Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Інтернет-приймальня
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: п'ятниця, 18 серпня 2017

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДА
Інтернет-приймальня

Шановні відвідувачі сайту!

Відповідно до ст. 5 Закону України 'Про звернення громадян' в електронному зверненні має бути зазначено електронну поштову адресу,


на яку заявнику може бути надіслано відновідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним (місце проживання громадянина, П.І.Б.)Відповіді на Ваші запитання


Q. внесение изменений в Постановление Верховной Рады Украины "О переименовании отдельных населенных пунктов...


Уважаемый Георгий Борисович! Я,экс-секретарь Фрунзенского поселкового совета, выехавшая с зоны АТО. Хорошо знаю историю своего региона. В Постановлении Верховной Рады УКраины № 4086 "О переименовании отдельных населенных пунктов..." внесена ошибка.Знаю всю нашу бюрократию,понимаю,как потом будет тяжело вносить изменения в Госреестр, а именно, в Постановлении написано "Селище мicького типу Фрунзе Слов'яносербського району в селище мicького типу Сентякiвка". Хорошо,если это орфографическая ошибка, а если нет? Исторически наше поселение с 1780 года носило название Сентяновка, с 1910 года построили станцию Сентяновка, а в 1930 году объединили все хутора и дали название поселку Фрунзе, а станция так и осталась Сентяновкой. По этому надо исправить ошибку в Постановлении и написать "СЕНТЯНIКА".Очень прошу Вашего личного вмешательства. Я понимаю,что у Вас очень много проблем,но эту проблему тоже надо решать по горячим следам. Заранее Вам благодарна,с уважением С.Б.Швец.


Швец Светлана Борисовна,
18 лютого 2016, 20:13
,

Відповідь: Ваша інформація надіслана на розгляд керівництву Луганської облдержадміністрації. Відповідь буде надано на вказану електронну адресу

Q. Компенсация за разрушенное жильё и утраченное в связи с этим имущество


Прошу ответить Вас как мне быть, мой дом в Луганске разрушен в результате обстрела города, имущество на 95% утрачено навсегда, я сейчас так называемый "переселенец", скитаюсь с семьей по квартирам в городе Запорожье. Когда нибудь нам будет какая-то компенсация за причиненный ущерб, или мы ни кому в этой стране не нужны?!! Что нам делать?


Конев Дмитрий Витальевич,
17 лютого 2016, 18:00
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву Луганської облдержадміністрації. Відповідь буде надано на вказану адресу.

Q. Направлення на МСЕК


Голові Луганської Військово- цивільної адміністрації м.Северодонецьк вул.Совєтская,59 Тука Г.Б. від: Проць Олег Миронович 93106 м.Лисичанськ,Луганська обл. вул.Могилевська ,17 +380505723119 Держава УКРАЇНА забрала в мене ЗДОРОВЯ. я отримав відповіді від Ваших підлеглих,на свою заяву,але вони не вирішують питання поставлені мною...Фактично мені запропоновано подачку у вигляді упаковки вітамінав і кількох уколів в задницю, та якоїсь матеріальної допомоги,на яку папери треба збирати не один місяць..та й здоровя бігати від чинуші да чинуші вже нема. Я не звертався до благочинних організацій за допомого.,я звернувся до Голови Областної військово-цивільної адміністрації... Тому ще раз..... Я,Проць О.М. виконав свій обовязок громадянина і офіцера перед народом і державою УКРАЇНА. Держава УКРАЇНА забрала в мене ЗДОРОВЯ. В звязку зі злочинами скоєними посадовими особами МВС України в Луганській області ,мене позбавлено лікування,пенсіонного і соціального забезпечення.. Якщо Ваші підлеглі ,радники,юристи не знають що робити, то можу Вам допомогти і вказати кому та що робити.. 1.Керівництву ДСНС в Луганській обл. котра проводила розслідування та зареєстровано нещасний випадок ,що стався зі мною при виконанні обовязків військової служби направити капітана в.сл.Проць О.М. на МСЄК для встановлення відсотку втрати працездатності... 2.Керівництву Відділу медичного забезпечення та реабілітації УМВС України в Луганській обл. направити капітана в.сл.Проць О.М. на МСЄК для встановлення групи інвалідності згідно Свідоцтва про хворобу№ 167 від 16липня 1986 року,в звязку з втратою роботи за основною спеціальністю,та відсутністю посад на котрих я міг продовжити службу в МВС України,внаслідок нещасного випадку при виконанні службових обовязків.. 3.УМЗіР МВС України направити капітана в.сл.Проць О.М. на МСЄК для встановлення групи інвалідності в звязку з втратою роботи за основною спеціальністю,та відсутністю посад на котрих я міг продовжити службу в МВС України,на підставі медичної документації ,яка знаходиться у керівництва УМЗіР МВС України,та мені на руки не видається.. 4.ВЛК МВС України на підставі обовязкових медичних досліджень та виписки з історії хвороби ,на підставі яких прийнята постанова ВЛК №441,встановити причинний звязок захворювання з аварією на ЧАЕС... Якісь проблеми......так все просто... лютого 2016р. Проць О.М. Так як надії ,на якісь міфічні права людини в Україні,не маю...то розпочинаю підготовку до пішого маршу від Луганської ОВЦА до Адміністрції Президента ,до 30-річчя аварії на ЧАЕС.... Про час, Вас і засоби масової інформації , буде проінформрвано пізніше.. Проць.О.М.


Проць Олег миронович,
16 лютого 2016, 17:46
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву Луганської облдержадміністрації. Відповідь буде надано на вказану поштову адресу.

Q. переселение. трудоустройство


Ув.Георгий Борисович! Обращаюсь к Вам по поводу переселения и трудоустройства на территорию Луганской обл.под контрольной Украине. проживаю г.Краснодон Луганская обл. образование-высшее , инженер строитель ПГС. стаж работы руководителем строительного предприятия 8 лет. в "ЛНР" не работал ни дня. Желаю попасть в Вашу команду и восстанавливать инфраструктуру наших городов и поселков. С ув.Романцов А.Г.


Романцов Александр Геннадиевич,
15 лютого 2016, 12:30
,

Відповідь: Відповідно до п.2 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 851 "Деякі питання використання доменних імен державними органами в українському сегменті Інтернету", обласна держадміністрація здійснює службове листування виключно електронних поштових скриньок, розміщених на серверах, які перебувають у доменній зоні GOV.UA або УКР, облдержадміністрація не може направити Вам відповідь на зазначену у зверненні електронну адресу.

Q. экономика города


Доброго времени суток! В настоящее время в области и в городе сложилась не простая экономическая ситуация! Имеется несколько идей по решению данной проблемы! Если существует обратная связь,то дайте знать!Хочется принять участие в жизни города и области!


Григорьев Павел Вячеславович,
03 лютого 2016, 20:41
,

Відповідь: Шановний Павло В"ячеславовичу!Ваші пропозиції надішліть на поштову адресу:проспект Радянський,59 місто Сєвєродонецьк, Луганська область, 93406

Q. жкх


Почему в г.Сщастье не разрешают установку индивидуального отопления?


Пенькова Татьяна Николаевна,
03 лютого 2016, 17:46
,

Відповідь: Ваше запитання надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Субсидiя


Якщо про субсидію прийшло повідомлення тільки в січні 2016 р., а розрахунки з листопада 2015р, як визначити переплату і якщо за місяць буде перевищена соціальна норма,чи можливе перенесення на інший місяць,де буде менше соціальної норми?


Кравченко М.В.,
01 лютого 2016, 19:34
,

Відповідь: Ваше запитання надіслано для розгляду до Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації. Відповідь буде надіслано на вказану Вами адресу

Q. проезд через мост р Боровая в Рубежное


Поезд Лисичанск-Харьков отправляется с Рубежного в 22-10,проезд через мост закрывают в 21-00,как добираться до ЖД вокзала? Военные охраняющие мост предложили идти пешком или выезжать за 3 часа до отправления. Кого и от кого охраняем?


Севостьянов М.А.,
31 січня 2016, 23:05
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву Луганської облдержадміністрації

Q. Про зміну реестрацї по місту мещкання(прописка)


Як законим чином мозна зробити заміну місця реестраціі з однієї адреси на іншу.Мешканцю міста Алчевськ.Можу я це зробити в будь якому підрозділі міграційної служби на вільній теріторї,чи для цого є визначені міста?


Сергій,
30 січня 2016, 19:27
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву Луганської облдержадміністрації

Q. Запит на отримання публічної інформації


Розпорядник інформації Луганська обласна військово-цивільна адміністрація Адреса: 93405, Луганська область, м.Сєвєродонецьк пр-т Радянський, 59, Код ЄДРПОУ 00022450 Тел./факс: (0645) 70-50-85, 70-50-86 ЗАПИТ на отримання публічної інформації Запитувач: Сохань Андрій Миколайович Адреса: 93000, м. Рубіжне вул. Б.Хмельницького 73, кв.2 Ідентифікаційний номер 2411414458 Тел.: (050) 144-98-31 Прошу відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надати: проект визначення меж Луганської області. інформацію щодо проведення земельних торгів, а саме надати відповіді на такі запитання: 1.Чи призначено Луганською облдержадміністрацією (далі – Луганською ОДА), станом на 29.01.2016р., проведення земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди на - земельну ділянку із земель водного фонду державної власності, яка знаходиться на території Новобілянської сільської ради за межами населеного пункту, загальною площею 113,3783 га; кадастровий номер земельної ділянки 4423383500:13:002:0139 разом з водним об’єктом (водне дзеркало) – Новобілянське водосховище загальною площею водного дзеркала 84,5833 га для риборозведення, розташованого в урочищі Гнілуша, на річці Гнілуша (приток річки Біла) на території Новобілянської сільської ради за межами населеного пункту (далі – лот). Якщо так, то на яку дату? Якщо ні, то чи планується проведення земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди на вказаний лот? 2. Які дії по підготовці лота до проведення земельних торгів (аукціону) було здійснено Луганською ОДА? 3. Чи було здійсненено Луганською ОДА: а) виготовлення, погодження та затвердження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (у разі зміни цільового призначення земельної ділянки та у разі, якщо межі земельної ділянки не встановлені в натурі (на місцевості); б) державну реєстрацію земельної ділянки; в) державну реєстрацію речового права на земельну ділянку; г) отримання витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки відповідно до Закону України "Про оцінку земель" у разі продажу на земельних торгах права оренди на неї? Якщо ні, то чому вони не були здійснені та коли планується здійснення таких дій? 4.Чи передбачені в витратах на утримання Луганської ОДА встановлених Кабінетом міністрів Україні кошти на проведення земельних торгів (аукціону) вказаного лоту та кошти на проведення підготовки лота до земельних торгів (аукціону)? 5. Коли, станом на 29.01.2016р., в останнє Луганською ОДА проводились земельні торги (аукціони) з продажу права оренди на земельні ділянки, які знаходяться в розпорядженні Луганської ОДА? 6. На яку дату, станом н 29.01.2016р., призначено проведення наступних земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди на земельні ділянки, які знаходяться в розпорядження Луганської ОДА? Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк. Відповідь надати: 1) на поштову адресу 93000, Луганська обл., м. Рубіжне, вул. Б.Хмельницького 73, кв.2, тел. (050) 144-98-31 2) на електронну адресу: alinochkakucenko93@mail.ru 29.01.2016 А.М.Сохань


Сохань Андрій Миколайович,
29 січня 2016, 15:02
,

Відповідь: Ваш запит на отримання публічної інформації надіслано на розгляд керівництву Луганської облдержадміністрації

Q. Благодарственное письмо


Здравствуйте! Пишу Вам с целью выразить свою признательность. Меня зовут Кондратьева Татьяна Михайловна. Я пенсионерка. Проживаю в городе Сватово Луганской области, квартал Луначарского дом 14а кв. 17 Пишу Вам благодарственное письмо. Очень благодарна Вам, что не оставили без внимания мое обращение, которое я написала на прошлой неделе – 22.01.2016г. Жаловалась я на подрядчиков (Виталий № тел 095-804 34 94) и (Наталья № тел 096-803 30 09). Других данных о них, к сожалению, я не знаю. Я писала, что мне и моим двум соседям не установили окна после взрыва на складе боеприпасов. Вчера, 28.01.2016г, подрядчики установили мне и моим соседям окна. Мы все очень довольны и благодарны им. Подрядчики сделали все очень качественно. Работала бригада с самого утра и до самого вечера. Сегодня с утра они снова у нас в доме работают, весьма старательные молодые люди. Мне даже неудобно, что я на них жаловалась. Еще раз, спасибо Вам огромное за понимание и помощь. А подрядчикам большое спасибо за отлично выполненную работу.


Кондратьева Татьяна Михайловна,
29 січня 2016, 12:57
,

Відповідь: Вашу подяку передано керівництву облдержадміністрації

Q. Помощь диабетикамШ


64 года п Камышеваха болею диабетом 6 лет в г Попасная дают помощь по1000гр в списках меня нет.только жителям Попасной.Почему?


Шутенко Валентина ИвановнаSh,
29 січня 2016, 07:48
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано для розгляду керівництву Луганської облдержадміністрації. Відповідь буде надіслано на вказану поштову адресу

Q. Дозвіл на перевезення вантажів


Добрий день, підскажіть будь ласка де, та як можна перевірити чи видан дозвіл на перевезення вантажів для власного продовольчого магазину у смт. Станиця Луганська, заява про видачу дозволу була написана кілька тижднів тому? По-друге як підприємець зареєстрований у смт. Станиця Луганська можу я для свого магазину перевезти обладнання та чи потрібно мені на це ще один дозвіл?


Молчанов Євген Миколайович,
28 січня 2016, 12:29
,

Відповідь: Ваше звернення для розгляду надіслано до Департаменту економічного розвитку і торгівлі. Відповідь буде надано на вказану Вами адресу

Q. локалізація і ліквідація


Здравствуйте! Я прошу прощение за беспокойство. Пишу от имени жильцов нашего дома. Помогите нам, пожалуйста! Меня зовут Кондратьева Татьяна Михайловна. Я пенсионерка, инвалид III группы. Проживаю в городе Сватово Луганской области, квартал Луначарского дом 14а кв. 17 29 октября 2015 года моя квартира пострадала в результате взрыва на складе боеприпасов. (выбиты 2 пластиковых окна и 2 двери). Обещали помочь с окнами. Подрядчики уже который раз меняются, а окна до сих пор у меня пленкой забиты. Последним подрядчикам звоню на мобильные телефоны чуть ли не каждый день. А вчера от одного из них узнала, что наш дом сдали, документы находятся в городе Северодонецке. Свои координаты они называть отказываются, знаю их только по имени (Виталий № тел 095-804 34 94) и (Наталья № тел 096-803 30 09) Но без окон и без дверей осталась не только моя квартира. В нашем доме еще две квартиры, в которых до сих пор не поставили окна. Это квартира №11 и квартира №12. Кроме того, без окон стоит балконная дверь, которая находится в общем коридоре. И также нет окон во всем подъезде. Если дом сдан, подрядчикам деньги за работу заплатят. А остальную работу кто за них делать будет? Хотя в разговоре они обещают что никто без окон не останется… Помогите нам, пожалуйста! Мне и моим соседям. Может быть Вас подрядчики быстрее услышат. И доделают начатую работу до конца. Заранее благодарна за понимание и помощь. С уважением Кондратьева Татьяна Михайловна.


Кондратьева Татьяна Михайловна,
22 січня 2016, 16:34
,

Відповідь: Ваше звернення для розгляду надіслано керівництву Луганської ОДА. Відповідь буде надана на вказану Вами адресу

Q. Предложения для помощи пострадавшим солдатам в АТО


Уважаемый Григорий Борисович, обращаюсь к Вам с предложениями как человек, которому небезразлична судьба пострадавших солдат в зоне АТО: 1. Организация массовой сдачи крови работников ЛОВГА и других государственных организаций для пострадавших солдат в АТО. 2. Установка контейнеров в зданиях гос. организаций для сбора пластиковых крышек , которые будут использованы для дальнейшей переработки и изготовления протезов и их частей для воинов АТО (компанией "Белый муравей"). Эти предложения не нуждаются в затратах, но принесут положительный результат.


Юлия Олеговна,
20 січня 2016, 14:51
,

Відповідь: Ваші пропозиції передано на розгляд керівництву Луганської облдержадміністрації.

Q. Ветеринарная больница


Добрый день! Пишу от возмущения на ветбольницу пгт Меловое. Заболел кот сильно и повезли его в ветбольницу, там сидит один фельдшер, которая даже уколы колоть ге может и вообще диагноз не в состоянии поставить. Я не буду рассказывать как она сунула коту таблетку от глистов и отправила домой. После чего кота парализовало. Это было 5.01.2016 после чего ни 6 ни 7,8,9,10 в больнице вообще никого не было!!!! Одна больница на весь район и такое халатное отношение к животным! Неужели нет врачей которые любят животных и хотят работать?! Главврачем ветбольницы работает фельдшер которому все по барабану!!Приавкли только быков кастрировать! Пожалуйста, пришлите нам профессионалов в нашу ветбольницу! Я прошу Главнон управление ветеринарной медицины Луганской области.Спасибо.большое.


Кожель Мила Петровна,
19 січня 2016, 11:22
,

Відповідь: Мила Петрівна!Ваше звернення для розгляду надіслано Головному управлінню ветеринарної медицини в Луганській області

Q. Звіт про роботу контактного центра


На сайті ЛОВЦА є звіт про роботу контактного центру (про розгляд звернень громадян) за липень та серпень 2015 року. Питання: звіт за 2015 рік або, хоча б, за друге півріччя 2015 року не складався? чи його не розмістили на сайті. Прохання розмістити вищезазначену інформацію на сайті ЛОВЦА (на сторінці контактного центру). Громадяни цікавляться статистикою. Дякую


Радіонова І.С.,
16 січня 2016, 14:53
,

Відповідь: Ваше зауваження надіслано до Державної установи Луганського обласного контактного центру для подальшої роботи

Q. підтримка малого бізнесу


Доброго дня. Прошу надати інформацію стосовно програми підтримки малого бізнесу в Луганській області. Чи є координуючий центр? Можливо є програми надання пільгових кредитів (на зразок Донецька ОДА-"Ощадбанк"). Дякую за відповідь. З повагою Когут Ю.В.


Когут Юрій Володимирович,
14 січня 2016, 11:53
,

Відповідь: Ваше запитання надіслано на розгляд керівництву Луганської облдержадміністрації

Q. бездіяльність працівників Рубіжанського центру зайнятості населення


Доброго дня. Хочу повідомити про бездіяльність працівників Рубіжанського центру зайнятості населення. У червні 2015 року я особисто повідомив начальника Рубіжанського центру зайнятості населення про те, що Головатий Валерій (1964 року народження), який перебуває на обліку як безробітний (з грудня 2014 або з січня 2015 року) , фактично не є безробітним, оскільки надає послуги населенню з ремонту квартир). Зокрема, я повідомив, що з січня по травень 2015 року включно, ця зареєстрована особа отримала понад 6 тис. грн.. за свою роботу по наданню послуг по ремонту квартир та надав докази того цього . Але наступного дня мені передзвонила юрист Рубіжанського центру зайнятості населення та запропонувала звернутися з цим питанням до міліції. Я відмовився, оскільки я не виплачую йому державну допомогу. Вважаю, що працівники Рубіжанського центру зайнятості населення своєю бездіяльністю завдають шкоду Державі, оскільки продовжували виплачувати допомогу по безробіттю особі, яка отримувала дохід та фактично не була безробітною. Цю інформацію надаю для відома та вжиття необхідних заходів.


Новіков Олександр Іванович,
13 січня 2016, 10:13
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву Луганської облдержадміністрації

Q. Относительно неисправности лифта в больнице пгт. Новопсков Луганской области


Добрый день! В больнице пгт. Новопсков Луганской области не работает лифт, по словам сотрудников больницы уже 3 года. Травматолог и рентген кабинет находятся соответственно на 3 и 4 этажах. На днях мой товарищ, инвалид, поломал ногу, и его пришлось вчетвером нести на 4 й этаж для того, чтобы сделать рентген и его осмотрел врач. Каждый прием у врача для инвалида - это испытание, без лифта. Практически все жители близлежащих сел обращаются в больницу районного центра, это ведь не нормальная ситуация - отсутствие лифта в больнице на протяжении 3 лет? Скорее всего это связано с бездействием сотрудников на местах. Посодействуйте пожалуйста в решении данного вопроса, чтобы лифт заработал и люди смогли получить нормальный доступ к медицинскому обслуживанию.


Середа Максим Макарович,
12 січня 2016, 21:18
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву Луганської облдержадміністрації
Сторінки: попередня наступна
567891011121314

всього: 1284
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера