Текст документа: Про проведення суцільної інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій


ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 травня 2001 року № 265


Про проведення суцільної інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій

Про проведення суцільної інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій

Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
від 17 травня 2001 року N 265

Зареєстровано в Луганському обласному управлінні юстиції
31 травня 2001 р. за N 52/540

На виконання листів Міністерства праці та соціальної політики України від 19.02.2001 р. N 03-2/355-016-11, від 04.04.2001 р. N 03-3/1422-016-1 та доручення Кабінету Міністрів України від 07.03.2001 р. N інд. 21 для проведення перевірок достовірності даних про доходи, майновий стан, правильності встановлення та застосування тарифів на послуги, що підлягають субсидуванню, їх фактичного споживання:

1. Провести в містах та районах області суцільну інвентаризацію особових справ отримувачів субсидій в організаціях, які надають житлово-комунальні послуги, і управліннях праці та соціального захисту населення.

2. Створити обласну робочу групу з проведення суцільної інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій (далі - обласна робоча група).

3. Затвердити:

3.1. Положення про обласну робочу групу з проведення суцільної інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій та її склад (додаються).

3.2. Порядок проведення суцільної інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій (додається).

4. Рекомендувати управлінню Державтоінспекції УМВС України в Луганській області (Бондаренко О. Ф.), Державній податковій адміністрації в Луганській області (Антіпов О. М.), управлінню житлово-комунального господарства (Кірюшин В. М.), Луганському обласному управлінню земельних ресурсів (Мілєхін П. О.), Головному управлінню економіки (Ахромкин Є. М.), Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Балковий Ю. І.), Луганському обласному центру зайнятості населення (Котляр О. І.), Державній інспекції з контролю за цінами в Луганській області (Валуйський В. І.), ВАТ "Луганськгаз" (Максимчук М. С.), ВАТ "Луганськобленерго" (Трифонов Ю. П.), ОКСТП "Луганськтеплокомуненерго" (Андрійчук М. Д.), ОКП "Луганськводоканал" (Токар І. С.), ОКП "Луганськводпром" (Павлик М. А.) за зверненням робочих груп, створених в містах і районах області для проведення суцільної інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій, в межах повноважень організувати надання інформації, необхідної для виконання покладених на них завдань.

5. Рекомендувати виконкомам міських рад, зобов'язати голів райдержадміністрацій:

5.1. Створити в тижневий термін робочі групи для проведення суцільної інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій в організаціях, які надають житлово-комунальні послуги, та управліннях праці й соціального захисту населення.

5.2. Забезпечити проведення суцільної інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій в організаціях, які надають житлово-комунальні послуги, міських і районних управліннях праці та соціального захисту населення на предмет достовірності та повноти інформації, яка надається для призначення субсидій, за період з 1 березня 2000 р. до 1 квітня 2001 р.

5.3. Висвітлювати в засобах масової інформації хід роботи з проведення суцільної інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій.

5.4. Сприяти отриманню робочими групами від підприємств, які здійснюють державну реєстрацію права власності на об'єкти нерухомого майна, інформації про наявність у населення, якому призначена житлова субсидія, у володінні (користуванні) дружини (чоловіка), неповнолітніх дітей у сукупності більше одного житлового приміщення (будинку).

6. Управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації, ВАТ "Луганськгаз", ВАТ "Луганськобленерго", ОКСТП "Луганськтеплокомуненерго", ОКП "Луганськводоканал", ОКП "Луганськводпром" рекомендувати:

6.1. Провести інвентаризацію особових справ отримувачів житлових субсидій в організаціях, які надають житлово-комунальні послуги, міст і районів області.

6.2. Розробити та затвердити порядок рознесення розміру субсидій підприємствами - надавачами житлово-комунальних послуг (природний газ, електроенергія, холодне та гаряче водопостачання, теплоенергія) на особисті рахунки абонентів-одержувачів субсидій і коригування розміру субсидій після проведеного перерахунку за фактичним щомісячним використанням послуг, обсяг яких вимірюється приладами обліку, та послуг, наданих в неповному обсязі.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови обласної держадміністрації Рисухіна Л. І., Махортова Ю. О., Іванова В. М., Пілієва С. Г.

 

Голова
обласної держадміністрації 

 
О. С. Єфремов 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Луганської обласної державної адміністрації
від 17 травня 2001 р. N 265 


ПОЛОЖЕННЯ
про обласну робочу групу з проведення суцільної інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій

1. Робоча група з питань проведення суцільної інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій є допоміжним органом, який створюється розпорядженням голови облдержадміністрації.

2. Робоча група у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, а також цим Положенням.

3. До функцій обласної робочої групи належить:

- розроблення та затвердження графіків проведення інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій на підприємствах, що надають житлово-комунальні послуги, в управліннях праці та соціального захисту населення;

- узагальнення результатів інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій і щомісячне надання інформації до Міністерства праці та соціальної політики України;

- надання консультацій та внесення коригування в роботу робочих груп міст і районів області.

4. Робоча група має право:

- залучати до роботи в робочій групі працівників інших структурних підрозділів облдержадміністрації, підприємств, установ і організацій (за згодою з їх керівниками);

- одержувати в межах, визначених законодавством, від підприємств, установ і організацій необхідну інформацію для виконання покладених на неї завдань.

5. Формою роботи обласної робочої групи є засідання, які проводяться в разі потреби.

Дата проведення засідань та порядок денний повідомляються членам обласної робочої групи за два дні до нього.

Засідання робочої групи є правомочним, якщо на ньому присутні не менше половини її членів.

6. Керівництво роботою обласної робочої групи здійснює голова, який організовує її роботу та несе персональну відповідальність за виконання покладених на неї функцій.

7. Рішення обласної робочої групи приймається відкритим голосуванням і вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість членів, що беруть участь у засіданні.

У разі рівного розподілу голосів голос голови є вирішальним.

8. Рішення обласної робочої групи оформлюється протоколом, який підписується головою і секретарем обласної робочої групи та має рекомендаційний характер.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Луганської обласної державної адміністрації
від 17 травня 2001 р. N 265 


СКЛАД
робочої групи з проведення суцільної інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій

Іванов
Володимир Михайлович 

- заступник голови облдержадміністрації, голова робочої групи 

Тураєв
Володимир Олексійович 

- начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, заступник голови робочої групи 

Коган
Роман Дмитрович 

- начальник відділу житлових субсидій Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, секретар робочої групи 

Члени робочої групи: 

Журавльова
Лілія Петрівна 

- перший заступник начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації 

Кірюшин
Володимир Миколайович 

- начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації 

Нікітін
Володимир Михайлович 

- заступник начальника - начальник управління забезпечення соціально-економічного аналізу і прогнозу розвитку регіону Головного управління економіки облдержадміністрації 

Дубель
Володимир Степанович 

- перший заступник голови Державної податкової адміністрації в Луганській області (за згодою) 

Мілєхін
Петро Опанасович 

- начальник Луганського обласного управління земельних ресурсів 

Котляр
Олег Іванович 

- директор Луганського обласного центру зайнятості (за згодою) 

Бондаренко
Олександр Фірсанович 

- начальник управління Державтоінспекції УМВС України в Луганській області (за згодою) 

Бодрухіна
Тетяна Олексіївна 

- заступник начальника управління по контролю за цінами в Луганській області (за згодою) 

Максимчук
Микола Степанович 

- голова правління ВАТ "Луганськгаз" (за згодою) 

Трифонов
Юрій Павлович 

- голова правління ВАТ "Луганськобленерго" (за згодою) 

Андрійчук
Микола Данилович 

- директор ОКСТП "Луганськтеплокомуненерго" (за згодою) 

Токар
Іван Семенович 

- генеральний директор ОКП "Луганськводоканал" (за згодою) 

Павлик
Михайло Антонович 

- генеральний директор ОКП "Луганськводпром" (за згодою). 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Луганської обласної державної адміністрації
від 17 травня 2001 р. N 265 


ПОРЯДОК
проведення суцільної інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій

Порядком проведення інвентаризації передбачається перевірка достовірності даних про доходи, обстеження матеріального та майнового стану отримувачів субсидій, визначення доцільності призначення субсидій окремим категоріям громадян, правильності встановлення та застосування тарифів на послуги, що підлягають субсидуванню, їх фактичне споживання тощо.

Ця робота проводиться робочими групами, створеними в районах і містах під керівництвом заступників голів райдержадміністрацій та міських голів. До складу робочих груп залучаються працівники управлінь праці та соціального захисту населення, районних і міських відділів внутрішніх справ УМВС України в Луганській області, державних податкових інспекцій, відділів земельних ресурсів, підприємств, які здійснюють державну реєстрацію права власності на об'єкти нерухомого майна, міських та районних центрів зайнятості (за згодою з їх керівниками).

Робочі групи організовують роботу по проведенню перевірок даних про доходи отримувачів субсидій, обстеженню їх матеріального та майнового стану, контролюють та визначають терміни виконання завдань, систематизують та аналізують отриману інформацію, надають пропозиції з вдосконалення механізму надання населенню субсидій.

Про проведену роботу щодо створення робочих груп проінформувати обласну робочу групу до 20 червня 2001 р. та щомісячно протягом року до 13 числа надавати інформацію до відділу житлових субсидій Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації про результати здійснюваної інвентаризації особових справ.

Робочі групи проводять суцільну інвентаризацію особових справ отримувачів субсидій за період з 01.03.2000 р. до 01.04.2001 р. за відповідними напрямами.

1. На першому етапі інвентаризації районні та міські робочі групи проводять моніторинг особових справ отримувачів субсидій, розподіляючи за категоріями в залежності від:

а) розміру витрат на оплату послуг:

- 15 відсотків доходу сім'ї (виділити сім'ї з доходом до 60 грн. на особу);

- 20 відсотків доходу сім'ї (виділити сім'ї з доходом до 60 грн. на особу);

б) ступеня працездатності:

- непрацездатні (пенсіонери, інваліди);

- працездатні особи, у т. ч. молодь (18 - 30 років);

- працездатні особи, які мають доходи менше 118 грн.;

в) площі житла, на яку призначена субсидія:

- виходячи з норми житла (21 кв. метр на наймача і кожного прописаного та додатково 10,5 кв. метра на всіх прописаних);

- на загальну площу житла за рішенням комісії;

г) майнового стану:

- мають у власності (користуванні) більше одного житлового приміщення (будинку);

- мають у власності (користуванні) земельні ділянки, надані для городництва, сінокосіння, випасання худоби, а також земельні частки (паї), виділені внаслідок розпаювання землі;

- мають у власності (користуванні) автотранспортні засоби.

За підсумками проведеного моніторингу готують списки отримувачів субсидій, включаючи осіб, прописаних разом з власником (наймачем) житла (прізвище, ім'я, по батькові, адреса, рік народження, ідентифікаційний номер).

2. Міські та районні робочі групи передають зазначені переліки відповідним підприємствам, установам і організаціям для перевірки достовірності та повноти інформації, яка надається для призначення субсидій, доходів і обстеження матеріально-побутового стану отримувачів субсидій.

3. Відповідні підприємства, установи та організації за визначеними списками надають інформацію щодо отримувачів субсидій:

3.1. Міські та районні державні податкові інспекції:

- джерела та розмір доходів за визначений термін;

- отримання доходів приватними підприємцями;

- отримання доходів від реалізації сільськогосподарської продукції;

- доходів від здачі житлових приміщень до найму на підставі договору.

3.2. Міські та районні центри зайнятості визначають отримувачів субсидій, які стоять на обліку, за ознаками:

- особи, які перебувають на обліку більше 2-х років;

- особи, яким декілька разів пропонувалась можливість працевлаштування.

3.3. Міські та районні управління (відділи) земельних ресурсів надають інформацію про наявність:

- земельних ділянок, наданих для особистого підсобного господарства, городництва, сінокосіння, випасання худоби та їх розміри;

- земельних паїв, їх розміри;

- вартість орендної плати за здачу в оренду паїв;

- у населення міст і районів області земельних ділянок (паїв), переданих їм у спадщину або подарованих, власники яких прописані і проживають в іншому населеному пункті. Списки надавати з вказівкою прізвища, ім'я, по батькові нового власника, адреси його проживання, розміру земельної ділянки (паю), його місцезнаходження та дати переоформлення документа на власність.

3.4. Міські та районні підрозділи ДАІ УМВС України в Луганській області перевіряють наявність у отримувачів субсидій:

- автомобілів, тракторів та іншої самохідної техніки, яка використовується ними на правах власності та перебуває в експлуатації не більш як 10 років, починаючи з року випуску (вказується модель, рік випуску), і є об'єктом оподаткування.

3.5. Підприємства, які здійснюють державну реєстрацію права власності на об'єкти нерухомого майна, міські та районні податкові інспекції перевіряють наявність:

- у власності отримувачів субсидій житлових і нежитлових приміщень (будинків), вказують їх загальну площу, адресу.

3.6. Міські та районні відділи (управління) житлово-комунального господарства, державні інспекції з контролю за цінами в Луганській області проводять перевірку на газопостачальних, теплопостачальних, водопостачальних, енергопостачальних, житлово-експлуатаційних підприємствах:

- наявність особових справ отримувачів житлових субсидій;

- правильність встановлення та застосування тарифів і норм споживання на послуги, що підлягають субсидуванню;

- достовірність фактичних обсягів використання послуг з лічильниками та послуг, наданих в неповному обсязі.

4. Опрацьована інформація поетапно подається на розгляд міським і районним робочим групам.

5. Міські та районні робочі групи:

5.1. Проводять звіряння отриманих від установ і організацій даних щодо доходів і майнового стану отримувачів субсидій з їх особовими справами.

5.2. Детально аналізують обгрунтованість надання субсидій окремим категоріям населення. У разі сумнівів приймають рішення щодо проведення додаткових перевірок реальності вказаних доходів і майнового стану отримувачів субсидій, які оформлюють відповідним актом.

5.3. Надають до відділу житлових субсидій Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації списки власників земельних ділянок (паїв), яким вони передані у спадщину або подаровані, а нові власники прописані та проживають в іншому населеному пункті.

____________

 

Електронну копію тексту надано Луганською обласною державною адміністрацією.