Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Інтернет-приймальня
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: п'ятниця, 19 квітня 2019

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДА
Інтернет-приймальня

Шановні відвідувачі сайту!

Відповідно до ст. 5 Закону України 'Про звернення громадян' в електронному зверненні має бути зазначено: П.І.Б., місце проживання (з вказанням поштового індексу),


вид звернення (пропозиція (зауваження), заява (клопотання), скарга, прохання чи вимога (необхідне вказати), електронна адреса, відомості про інші засоби зв'язку


із заявником (контактний номер телефону), підпис заявника (у разі наявності електронного цифрового підпису), дата подачі електронного звернення)


Примітка: звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, не розглядається та повертається заявнику з відповідними роз'ясненнямиВідповіді на Ваші запитання


Q. Жалоба


Уважаемый господин президент, обращаюсь к Вам как к самой высшей инстанции, поскольку куда только не ходила, все от меня только отмахивались. Я пенсионерка, проживаю в с. Половинкино. Не хочу жаловаться на жизнь, жаловаться на маленькую пенсию и большие коммунальные услуги, но никогда не думала, что доживу до такого. Я держу коз, молока сдою, вот и копеечка какая-то. Недавно сильно заболела, пришлось убавить количество хозяйства, силы уже не те, а помогать некому. У меня было 5 козочек, я их сама каждый день пасла пока не заболела, а сейчас вот приходиться выводить их на луг и прибивать там, так многие делают. На днях я как обычно вывела своих козочек пастись, а когда пришла за ними вечером то обнаружила только двоих. Я искала весь вечер, но так и не нашла. Моя соседка узнав о моей беде призналась тайком, что видела, как военнослужащие тащили в лес моих коз, но подтвердить эту информацию в милиции не сможет, так как они ей пригрозили оружием, если болтнёт хоть слово. Оказалось, что у кого-то из начальства в этот день был день рождения, вот они и забили моих кормилиц на шашлык. Я пошла к участковому, но он развёл руками, доказательств нет, так, что может только посочувствовать. До каких пор у нас будет царить этот беспредел, по селу воруют то кур, то гусей, теперь вот козочки мои, не говоря уже о том, что обносят огороды. Когда я пошла к самому главному из военнослужащих, базирующихся у нас, он просто рассмеялся мне в лицо и сказал, чтоб я шла по добру, по здорову, сказав, что я просто обсчиталась н6а старости лет, а коз моих якобы никто не трогал. А люди многие видели, как в тот день они пышно гуляли и ели шашлык. Примите пожалуйста решительные меры, так жить страшно, они ведут себя хуже чем немцы во время войны, а я то уж знаю, одну войну уже пережила, хоть и была ребёнком, но всё помню. Нас некоторые немцы даже подкармливали и сладости давали, а тут свои грабят!


Радецкая Клавдия Георгиевна,
17 серпня 2017, 09:48
,

Відповідь: Шановна Клавдіє Георгіївно! Ви свою скаргу, адресовану до Президента України, помилково надіслали на Інтернет-приймальню Луганської обласної державної адміністрації

Q. Питання про пенсійне забеспечення


Доброго дня,у мене таке запитання,в червні місяці а саме 09.06.2017 року я подав у пенсійний фонд міста Кремінна всі необхідні документи для призначення пенсії,але моя справа як пізніше з'ясувалося не була навіть розглянута і що робити далі ніхто не знає!Сам я з міста Алчевська я інвалід з дитинства,пенсія у мене призначена з 2012 року безстрокова!З квітня 2014 року я не отримував виплат,в цьому році а саме в червні я переїхав на постійне місце проживання до своїх батьків в село Булгаківка Кремінського району,звернувся в пенсійний фонд міста Кремінна за тим щоб востановити виплату пенсії,мені сказали що або везіть бумажну пенсійну справу,що не можливо так як вона знаходиться на окупованій території,або візьміть довідку переселенця!Довідку про взяття на облік внутрішньо переміщоної особи мені видали від 08.06.2017 року №0000231836,так як я прописаний у батьків то зареєстроване і фактичне місце проживання зазаначене у довідці село Булгаківка!Потім в пенсійному фонді сказали що потрібна довідка про скад сім'ї і заява від депутата,ці документи я також надав!Також мене просили оформити картку в Ощадбанку,це я тоже зробив!В результаті документи як би прийняли,пройшло два місяці я хотів дізнатися як йдуть справи по моїй пенсії,але тепер ніхто не знає чому мене немає в реєстрах і чи буде нарахована мені пенсія взагалі,інспектор яка приймала мої документи також нічого не може відповісти!До кого мені звертатися і що робити далі?В мене немає вже сил і коштів боротися далі!Я не можу забрати свою дружину та дитину з Алчевська бо немає за що жити,бо потрібні якісь кошти хоча б на саме необхідне!Якщо можете допоможіть будьласка!


Любий Олександр Леонідович,
16 серпня 2017, 18:17
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації. Відповідь буде надано на електронну адресу.

Q. чи виконують органи державної влади свої повноваження на території м.Золоте-5 Луганської обл..?


Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України №1085-р від 07.11.2014 року «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення» місто Золоте-5 Луганської обл.. не віднесено до переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення. У зв’язку з цим прошу надати мені інформацію: чи проводиться Антитерористична операція на території населеного пункту м.Золоте-5 Луганської обл.; чи виконують органи державної влади свої повноваження на території м.Золоте-5 Луганської обл.. Якщо виконують, прошу надати інформацію, на підставі яких саме документів (постанов, розпорядженнь та ін..) така діяльність здійснюється.


Якимчук Ганна Василівна,
16 серпня 2017, 17:58
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Жалоба


Пётр Алексеевич, обращаюсь к Вам от имени всех моих односельчан. Я проживаю в с. Дмитровка Новоайдарского р-на. Хочу донести до Вас информацию о том, что военнослужащие, которых Вы отправили для нашей защиты нас убивают, терроризируют и грабят! Мы живём как в страшном кино, постоянно под прицелами автоматов. Недавно в нашем селе произошёл вопиющий случай! Около магазинчика «Империя вкуса военнослужащий 14-ой отдельной механизированной бригады в ходе конфликта забил до смерти мужчину, проживающего в нашем селе. По каким-то непонятным для всех обстоятельствам военным все преступления сходят с рук. Чтобы ни произошло, уже на следующий день виновные ходят победителями и только скалятся в нашу сторону. Более того, после они становятся ещё злее к местным жителям, нам скоро страшно будет выйти из дома, не там перейдёшь дорогу и расстреляют! Примите категорические меры и выведете их с мирных сёл!


Дзюба Татьяна Сергеевна,
16 серпня 2017, 09:52
,

Відповідь: Тетяно Сергіївно! Будь ласка, напишіть номер Вашого мобільного телефону. При оформленні скарги не дотримані деякі вимоги ст. 5 Закону України "Про звернення громадян".

Q. відео


Добрий день! Наша організація «Етнос» на протязі багатьох років займається різними питаннями, що стосуються культури, традицій і охорони національної ідентичності нашої нації. Також ми спостерігаємо за різними течіями, які руйнують ззовні нашу національну самобутність. Ми хотіли б запропонувати Вашій увазі доповідь колишнього мусульманина Салмана Хасана під назвою «Іслам без маски», в якій викриваються справжні цілі ісламу і нинішньої імміграції в Європу, проводиться паралель між минулим і сучасністю та наводиться багато фактів, які могли б Вас зацікавити. Фільм-доповідь Салмана Хасана «Іслам без маски» Ви можете знайти за посиланням: https://giustizia-anonimo.io.ua/v3775be2be054dfb8e7a9c7bc24fd43f8 http://video.meta.ua/9225118.video https://youtu.be/mUbbUCgzwQ4 З повагою, НКО «Етнос»


НКО «Етнос»,
11 серпня 2017, 11:22
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Данные о главных специалистах ГУОЗ области


Будьте добры перешлите нам данные о профильных областных специалистах неврология, психиатрия, наркология ФИО, эл.почта, моб.телефон. Данные нужны для своевременного предупреждения специалистов о проводимых институтом мероприятиях. Заранее благодарны. Оргметодотдел ДУ "Институт неврологии, психиатрии и наркологии НАМН Украины"


Оргметодотдел Института неврологии.... Харьков,
10 серпня 2017, 14:22
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано до Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації

Q. запит


На підставі Закону України «Про звернення громадян», п.5 ч.1 ст.25 Закону України «Про державну службу», прошу надати відомості про державні органи уповноважені Законом на проведення атестації щодо вільного володіння державною мовою та порядок її проведення.


Глущенко Дмитро Володимирович,
09 серпня 2017, 10:54
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. жалоба


Уважаемый Пётр Алексеевич Порошенко! Пишут Вам жители п. Попасная Луганской области. Очень просим разобраться в той ужасной ситуации, которая возникла в нашем населённом пункте. Военнослужащие второго батальона 24-й бригады ВСУ, которые дислоцируются у нас, незаконно расквартировываются в жилых домах на территории Луганской области. Занимаются мародёрством и пьянством. Мы уже подали в отдел полиции более 10 жалоб на действия украинских силовиков, но никакой реакции не последовало. Полицейские предпочитают не ссориться с военными. Просим Вас посодействовать в установлении порядка и законности на нашей территории.


Лустин Александр Анатольевич,
07 серпня 2017, 18:20
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. запрос на принятие в свою команду


Добрый день! Меня зовут Вадим Кравченко, работаю механиком установки на Лисичанском НПЗ, родился, вырос, проживаю в г. Северодонецк. Хочу пополнить ваши ряды т.е. стать членом вашей команды, устроится к вам на работу. Образование механик, полных лет 36. Прошу вас обозначить меня как соискателя, а также связаться со мной для возможного проведения собеседования и проверки профпригодности.Мой номер телефона 0 95 412 49 87, почта электронная - kravchenko-v7@ukr.net Заранее благодарен. Жду от Вас ответа.


Кравченко Вадим Николаевич,
05 серпня 2017, 17:33
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Довідка


Доброго дня! Я головний спеціфліст з мобілізаційної роботи апарату Краснодонської райдержадміністрації. Перебуваю у відпусці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Матеріальне забезпечення (допомогу) у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами я не отримала. Враховуючи зміни в діючому законодавстві, а саме набуття чинності Постанови від 24 січня 2017 року № 8 «Про затвердження Порядку надання матеріального забезпечення деяким категоріям застрахованих осіб» для звернення до Фонду соціального страхування, прошу надати мені довідку щодо не проведення діяльності Краснодонською райдержадміністрацією.


Кривошеєва Ганна Михайлівна,
04 серпня 2017, 11:10
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Житло для переселенців


Доброго дня.Наша родина має статус переселенця.Житло ми винаймаємо в м.Сєвєродонецьк.Як і куди треба звернутися щоб зареєструватися в чергу на житло?Дякую


Кулікова Ольга Сергіївна,
28 липня 2017, 14:02
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. жалоба


Уважаемый Петр Алексеевич!В нашем поселке давно уже базируется добровольческий батальон "Айдар". Когда они прибыли в город, мы думали, что это как обычные военные, единственное, что насторожило, так это зачем в 150 км. от линии фронта? Мы думали, что они будут патрулировать город, помогать полиции или что-то такое. А оказалось все совсем наоборот. В середине апреля я была у друзей в гостях на Айдарской, и стала свидетелем страшной картины. Ночью я встала попить, и увидела как из дома напротив вышли 4 человека в военной форме с нашивками "Айдар" и с автоматами, один из них вытирал тряпкой окровавленный нож. Потом выбросил тряпку в кусты, они сели в "Ниву" и уехали. Я быстрее ушла с кухни, хорошо, не включила свет, они меня не видели. А утром мы проснулись от сирен пожарных машин. Соседский дом сгорел. Друзья сказали, что соседу не раз угрожали "Айдаровцы", видимо,так они свои угрозы и исполнили. Мы написали заявление в полицию, я описала там все, что написала вам. А мне ответили, что пожар был несчастным случаем, а в потемках мне могло и привидеться,хотя этих мужчин я видела часов в пять утра. От меня просто отмахнулись. Мне стало сташно, что они могут и "Айдаровцам" рассказать, те найдут меня, и тоже убьют. С подругой нашли телефон "горячей линии" сепаратистов. Я не хотела им звонить, но еще меньше хотела, чтобы эти головорезы что-то мне сделали. Пришлось звонить в Луганск. Там записали все, но что они могут сделать? Почему наша полиция от меня отмахнулась? Куда смотрит наша Нацполиция? Почему какие-то бандиты берут оружие, и делают, что хотят, а нам что делать - сидеть и ждать, когда придут за нами? Мало нам этих сепаров в Луганске и Донецке, теперь еще и свои убивать начнут? Простите за эмоциональность, но накипело. С момента обращения прошло прочти 3 месяца, а из полиции ни слуху, ни духу. Сказали сращу, что несчастный случай, и дело закрыто. С уважанием, Ковалева Оксана.


Ковалева Оксана Павловна,
27 липня 2017, 14:33
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації.

Q. СКАРГА на дії (бездіяльність) міського голови.Субсидія, перерахунок за водопостачання


вих. № 569К. від 24 липня 2017 р. Голові Луганської обласної державної адміністрації Гарбузу Ю. Г. м. Сєвєродонецьк, просп. Центральний, 59, Козлова Віктора Павловича, який мешкає за адресою: 93411, м Сєвєродонецьк, Луганської обл. просп. Гвардійський, будинок 40, кв. 42, т. 050-422-42-14 е-mail: kwp@online.ua СКАРГА на дії (бездіяльність) міського голови м. Сєвєродонецька Змушений звернутися до Вас, тому що по моїй заяві від 19.03.17 р. до міського голови це питання не було вирішене. На опалювальний сезон 2016 - 2017 р.р. мені була призначена субсидія на централізоване холодне водопостачання та водовідведення: - 51.89 грн - субсидія; - 7.76 грн - обов'язковий платіж. Субсидія була призначена з розрахунку встановленого державою соціального нормативу: 4 куб. м в місяць. ТОВ "ТАУН СЕРВІС" нараховує оплату за централізоване холодне водопостачання і водовідведення з розрахунку 7.5 куб. м в місяць, що значно вище встановленого державою соціального нормативу (4 куб. м на місяць). Так, за січень 2017 року мені нарахували оплату в розмірі 100.53 грн, з яких нарахована субсидія в розмірі 44.13 грн (за неофіційними даними з інформаційного листа на оплату житлово-комунальних послуг). Решту суми (56.40 грн) повинен заплатити я. Це становить: - 56% від нарахованої оплати за централізоване холодне водопостачання та водовідведення; - 44% від обов'язкового платежу за ВСІ інші комунальні послуги; - 727% від розміру обов'язкового платежу (7.76 грн) за централізоване холодне водопостачання і водовідведення, розрахованого виходячи з соціального нормативу (4 куб. м на місяць). У неопалювальний період цей відсоток збільшиться. Це суперечить твердженням влади України про значне зменшення комунальних платежів за рахунок субсидій. На жаль, я не в змозі оплачувати цю суму через важке матеріальне становище і діючих життєвих обставин. Мені 74 роки, маю цілий "букет" хронічних захворювань. Через трофічні виразки на ногах не можу ставати на ноги, "прикутий" до ліжка. Є висновок ЛКК про необхідність постійного стороннього догляду. Пенсії (1611.72 грн) не вистачає ні на харчування, ні на ліки. Немає грошей ні на додаткову оплату за воду, ні на установку водоміра, щоб зменшити нарахування за воду. Я використовую води в кілька разів менше нормативу, встановленого державою (4 куб. м), не кажучи вже про 7.5 куб. м, встановлених в м. Сєвєродонецьку. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України. від 6 серпня 2014 р. № 409 Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування»: 1. Установити громадянам, які відповідно до законодавства мають субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, соціальну норму житла для: 2) для користування послугами з централізованого постачання холодної води - 2,4 куб. метра на одну особу на місяць за наявності централізованого постачання гарячої води та 4 куб. метри на одну особу на місяць за відсутності централізованого постачання гарячої води. Згідно рішення виконкому від 13.07.2010 року №1196 «Про затвердження норм споживання води для населення» в м. Сєвєродонецьку встановлена норма споживання за централізоване холодне водопостачання і водовідведення в розмірі 250 л на добу (7.5 куб. м на місяць). Встановлена в м Сєвєродонецьку норма СУПЕРЕЧИТЬ задекларованій меті, зазначеній в постанові № 409: «З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ у сфері житлово-комунального обслуговування, приведення існуючих норм споживання житлово-комунальних послуг до їх фактичного обсягу споживання, дотримання принципу соціальної справедливості під час надання пільг і субсидій, ...». У зв'язку з викладеним, переконливо ПРОШУ: 1. Розглянути мою заяву і провести перерахунок оплати за централізоване холодне водопостачання і водовідведення за весь період нарахування мені субсидії з розрахунку, встановленого державою соціального нормативу (4 куб. м на місяць). 2. Розглянути можливість придбання і установки водоміра за рахунок ТОВ "ТАУН СЕРВІС", будь-якого благодійного фонду або з інших джерел. 3. Переглянути встановлений в м Сєвєродонецьку норматив споживання за централізоване холодне водопостачання и водовідведення в розмірі 250 л на добу (7.5 куб. м на місяць) і привести його у відповідність з постановою Кабінету міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування »: в розмірі 4 куб. м за місяць. 4. Про результати розгляду і прийняте рішення повідомити мені письмово за вищевказаною адресою. В. П. Козлов


Козлов Віктор Павлович,
24 липня 2017, 05:44
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації.

Q. соціальний захист переселенців


ІСТОРІЯ ВІДОНЕШЕННЯ ДЕРЖАВИ ДО ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА Й ВЗАГАЛІ ДО ГРОМАДЯН В НОВОПСКОВСЬКОМУ РАЙОНІ Я як переселенець з 2014 року оформлюю соціальну виплату на свою дитину пересленця в розмірі 880грн кожного місяця. По законодавству про переселенців ця допомога переоформлюється кожні пів року (шість місяців). При переоформленні надаються документи (копія справки переселенця та в моєму випадку спавка оригінал з навчального закладу де навчається моя дитина) і заповнюються бланки заяв на подовження виплат. 17 червня 2017 року прийшов той термін коли мені потрібно було переоформити цю допомогу. Взявши необхідні документи, дитину я приїхав до управляння соц захисту Новопсковського району в смт.Новопсков і звернувся в кабінет №5. Там дуже швидко та оперативно і з усмішками та доброзичливо інспектори прийняли заяву та документи і переоформили (подовжили) виплати (дуже вдячний співробітникам цього кабінету за файне відношення). Також в цьому кабінеті мені повідомили що мене повинні перевірити на місці моєї реєстрації як переселенця в термін дві неділі (так по закону), тому мені бажано не відлучатись на цей термін. Перевірку здійснює вже інший відділ. Добре. Але.......... Пройшло більше двой неділь а саме 10.07.2017 року мені зателефонували і запросили мене мого сина та господаря будинку де ми тимчасово зареєстровані як переселенці і з правовстановлюючими документами на будинок. Приїхавши з Білолуцька в Новопсков в управляння соціального захистку (22км в одну сторону) в кабінет №7 я задав питання: ЧОМУ І НА ЯКІЙ ПІДСТАВІ ІНСПЕКТОР ВИЗВАВ МЕНЕ З СИНОМ ТА ГОСПОДАРЕМ БУДИНКУ А НЕ ПРИЇХАВ ЯК ПОВИННО БУТИ ПО ЗАКОНУ САМ? І ЩО ДАСТЬ ЦЯ ПЕРЕВІРКА ЯК ЩО ІНСПЕКТОР НЕ БАЧИТЬ РЕАЛЬНО ЖИВУ Я ТАМ ЧИ НІ? І ХТО КОМПЕНСУЄ МЕНІ ПРОЇЗД В нОВОПСКОВ ТА ПОТІМ З НОВОПСКОВА В БІЛОЛУЦЬК? Інспектор все прийняв в штики, сказав щоб ми не ВСИТУПАЛИ і в нього таких тисячи і взагалі йому райдержадміністрація (це розпорядник в районі) не виділяє на поїздки ні транспорт ні паливо. ДОБРЕ. Я відмітився підписав акт перевірки (якої власне не було фактичної окрім того що ще один працівник УСЗН побачив мене та мого сина в своєму будинку). Ще я задав питання навіщо тоді надається справка з навчального закладу (а саме з Білолуцької гімназії) про те що мій син власне є учнем даного закладу і навчається в такому то класі? відповіді не надали. Після інформації про те що виїзди не здійснюються по причині того що РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ не виділяє кошти на паливо та транспорт я вирішив підти на прийом до голови райдержадміністрації Бєліка С. Нажаль в цей час він був у відпустці і тому я попав на прийом до його заступника пані Височиной В.О. Виклав їй суть того що скоїлось зробив їй усне звернення з проханням надати мені відповіді на питання: 1. Чому інспектори не роблять перевірки по Закону України про переселенців (виїзд а не запрошення до себе?; 2. Хто відповість за це порушення і яка буде відповідальність?; 3. Хто мені компенсує витрати в сумі 120грн на проїзд 3-х людей з Білолуцька в Новопсков і назад? 19 липня 2017 року мені зателефонували з Білолуцької селищної Ради та запросили получити відповідь від Райдержадміністрації - я спочатку був спантеличений чого відповідь взагалі надійшла не мені а в сільраду((. На це питання мені відповіли що так як в Райдержадміністрації Новопсковського району СКРУТА в них немає КОНВЕРТІВ (я був звалений на лопатки) щоб мені відправити відповідь і якщо мені потрібно в оригіналі її получити то велком в Новопсков і там в секретаря заберете. Ладно подумав я і попросив все ж тоді надіслати відповідь мені на мою електронну адресу а не в сільраду - ПОГОДИЛИСЬ. Але в першій відповіді (я її так і не получив а мені її просто зачитали) була відповідь типу "ДА ВИ ПРАВІ ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ, ІНСПЕКТОРИ ГАДИ ПАРАЗІТИ ПОВЕЛИСЯ НЕЗАКОННО І МИ ЇХ ПОКАРАЄМО". Це мене не влаштовує відповів я і попросив надати мені повну відповідь і головне на задані мною питання (перезапитав ще раз щоб вони ще раз їх опрацювали). Відповідь надійшла мені вже на електронну адресу мою (викладую фотокопію). Суть відповіді: що дійсно до мене вчинено співробітниками неправомірні дії, що інспктори діяли непрофесійно і так далі. Приносять мені вибачення але так як нажаль в Державі немає коштів мені запропоновано віднестись з повагою та розумінням. ВАУУУУУУУУУУ Ну да я не голодранець і сума для мене не така вже й захмарна та непідйомна. Але ж питання і взагалі все це я підняв не тільки за себе і те що мене незаконно принизили. Питання в сотнях таких же переселенців яким потрібно і з стариками і з малими дітьми добиратися з усього району в Новопсков витрачати кошти і тратити цілі дні на ці процедури. Після цієї відповіді я планував при нагоді їхати в м.Сєвєродонецьк до ВЦА до заступників по соціальним питанням і подавати їм запити та подати скарги, також до прокуратури. Власне я це зроблю всерівно. І ТУТ БАЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦ 21 ЛИПНЯ 2017 РОКУ ДО АДРЕСИ ПО ЯКІЙ Я ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ЯК ПЕРЕСЕЛЕНЕЦЬ ТА Й ВЛАСНЕ ДЕ ВЖЕ ТРИ РОКИ ПРОЖИВАЮ ПРИЙШЛА ТЕНДІТНА ДІВЧИНА ІНСПЕКТОР В ПОЛОЖЕННІ (ВАГІТНО) ЯКУ КЕРІВНИЦТВО ПРИГНАЛО (МОЯ ДУМКА) ЩОБ ВІДДАТИ МЕНІ 120ГРН КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ПРОЇЗД. ГРОШІ ВІДДАНІ МЕНІ БУЛИ БЕЗ ВІДОМОСТІ БЕЗ ОФІЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ (ТОБТО ЧОРНИЙ НАЛ З КАРМАНУ ЧИ ....). МНОЮ БУЛА НАПИСАНА РОЗПИСКА В ЯКІЙ Я НАПИСАВ ЩО Я ПОЛУЧИВ 120ГРН ВІД КОГО ФІО ТА ПОСАДА ЗА ЩО ЦІ КОШТИ. КОШТИ Я ВІДКЛАВ ДО ПОВНОГО ЗАКРИТТЯ ЦІЄЇ СПРАВИ. В МЕНЕ ПИТАННЯ ТЕПЕР ТАКОГО ЗМІСТУ: ЩО ЦЕ ЗА КОШТИ І ЇХ СХЕМА ВИДІЛЕННЯ? ЧИ ПОВЕРНУЛИ КОШТИ ІНШИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ЯКІ ТАКОЖ ТАК ЖЕ ЯК Я ВИМУШЕНІ БУЛИ САМІ ДОБЕРАТИСЯ ДО НОВОПСКОВА ЗАМІСТЬ ПЕРЕВІРКИ НА МІСЦЯХ ПРОЖИВАННЯ? І ще в мене питання - КОШТИ НА ПРЕМІЮВАННЯ КЕРІВНИЦТВА АДМІНІСТРАЦІЇ ЗНАХОДЯТЬ А НЕ СОЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ НІ? НА КОНВЕРТИ НІ? ВИСНОВОК НАЖАЛЬ ПЕЧАЛЬНИЙ - ПОКИ НЕ НАГАВКАЄШ ПОКИ НЕ ТРІСНЕШ КУЛАКОМ В ЗАХИСТ СВОЇХ ПРАВ ЧИНУШАМ ЯКІ ПОСТАВЛЕНІ ТА НАЙНЯТІ ЛЮДЬМИ ЩОБ ВОНИ ВІДСТОЮВАЛИ НАШІ ПРАВА ЇМ НАС...ТИ НА ГРОМАДЯН. ЦЕ НЕ МОЯ КРАЇНА. ВИМАГАЮ ЗМІН. СЛАВА УКРАЇНІ!!!


Снєгірьов Олексій Вікторович,
21 липня 2017, 15:10
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації.

Q. відкриття автомобільного кпвв в Луганській області


Прошу докласти всіх зусиль для відкриття автомобільного кпвв в районі м.Щастя, відновити автомобільний міст в районі Станиці-Луганській. Я обізнаний що НЗФ не захотіли відкритвати кпвв Золоте, але на жаль українська влада зупинилися на питанні відкриття автомобільного кпвв в Луганській області в іншому місці, наприклад м.Щастя - яке було б дуже зручно громадянам які проживають в м.Луганськ та інших непідкотрольних міст. Тому що пішохідний перехід в районі Станиці-Луганській по-перше незручний та дає збагачення так званим перевізникам на мікроавтобусах, які на цій ситуації заробляють дуже великі прибутки, та відкриття автомобільного кпвв а краще хоча б два кпвв, зняло б напругу у населення та повернуло довіру до української влади. Пройшло майже два роки від не вдачного відкриття кпвв в м.Золоте та не видно активних дій у українській владі по спробам відкрити в інших містах автомобільні кпвв в Луганській області. Допоможіть нам!!


Лукінчук Володмир Іванович,
21 липня 2017, 11:04
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації. Відповідь буде надано на вказану адресу.

Q. Прохання відновити водопостачання


Шановний, Юрію Григоровичу! Допоможіть будь-ласка вирішити питання із водопостачанням мешканців м. Лисичанськ. Проживаю за адресою: вул. Одеська, 22. З 11 липня припинено водопостачання у районі ГТВ, сел. Матроська та районі Склянного заводу. Це вже друге відключення даного району. Як можна жити без води?!! Допоможіть, будь ласка, відновити водопостачання. Усі наші звернення до диспетчера Водоканалу завершують запевненнями, що проблема вирішується. Але вже минув тиждень, а зрушень жодних. Ніяких боргів за оплату комунальних послуг не маю, проте чомусь приходиться сидіти без води. Дякую за увагу!


Буряк Олена Олександрівна,
17 липня 2017, 22:35
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації. Відповідь буде надіслано на вказану адресу.

Q. ДОПОМОЖІТЬ!!!!


Шановне керівництво! я мешканка м. Лисичанська, району ГТВ, мешкаю на 5 поверсі п'ятиповерхівки, вже більше тижня відсутнє водопостачання!!!! не маю боргів з комунальних послуг!!! скільки триватиме це знущання!!!! Звертаюся до Вас з проханням врешті - решт прийняти міри та повернути мешканцям нашого району воду!!! ми перебуваємо вже в панічному стані!!!! ця ситуація є абсолютно не нормальною!!! Будь ласка! не залишайтеся байдужими!!! Допоможіть!!!!


Ващенко Ольга Миколаївна,
17 липня 2017, 13:16
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації. відповідь буде надано на вказану адресу

Q. жалоба


Уважаемый Петр Алексеевич Порошенко! Очень прошу Вас посодействовать в выяснении обстоятельств ДТП, в которое попал мой родственник. Есть подозрение, что сотрудники Национальной полиции не намерены дать честный ход делу, они пытаются представить всё так, как будто сделанамереныобвинить моего родственника. 29.06.2017 г. в 10:30 на перекрёстке пр. Химиков – ул. Заводская г. Северодонецк военный автомобиль «Chevrolet Niva» врезался на скорости в автомобиль «Калину». В результате ДТП пострадал водитель гражданского авто (мой родственник) – его забрала карета скорой помощи. Медики диагностировали у него телесные повреждения в виде переломов обеих верхних конечностей. За рулём военного внедорожника «Chevrolet Niva» г/н 9152 I9, находился гражданин Лавринов, 1992 г.р., рядовой 703-го инженерного полка ВСУ. Причиной ДТП стало нарушение Лавриновым Правил дорожного движения, в частности, правил маневрирования.


Данильчук Николай Анатольевич,
17 липня 2017, 12:33
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації. Відповідь буде надано на вказану адресу.

Q. Прохання про допомогу та сприяння в наданні бюджетного місця студентці в тяжкому сімейному стані.


Голові Луганської обласної державної адміністрації Гарбуз Юрію Григорійовичу Мягкоход Анастасія Олександрівна, Адреса реєстрації: вул. Донецька, б. 52 , кв. 21, м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., 93406 На теперішній час я є студенткою Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, форма навчання «денна», факультет «інститут міжнародних відносин», умова навчання «за контрактом». Відповідно до Договору № ТРд009-16 про підготовку фахівця за освітньо-професійною програмою для здобуття ступеню вищої освіти «Бакалавр» від 5 серпня 2016 р., оплата за рік навчання складає 9690,00 грн. У березні 2017 р. в житті моєї родини трапилось лихо. Моя мати тяжко захворіла, що також підтверджується Виписками з медичної карти стаціонарного хворого на злоякісне новоутворення. Лікування моєї матері потребувало багато витрат. З березня 2017 р. вона не має змоги працювати, заробляти гроші та сплачувати за моє навчання. Відповідно до п. 1.8. Положення про переведення студентів на вакантні місця державного замовлення у Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля від 30.12.2015 р., за відсутності вакантних місць державного замовлення на даному напрямі (спеціальності), використання вакантних місць з інших напрямів (спеціальності) для переведення на безоплатне навчання студентів, які під час навчання отримали таке право, здійснюється лише з дозволу Міністерства науки і освіти України та у межах державного замовлення відповідного року. Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» № 2984-ІІІ, зі змінами від 4 листопада 2005 р., Наказ Міністерства освіти і науки України № 245 від 15.07.1996 р. «Про затвердження Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих навчальних закладів», переведення студентів університету, що навчаються за договором (контрактом) з компенсацією вартості навчання за рахунок фізичної або юридичної особи (далі: «на контрактній формі навчання»), на бюджетну форму навчання можливе: за наявності вільних бюджетних місць; за умови, якщо студент вчасно і успішно склав поточну сесію. Відповідно до Витягу із залікових відомостей № 428 від 06.07.2017 р. я вчасно і успішно склала першу та поточну сесію. Прошу Вас перевести мене з контрактної основи на державну форму замовлення, у зв’язку з добрими результатами навчання та складним сімейним і матеріальним станом. Надати мені бюджетне місце, так як я не можу одночасно і працювати, і навчатися та допомагати хворій матері. На цей час я не маю можливості працевлаштуватися, тому що доглядаю за матір'ю після перенесеної хіміотерапії, (на даний час вирішується питання щодо надання їй групи інвалідності), можливості оплачувати навчання я теж не маю. Улітку 2014 року моя мати працювала у м. Лисичанську у супермаркеті «Брусничка». Під час її зміни я була з матір’ю та почався обстріл. У зв’язку з цим ми 6 діб знаходилися під обстрілами мінометів не маючи змоги навіть подзвонити рідним. Можливо ця подія вплинула на неї психологічно, що і дало хворобу, яку вона має на даний момент. Зараз мати працювати змоги не має, бо після кожної крапельниці та за 7 діб до неї вона переживає нестерпний біль, після якого вона 3 дні не може навіть поворухнутися. Лікування дорого коштує майже 5000 грн за кожну крапельницю. Та крім цього, я маю купувати їй знеболюючі ліки, щоб хоч якось вгамувати біль. Я ж навчаючись на денній формі навчання працювати не можу, бо маю працювати повний робочий день, що з графіком навчання не сходиться. Мати мене виховує, як одинока мати. Ні бабусі, ні дідуся немає. З цією хворобою ми залишилися один на один. Допомогти нікому. Мені дуже необхідна ваша допомога. Для мене отримати якісну освіту в СНУ ім. Даля – це єдиний шанс отримати путівку в майбутнє доросле життя та стати гідним членом суспільства, допомогти мамі відновитися після курсу хіміотерапії та допомогти своїй країні налагодити ситуацію на Донбасі. Для мене стати менеджером з туризму було мрією усього мого дитинства та зараз моя мрія навчатися на улюбленій спеціальності знаходиться під загрозою. Бо хто ж, як не менеджер з туризму може представляти обличчя нашої країни України в Європі та інших країнах світу. До заяви додаю: 1) Довідка про доходи, видана університетом від 23 червня 2017 року №326 про те, що я вчуся на контрактній основі; 2) Витяг з залікових відомостей від 6 липня 2016 року № 428; 3) Довідка одинокої матері від 9.06.2017 року № 3115; 4) Довідка, що підтверджує те, що я дійсно є студенткою СНУ ім. Даля, від 22 червня 2017 року № 379; 5) Договір № ТРд009-16 про підготовку фахівця за освітньо-професійною програмою для здобуття ступеню вищої освіти «Бакалавр» від 5 серпня 2016 року; 6) Виписка з медичної карти стаціонарного хворого на злоякісне новоутворення від 12 квітня 2017 року; 7) Виписка з медичної карти стаціонарного хворого на злоякісне новоутворення від 16 травня 2017 року; 8) Виписка з медичної карти стаціонарного хворого на злоякісне новоутворення від 17 червня 2017 року; 9) Копія трудової книжки БТ-ІІ № 3619002, виданий Мягкоход Людмилі Володимирівні (мати); 10) Копія паспорту серія ЕН № 985569, виданий Мягкоход Анастасії Олександрівні, ким: Сєвєродонецьким МВ УДМС України в Луганській області від 17 липня 2014 року; 11) Копія картки платника податків видано Мягкоход Анастасії Олександрівні, ким: ДПІ у м. Сєвєродонецьку № 1214-14-00476 від 30.01.2014; 12) Копія свідоцтва про народження серія І-ЕД №089707 видано Сєвєродонецьким міським відділом реєстрації актів громадянського стану, Луганської обл., від 7 липня 1998 року № 449; 13) Копія паспорту серія ЕК № 404665 Мягкоход Людмилі Володимирівні, ким: Сєвєродонецьким МВУМВС України в Луганській області від 10 квітня 1997 року; 14) Копія картки платника податків видано Мягкоход Людмилі Володимирівні, ким: ДПІ у м. Сєвєродонецьку № 1214-14-00477 від 30.01.2014; 15) Копія заключення Фіброгастродуоденоскопію від 22.03.2017 року; 16) Копія заключення Ультразвукового дослідження органів сечовивідної системи від 27.03.2017 року; 17) Копія заключення Ультразвукового дослідження органів черевної порожнини від 22.03.2017 року; 18) Копія заключення Ультразвукового дослідження молочних залоз від 27.03.2017 року. « 14 » липня 2017 року Мягкоход А.О.


Мягкоход Анастасія Олександрівна,
16 липня 2017, 18:12
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації.

Q. Довідка


Доброго дня, підкажіть будь ласка, де мені взяти Довідку, щодо невикористання права на приватизацію державного житлового фонду, якщо я з 1992 року по 2011 рік я проживав та був зареєстрований в м. Луганську, а з 2011 року проживаю та зареєстрован в м. Києві ?


Чалий Іван Іванович,
16 липня 2017, 16:04
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації
Сторінки: попередня наступна
11121314151617181920

всього: 1565
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера