Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Інтернет-приймальня
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: вівторок, 21 травня 2019

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДА
Інтернет-приймальня

Шановні відвідувачі сайту!

Відповідно до ст. 5 Закону України 'Про звернення громадян' в електронному зверненні має бути зазначено: П.І.Б., місце проживання (з вказанням поштового індексу),


вид звернення (пропозиція (зауваження), заява (клопотання), скарга, прохання чи вимога (необхідне вказати), електронна адреса, відомості про інші засоби зв'язку


із заявником (контактний номер телефону), підпис заявника (у разі наявності електронного цифрового підпису), дата подачі електронного звернення)


Примітка: звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, не розглядається та повертається заявнику з відповідними роз'ясненнямиВідповіді на Ваші запитання


Q. Троллейбусное движение в Северодонецке


Добрый день! Прошу решить вопрос отсутствия троллейбусного движения в Северодонецке (возобновить его), т.к. городская власть не в силах это сделать самомстоятельно. Возможно переход троллейбусного управления с баланса города на баланс области решит эту проблему. Ведь одна из возможных и желаемых народом переспектив - организовать троллейбусное сообщение между Северодонецком и Лисичанском, а возможно и Рубежным, что крайне положительно скажеться на развитии экономики всей области.


Мельник Олег Викторович,
29 листопада 2018, 10:29
,

Q. Питание детей в школах Лисичанска


Я мама двоих детей школьного возраста обеспокоена тем что вот уже 3 месяца у нас в городе не налажено питание детей,дети питаются в сухомятку портят желудки а наш мэр ничего не делает , чтоб решить эту проблему.Помогите!!!


Клепцина Е.О,
27 листопада 2018, 23:20
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. дикретні виплати


Здравствуйте! Я проработала учителем 2 года в государственной школе, после ушла в декретный отпуск.Уже даже родила, но декретные выплаты с места работы так и не получила.Звонила на работу, узнавала за выплаты, но конкретной даты так и не сказали. Место этого постоянно переносят дату получения.Подскажите пожалуйста, что с этим делать и как быть? місто Попасна


Гончарова Ксенія Сергіївна,
22 листопада 2018, 18:49
,

Відповідь: Ваше звернення зареєстровано та надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. дорога от Счастья до Нового Айдара


Сколько можно издеваться над людьми!? Когда будет уже сделана дорога от Счастья до Нового Айдара????!!!


Вакула Иван Петрович,
18 листопада 2018, 19:22
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Заборгованість по заробітній платі


З 2004 року я працював генеральним директором на ТОВ КХП Айдармлин. Станом на 15.11 2018 року мені не виплачена заробітна плата . Прошу дати відповідь і вказати суму заборгованості із заробітної плати Фомівко (Мілаш) Сергію Вікторовичу (06.10.1965 року народження) ТОВ КХП "Айдармлин".


Мілаш (Фомівко) Сергій Вікторович,
15 листопада 2018, 13:53
,

Відповідь: Ваше звернення зареєстровано (від 15.11.18 № 02709-5) та надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації.

Q. актуально!


Доброго дня! Просимо посприяти у вирішенні питання за адресою Сєвєродонецьк проспект Гвардійський 7/60. до сих пір не має опалення . По всьому будинку опалення є. Так как на 5 поверсі ніхто не мешкає було подано запит до Тепловые сети з проханням надіслати людей для того щоб спустити воду у підвалі. реакціїї не має. Боргів не маємо та сидимо без опалення .


Пугаченко Еліна Геннадіївна,
15 листопада 2018, 10:35
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. актуально!


Доброго дня! 11.11.2018 о будинку №7 по проспекту Гвардійський місто Сєвєродонецьк було подано опалення але на жаль до квартири 60 та 56 опалення так і не надішло. Було подано запит до "Тепловіе сети" з проханням допомогти у вирішенні цього питання та спустити воду у підвалі тому що на 5 поверсі не іхто не мешкає і ми стали заручниками цієї ситації. Але реакціїї не має. Боргів по ком послугам не маємо. Просимо допомогти у вирішенні цього питання.


Пугаченко Еліна Геннадіївна,
15 листопада 2018, 09:23
,

Q. актуально!


Доброго дня! В будинку №7 по проспекту Гвардійський було подано опалення 11.11.2018 але на жаль до квартири 60 та 56 так не надійшло опалення. На 5 поверсі по стояку ніхто не мешкає тому було неоднаразове звернення до "Тепловые сети" з проханням спустити воду в підвалі але на наше звернення не має реакцїї. ДУЖЕ Просимо допомогти у вирішенні цього питання!!! Боргів по ком послугам не маємо.


Пугаченко Еліна Геннадіївна,
15 листопада 2018, 09:10
,

Q. Відсутність опалення у місті Рубіжному


Хочу звернутися до Вас зі скаргою про відсутність опалення у місті Рубіжному. На відміну від інших міст, у нас мер запровадив «децентралізацію опалення», і тепер все те що в інших містах називається катастрофічною ситуацією, у нас – це поточна справа. Опалювати житловий фонд ніхто і не збирається. 3000 квартир залишились без опалення. Не розумію, чому у сусідньому місті Кремінна, де всього 800 квартир з централізованним опаленням, ці квартири можна опалювати, а у нас не можна. Коштує індивідуальне опаленняце недешево, 20-30 тис. грв. Дайте, будь ласка, відповідь.


Супенко Катерина Петрівна,
14 листопада 2018, 14:02
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. ледяные батаери по стояку


Добрый день. По адресу проспект Гвардейский 7/60 и 7/56 ледяные батареи.хотя во всем доме отопление есть. ПРОШУ посодействовать и направить слесаерй спустить воду в подвале нашего дома. Задолженности по ком услугам не имею. Оплачиваю в срок и без отопления.


Пугаченко Элина Геннадиевна,
13 листопада 2018, 09:04
,

Q. Актуальная


Когда в домах жителей и в учреждениях образования будет тепло???Власти что Вы сделали для этого?!хочу услышать от вас, а не от тец!!!Вы прогноз погоды видели?????????????????


Бурлаченко,
10 листопада 2018, 15:49
,

Відповідь: Ваше звернення зареєстровано та надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Актуальная


Когда в домах жителей и в учреждениях образования будет тепло???Власти что Вы сделали для этого?!хочу услышать от вас, а не от тец!!!Вы прогноз погоды видели?????????????????


Бурлаченко,
10 листопада 2018, 15:49
,

Q. опалення в будинках Сєвєродонецьку


Доброго ранку! Коли буде дано опалення в будинки та дитячі заклади, які обслуговує Сєвєродонецька ТЕЦ?


Бурлаченко Алла,
06 листопада 2018, 09:27
,

Відповідь: Ваше звернення надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Централізоване опалення у м. Рубіжне


В нашем городе проходит так называемая децентрализация отопления, которая на деле свелась к банальному отключению жилого фонда от систем центрального отопления. Помогите, пожалуйста, защитить мне мои права потребителя и разъясните ситуацию. Может ли мэр единолично лишить город тепла?


Супенко Катерина Петрівна,
05 листопада 2018, 12:09
,

Відповідь: Ваше звернення зареєстровано та надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. СКАРГА-ЗВЕРНЕННЯ


Звертаємося до Вас з проханням, надати роз’яснення, щодо виникнення ситуації, яка склалася з нашими будинками. 03.10.2018р. приблизно 18 години 30 хвилин Сєверодонецький РЕС вимкнуло електропостачання в будинку за адресою проспект Гвардійський 18 та 18А. Станом на 09-00 05.10.2018р. проблему не вирішили, світла так і не надали. З 03.10.2018 по 05.10.2018 Сєверодонецький РЕС та Аварійною службою не вилися ніякі роботи для усунення поломки. Вони два дня шукали, але так нічого и не зробили. В 19 00 04.10.2018р., додзвонившись на телефон диспетчеру Сєверодонецького РЕС 0645-70-25-70 та на 0645-70-45-70 диспетчеру Виконком Сєверодонецької міської ради, обидва сказали , що у робочий час закінчився и працювати будуть завтра, бо сьогодні ні чого не видно. Скажіть будь ласка, ми Обласне місто, невже в нашому місті не має спецмашин, які б змогли зробити освітлення (пожарні та інша спецтехніка), щоб люди працювали, а не відповідали, що у них 3-х денний робочий день та їм за вихід у не робочих час ні хто не заплатить. Краще залишити людей без світла та тепла при температурі на вулиці +5 градусів. Діти та старі люди мерзнуть та хворіють. Велике прохання, розібратися у даній ситуації та надати роз’яснення. Люди на грані того, щоб скаржитися вище.


Мешканці будинків пр.Гвардійский 18 та 18А,
05 листопада 2018, 10:55
,

Відповідь: Ваше звернення зареєстровано та надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Захист прав на медичне обслуговування


Першому заступнику голови Луганської обласної державної адміністрації Філь Сергію Олександровичу Директору Департаменту охорони здоров’я Шкорубському Валентину Яковичу Мешканці Шульгинської громади звертаються до Вас з проханням про допомогу захистити наші права на медичне обслуговування і лікування. Старобільська районна влада попередила що в Шульгинській амбулаторії скорочують лікаря стоматолога у зв’язку з медичною реформою. У законопроектах про медреформу немає жодного слова про закриття лікувальних закладів чи скорочення медперсоналу. То того ж у ст. 49 Конституція України встановлює, що держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. Шульгинська амбулаторія обслуговує 4678 громадян які проживають на території 4 сільських рад, 11 населених пунктів, які знаходиться від 20 до 40 кілометрів до районного центру. На даний час, добиратись до районного центру надзвичайно складно, в зв’язку з відсутністю громадського транспорту та незадовільним станом доріг. По питанню незадовільних доріг не однократно зверталися в різні інстанції, та так нічого і не вирішилося. На даний час в Шульгинській громаді проводиться робота по створенню ОТГ, вибори голови і депутатів ОТГ призначені на 23 грудня 2018 року. Шановні Сергій Олександрович, Валентин Якович, просимо Вас до 2020року зберегти, не скорочувати в Шульгинській амбулаторії посаду лікаря стоматолога. До 2020 року в Шульгинській ОТГ буде проходить організаційний період, та період становлення ОТГ, де згідно законодавства України будуть включені питання розвитку медицини в ОТГ. З повагою жителі Шульгинської ОТГ. З повагою заступник Голови громадської ради при Луганській ОДА Володимир Коломацький Тел. 0675242332


Коломацький В.П.,
01 листопада 2018, 21:37
,

Відповідь: Ваше звернення зареєстровано та надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Запит на публічну інформацію


Вакансії на посади у ЛОВЦА станом на 31.10.2018. З детальною інформацією про посади.


Бугайов Роман Сергійович,
31 жовтня 2018, 09:59
,

Відповідь: Ваше звернення зареєстровано та надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Жалоба на военного


Руководителю Луганской областной военно-гражданской администрации ГАРБУЗ Ю. Г. Абакумовой О. А. (03.07.1980) Украина, Луганская обл., 93100 г. Лисичанск, Ленинского комсомола д.4, кв. 96. Уважаемый Юрий Григорьевич! Живу сама. Мужа нет. Похоронила лет 10 назад. Дети, кто куда разъехались. Но, как-то уже свыклась, быт налажен, жизнь сложилась так, как сложилась. В принципе, не жалуюсь. В городе военные. Ну, понятно, зачем. Отношения так себе, но, в общем-то, вполне терпимо. С некоторыми даже, как бы, приятельствуем. И все бы ничего, только от одного воздыхателя нет спасу. Все разглагольствует как будет за домом нашим (квартирой моей, т.е.) следить да ухаживать. Говорит, пропиши хозяйка, со мной не пропадешь. И если раньше все на уровне разговоров было, теперь переходит всякие приличные рамки. То ночью выпивший придет и орет на лестничной площадке всякую чушь – от людей стыдно. То в магазине или еще где встретит и прохода не дает. А недавно так и сказал – если не пустишь к себе – сожгу! Или вместе живем, или никак. И поводов я ему не давала, не намекала даже, что у нас может что-то сложиться. В общем, боюсь я. Как бы чего не случилось. Хочется просто жить, как жила. К кому обращаться не знаю. Полиция руками разводит, мол, клинья подбивать законом не запрещено. Случится что, если – приходи, тогда будем разбираться. Прошу Вас, помогите!


Абакумова Оксана Александровна,
30 жовтня 2018, 11:31
,

Відповідь: Ваше звернення зареєстровано та надіслано на розгляд керівництву облдержадміністрації

Q. Постанова КМУ № 280/2018


Прошу надати на зазначену електронну адресу інформацію щодо направлення до центральних органів виконавчої влади інформації щодо потреби структурного підрозділу з питань соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації та структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих органів влади та місцевого самоврядування в наданні грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280 та додатками до неї. У разі ненаправлення такої інформації до центральних органів виконавчої влади прошу докладно поінформувати про її причини.


Граковський А.Ю.,
27 жовтня 2018, 10:15
,

Відповідь: Ваш запит надіслано до Департаменту масових комунікацій облдержадміністрації для опрацювання

Q. Отсутствие отопления в детсадах Лисичанска


В данный момент в детсаду "Росинка" г.Лисичанска температурный режим в группах и спальных комнатах не соответствует никаким санитарным нормам и правилам. В старшей группе сегодня температура была 15 град.С, в спальне 14 град. Посещает садик половина детей, остальные болеют.В рабочих кабинетах обладминистрации если бы была такая температура, то уже бы включили отопление детям!!!


Денисюк Олена Миколивна,
26 жовтня 2018, 21:15
,

Сторінки: попередня наступна
12345678910

всього: 1568
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера