Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Інтернет-приймальня
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: вівторок, 21 травня 2019

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДА
Інтернет-приймальня

Шановні відвідувачі сайту!

Відповідно до ст. 5 Закону України 'Про звернення громадян' в електронному зверненні має бути зазначено: П.І.Б., місце проживання (з вказанням поштового індексу),


вид звернення (пропозиція (зауваження), заява (клопотання), скарга, прохання чи вимога (необхідне вказати), електронна адреса, відомості про інші засоби зв'язку


із заявником (контактний номер телефону), підпис заявника (у разі наявності електронного цифрового підпису), дата подачі електронного звернення)


Примітка: звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, не розглядається та повертається заявнику з відповідними роз'ясненнямиВідповіді на Ваші запитання


Q. Щодо водопостачання смт Тошківка


УКРАЇНА Тошківська селищна рада Виконавчий комітет 93280, смт Тошківка Попаснянський район Луганська обл. вул. Миру, 33 тел. (8-06455) 4-11-71, 4-12-41, факс(8-06455) 4-11-71 is.toshkovka@ukr.net № 254 від 18 « 06 » 2018р Заступнику голови Луганської обласної Державної адміністрації з питань безпеки та громадського порядку Ю.Ю.Клименко Тошківська селищна рада повідомляє, що з 14.06.2018р по17.06.2018р відсутнє водопостачання в смт Тошківка.Найбільш страждають мешканці багатоповерхових будинків та незахищені верства населення. Два селища забезпечує водою Занівська дільниця. Свердловини цієї дільниці в літню пору не взмозі забезпечити мешканців водою. Смолянинівські свердловини відключені, так як є заборгованість по електроенергії у Попаснянського водоканалу. Раніше для стабільного отримання води , частина її шла з ДФС Карбоніт, але на теперішній час вода поступає не в повному обсязі у зв’язку з проблемами з електричною енергією.. Просимо Вас допомогти у вирішенні проблеми з водопостачанням, так як страждають незахищені верства населення. Т.в.о селищного голови, секретар ради Н.В.Губай Депутати Тошківської селищної ради: Т.Г.Ченцова


Губай Ніна Василівна,
25 червня 2018, 10:47
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. щеплення


Будь ласка, посприяйте постачанню європейської вакцини для щеплення дитини АКДП інфанрікс гекса. Дитині вже 4 місяці, не можемо щепити 2 місяці через відсутність вакцини. Те що пропонують безкоштовно індійську вакцину зовсім не варіант, тому що дає купу ускладнень. Адже Вам відомо що в Луганській області вже 2 випадки дифтерії. Хтось щось може зробити, чи всім байдуже на наших дітей. Мова вже не за гроші, я знаю що це не безкоштовна вакцина, але ж і її немає. Дуже сподіваюсь на оперативність у вирішенні цього питання. З повагою Пархоменко І.В.


Пархоменко Ірина Володимирівна,
22 червня 2018, 14:26
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. звернення


Владельцы земельного участка по адресу г. Кременная, дом 50, содержат его в ненадлежащем состоянии. Участок полностью зарос травой (в том числе и амброзией, камышом и т.д) и деревьями. Что является нарушением земельного законодательства (ст 211 Земельного кодекса) и является, как минимум, админнарушением , ст. 52 КУпАП. Из-за того, что владельцы земельного участка не ведут борьбу с бурьянами, соседние участки постоянно засоряются. На данный момент уже невозможно нормально обрабатывать землю. Также на земельном участке размещены отходы стекла, пластика и др. На просьбу, разрешить скосить траву на участке, получили отказ и угрозы. Запрос на разрешение данного вопроса был направлен в городской совет г. Кременная. Но по истечению двух недель никакого результата нет. Просим посодействовать в решении данного вопроса. Кроме того, жильцы дома по адресу г. Кременна 50 находятся в постоянном алкогольном опьянении, при наличии несовершеннолетних детей, к ним постоянно приходят люди в неадекватном состоянии.


Калашник Олена Леонідівна,
22 червня 2018, 14:01
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Особистий прийом громадян Головою ОДА


Просимо записати на особистий прийом до Голови ОДА Гарбуза Ю.Г.. Голову Асоціації ветеранів війни учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області. Дату і час просимо повідомити на електронну адресу та/або за телефоном 0675242332, 0507811679.


Свистула О.В., Коломацький В.П,
20 червня 2018, 00:44
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Экологическая катастрофа в центре Северодонецка


В городе Северодонецк по улице Донецкой , напротив дома 52, прямо возле площади с танком за 20 метров до пересечения с проспеком Гвардейский, образовалась экологическая катастрофа. Под деревом на обочине дороги по улице Донецкой образовалась яма глубиной в несколько метров из которой вытекает на улицу Донецкую и тротуарную зону грязная вода с запахом фекалий. Воду периодически откачивают и даже положили новое дорожное полотно, которое теперь успешно заливает и в скором времени начнет разрушаться. Яма потенциально опасная, рядом гуляют дети. Кроме того стоки из ямы заливают подъезд к лабораторному корпусу ВНУ им.В.Даля. и создаёт угрозу передвижения по троутурной зоне. Прошу рассмотреть данную проблему как можно быстрее так как из-за жаркой погоды запах стоит невыносимый.


Морозов С.О,
19 червня 2018, 12:44
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Вопрос о прописке


Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, как мне получить домашнюю прописку, учитывая тот факт, что дом находится на територрии АТО? Я сейчас проживаю в Харькове, была прописана в студенческом общежитии. Временных прописок в Харькове не дают, и местные администрации не имеют права прописать за адресом в Луганской обл. Скажите, куда мне следует обратиться.


Бугайова Анастасія Андріївна,
18 червня 2018, 13:25
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. цілодобова відсутність води


За адресою вул. Менделєєва 47, 47 у м. Рубіжне, Луганської області на верхніх поверхах п'ятиповерхівок дві доби не має води.(16.06.2018 та 17.06.2018). Після мого звернення , черговий міськводоканалу запропонував мені перекрити вулиці, бо це зараз модно (дослівно). Протягом зазначених вихідних я неодноразово зверталась до чергових водоканалу та на гарячу лінію виконкому. За підсумками другого дня чергові водоканалу відповідали що зовсім нічим мені допомогти не можуть, тому що всю воду використовує приватний сектор для полива рослин. Цікаво, що виявляється що приватний сектор працює по команді водоканалу. Тобто рівно о 9 годині ранку весь приватний сектор починає поливати. І так до 9 години вечора. О 9 годині вечора вода з'являється (підозрюю по команді водоканала) та о 9 годині 30 хвилин - зникає. Коли я звернулась на гарячу лінію міської ради, то черговий зауважив, що ми "дивні" мешканці та що ми повинні щось робити самі. Хотілось би відмітити "дуже професійних" та "дуже свідомих" фахівців місцевих органів влади та комунального підприємства. Дана проблема нестачі води існує вже декілька років. Щороку змінюється керівництво комунального підприємства, але проблема не вирішується ні одним з керівників підприємства. Виходячи зі слів фахівців підприємства рішення даної проблеми взагалі не існує. Одночасно, станом на теперешній час існують можливості вирішення проблемних питань регіонів за допомогою бюджетних програм направлених на розвиток інфраструктури територій, на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій та інші. Прошу надати відповідь чи проводиться будь-яка робота Рубіжанською владою спільно з обласною владою у напрямку вирішення існуючої проблеми за рахунок будь-якої бюджетної або іншої програми (яка робота проведена та яка планується). Крім того прошу надати відповідь, щодо можливості встановлення графіку подання води на території міста Рубіжне погодинно.


Дубина Ольга Романівна,
18 червня 2018, 13:08
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Благоустройство


Уважаемый Юрий Григорьевич сердечно просят вас жители г. Северодонецка , поспособствовать скорейшему заполнению городского озера "Чистое" озеро совсем обмелело и заростает камышом, единственное ближайшее озеро в городе достаточное по обьему ! У местных властей по последним данным нехватает денег, нет особово стремления и желания заняться водоемом, плюс та же коррупция и бюрократия ! Летом в город приезжает много молодежи плюс местные, все очень ждут хотя бы заполнения озера летом 2018 года !!! Спасибо !!!


Карпов Олексiй,
16 червня 2018, 19:02
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. затапливает водой частную усадьбу


С марта месяца 2018 года топит частную усадьбу по адресу: г.Лисичанск, ул.Люборадская,20. Уже насос не успевает выкачивать воду из подтопленных строений. Обращения в КСП"Лисичанскводоканал" и органы местного самоуправления результатов не дают. На просьбу направить аварийную бригаду - ответ, что она в выходные не работает. У нас что, в городе вечная сиеста? ПОМОГИТЕ!!!


Шпирна Григорій Іванович,
10 червня 2018, 09:49
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Запрошення Хорових і вокальних колективів на Фестиваль"Українська пісня єднає нас "


Стало традицією, кожного року в вересні, напередодні святкування Дня міста за ініциативою ГО "Центр творчих ініциатив "Єдність" проводити фестиваль народної пісні. Запрошуємо колективи з Луганської області приєднуватись до нашого заходу, який відбудеться 7-9 вересня 2018 року в Маріуполі. Просимо надсилати свої заявки, а також з відеоматеріалами на єл. адресу butenko1306@gmail.com Листи погодження на участь у фестивалі , терміново, також за вказанною ел. адресою. Громадська організація «Центр творчих ініціатив «Єдність» 87501, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Харлампієвська, 17/25 e-mail: butenko1306@gmail.com; тел. 0681625360 Керівникам обласних департаментів культури Шановні колеги! Стало традицією щороку на початку вересня напередодні Дня міста проводити відкритий фестиваль-конкурс хорових і вокальних колективів «Українська пісня єднає нас». У 2015 р. фестиваль відбувся на міському рівні, в 2016 і 2017 роках – на регіональному. 2018 рік для Маріуполя є ювілейний – 240 років з дня заснування міста, і ми вирішили провести фестиваль на Всеукраїнському рівні. Для надання фестивалю статусу Всеукраїнського неодмінною умовою для його організаторів має бути офіційне підтвердження колективів-учасників (не менше як з десяти областей України!) про їхню участь у фествалі (наказ МКУ від 05.12.2011 р. за №82). Просимо надсилати заявки та відеоматеріали творчих виступів хорових і вокальних колективів із Вашої області на участь у Всеукраїнському фестивалі, який відбудеться у Маріуполі 7-9 вересня 2018 р., за електронною адресою: butenko1306@gmail.com. Будемо раді зустрітися з Вами на нашому святі! Голова ГО «Центр творчих ініціатив «Єдність» Голова Оргкомітету Фестивалю «Українська пісня єднає нас» Анатолій Бутенко ЗАЯВКА на участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хорових і вокальних колективів «Українська пісня єднає нас» 7-9 вересня 2018 р. 1.Назва колективу (повна)________________________________________ ______________________________________________________________ 2.Рік утворення колективу________________________________________ 3. Номінація____________________________________________________ 4.Кількість учасників колективу _____________________________________ 5. Прізвище, ім'я, по-батькові керівника (звання)_______________________ ______________________________________________________________ 6.Назва закладу (установи)________________________________________ 7.Адреса, контактний телефон керівника колективу ______________________________________________________________ 8. Участь у конкурсах, фестивалях, нагороди _________________________ __________________________________________________________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________ 9. Програма виступу: назва твору, автор, композитор, хронометраж. __________________________________________________________________ __________________________________________________________________ 10. Необхідність та кількість обладнання (стільці, мікрофони, інше). ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ «____» ______________2018 рік Керівник ПОЛОЖЕННЯ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорових і вокальни колективів «Українська пісня єднає нас» 7-9 вересня 2018 р., Україна, Донецька обл., м. Маріуполь 1. Загальні положення За часів незалежності України Мир, Крим і Донбас стали найболючіщими проблемами в суспільстві. Аби вирішити їх, мусимо відверто відповісти на питання, чому на Сході країні, яка віками прагнула до об’єднання і відродження власної державності, виникло таке явище, як сепаратизм. Адже згідно зі ст. 11 Конституції України від 28 червня 1996 р. «Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також розвиткові етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України». То що ж спонукало певну частину людей (громадян України) в Криму і на Донбасі піти на псевдореферендум, завдяки якому Росія здійснила військову агресію і захопила сувіренні території України, де з’явились так звані ДНР і ЛНР. На наше глибоке переконання, це стало можливим саме тому, що у свідомості людей, які пішли на псевдореферендум і кричали «Путін, прийди!», було відсутнє відчуття патріотизму і поваги до власної країни. Адже та людина, яка знає, що земля, на якій народились вона, її діти і батьки, де стоїть її рідний дім, належить їй, нікому не дозволить ображати свою Батьківщину. На початку 2014 року в Маріуполі був свій Майдан. Завдяки громадським і волонтерським діячам на тисячних акціях, що пройшли в центрі міста, громада рішуче заявила: «Донбас – це Україна!», «Маріуполь – Україна!» – і це волевиявлення почули й інші держави Європи і світу. Фестиваль-конкурс хорових і вокальних колективів «Українська пісня єднає нас» (далі – Фестиваль) – один із тих величних заходів, який на підставах спільної історії, культури й української мови має за мету об’єднати населеня Криму, Донбасу, Приазов’я і, зокрема, Маріуполя. Із історії пісенного заходу. Уперше в прифронтовому Маріуполі Фестиваль відбувся 11 вересня 2015 року під гаслом «Маріуполь – це Україна!». Вдруге, 13 вересня 2016 р., його учасниками стали хорові й вокальні колективи не тільки Маріуполя, а й прилеглих районів Донецької обл., а також – Сумської та Запорізької областей. За своїм визначенням він став Першим регіональним. Втретє, 9-10 вересня 2017 р., Фестиваль був присвяченний 75-ій річниці Донецької обл. Учасниками Фестивалю стали хорові колективи із Донецької області: Волновахи, Нікольского, Селідового, Констянтинівки, Мангуша, а також із Сум і Мелітополя. За своїм визначенням Фестиваль був Другим регіональним. 16 вересня 2018 року Маруполь відзначатиме 240 років із дня заснування міста. Оргкомітетом Фестивалю прийнято рішення щодо проведення святкового заходу 7-9 вересня під гаслом «Україна – єдина родина!». 2. Завдання Фестивалю-конкурсу Кожна держава, кожний народ мають свою культуру і дбають про її розвиток, адже всім відомо: без культури – немає Нації. Понад 130 нацональностей – росіяни, білоруси, молдавани, кримські татари, болгари, угорці, румуни, поляки, евреї, вірмени, греки, татари, цигани, гагаузи тощо – віками живуть пліч-о-пліч на території від Карпат до Дону. Полісся, Галичинна, Буковина, Покуття, Південна Бесарабія, Таврія, Запоріжжя, Слобожанщина, Сіверщина – про що нам говорять ці історичні назви? Коли і як вони з’явились на мапі світу? Тож Фестиваль має не тільки відповісти на ці питання, а й довести, як в процесі спільної діяльності відбувається єднання етнічних груп в єдину українську націю. Подібно тому, як нитка до нитки виплітається різнобарвне мереживо, так і в суспільному просторі України поступово вимальовується яскравий візерунок багатонаціональної української культури – самобутньої і неповторної. Перлиною національної культури є народна пісня – душа українського народу. Фестиваль хорових і вокальних колективів «Українська пісня єднає нас» – культурно-мистецький захід, метою якого є: • підвищення рівня виконавчої майстерності та збагачення репертуару колективів високохудожніми творами; • взаємозбагачення творчих шкіл та обмін досвідом, формування художніх смаків; • збереження та популяризація народних традицій, звичаїв і обрядів; • сприяння культурно-духовному розвитку населення України; • усебічне поширення української мови в усіх сферах суспільного життя; • вивчення етнічних особливостей регіонів України та їх фольклорної спадщини; • визначення перспектив розвитку вокально-хорових та фольклорних видів; • висвітлення досягнень кращих виконавців народних пісень через засоби масової інформації. У рамках Фестивалю з метою збереження та подальшого розвитку традиційної пісенної культури, виявлення та підтримки талановитих виконавців народних пісень передбачена наукова частина (науково-практичні конференції, «круглі столи», майстер-класи, творчі лабораторії, виставки народних виробів, конкурсна програма). 3. Порядок і термін проведення Фестивалю За рішенням Оргкомітету щорічний Фестиваль відкритого типу проводиться в Маріуполі в вересні на базі міських палаців культури або в інших регіонах (за наявності матеріально-технічної бази та належних творчих умов) за участю колективів із, щонайменше, десяти областей України. Тривалість Фестивалю має бути не менше трьох днів (з урахуванням підготовчо-завершального періоду). Фестиваль проводиться за планом, в якому передбачаються наступні етапи: 1) предпроектний – не менше, як за шість місяців до початку, оргкомітет проводить аналіз минулого Фестивалю та узгоджує з адмінстрацією міста термін і місце проведення наступного; 2) підготовчий – не менше, як за чотири місяці до початку заходу, художня комісія Оргомітету на підставі розробленого та затвердженого Положення Фестивалю проводить огляд колективів-учасників і робить висновки щодо їх участі у Фестивалі (візуально, відео- чи ауді-запис). Конкурсий відбір припиняється за місяць до початку Фестивалю; 3) розробляється та затверджується план роботи оргкомітету з підготовки та проведення заходів за терміном і місцем призначення. До плану включаються: види культурно-мистецьких заходів, місце та час проведення заходу, виконавці та відповідальні особи (не пізніше, як за місяць до початку Фестивалю). 4. Засновники та організатори Засновником Фестивалю є ГО «Центр творчих ініціатив «Єдність», співзасновники: Донецька ОДА, Маріупольска міська рада, Об’єднання кіноматографістів «КІНОЛОГОС», Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченко, ГО «Південно-Східна регіональна спілка жудожників України», Маріупольський Державний Універсітет, Маріупольський торговельний порт. Інформаційні спонсори: редакція газети «Приазовський робочий»; компанія «Маріупольське телебачення». Фестиваль є некомерційним заходом. Фінансування затрат на його підготовку та проведення здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників та прихильників Фестивалю, а також спонскорської допомоги, грантів та надходженнь з місцевого і обласного бюджетів. З метою підготовки та проведення Фестивалю створюється оргкомітет, який приймає заявки на участь у конкурсі, проводить рекламну кампанію, забезпечує умови для конкурсних і концертних виступів, залучає представників засобів масової інформації, проводить підготовку щодо проведення науково-практичних конференцій, семінарів, сімпозіумів. Організаційний комітет Фестивалю, до складу якого входять представники та провідні фахівці в галузі мистецтва, культури і науки, затверджується спільною постановою його засновників та співзасновників. 5. Оргкомітет Фестивалю: • створює режисерсько-постановчу групу Фестивалю, дирекцію; • розробляє план і програму Фестивалю; • затверджує склад журі (не пізніше, як за два місяці до початку Фестивалю); • забезпечує організацію наукової частини Фестивалю; • створює належні умови для перебування учасників, гостей фестивалю (медичне обслуговування, проживання в готелі, харчування, транспортне обслуговування, розглядає та затверджує емблему, рекламну продукцію); • організовує роботу прес-центру протягом фестивальних днів; • забезпечує проведення фестивальних заходів. 6. Журі фестивалю: Для забезпечення незалежного експертного оцінювання конкурсної програми Фестивалю сворюється журі (не меньше п’яти осіб). Склад журі затверджує голова Оргкомітету або засновник (співзасновник). До складу журі входять провідні спеціалісти у сфері культури, діячі культури і мистецтва. Виступи колективів оцінюються за такими критеріями: – художній рівень репертуару; – відповідність репертуару вікові виконавців; – оригінальність інтерпретації; – майстерність виконання (виразність, емоційність, чистота інтонування, чіткість дикції, ансамбль, драматургія, динамічний розвиток); – якість супроводу; – сценічна культура: артистизм, вбрання, сценографія. Із членами журі (не пізніше, як за два місяці до проведення Фестивалю) укладається угода, де обумовлюються творчі, побутові, фінансові питання. 7. Учасники Фестивалю (конкурсанти) Фестиваль-конкурс проводиться у наступних категоріях: А – діти, В – молодь, С – дорослі, D – ветерани. За номінаціями: – хорові колективи (народні, академічні); – вокальні ансамблі (народні, академічні, естрадні, шоу-групи); – фольклорні гурти; – інструментальні колективи; – солісти-інструменталісти; – солісти-вокалісти (виконавці українських пісень та творів українських авторів). 8. Вимоги до конкурсних програм Конкурсна програма складається з двох творів, один з яких – народна пісня або твір на народній основі. У номінаціях “хорові колективи, вокальні ансамблі, фольклорні гурти” один із творів виконується без супроводу. Солісти та вокальні ансамблі можуть використовувати якісні фонограми «мінус». 9. Нагородження учасників фестивалю-конкурсу: Дипломами лауреатів І, ІІ, ІІІ ступенів нагороджуються учасники в кожній номінації та віковій категорії. Дипломом Гран-прі нагороджується найкращий учасник фестивалю-конкурсу (одна виконавська одиниця), незалежно від номінації і вікової категорії. Журі має право визначати кількість нагороджених, не присуджувати Гран-прі та дипломи лауреатів І, ІІ, ІІІ ступенів. Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає. Щодо змін у організації та проведенні Фестивалю оргкомітет повідомляє учасників не пізніше, як за місяць. Прибуття до місця проведення Фестивалю та відїзд учасників здійснюється за власний кошт учасників (можливе надання додаткових побутових послуг за власний кошт учасників). Оргкомітет організовує зустріч учасників фестивалю та їх доставку до місця дислокації. З метою підтримки подальшого розвитку Фестивалю-конкурсу «Українська пісня єднає нас» Оргкомітет створює фонд розвитку Фестивалю за рахунок учасників Фестивалю, а також добровільних внесків спонсорів і меценатів. Кошти надсилаються на рахунок № 26007054005552, ЄДПОУ/ДРФО 39731395, ПАТ «ПриватБанк» Маріупольська філія, МФО 335429. 10. Порядок подання заявок на участь у фестивалі-конкурсі Заявки на участь у Фестивалі-конкурсі (зразок додається) необхідно подати Оргкомітету до 1 червня 2018 року. Подання заявки на участь у фестивалі-конкурсі свідчить про згоду з його умовами. З питань проведення Фестивалю-конкурсу звертатися до оргкомітету за моб.телефонами: 0681625360, 0676290256, 0970514439, 0687805575. е-mail:butenko1306@gmail.com; mtkultura@ukr.net; Примітка: для поселення необхідно мати при собі відповідні документи свідоцтво про народження або паспорт. Це Положення вважається офіційним запрошенням для участі у фестивалі-конкурсі. Будемо раді знайомству з Вами та Вашою творчістю. До зустрічі!


Бутенко Анатолій Федорович,
07 червня 2018, 10:00
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Гранты


Добрый день,скажите пожалуйста,действуют ли какие то гранты или программы на территории нашей области для создания фермерских хозяйств?Может действуют государственные программы кредитирования для этих целей?


Тиханов С.А,
06 червня 2018, 17:20
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Подмыв дороги в городе Лисичанске


В городе Лисичанске по улице 9го Мая возле дома 29/3 уже несколько месяцев как, образовалась лужа из которой постоянно вытекает ручеек воды.дорога новая . Ее полностью отремонтировали два года назад. Я предполагаю что под асфальтом тоже есть подмыв грунта и может произойти обвал. Мною были оставлены многочисленные звонки-заявки об этой течи диспетчеру водоканала. Но никаких действий нет


Мищенко Сергей Алексеевич,
05 червня 2018, 23:00
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Работа


Ищу работу. Очень большое желание работать, коммуникабельная, ответственная, стрессоустойчива, легкообучаемая и готова всегда развиваться. Надеюсь вы отнесетесь с пониманием. Жду ваших предложений. За ранее спасибо. 050 658 85 10


Зимина Елена Владимировна,
05 червня 2018, 14:59
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Про введеня поїзду Рубіжне-Одеса


№ 30 Голові Луганської обласної державної 01.06.2018 р. адміністрації Ю.Г. Гарбузу Шановний Юрію Григоровичу! Мешканці Луганської області гостро відчувають нерівність можливостей у сполученні з іншими регіонами України залізницею у порівнянні з мешканцями Донецької області, і справедливо вимагають збільшення кількості поїздів, що відправляються зі станцій Рубіжне-Лисичанськ. На нашу думку, частково таку нерівність можна було б виправити введенням 5 причіпних вагонів Одеса-Рубіжне-Одеса формуванням Донецької залізниці. За нашою оцінкою, це було б вигідно для «Укрзалізниці», оскільки у жителів Луганської області є великий попит щодо поїздок до Одеси та Дніпра. Опис можливого маршруту: з Одеси до станція Слов’янськ причіпні вагони Одеса-Рубіжне слідували б у складі поїзда №92. Зі Слов’янська до Рубіжного маршрут має пролягати до станції Лиман (електровоз), а далі (тепловоз) через станції Сіверськ, Камишуваха (зміна напрямку локомотива), Лисичанськ, Рубіжне. Аналогічно у зворотному напрямку, з приєднанням вагонів поїзду Рубіжне-Одеса у Слов’янську до поїзда №92. Від станції Рубіжне до станції Камишуваха залізниця двоколійна, по ній щоденно курсують 5 пар приміських поїздів і тут відбуваються незначні вантажні перевезення. Дорога від Камишувахи до Сіверська одноколійна, проте по ній ходять лише 2 пари приміських поїздів на день, і практично відсутні вантажні перевезення. Тож введення додаткового поїзда з точки зору організації руху не є проблемним. Навряд чи великою проблемою буде знайти 10 вагонів, які потрібні для такого поїзду. Для двугрупового поїзду (причіпних вагонів) може бути запропонований такий графік руху Слов'янськ 4:42 5:02 Лиман 5:42 6:02 Сіверськ 6:32 6:33 Камишуваха 7:33 7:48 Переїздна 8:35 8:40 Лисичанськ 8:50 8:55 Рубіжне 9:15 Рубіжне 11:30 Лисичанськ 11:50 12:00 Переїздна 12:10 12:12 Камишуваха 13:03 13:18 Сіверськ 14:18 14:20 Лиман 14:50 15:10 Слов'янськ 15:50 16:26 На прохання нашої організації, депутатське звернення щодо введення двугрупового поїзду Костянтинівка-Рубіжне-Одеса подав до кабінету Міністрів народний депутат Юлій Іоффе, який є депутатом від рубіжанського одномандатного округу. Проте ми вважаємо, що саме обласна державна адміністрація має піклуватися інтересами жителів регіону щодо покращення залізничного сполучення з іншими регіонами України. І саме у ЛОДА є найкращі для цього можливості. Тож ми переконливо просимо особисто Вас, Юрію Григоровичу, як керівника регіону, звернутися до Кабінету Міністрів та «Укрзалізниці» з клопотанням про введення поїзду Рубіжне-Одеса. Це цілком можна зробити навіть невідкладно, враховуючи початок літнього сезону відпусток і нагальну потреби у мешканців Луганської області щодо поїздок до моря. Голова правління ГО Олексій Свєтіков «Інститут «Європейська слобода»


ГО "Інститут "Європейська слобода",
01 червня 2018, 15:37
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Преміювання працівників


Шановний пане губернаторе! Звертаюсь до Вас за роз'ясненням, чи насправді є розпорядження, де Ви забороняєте преміювання працівників облорганізацій на розсуд керівництва за особистими внесками в роботу кожного окремого працівника, чі насправді Ви вважаєте що відсоток премії повинен бути однаковим для всіх, та чому не можна заохочувати кращіх робітників за рахунок економії, а можна лише позбавити премії. Заздалегідь вдячний за відповідь.


Козлов олександр,
31 травня 2018, 09:57
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. затоплення садиби


Звертаюсь з наступного приводу: з березня місяця 2018 р. через порив холодної води по вул. Станційній у м. Лисичанську відбувається підтоплення садиби по вул. Люборадській,20 у м.Лисичанську. Численні звернення до керівництва ЛКСП "Лисичанськводоканал" та міської ради м. Лисичанська результатів не дали. Прошу посприяти в вирішенні цієї проблеми.


Шпирна Григорій Іванович,
25 травня 2018, 13:18
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. відкриття кпвв в районі Щастя та відновлення автомобільного руху в районі Станиці-Луганській


Прошу докласти зусиль про відкриття автомобільного кпвв в м.Щастя та в м.Станиця-Луганська!!! Не пішить про те як ви намагалися відкрити кпп в м.Золоте, забудь-те про нього!!!! зробить щось для людей!!!!! або ви маєте від цих нахабних перевізників що возять людей від Станиці-Луганській???!!!


Моісєєнко Юлія Володимирівна,
23 травня 2018, 16:37
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Обурена роботою аварійних служб!!!


Доброго дня! Мої діти відвідують дитячий садок № 38. Сьогодні, 21.05.2018 року, у ньому немає постачання холодної води. Вихователі-жінки вимушені носити воду до групи відрами з бочки, яка розташована на вулиці. Причиною відсутності холодної питної води є якась несправність, про яку було відомо ще у суботу 19.05.2018 року. Моє питання: З яких причин ремонтні служби до сьогоднішнього дня не усунули несправність?


Макаренко Дар'я Василівна,
21 травня 2018, 09:49
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. про відновлення водопостачання


Голові Луганської обласної державної адміністрації - керівникуобласної військово-цивільної адміністрації Гарбуз Ю.Г. Рачкової Ольги Іванівни 93109, м. Лисичанськ, вул. Краснодонська, 47 кв.1 тел. 0958301149 Email: Life070357@ukr.net Про відновленя водопостачання З 14 травня 2018 року у місті Лисичанськ відключені від питного водопостачання житлові райони шахти «Матроська», заводу ГТВ і скляного заводу, м. Новодружевськ і м. Привілля за борги ЛКСП «Лисичанськводоканал» за електроенергіїю перед ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання". Моя сім'я має нещастя проживати саме в районі районі шахти «Матроська». І як Ви знаєте, це не в перше. Було відключення у квітні цього року і 3 рази відключали воду у травні, червні і липні 2017 року. Ці факти Вам відомі. Я, Рачкова Ольга Іванівна, мешканка вул..Краснодонська м. Лисичанськ, звертаюся до Вас з проханням, надати мені відповідь: чому Ви, як державна посадова особа, не забезпечуєте гарантовані мені Конституцією України права і допускаєте грубе порушення Законів України на території Луганської державної обласної адміністрації? У ст..6 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» прописані принципи державної політики у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення, серед яких заборона відключення об'єктів питного водопостачання та централізованого водовідведення від системи енерго-, газо-, теплопостачання як об'єктів життєзабезпечення і стратегічного значення. Хто повинен забезпечувати виконання цих принципів? Якщо Ви, державна посадова особа, не в змозі вирішити таке питання, то що робити мені, 61 річній жінці, ветерану праці, матері сина, який має статус учасника бойових дій? Мій син 2 роки служить по контракту, захищає свою державу, кожен день ризикує своїм життям. Він приїхав на 5 днів у відпустку і я не можу випрати йому одяг, налити ванну води для купання. На протязі 2-х років кожен день за нього болить душа, а тут ще і такі незручності. Боргів по платі за воду у мене не має, тому чому мене не має води!? У місті воду постачають, в деяких районах по годинам, але вода є. А наші райони в котрий раз дискримінують по місцю проживання. Спочатку у нашому районі закрили школу, потім аптеку, відділення Укрпочти, маршрутки ходять з інтервалом у 15-30 хвилин до 8 години вечора, а тепер відключають воду. Це вже схоже на геноцид!!! В 2017 році мешканці наших районів перекривали дорогу. Це що потрібно робити кожного разу? Виконком Лисичанської міської ради виділив кошти на проплату послуг ДСНС по доставці води у наші райони. А чи вирішить це питання? Хотілося щоб для нас, хто хоче води, провели майстер- клас і навчили, як з двома відрами води на день можна приготувати їжу, помити посуд, попрати, вмитися і таке інше? Борги залишаються і керівництво ЛЕО може обмежувати електропостачання у любий час. Чого чекати нам далі? Я зверталася на урядову гарячу лінію, але води не має. Я б зрозуміла, якщо це були якість технічні, техногенні , або форс-мажорні причини, але таке? У 2014 році у нашу районі снарядами було розбито 5 будинків, водо-, газо-, і електропостачання було відновлено за 2 тижні. Люди терпіли і не скаржилися, бо такі були обставини. А тепер у мирний час наша влада намірено знищує населення. Ми не поїхали звідси у 2014році, так влада виживає нас зараз. В такому разі надавайте нам статус переселенців. Мені дуже образливо, що я і мешканці районів, де відключено воду, не мають в нашій правовій державі гарантій на нормальне життя, що в любий час мені можуть відключити питну воду, або ще щось. Що я в ніякому разі нічим і ніким не захищена. На кого я маю покладатися? Шановний Юрій Григорович, я пересічна громадянка, законослухняна і при здоровому глузді, але щоб привернути увагу до цього питання збираюся приїхати до адміністрації і оголосити голодування. ПРОШУ: 1. Згідно з повноваженнями, наданими Вам Законом України Про місцеві державні адміністрації (статті 1, 2, 13, 16, 23,25, 28), Законом України Про звернення громадян (стаття 28) та іншими нормативно-правовими актами: Забезпечити законність і правопорядок, поновити мої порушені права і законні інтереси – відновити водопостачання для окремих районів м. Лисичанськ, м. Новодружевськ і м. Привілля. 2. Забезпечити розгляд моєї скарги та вирішити питання про порушення законодавства посадовими особами ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання", ЛКСП «Лисичанськводоканал», Лисичанського виконавчого комітету. Рачкова О.І.


Рачкова Ольга ІванівнаLife070357@ukr.net,
19 травня 2018, 23:26
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Постановка на квартирний облік.


Я Гондарєв Антон Сергійович 1984 р.н. Мешкаю за адресою м. Сєвєродонецьк проспект Гвардійський буд. 16-А кв. 30. звернувся до Сєвєродонецької міської Ради 26.12.2017р. З заявою про взяття мене на квартирний облік за місцем проживання,додавши до заяви пакет необхідних документів і дотеперешнього часу не маю жодної відповіді від міської Ради стосовно моєї заяви. В квітні місяці 19-го числа був на прийомі у заступника міського голови Лук'янченко який курує ці питання він запевнив мене що бере це питання на особистий контроль і я отримаю відповідь на своє звернення найближчим часом. Після цього я отримав лист що моє питання розглянуто житловою комісією і винесено на затвердження ісполкому. Я вже п'ять місяців не можу отримати офіційної відповіді на своє звернення, дуже обурений таким станом справ. Я учасник бойових дій на сході нашої Держави не можу отримати офіційну відповідь на своє звернення протягом п'яти місяців,хоча повинен був отримати рішення протягом місяця згідно закону. Прошу Вас посприяти вирішенню даної ситуації.


Гондарєв Антон Сергійович,
08 травня 2018, 17:49
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації
Сторінки: попередня наступна
45678910111213

всього: 1568
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера