Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 29 серпня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
25 липня 2005,11:58 Версія для друку

В містах та районах: Кіровськ.

Кіровськ: за І півріччя 2005р. на підприємствах міста обсяги виробленої продукції складають 26,2 млн. грн. що на 18,3% більше відповідного періоду 2004р.

За 6 місяців 2005р. доходи місцевого бюджету загального фонду склали 2млн. 463,5 тис. грн., або 128,4% до розрахункових показників плану. Недоїмка по зведеному бюджету в порівнянні з початком року збільшилася на 24,9% (за рахунок збільшення недоїмки по податку за землю) і склала 1150 тис. грн.

25 липня 2005,11:57 Версія для друку

Шляхи контрабандистів перемістилися до Марківського та Міловського районів. - Олег Медведчук.

Луганський прикордонний загін протягом місяця працює за окремим дорученням Президента України Віктора Ющенка щодо виявлення фактів перевезення через кордон контрабандних товарів.
КОМЕНТАР:
„Ситуація на кордоні дещо стабілізувалася, але кожного дня спільно з працівниками МВС та представниками податкової служби ми затримуємо нелегалів”, - зазначив начальник Луганського прикордонного загону Олег Медведчук. За його словами, завдяки проведеній роботі контрабандисти почали змінювати маршрут своїх перевезень. „З Краснодонського району шляхи перемістилися до Міловського та Марківського районів, - наголосив Олег Медведчук. – Для покращення ситуації ми проводимо заходи щодо інженерного загородження державного кордону. Навколо лінії кордону вирито 19 км рову, що має запобігти діям контрабандистів”. Більш того, на прилеглій до кордону території вже встановлено близько 1000 знаків з надписами „Державний кордон”.
”До цього часу напруженою залишається ситуація з цукром. Лише за минулий тиждень було затримано 58 т цього товару”, - підкреслив Олег Медведчук. Коментуючи дії контрабандистів, було зазначено, що всі переміщення можна поділити за двома напрямками. До першого, - належать ввезення з Росії великих партій цукру вантажівками (12-13 т). До другого, - перевезення малими партіями вагою до 600 кг. „Щодо перевезення паливних матеріалів, ситуація стабілізувалася. Всі шляхи контрабандистів у Краснодонському та Свердловсьому напрямках перекриті”, - відмітив начальник прикордонного загону.

25 липня 2005,11:04 Версія для друку

В містах та районах: Кремінській район

Кремінській район: за півроку 2005 р. до бюджету від підприємців – фізичних осіб надійшло 525 тис. грн., що на 54,4 тис. грн. більше надходжень минулого року. Надходження прибуткового податку з заробітної плати найманих робітників, які працюють у підприємців - фізичних осіб, збільшились на 16,6 тис. грн. та склали 71 тис. грн. Про це відзначено на засіданні колегії райдержадміністрації, де розглядалися питання розвитку на Кремінщині малого бізнесу. Протягом І півріччя поточного року чисельність працюючих на малих підприємствах району збільшилась на 30 чол. і склала 1501 особу, або 27% від загальної кількості працюючих на підприємствах району, кількість суб’єктів підприємницької діяльності фізичних осіб - на 48 осіб і склала 1299, кількості суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб, що сплачують податки, збільшилося на 54 одиниці і становило 938 осіб.

22 липня 2005,15:35 Версія для друку

Технические характеристики новой установки изомеризации бензинов на ООО «ЛИНОС» превысили все ожидания.

На этой неделе на Лисичанском НПЗ состоялось торжественное открытие установки изомеризации бензинов. О строительстве и мощности новой установки более подробно сообщил генеральный директор ООО «ЛИНОС» Александр Иванов. «Строительство началось 4 февраля 2004 года, - отметил Александр Иванов, - понадобилось 567 дней для того, чтобы завершить все монтажные работы». В строительстве принимало участие 13 строительно-монтажных организаций. За это время было смонтировано и возведено 150 единиц технологического оборудования: из них колонного оборудования – 10ед., реакторного – 2ед., печей – 2ед., емкостного – 37ед., насосного – 39ед., теплообменного и холодильников –34ед., 2 компрессорные установки. Проложено 100 км кабельного оборудования. Самое большое и громоздкое оборудование: изопентановая ректификационная колонна К-4, ее диаметр – 3,2м, высота – 62м, масса колонны – более 105т.

Автоматизация процесса выполнена на базе современного микропроцессорного комплекса и современных «интеллектуальных» датчиков расхода, давления, температуры, уровня, качества сырья и готовой продукции фирмы «Honeywell», - подчеркнул генеральный директор ООО «ЛИНОС». По его словам, система обеспечивает автоматическое управление процессом во всех режимах – пусковом, нормальном технологическом, режиме остановок (регламентных и аварийных), т.е. производство изомеризации бензиновых фракций НК-70С – это высокоавтоматизированное производство.

22 липня 2005,15:21 Версія для друку

Реалізація державної програми „Контрабанда - СТОП!” визвала агресивну реакцію злочинних угруповань.

З реалізацією державної програми „Контрабанда - СТОП!” на території Луганської області контрабанда перейшла у форму прориву кордону організованими групами злочинців, навіть із застосуванням зброї. Якщо у 2004 році було всього 4 випадки застосування зброї проти злочинців, то з початку поточного – вже сім. Про це заявив заступник голови Луганської облдержадміністрації Зиновій Гузар. Він провів сьогодні засідання координаційної групи з протидії контрабандній діяльності. В засіданні взяли участь керівники усіх силовий та правоохоронних відомств області, керівники прикордонних територій. А також заступник голови Державної прикордонної служби, директор департаменту забезпечення генерал-лейтенант Олександр Ліщинський.
В ході наради були визначені спільні заходи щодо протистояння натиску контрабандних угруповань. Визначені три основних напрямки дій. Головний акцент робитиметься на ліквідацію угруповань та притягнення до покарання головних організаторів контрабандних мереж. За словами радника голови облдержадміністрації Віктора Івкіна, вже відомі лідери 12 злочинних угруповань, але досі жодний з них не затриманий правоохоронцями. Другий напрямок – це знищення матеріального підґрунтя для контрабандної діяльності – перевалочних баз, які знаходяться у прикордонній зоні, часто на орендованих чи приватних земельних ділянках. За словами начальника Луганського прикордонного загону Олега Медведчука, необхідно терміново у межах законодавства перевірити законність використання цих земель і у разі порушень через суди отримати дозвіл на ліквідацію побудованих баз та складів. Третій напрямок стосується негайної демаркації державного кордону. „На картах він давно визначений, проте інженерне облаштування на початковому етапі”, - заявив Олег Медведчук. Останнім часом демаркаційці роботи активізувалися, проте вимагають підтримки з боку місцевих та обласних органів влади.
За словами Олега Медведчука, травень-липень відзначилися жорсткою активізацією діяльності контрабандистів. До угруповань, що займаються нелегальним ввезенням пального, додалися злочинці, що спеціалізуються на контрабанді цукру. На краснодонській ділянці кордону активізувалися нелегальні мігранти, в основному з кавказьких регіонів.
За словами головного прикордонника Луганщини, за останні три місяці прикордонники виявили та призупинили діяльність 28 баз контрабандного пального. У 25 випадках затримано 500 тон палива на 1,5 млн. грн. Також перехоплено 150 тон контрабандного цукру на загальну суму понад 0,5 млн. грн.
Традиційно найбільш напруженими залишаються прикордонні ділянки, що проходять по територіях Краснодонського району та Свердловська. „Вихід один: або повністю демаркований кордон, або введення зони вільної торгівлі з Росією”, - так охарактеризував ситуацію голова Краснодонської облдержадміністрації Сергій Топтун. За його словами, поки мешканці сусідніх селищ матимуть законну можливість перенести з Росії додому по одному мішку цукру за раз і за день таким чином заробити 500-600 грн., ситуація не зміниться.
Під час наради також піднімалося питання боротьби з корупцією у рядах самих прикордонників. З п’яти начальників прикордонних дільниць на краснодонському напрямку замінені чотири. По п’яти прикордонникам надано матеріали до прокуратури, по двом з них порушені кримінальні справи.

22 липня 2005,14:37 Версія для друку

30,9 тис. тонн м’яса вироблено по всіх категоріях господарств області в І півріччі 2005 року.

М’ясо- та молокопереробна галузі, в цілому, залежать від галузі тваринництва. М’ясопереробна галузь області завжди була дотаційною з сировини м’яса - біля 60% його від загального обсягу споживання завозиться з інших регіонів України. Затрати м’ясних сировинних ресурсів на переробку провідними підприємствами м’ясопереробної галузі складають 20% від загального споживання м’яса населенням області.
Регіональне забезпечення м’ясом становить 55,4%, що викликає дефіцит цього продукту на ринку, а також необґрунтоване підвищення цін на м’ясо.
З метою забезпечення цінової стабілізації на споживчому ринку області встановлено граничний рівень рентабельності у розмірі 10% до економічно обґрунтованої собівартості виробництва яловичини, свинини та м’яса птиці, граничний рівень торговельної надбавки у розмірі 15% до оптової ціни виробника (митної вартості) на яловичину, свинину та м’ясо птиці.
Крім того встановлено граничний рівень роздрібних цін на яловичину, свинину та м’ясо птиці, які реалізуються на споживчому ринку області в розмірах в залежності від ґатунку:
- на яловичину – на кістці - від 5,00 до 19,00, без кістки - від 16,00 до 20,00 грн. за кг;
- на свинину – на кістці - від 9,00 до 24,00, без кістки - від 19,00 до 25,00 грн. за кг;
- сало несолоне – 16,00 грн. за кг;
- м’ясо птиці промислового виробництва (тушки бройлерів, курей першої та другої категорій) – від 8,00 до 12,00 грн. за кг.
Обласною узгоджувальною комісією з питань координації міжгалузевих відношень на ринку продукції тваринного походження розглядаються питання закупівельних цін і встановлюються їх мінімальні межі з урахуванням економічних обґрунтувань витрат сільгосптоваровиробників. З першого квітня поточного року щоденно проводиться моніторинг цін на сільськогосподарську продукцію, в тому числі на м’ясо свинини та яловичини.
Із облаштованих безпосередньо для сільгосптоваровиробників 746 торгових місць станом на 15 липня 2005 року їх використано 223, на яких продано 350 тонн м’яса, у тому числі безпосередньо сільгосптоваровиробниками – 210 тонн.
За 6 місяців 2005 року по всіх категоріях господарств вироблено 30,9 тис. тонн м’яса. Поголів’я крупної рогатої худоби в області збільшено на 37,5 тис. голів к початку року, в тому числі на 6,6 тис. голів корів, свиней – на 9 тис. голів, птиці – на 1,4 млн. голів.
За підсумками І півріччя поточного року підприємствами харчової галузі області досягнуто зростання обсягів виробництва на 0,8% (на 6,1 млн. грн.) до відповідного періоду минулого року. У 2005 році прогнозується приріст обсягів виробництва на 3%.

22 липня 2005,13:58 Версія для друку

Более чем на 14 млн. грн. изъято товарно-материальных ценностей в ходе проведения операции «Контрабанда–стоп!».

В ходе проведения операции «Контрабанда–стоп!» с 14 февраля 2005 года подразделениями налоговой милиции, совместно с другими правоохранительными органами области выявлено 722 нарушения налогового законодательства. Было изъято товарно-материальных ценностей на сумму 14 млн.321 тыс. грн., из них незаконно ввезенных на территорию Украины - на 9 млн. 118 тыс. грн., подакцизных товаров - на 4 млн. 275 тыс. грн. Привлечено к административной ответственности 116 лиц.
Сотрудниками налоговой милиции совместно с работниками пограничного отряда „Краснодон” в приграничной полосе найден автомобиль ЗИЛ-131, без государственных номеров с цистерной в кузове, в котором находилось дизельное топливо. Собственник автомобиля и груза не установлен. Для проведения дальнейшей проверки автомобиль стоимостью 18 тыс. грн. и 3 тонны дизельного топлива стоимостью 8,7 тыс. грн. изъято. Принимаются меры по обращению товарно-материальных ценностей в доход государства.
При проведении оперативно-профилактических мероприятий в г. Краснодон задержан автомобиль IVEKO с прицепом под управлением гражданина Украины, который без документов, свидетельствующих о качестве и законности поступления товара, перевозил 26 тонн сахара российского производства. В связи с тем, что собственник груза не установлен, сахар ориентировочной стоимостью 104 тыс. грн. изъят. Проводится дальнейшая проверка.
На автодороге Ростов-Харьков задержан автомобиль МАЗ, принадлежащий частному предпринимателю, который перевозил 24,3 тонны сахара производства Российской Федерации без соответствующих документов. Сахар ориентировочной стоимостью 97,2 тыс. грн. изъят. Проводится дальнейшая проверка.

22 липня 2005,12:46 Версія для друку

Планируется начать работу по упрощению системы регистрации предприятий.

Тема упрощения системы регистрации предприятий была поднята на рабочем заседании, которое провела вчера в Киеве Премьер-министр Украины с губернаторами всех областей. По словам Алексея Данилова, Юлия Владимировна попросила упростить систему регистрации предприятий и сделать абсолютно прозрачной легкую процедуру получения земли на сельхозназначения для ведения бизнеса.
Также Премьер-министр попросила губернаторов открыть региональные агентства по работе с инвесторами, которые бы постоянно вели эту работу и не препятствовали дальнейшему развитию. Юлия Тимошенко подчеркнула, что такие организации будут вертикалью центрального агентства по привлечению инвестиций.

22 липня 2005,12:44 Версія для друку

Для урегулирования цен необходимо создать интервенционную сеть. – Премьер-министр Украины Юлия Тимошенко.

Вчера Премьер-министр Украины Юлия Тимошенко провела рабочее заседание, на котором присутствовали губернаторы всех областей Украины. В ходе работы Юлия Тимошенко сделала несколько поручений председателям облгосадминистрации. Для того, "чтобы мы имели возможность рыночными методами выравнивать ценовые пики, которые имеют сезонное или какое-либо иное происхождение", необходимо немедленно создать интервенционную сеть. По словам председателя Луганской облгосадминистрации Алексея Данилова, Юлия Владимировна подчеркнула, что создать такую сеть мы должны, несмотря на отсутствие законодательного обеспечения, полагаясь на постановления, распоряжения и работу госрезерва.
То, что сегодня в Украине цены на мясо и сахар выше, чем на мировых рынках, по словам Премьер-министра, свидетельствует о "полной нашей неспособности сделать так, как должно быть в нормальной стране". В частности, это, как заявляет Юлия Тимошенко, сегодняшняя "таможенная политика, которая абсолютно не отвечает реально сложившимся дефицитам, но это скорее задание другого органа власти, нежели правительства".

22 липня 2005,12:43 Версія для друку

Губернаторам советуют не торопиться повышать тарифы на жилищно-коммунальные услуги.

На совещании с губернаторами всех областей Украины Премьер-министром Юлией Тимошенко было рассмотрено несколько проблемных вопросов. Первый из них непосредственно касался ситуации повышения тарифов на жилищно-коммунальные услуги. В телефонном сообщении председатель Луганской облгосадминистрации Алексей Данилов подчеркнул, что Юлия Тимошенко заявила о том, что сначала нужно разобраться, насколько эффективными и адекватными являются расходы жилищно-коммунальных хозяйств. Она отметила, что сегодня не совсем понятно куда сливают те деньги, которые люди платят за водоотвод, тепло, горячую воду. Есть вопросы и о себестоимости, которые нельзя откладывать на завтра. Прежде, чем говорить о повышении тарифов, необходимо разобраться с природой их себестоимости и с тем, как эти средства используются. По словам Премьер-министра, в этой сфере злоупотреблений более, чем достаточно.
Также Премьер-министр сообщила, что на следующей неделе будет проведено мини-совещание с губернаторами, посвященное проблеме расхождения тарифов в различных областях.


Сторінки:
9596979899100101102103104105106107108109

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера