ятниках архітектури. Складовою частиною реставрації може бути консервація або капітальний ремонт.

Консервація - комплекс будівельних робіт, призначених для зберігання об'єкта, на якому припинено або не ведеться будівництво, на визначений час, які включають тимчасові та постійно діючі захисні або конструктивні заходи, що запобігають його руйнуванню.

Робоча комісія - комісія, яка призначається в установленому порядку для прийняття виконаних робіт із закінченого будівництвом об'єкта для пред'явлення його державній комісії

Державна технічна комісія - комісія, яка призначається в установленому порядку для прийняття до експлуатації об'єктів, які не є державною власністю.

Пусковий комплекс - група об'єктів (або їх частина) основного виробничого й допоміжного призначення, енергетичного транспортного та складського господарства, зв'язку, внутрішньомайданчикових інженерних мереж, благоустрою й інших об'єктів, які є частиною будови або її черги, введення яких до експлуатації забезпечує випуск продукції або надання послуг, передбачених проектом, і нормальні умови праці для обслуговуючого персоналу згідно з діючими нормами.

Черга будівництва - частина об'єкта будівництва, яка складається з групи будівель, споруд і обладнання, введення яких до експлуатації забезпечує випуск продукції чи надання послуг, передбачених проектом.

Споруда - об'ємна, площинна або лінійна наземна, надземна чи підземна будівельна система, яка складається з несучих та в окремих випадках з огороджувальних конструкцій і призначена до виконання виробничих процесів різних видів, зберігання матеріалів, виробів, устаткування для тимчасового перебування людей, пересування людей та вантажів і т. п.

Гарантійний паспорт-сертифікат - посвідчення, видане генеральним підрядчиком, яке містить у собі відомості про об'єкт, рівень якості та експлуатаційної надійності об'єкта на певний термін.

 

Додаток N 2 


Форма 1

АКТ
робочої комісії про прийняття устаткування після індивідуального випробування

        м. _________________ 

"___" _______________ 19__ р. 


Робоча комісія, яка призначена _____________________________________
________________________________________________________________
                 (назва організації-замовника (забудовника), яка призначила робочу комісію)

рішенням від "___" _______________ 19__ р. N _____

у складі:

голови - представника замовника (забудовника) ______________________
________________________________________________________________
                                                        (прізвище, ім'я та по батькові, посада) 

членів комісії - представників:

генерального підрядчика __________________________________________
                                                                                   (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

субпідрядних (монтажних) організацій _______________________________
                                                                                                     (прізвище, ім'я та по батькові)

експлуатаційної організації _________________________________________
                                                                                    (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

генерального проектувальника _____________________________________
                                                                                      (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів Державного санітарно-епідеміологічного нагляду _______________
                                                                                                     (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів Державного пожежного нагляду _____________________________

________________________________________________________________
                                                        (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів охорони праці ____________________________________________
                                                                                (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів Державної екологічної інспекції ______________________________
________________________________________________________________
                                                            (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів Державної інспекції з енергозбереження _______________________
________________________________________________________________
                                                         (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

ВСТАНОВИЛА:

1. Генеральним підрядчиком _______________________________________
________________________________________________________________
                                                     (назва організації та її відомча належність)

пред'явлено для прийняття таке устаткування _________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
              (перелік устаткування та його коротка характеристика (при необхідності перелік
                                                               вказується в додатку)

змонтовано в ____________________________________________________,
                                                                              (назва будівлі, споруди, цеху)

який входить до складу ___________________________________________
________________________________________________________________
                                        (назва підприємства, його черги, пускового комплексу)

2. Монтажні роботи виконані ______________________________________
________________________________________________________________
                                        (назва монтажних організацій та їх відомча належність)

3. Проектна документація розроблена ________________________________
________________________________________________________________
   (назва проектних організацій та їх відомча належність, номери креслень і дати їх складання)

4. Дата початку монтажних робіт ____________________________________
                                                                                                                 (місяць і рік)

Дата закінчення монтажних робіт ___________________________________
                                                                                                                 (місяць і рік)

Робочою комісією проведені додаткові випробування устаткування (крім випробувань, які зафіксовані у виконавчій документації, що подана генпідрядчиком): _______________________________________________________
________________________________________________________________
                                                                       (назва випробувань)

Рішення робочої комісії:

Роботи з монтажу пред'явленого устаткування виконані згідно з проектом, стандартами, будівельними нормами, технічними умовами й відповідають вимогам прийняття для його комплексного випробування.

Пред'явлене до прийняття устаткування, вказане в пункті 1 цього акта, вважати прийнятим для комплексного випробування

"___" _______________ 19__ р.

Голова робочої комісії 

_______________________
(підпис) 

Члени робочої комісії 

_______________________
_______________________
_______________________ 


 

ЗДАЛИ 

ПРИЙНЯЛИ 

представники генерального
підрядчика й субпідрядних
організацій 

представники замовника
(забудовника) 

___________________________
___________________________
___________________________
(підписи) 

___________________________
___________________________
___________________________
(підписи) 


 

Додаток N 2 


Форма 2

АКТ
робочої комісії про прийняття устаткування після комплексного випробування

        м. _____________ 

"___" _______________ 19__ р. 


Робоча комісія, яка призначена ______________________________________
_________________________________________________________________
                                                     (назва організації-замовника (забудовника)

рішенням від "___" _______________ 19__ р. N ____

у складі:

голови - представника замовника (забудовника) _______________________
________________________________________________________________
                                                   (прізвище, ім'я, по батькові, посада) 

членів комісії - представників:

генерального підрядчика ___________________________________________
                                                                                   (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

субпідрядних (монтажних) організацій _______________________________
                                                                                                 (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

експлуатаційної організації _________________________________________
                                                                                     (прізвище, ім'я та по батькові, посада) 

генерального проектувальника ______________________________________
                                                                                     (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів Державного санітарно-епідеміологічного нагляду _______________
________________________________________________________________
                                                  (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів Державного пожежного нагляду ______________________________
                                                                                                 (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів з охорони праці ____________________________________________
                                                                            (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів Державної екологічної інспекції _______________________________
                                                                                                  (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів Державної інспекції з енергозбереження _______________________
________________________________________________________________
                                                      (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

ВСТАНОВИЛА:

1. Устаткування __________________________________________________
________________________________________________________________
       (назва устаткування, вказується в додатку до технологічної лінії, установки, агрегату)

змонтоване в ____________________________________________________,
                                                                        (назва будівлі, споруди, цеху)

який входить до складу ____________________________________________
________________________________________________________________
                                      (назва підприємства, його черги, пускового комплексу)

пройшло комплексне випробування, включаючи необхідні пусконалагоджувальні роботи разом з комунікаціями з "___" _______________ 19__ р. до "___" _______________ 19__ р. протягом _________________________
                                                                                                                                (дні або години)

у відповідності з встановленим замовником порядком і за _______________
_________________________________________________________________
                         (назва документу, за яким здійснювалось комплексне випробування)

2. Комплексне випробування, включаючи необхідні пусконалагоджувальні роботи, виконано______________________________________________________
________________________________________________________________
                           (назва організації замовника, пусконалагоджувальної організації)

3. Дефекти проектування, виготовлення й монтажу устаткування (при необхідності вказується в додатку до акта), які виявлені в процесі комплексного випробування, а також недоробки: _______________________________________
________________________________________________________________
______________________________________ усунені.

4. У процесі комплексного випробування виконані додаткові роботи, вказані в додатку ... до акта. 

Рішення робочої комісії:

Устаткування, яке пройшло комплексне випробування, вважати готовим до експлуатації та випуску продукції (надання послуг), передбаченої проектом обсягом, що відповідає нормам освоєння проектних потужностей у початковий період, і прийнятим з "___" _______________ 19__ р. для пред'явлення державній технічній комісії.

 

Голова робочої комісії 

_______________________
(підпис) 

Члени робочої комісії 

________________________
(підписи) 


 

Додаток N 2 


Форма 3

АКТ
робочої комісії про готовність закінченого будівництвом об'єкта для пред'явлення державній технічній комісії

         м. ______________ 

"___" _______________ 19__ р. 


Робоча комісія, яка призначена _____________________________________
________________________________________________________________
                   (назва організації-замовника (забудовника), яка призначила робочу комісію)

рішенням від "___" _______________ 19__ р. N ________________________

у складі:

голови - представника (забудовника) ________________________________
                                                                                                  (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

членів комісії - представників:

генерального підрядчика ___________________________________________
                                                                                   (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

субпідрядних (монтажних) організацій _______________________________
                                                                                               (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

експлуатаційної організації _________________________________________
                                                                                  (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

генерального проектувальника ______________________________________
                                                                                          (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів Державного санітарно-епідеміологічного нагляду _______________

________________________________________________________________
                                                    (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів Державного пожежного нагляду _____________________________
________________________________________________________________
                                       (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів з охорони праці ____________________________________________
                                                                                  (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів Державної інспекції з енергозбереження _______________________
                                                                                                    (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів Державної екологічної інспекції (по об'єктах промислового призначення) _________________________________________________________ 
                                                         (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

профспілкової організації ___________________________________________
                                                                            (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

Керуючись правилами, що викладені в ДБН А.3.1-3-94,

ВСТАНОВИЛА:

1. Генеральним підрядчиком _______________________________________
________________________________________________________________
                                                    (назва організації та її відомча належність)

пред'явлено для прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом ______
_________________________________________________________________
                                                                      (назва об'єкта)

2. Будівництво здійснювалось генеральним підрядчиком, який виконав ____
_________________________________________________________________
                                                                      (види робіт)

та його субпідрядними організаціями ________________________________
________________________________________________________________
                                                     (назва організації та їх відомча належність)

які виконали _____________________________________________________
                                                                                      (види робіт)

3. Проектно-кошторисна документація на будівництво розроблена проектними організаціями ______________________________________________
________________________________________________________________
                                           (назва організації та їх відомча належність)

4. Будівництво здійснювалось за проектом ____________________________
________________________________________________________________
                                       (номер проекту, номер серії за типовими проектами)

5. Проектно-кошторисна документація затверджена ____________________
________________________________________________________________
                               (назва органу, який затвердив документацію на об'єкти в цілому)

"___" _______________ 19__ р. N ____

6. Будівельно-монтажні роботи виконувались у терміни:
початок робіт _____________, закінчення робіт _____________
                                      (місяць і рік)                                                  (місяць і рік)

7. Робочою комісією пред'явлена документація ________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
                    (Положення про перелік прийняття закінчених будівництвом об'єктів)

Вказані документи є обов'язковим додатком до цього акта

8. Об'єкт має такі показники: ________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
               (потужність, продуктивність, виробнича площа, довжина, місткість і т. п.)

9. Технологічні та архітектурно-будівельні рішення по об'єкту характеризуються такими даними: ________________________________________
                                                (короткі технічні характеристики з планування, кількості поверхів,
________________________________________________________________
          основних матеріалів і конструкцій, інженерного й технологічного устаткування)
________________________________________________________________

10. Устаткування встановлено згідно з актами про його прийняття після індивідуального та комплексного випробування і прийняття його робочими комісіями (перелік актів наведений у додатку ... до цього акта) в кількості:

по проекту ___________ одиниць;

фактично _____________ одиниць.

11. Заходи з охорони праці, забезпечення вибухобезпеки, пожежобезпеки, охорони навколишнього природного середовища й антисейсмічні заходи, передбачені проектом, __________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
                                                            (відомості про виконання)

Характеристика заходів наведена в додатку ... до акта.

12. Виявлені дефекти й недоробки повинні бути усунені в терміни, вказані в додатку ... до акта.

13. Кошторисна вартість із затвердженої проектно-кошторисної документації:

всього ________ тис. грн., у тому числі: будівельно-монтажних робіт _________ тис. грн., устаткування, інструменту, інвентарю __________ тис. грн.

Рішення робочої комісії:

_________________________________________________________________
                                                                         (назва об'єкта)
_________________________________________________________________

ВВАЖАТИ ПРИЙНЯТИМ від генерального підрядчика й готовим до пред'явлення державній технічній комісії

Голова робочої комісії 

___________________________
(підпис) 

Члени робочої комісії 

___________________________
___________________________
(підписи) 


 

ЗДАЛИ 

ПРИЙНЯЛИ 

представники генерального
підрядчика й субпідрядних
організацій 

представники замовника
(забудовника) 

_____________________________
_____________________________
_____________________________ 

                       (підписи) 

_____________________________ 
_____________________________
_____________________________ 

                                   (підписи) 


 

Додаток N 2 


Форма 4

ЗАТВЕРДЖУЮ:
__________________________
(прізвище, ім'я та по батькові, посада
__________________________
особи, яка затвердила акт)
"___" _______________ 19__ р.   


АКТ
робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом будівлі, споруди, приміщення, інженерних мереж, комунікацій  

         м. _____________ 

"___" _______________ 19__ р. 


Робоча комісія, яка призначена _____________________________________
________________________________________________________________
                      (назва організації-замовника (забудовника), яка призначила робочу комісію)

рішення від "___" _______________ 19__ р. N ____

у складі:

голови - представника замовника (забудовника) ______________________
________________________________________________________________
                                                      (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

членів комісії - представників:

генерального підрядчика ___________________________________________
                                                                                   (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

субпідрядних (монтажних) організацій _______________________________
                                                                                                (прізвище, ім'я та по батькові посада) 

експлуатаційної організації _________________________________________
                                                                                  (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

генерального проектувальника ______________________________________
                                                                                          (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів Державного санітарно-епідеміологічного нагляду _______________
________________________________________________________________
                                                              (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів Державного пожежного нагляду _____________________________
                                                                                                    (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів з охорони праці ____________________________________________
                                                                             (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів Державної інспекції з енергозбереження _______________________
________________________________________________________________
                                                  (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

органів Державної екологічної інспекції (по об'єктах промислового призначення) _________________________________________________________
________________________________________________________________
                                                  (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

профспілкової організації ___________________________________________,
                                                                           (прізвище, ім'я та по батькові, посада)

керуючись правилами, які викладені в Положенні про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів,

ВСТАНОВИЛА:

1. Генеральним підрядчиком _______________________________________
________________________________________________________________
                                                   (назва організації та її відомча належність) 

пред'явлено до прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом ______
________________________________________________________________,
                    (назва будівлі, споруди, приміщення інженерних мереж, комунікацій)

що входить до складу ______________________________________________
_________________________________________________________________
                                                                        (назва об'єкта)

2. Будівництво виконано на підставі рішення (постанови, розпорядження, наказу) від "___" _______________ 19__ р. N _____ __________________________
_________________________________________________________________
                                                         (назва органу, який виніс рішення)

3. Будівництво здійснювалось генеральним підрядчиком, який виконав ___
________________________________________________________________
                                                                           (види робіт)

та субпідрядними організаціями ____________________________________
                                                                                  (назва організацій та їх відомча належність)
________________________________________________________________,

які виконали _____________________________________________________