Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 29 серпня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
20 липня 2005,09:54 Версія для друку

150 сімей селища Фрунзе були підключені до газопроводу.

«Діти до школи, газ у домівки», – з цих слів голова Луганської облдержадміністрації Олексій Данілов розпочав зустріч з мешканцями селища Фрунзе Слов’яносербського району під час відкриття нової ділянки газопроводу. В цей день 150 сімей отримали довгоочікуване голубе полум’я, яке привнесло до домівок тепло і добробут. Більш того, за словами мешканців селища, це значуща подія в їх житті. Вони багато років мріяли про це, тому до цього дня готувалися з особливою увагою. Все було на святі: факел з першим газом, яєчня на першому вогню, яку до речі приготував губернатор та пригостив нею господарів дома, народні пісні, веселі розмови. Дійсно, це було справжнє свято, яке обов’язково має своє продовження. За словами голови Слов’яносербського району, заплановано 24 серпня закінчити роботу й підключити до газопроводу ще 64 домівки селища. До речі, по всьому району проведена велика робота по газифікації: вже виконано 90% робіт.
«На сьогодні робота по газифікації йде по всім районам області, – зазначив Олексій Данілов. – Перед нами стоїть задача в найближчі 3-4 роки поставити в цій справі крапку: в усі куточки регіону підвести газопровід та підключити до нього оселі». На питання про надання фінансової допомоги людям похилого віку та інвалідам голова облдержадміністрації відповів, що ситуація під контролем. «Якщо людина знаходиться в скрутному становищі, має фінансові проблеми й не може самостійно підключитися до газопроводу, ми обов’язково компенсуємо ці витрати» - зазначив губернатор. – В свою чергу держава бере на себе будівництво магістральних газопроводів». Також Олексій Данілов наголосив на тому, що вже сьогодні розробляється програма відродження українського села. Одним з її етапів є залучення бізнесменів, інвесторів до будівництва підприємств та створенню нових робочих місць.

20 липня 2005,09:50 Версія для друку

Новітні технології догляду за яблуневим садом використовуються у Слов’яносербському районі.

Вчора Олексій Данілов присвятив день знайомству зі Слов’яносербським районом, його проблемними питаннями, пропозиціями щодо покращення ситуації. В робочому режимі він відвідав селище Фрунзе, де взяв участь у підключенні до газопроводу 150 домівок, оглянув посаджений яблуневий сад робітниками ВАТ «Колос» та разом з начальником управління сільського господарства Юрієм Махортовим проаналізував хід збору врожаю зернових. Під час відвідування саду, який займає територію в 25 га, губернатор в розмові з директором ЧП дізнався про те, які сорти були закуплені, якою технологією користуються для вирощування яблунь. За словами директора ВАТ «Колос» Любові Затірової, всі сорти, серед яких «Снежний кальвель», «Айдарет», «Антоновка», пристосовані до наших кліматичних умов. «Ми плануємо вже на третій рік отримати 70% від повного врожаю, – зазначила. – Це є можливим завдяки пильного догляду та крапельного поливу, технологію якого ми вивчали протягом тривалого часу». Ця технологія передбачає проведення труб для поливу до кожного дерева.

20 липня 2005,09:38 Версія для друку

В Сєверодонецьку

Виконавча служба управління юстиції спільно з представниками житлово-комунальних організацій продовжує рейди по стягненню боргів з тих, хто не платить за тепло, воду та інші послуги. З 11 по 15 липня спеціалістами служби разом з представниками КП "Сєверодонецьктеплокомуненерго" перевірено 10 адресів, на яких надійшли судові виконавчі документи. За результатами перевірки деякі боржники склали договір на реструктуризацію заборгованості. У інших боржників у разі непогашення заборгованості буде описане майно.

20 липня 2005,09:35 Версія для друку

В Кіровську

Згідно міської програми зайнятості передбачалось, що в І півріччі 2005 року на ринок праці вийде 2016 чол., фактично - 1984 чол.
Станом на 1 липня на обліку в центрі зайнятості перебуває 858 безробітних, при цьому рівень безробіття складає 3,5%. Відповідно минулого року цей показник склав 4,8%, число безробітних - 1,2 тис.
Впродовж І півріччя поточного року за допомогою служби зайнятості працевлаштовані 488 чол., що на 11% більше запланованого.
Навчання пройшли 95 безробітних по 19 спеціальностях: штукатур, лицювальник-плиточник, електрогазозварник, токар, продавець, манікюрниця, викладач англійської мови і літератури, оператор комп’ютерного набору, бухгалтер тощо.
З початку року служба зайнятості направила в Стаханівське училище 24 безробітних, які пройшли навчання та були працевлаштовані на Кіровському заводі металовиробів.
В І-му півріччі поточного року 18 безробітних отримали одноразову грошову допомогу для заняття підприємницькою діяльністю. Загальна сума такої виплати склала 63 тис. 487 грн. Відкрито власний бізнес з послуг населенню по обслуговуванню житла, надання бухгалтерських послуг, реклами й реалізації біологічно активних добавок, перукарських послуг, приватного таксі, столярної майстерні, торгівлі тощо.
Для вирішення тимчасової зайнятості 186 безробітних взяли участь у громадських оплачуваних роботах при плані 338 безробітних. Такі роботи були профінансовані на суму 44,5 тис. грн., у тому числі 33,9 тис. грн. – з Фонду, 9,8 тис. грн. - кошти підприємств, 800 грн. – з місцевого бюджету.
На створення нових робочих місць за І півріччя 2005 року підприємства та організації міста компенсували із Фонду 150,2 тис. грн., були працевлаштовані 34 безробітних.

19 липня 2005,16:12 Версія для друку

Луганська облдержадміністрація вивчає можливість поновлення роботи закритих шахт.

Нове керівництво Луганської області опікується можливістю поновлення роботи закритих раніше шахт з великими запасами вугілля. Про це заявив вчора на прес-конференції голова облдержадміністрації Олексій Данілов. „Починаючи з 1996 року у нас навмисно закривали копальні, щоб поставити Україну на коліна. Давали нам дешевий газ і ми з цього раділи”, - вважає Олексій Данілов. За його словами, 43 копальні, що були закриті на Луганщині за останні 10 років, мають загальний баланс 1 млрд. 74 тис. тон невибраного вугілля. Доречи, на сьогодні жодне з цих підприємств досі остаточно не ліквідовано, кінцевий акт з цього приводу не підписано. Під закриття підпали не тільки шахти, де майже повністю вичерпано запас копалин, але й такі, як „Міусинська” №3, №4, де запаси вугілля складають більше 50 млн. тонн, „Брянківська”, де залишилися під землею 70 млн.тон, ім.Ілліча – з запасом в 77 млн. тонн та шахта ім.Менжинського, де вугільні запаси становлять 121 млн. тонн вугілля.
„Незрозуміло, з яких міркувань приймалося рішення про закриття цих шахт, і зараз ми безпосередньо займаємося цим питанням”, - вважає Олексій Данілов. Проте, він зазначив, що реанімація цих підприємств буде вимагати дуже великих зусиль та коштів, в тому числі через застарілі методи ліквідації – шляхом затоплення. „Ці копальні були залиті водою, а не так, як це робиться по всьому світу – шляхом сухої консервації, коли за короткий час можна реанімувати копальню и ввести її в дію. У нас же це відбувалося через затоплення, як робилося у роки Великої вітчизняної війни”, - заявив губернатор. З затопленням шахт він пов’язує також проблему підтоплення ближніх до них населених пунктів та сільгоспугідь. За словами Данілова, зараз щодобово через малу потужність не відкачується понад 1 млн. кубометрів води. Вона дуже солона і виходить на поверхню, що стає причиною появи так званих солончаків.
Як повідомив губернатор Луганщини, облдержадміністрація зараз готує обґрунтовані пропозиції щодо необхідності поновлення роботи закритих копалень на Прем’єр-міністра України. До того ж, найближчим часом фахівці з нашого регіону відправляться до ЮАР, де працюють перші в світі потужні установки з виробництва бензину та дизельного пального з вугілля. За словами Олексія Данілова, луганські спеціалісти вивчатимуть там можливість використання цієї технології в нашому регіоні за рахунок розробки нових родовищ енергетичного вугілля на Луганщині.
Нові вугільні родовища Богданівське, Старобільске, Петровське знайдені на півночі області. Разом це Північно-донбаський вугленосний район площею 100 тис. га. та потужністю пластів 1-3 м з глибиною залягання 550-770м. Геологічні запаси тут сягають 3,5 млрд. тон, що свідчить про велику перспективність розробки родовищ.

19 липня 2005,14:51 Версія для друку

Гірники шахти ім.Фрунзе нарощують обсяги видобутку вугілля.

За даними паливно-енергетичного управління облдержадміністрації, 11 липня підведені підсумки ІV етапу трудової вахти на ДП "Ровенькиантрацит", що організована з нагоди 25-річчя утворення підприємства та професійного свята "День шахтаря". Колектив ВП "Шахта ім. М.Фрунзе" визнаний кращим – при встановленому завданні по видобутку вугілля 60 тис. тонн гірниками цього підприємства видобуто 62,3 тис. тонн.
10 липня гірники дільниці №3 ВП "Шахта ім.М.Фрунзе" ДП "Ровенькиантрацит" виконали встановлене завдання 10 місяців 2005 року, видавши на гора 168,3 тис. тонн вугілля.
13 липня гірники дільниці №5 ВП"Шахта ім.М.Фрунзе" ДП "Ровенькиантрацит" виконали встановлене завдання 8 місяців 2005 року, видавши на гора 562,4 тис. тонн вугілля. Також 13 липня гірники дільниці №1 ВП "Шахта ім.М.Фрунзе" ДП "Ровенькиантрацит" виконали встановлене завдання 9 місяців 2005 року, видавши на гора 139,5 тис. тонн вугілля.
Станом на 14 липня поточного року з початку місяця на електростанції України відвантажено 327,2 тис. тонн вугілля.

19 липня 2005,14:23 Версія для друку

Губернатор Луганщини відвідав Слов’яносербський район з робочою поїздкою.

Сьогодні голова Луганської облдержадміністрації Олексій Данілов відвідав з робочою поїздкою Слов’яносербський район. Він взяв участь в урочистому введенні в експлуатацію газопроводу в селищі Фрунзе та побував на полях агропідприємств, де триває збір врожаю.
Вже сьогодні побутовий газ отримали 62 будинки мешканців сел. Фрунзе. Тут побудовано газопровід з підвідними мережами у 3 км 650 м та розвідними мережами – у 2 км 90 м. Для прискорення газифікації селища його мешканцями було створено два кооперативи. Це дало змогу до виділених з держбюджету 340 тис. грн. на газифікацію Фрунзе додати 227 тис. грн. коштів, зібраних членами кооперативів. На найближчу перспективу планується газифікувати ще 87 помешкань.
В ході відвідання Слов’яносербського району Олексій Данілов також оглянув сільськогосподарські угіддя та ознайомився з ходом збирання врожаю селянами району. На сьогоднішній день в ході збиральної кампанії у Слов’яносербському районі вже скошено 6 тис. 100 гектарів ранніх зернових та обмолочено 5 тисяч 600 гектарів. Підлягає збиранню 16 тис. 60 гектарів земель. Загальна врожайність по району складає 25,5 центнерів ранніх зернових з гектару.

19 липня 2005,13:44 Версія для друку

Керівники двох луганських підприємств затримані за підозрою у скоєні злочинів.

Центр зв’язків з громадськістю УМВСУ в Луганській області повідомляє про факт затримання Президента ДП “Луганськлегінвест” Юрія Васильовича Іванова і директора Краснолучського машинобудівного заводу Володимира Петровича Заволодька. Дані громадяни обґрунтовано підозрюються в здійсненні злочинів. В даний час продовжуються заходи щодо документування всіх обставин злочинної діяльності вказаних посадовців.

19 липня 2005,13:21 Версія для друку

Перебоїв з виплатою пенсії на Луганщині немає. – Володимир Тураєв.

Як повідомив вчора на брифінгу в облдержадміністрації начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Володимир Тураєв, виплати липневої пенсії йдуть без перебоїв. Зі встановлених на виплату 333 млн. грн. обласна пенсійний фонд вже виплатила мешканцям області 222 млн. грн. В повному обсязі перераховані кошти на рахунки 21 уповноваженого банку. Решта грошей виплачується пенсіонерам через «Укрпошту». „Відставання виплат складає всього доба, з технічних причин», - завірив Володимир Тураєв.
За його словами, сьогодні на Луганщини сума виплат пенсіонерам за рік складає 3,5 млрд. грн. а збір власних внесків страховок до пенсійного фонду – не більше 1 млрд. 900 млн. грн. Тому, щоб виплатити своєчасно і в повному обсязі пенсію всім пенсіонерам області, цю різницю повинна компенсувати консолідований Пенсійний фонд України.
Як зазначив Володимир Тураєв, щоб гарантувати собі отримання законного пенсійного забезпечення за досягненням пенсійного віку, кожна працююча зараз людина повинна платити хоча б мінімальний внесок страховки до пенсійного фонду. Зараз, за статистичними даними в області з 943 тисяч працюючих осіб 346 тисяч одержують менше мінімальної зарплати, а 62 тисяч – взагалі до 100 грн. „Всі ці люди за виходом на пенсію не матимуть стажу страховки, а значить, і не буде заробленої пенсії”, - попередив Володимир Тураєв. За його рекомендаціями, кожен працівник повинен потурбуватися про свої соціальні гарантії та перевірити, чи перераховує роботодавець за нього страхові внески до його особистого пенсійного рахунку і у яких сумах.

19 липня 2005,12:43 Версія для друку

Голова Антрацитівської райдержадміністрації – Олександр Коробкин.

На посаді голови Антрацитівської райдержадміністрації з червня поточного року працює Коробкин Олександр Іванович, 1948р.н.
Народився Олександр Коробкин у селі Червона Поляна Антрацитівського району. Має повну вищу освіту: у 1977р. закінчив Московський гірничий інститут, здобувши кваліфікацію гірничого інженера. Свою трудову діяльність Олександр Коробкин розпочав у 1965 році пресувальником Антрацитівського рудоремонтного заводу. Після цього 2 роки працював машиністом гірничих машин, гірником шахти № 32 тресту „Антрацит”. Пройшовши службу в лавах Радянської Армії, працював робітником очисного вибою шахти № 32 тресту „Антрацит”. Після закінчення інституту до 1979 року - гірничий майстер, заступник начальника дільниці, начальник зміни шахти „Міусинська” м. Красний Луч. До вересня 1982р. - помічник, заступник помічника дільниці, начальник дільниці шахти „Мгаци”, смт Мгаци Сахалінської області. З 1982 по 1985рр. - головний інженер шахти „Мгаци” ВО „Сахалінвугілля”, смт Мгаци Сахалінської області. З 1985 по 1992рр. - головний інженер шахти ім. „Известий” м. Красний Луч Луганської області. До серпня 1993 року – обіймав посаду заступника директора з комерційних питань шахти ім. „Известий”. Після цього рік відпрацював технічним консультантом приватної фірми „ФЕЛД” м. Красний Луч. З 1997–1998рр.- заступник директора ДП „Краснолучвуглепоставка” м. Красний Луч. З 1998 по 2001рр. - заступник директора з маркетингу і комерційної праці центральної вуглезбагачувальної фабрики „Янівська”, м. Красний Луч.


Сторінки:
99100101102103104105106107108109110111112113

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера