Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: четвер, 29 серпня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
18 липня 2005,17:09 Версія для друку

Голова Перевальської райдержадміністрації – Ігор Бутенко.

На посаду голови Перевальської райдержадміністрації 11 липня поточного року призначено Ігора Бутенка, депутата Перевальської районної ради.
Бутенко Ігор Миколайович, 1962 р.н., народився в м. Каменськ-Шахтинський Ростовської області. Має повну вищу освіту: у 1985 році закінчив Комунарський гірничо-металургійний інститут, за кваліфікацією - гірничий інженер.
Трудову діяльність Ігор Бутенко розпочав у 1979 році тренер ДФК хімічного комбінату „Росія” Каменськ-Шахтинського. З 1985 по 1987рр. - гірничим майстром, старшим гірничим майстром шахти ім. Фрунзе ВО „Ровенькиантрацит”. З 1987 по 1992 рр. проходив службу в КДБ України. Після цього до перебував на посаді директора ТОВ „Карат” м. Перевальськ Луганської області. До призначення на посаду голови Перевальської райдержадміністрації працював директором ТОВ „Корат” з березня 2005 року.

18 липня 2005,16:51 Версія для друку

В Білокуракинському районі новий голова райдержадміністрації.

Сьогодні до виконання своїх службових обов’язків в якості голови Білокуракинської райдержадміністрації приступив Іванюченко Сергій Іванович, 1962 р.н.
Сергій Іванюченко народився в селі Лизине Білокуракинського району Луганської області. Має повну вищу освіту: у 1981р. - Ворошиловградський політехнікум сільського господарства, у 1988р. - Ворошиловградський сільськогосподарський інститут. Здобув кваліфікацію техніка-будівника, інженера-будівника.
Свою трудову діяльність Сергій Іванюченко розпочав водієм колгоспу „Прогрес” села Лизине. Два роки працював інженером-будівельником колгоспу ім. Шевченка села Шапарівка Білокуракинського району. З 1990 по 1997рр. - майстер, інженер-постачальник, виконроб, головний інженер МПМК-17, смт Білокуракине. До 2001 року працював майстром з водозабезпечення, ведучим інженером виробничого управління водоканального господарства смт. Білокуракине. З липня по жовтень 2001 року - директор СТОВ „Агрофірма „Хімсервіс”. Після цього до 2003 року обіймав посаду директора, керуючого відділенням СТОВ „Агродар” села Луб’янка Білокуракинського району. З червня по грудень 2003 року - консультант з будівництва і ремонту приміщень, заступник директора з виробництва, виконуючий обов’язки директора СТОВ „Раздольное” села Курячівка Білокуракинського району. До призначення на посаду голови Білокуракинської райдержадміністрації з 15 квітня поточного року він працював в Білокуракинської РДА першим заступником голови.

18 липня 2005,16:37 Версія для друку

Відповідальність за голодовку гірників шахти ім. Баракова мають взяти на себе ті, хто провокують їх на такі дії. - Зиновій Гузар.

Заступник голови Луганської облдержадміністрації Зиновій Гузар Зробив сьогодні в ході прес-конференції заяву відносно голодуючих гірників шахти ім. Баракова. За його словами, вже кілька років поспіль група шахтарів вимагає виплати своїх регресних коштів. За чинним законодавством, шансів отримати ці гроші в них немає, якщо не буде змінено саме чинне законодавство. Вони намагаються добитися справедливості через первинний, апеляційний, касаційний суди. Зараз справа знаходиться у Верховному Суді. Десь понад місяць тому голова Луганської облдержадміністрації Олексій Данілов написав звернення до голови Верховного Суду України з проханням прискорити розгляд справи, бо є певна соціальна напруга. „На сьогодні є люди, які мають групу інвалідності, втрачене здоров’я і потребують виплати своїх грошей – це шахтарі, - зазначив заступник губернатора. - Є інші люди, які дуже добре знають чинне законодавство, проблему проходження цих грошей, знають, що справа є у Верховному Суді, проте вони все одно переконують шахтарів, що шляхом протесту вони отримають гроші”.
„Я заявляю, що це є шлях в нікуди. І відповідальність за те, що люди голодують мають взяти на себе ті люди, хто провокують їх на такі дії”, - заявив Зиновій Гузар.
Також він висловив власну незгоду з рядом журналістських коментарів з приводу попередньої прес-конференції, за цією ж темою. Заступник голови облдержадміністрації звернувся до луганських журналістів з проханням цитувати дослівно, якщо вони посилаються на пряме висловлювання і не домірковувати самотужки те, чого не говорилося. „Якщо це думка журналістів, що гірники, які голодують, – це шахраї, то треба й писати, що то є власна думка автора, а не писати ці слова в контексті моїх коментарів до тої чи іншої події”, - заявив Зиновій Гузар. І додав: „Я завжди готовий за свої слова відповідати, але я б просив би, щоб ті слова, які я вживаю, відповідали тому, що я насправді казав. Бо мені дуже прикро, що такі слова були прив’язані до цих людей, які голодували а в контексті однієї з журналістських статей можна було подумати, що це моя оцінка дій тих людей”.
З точки зору Зиновія Гузара, є ряд державних органів – суд, прокуратура, податкова, СБУ , ВМС, які відповідають кожен за свою ділянку роботи. „Якщо та ж сама податкова дає звітність, що шахта є збиткова, то ні за якою перевіркою інших структур ситуація вже не зміниться, бо встановлювати прибутковість чи збитковість підприємства є функцією саме податкової служби”, - впевнений заступник губернатора. Тому, за його думкою, заява, що додаткова перевірка облдержадміністрації знайде підстави для виплати тих коштів – це „популістська заява, немаюча законодавчого підґрунтя”.
„Ми повинні чітко усвідомлювати, що є проблеми, створені не тепер і не сьогодні, і є структури, які повинні навести лад, проте не справляються зі своїми прямими обов’язками”, - вважає Зиновій Гузар. Разом з тим він погодився, що обов’язок облдержадміністрації в даному випадку виходити на Київ з поданням на ти чи інші вищі державні структури, та просити допомоги, тому що регіональні служби не справляються.

18 липня 2005,16:32 Версія для друку

Проблему дитячого садка №101 сьогодні вирішували на рівні губернатора.

Проблема закриття дитячого садка №101 була піднята сьогодні головою Луганської облдержадміністрації Олексієм Даніловим на апаратній нараді та знайшла своє продовження у коментарі заступника голови Зіновія Гузара на прес-конференції.
Губернатор зазначив, що тема ліквідації дитячих садків не нова в регіоні. Тільки протягом 2004 року було закрито 58 садочків з 120 існуючих. Більшість з них переорієнтовують для інших цілей.
З самого ранку під стінами облдержадміністрації стояли пікетувальники. Вони прийшли сюди знаючи, що не обласна адміністрація є причиною їх проблем. Під час зустрічі з людьми, зацікавленими у відстоювання своїх прав та інтересів, Зіновій Гузар ознайомився з документами, серед яких були рішення суду, протести прокуратури. Більш того, він наголосив на тому, що два тижня минуло з того часу, коли ним було підписано зверненнями до Луганського міського голови Євгена Бурлаченка з проханням терміново розглянути проблему дитячих садочків взагалі і, зокрема, 101-го садочка на сесії міської ради. За словами заступника губернатора, відповідь від Геннадія Тараканова надійшла в усній формі. В ній було зазначено, що зараз міжсесійний період, і міськрада не можемо зібрати позачергову сесію. „В цьому питанні є також і проблема силових структур, які завжди повинні виконувати свої функції, - підкреслив заступник голови. - Нажаль, ці силові структури, які державою уповноважені саме для цього, залишаються в тіні, а пікетування і проблеми - на рівні обласної адміністрації”.
Олексій Данілов відмітив, що в даному випадку в результаті бездієвості міської ради, облдержадміністрація має право звернутися до Києва з поданням на ті чи інші вищі державні структури. „Ми повинні чітко усвідомлювати, що є проблеми, створені не тепер і не сьогодні, - зазначив губернатор. - Є структури, які повинні навести лад в суспільстві, проте вони, нажаль, не справляються зі своїми прямими обов’язками”.

18 липня 2005,14:32 Версія для друку

Не дивлячись на погодні умови, аграрії Луганщини планують зібрати не менше 1 млн. тонн зерна. - Олексій Данілов.

„Не дивлячись на погодні умови, аграрії області планують зібрати не менше 1 млн. тонн зерна, - заявив сьогодні на прес-конференції голова облдержадміністрації Олексій Данілов. - На жаль ті дощі, які пройшли по різних регіонах від 28 до 86 мм, трохи призупиняють роботу на полях, але врожай є і він непоганий”. За словами губернатора, на сьогодні на полях області зібрано 220 тис. зерна, що становить п’яту частину від запланованого обсягу. В середньому врожайність складає 28,5-29 ц/га. Як зазначив Олексій Данілов, в області є агроформування – рекордсмени, які збирають і по 60-65 центнерів зерна з гектара. Він також додав, що на період проведення збиральних робіт агроформування в необхідному обсязі забезпечені технікою та паливно-мастильними матеріалами.
У поточному році ранні зернові та зернобобові культури необхідно зібрати на площі 450,2 тис. га, що становить майже 86% від всього зернового клину області. Озиму пшеницю планується зібрати з площі 262,2 тис. га, жита – 12,5 тис. га, озимого ячменю – 1,1 тис. га, ярої пшениці – 3,4 тис. га, ярого ячменю – 144,5 тис. га, вівса – 21,5 тис. га, гороху – 5 тис. га.
Відповідаючи на запитання журналістів щодо цін на зерно в цьому році, голова облдержадміністрації зазначив, що звичайно ж є бажаючі придбати пшеницю за 350-400 грн. за тонну, але відповідно до заяви Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко продавати зерно потрібно не менше 600 грн. за тонну. Зараз найпотужніші підприємства області приймають зерно на зберігання. Олексій Данілов вважає, що менше ніж 600-650 грн. тонна пшениці третього класу коштувати не буде.

18 липня 2005,11:52 Версія для друку

Луганская область как фактор сохранения энергетической безопасности Украины.

По инициативе председателя Луганской областной государственной администрации Алексея Данилова создана рабочая группа по разработке новой программы, которая должна обеспечить энергетическую безопасность всего государства.
Суть программы заключается в следующем: благодаря исследованиям геологов на севере Луганской области обнаружены новые месторождения энергетических углей – Богдановское, Петровское, Старобельское. Вместе они образуют Северодонбасский угленосный район, который расположен на территории Станично-Луганского, Беловодского и Старобельского районов, общей площадью 100 тыс.га.
Чем уникально это месторождение? Мощность его пластов - 1,2-3 м, глубина залегания – 550-770 м. Если проводить сравнение с действующими шахтами Донецкого бассейна, то сегодня там разрабатывают пласты на более глубоких горизонтах - 990-1150 м. К тому же практически все шахты характеризуются высокими показателями газоносности, опасными выбросами и горным давлением.
По данным разведки, геологические запасы углей Богдановского, Петровского, Старобельского месторождений превышают 3,5 млрд. тонн. Это позволяет рассматривать новый район Луганской области как перспективный для добычи энергетических углей. В основном это малосернистые и пригодные для сжигания угли (Богдановское месторождение), сернистые и среднесернистые (Петровское), высокосернистые - в более северных районах.
ВЫВОДЫ: Из указанного количества угля можно получить более 380 млн. тонн бензина, свыше 550 млн. т. дизельного топлива и почти 440 млн. тонн котельного топлива, более 450 млн. тонн углеводородных газов (метана, этана, пропана, бутана), 245 млн. т фенолов и более 100 млн. т серы (или 350 млн.т серной кислоты). Всего запасов угля хватит более чем на 500 лет.
«Старая немецкая технология» использовалась в Германии для получения до 4 млн. т в год синтетического жидкого топлива (СЖТ) в течение нескольких лет. По подобной технологии в ЮАР получали в год до 1 млн.т различных жидких продуктов.
Данная информация не предавалась огласке бывшим руководством государства и области. Сегодня же новая власть понимает, что для дальнейшего развития государства, для его энергетической безопасности данный проект имеет важнейшее значение.

18 липня 2005,11:41 Версія для друку

Про індекси споживчих цін у I півріччі 2005 року в Луганській області.

За даними Головного управління статистики в Луганській області, індекс споживчих цін (індекс інфляції) на споживчому ринку області у червні 2005 року становив 100,3%, з початку року – 107,0% (в цілому по Україні - 106,4%). У січні–червні поточного року темпи приросту споживчих цін на послуги становили 8%, на продовольчі товари - 7,8%, на непродовольчі товари - 1,5%.
На продовольчому ринку області у червні 2005 року споживчі ціни зросли в цілому на 0,4%. Найбільш подорожчав цукор - на 16,4%. На 4% стали дорожчими картопля, на 3,2% – консерви м’ясні і м’ясо та птиця, на 2,1% – оселедці, на 1,9% – риба і морепродукти, на 1,8% – консерви овочеві, на 1,6% – алкогольні напої, на 1,5% – консерви фруктово-ягідні, на 1,3% – ковбасні вироби і копченості та маргаринова і майонезна продукція. Водночас подешевшали овочі - на 19,1%, яйця - на 7,5%, борошно пшеничне - на 4,5%, молоко і молочна продукція - на 2,5%, масло вершкове - на 1,6%, жири тваринні харчові - на 1%, крупи і бобові - на 0,8%, олія соняшникова і макаронні вироби - на 0,4%, сир і бринза - на 0,3%.
За I півріччя поточного року найбільш відчутно - на 34,4% подорожчав цукор. Суттєво зросли ціни на фрукти - на 21,5%, картоплю - на 20,2%, м’ясо і птицю - на 19%. На 16,1% зросли в ціні оселедці, на 13,9% – консерви м’ясні, на 13,0% – ковбасні вироби і копченості, на 12,5% – консерви рибні і морозиво, на 11,0% – риба і морепродукти, на 10,5% – сир і бринза, на 6,8% – алкогольні напої. Разом з цим на 20,6% стали дешевшими яйця, на 5,1% – борошно пшеничне, на 5,0% – молоко і молочна продукція, на 0,8% – масло вершкове.
Індекс споживчих цін на непродовольчі товари у червні 2005 року становив 100,2%. На 1,0% подорожчав бензин, на 0,8% – мило туалетне, на 0,6% – будівельні матеріали і медикаменти, на 0,5% – меблі, посуд порцеляно-фаянсовий і керамічний. При цьому протягом місяця на 1,3% подешевшали обчислювальна техніка, на 0,7% – телерадіотовари, на 0,6% – лампи і електроосвітлювальні прилади. З початку року більш за все подорожчали сірники - на 16,7%.
Ціни на послуги у червні поточного року зросли на 0,1%. Найбільш подорожчали послуги туристичних агентств та бюро подорожей - на 6,3%. На 1,9% стали дорожчими фотопослуги, на 1,5% – технічне обслуговування та ремонт автомобілів, ремонт предметів особистого користування і домашнього вжитку, на 1,2% – послуги дошкільних закладів. Водночас на 0,8% подешевшало проживання у пансіонатах та будинках відпочинку, на 0,1% – здавання під найм власної нерухомості.
За січень–червень поточного року найбільш подорожчали квитки у театрах - на 29,2% та проїзд у міському та автодорожньому транспорті – на 23,9%. На 19,4% стали дорожчими послуги дошкільних закладів, на 16,8% – фотопослуги, на 15,7% – плата за здавання під найм власної нерухомості, на 14,6% – ремонт предметів особистого користування і домашнього вжитку, на 12,5% – індивідуальні послуги, на 11,6% – послуги туристичних агентств та бюро подорожей, на 11,2% – послуги з купівлі (продажу) житла.

18 липня 2005,11:09 Версія для друку

Перевірено цінову дисципліну на 453 суб’єктах народного господарства області.

Держінспекцією з контролю за цінами в Луганській області у І півріччі 2005 року проведені перевірки порядку формування, встановлення та застосування цін і тарифів у 453 суб’єктах господарювання різних галузей народного господарства. Порушення встановлено у 160, що становить 35,3% до кількості перевірених. За результатами перевірок винесені рішення про застосування до правопорушників економічних санкцій на суму 493,4 тис. грн., з яких 328,9 тис. грн. становлять штрафи.
З 10 перевірених підприємств, які надають житлово-комунальні послуги у містах і районах області, порушення встановлено у 7, що складає 70% до кількості перевірених. Характерними порушеннями при стягненні плати за житлово-комунальні послуги є нарахування плати за них внаслідок неякісного надання послуг, завищення норм споживання та пряме завищення тарифів.
Перевірками дотримання державної дисципліни цін при формуванні, встановленні та застосуванні тарифів на послуги теплопостачання встановлені порушення у філіях „Краснодонтеплокомуненерго” та „Стахановтеплокомуненерго” Луганського обласного комунального спеціалізованого теплозабезпечуючого підприємства „Луганськтеплокомуненерго”.
Так, філією „Краснодонтеплокомуненерго” стягувалась плата за централізоване опалення з мешканців житлових будинків при його відсутності в опалювальний період з січня 2005 року по 1 квітня 2005 року. Сума додатково отриманої виручки склала 1,1 тис. грн. Повернено споживачам шляхом перерахунків 3,9 тис. грн.
Аналогічне порушення встановлено у філії „Стахановтеплокомуненерго” у період з 1 жовтня 2004 року по 10 квітня 2005 року при зниженні якості послуги теплопостачання та надання послуги не в повному обсязі, не проведені перерахунки шляхом зменшення тарифів за послуги теплопостачання. Сума додатково отриманої виручки склала 0,8 тис. грн. Повернено споживачам шляхом перерахунків 2,5 тис. грн..
За допущені порушення до ОКСТП „Луганськтеплокомуненерго” застосовані економічні санкції у розмірі 5,7 тис. грн.
Аналогічно, Луганським міським комунальним підприємством „Теплокомуненерго” у період з 12 жовтня 2004 року по 15 березня 2005 року завищувалась плата за опалення для населення за рахунок невідповідності температурного режиму в житлових приміщеннях. Держінспекцією до підприємства застосовані економічні санкції в розмірі 8,9 тис. грн. Крім того, за результатами перевірки повернено споживачам 15,1 тис. грн.

18 липня 2005,10:19 Версія для друку

В містах та районах області

Кіровськ: з початку року підрозділами Кіровського гарнізону пожежної охорони здійснений за сигналом тривоги 121 виїзд, в тому числі 37 разів - на пожежі. 33 випадки пожеж сталися безпосередньо в Кіровську, по одному випадку - в сел. Червоногвардійському та Донецькому, два - в сел.Новотошківське. 27 пожеж трапилося в приватному житловому секторі, 9 - в державному житловому секторі.
В результаті пожеж в 2005 році загинуло 6 чол., з яких 5 чол. загинули в приватному секторі, 1- в державному. Матеріальний збиток від пожеж склав 169 тис. грн. Врятували 1 чол. та матеріальні цінності на суму 698 тис. грн.
Вогнем пошкоджено 5 житлових будинків барачного типу, 15 надвірних споруд, 16 житлових будинків, 8 квартир.
Проведено перевірку 224 об’єктів міста всіх форм власності, запропоновано 2019 заходів протипожежного характеру. За порушення правил пожежної безпеки призначено 49 адміністративних штрафів на суму 1540 грн., призупинена робота 62 пожежнонебезпечних ділянок та приміщень, знеструмлені 500 ділянок електричної мережі.
Сєверодонецьк: на засіданні виконкому розглянуто підсумки роботи з письмовими та усними зверненнями громадян у відділах та управліннях міської ради за І півріччя поточного року. Зазначено, що у порівнянні аналогічним періодом минулого року кількість звернень з ряду позицій зменшилась. Так, на особистих прийомах побувало 577 громадян, що на 117 осіб менше, ніж торік в січні-червні. Скоротилося й число звернень, що надійшли поштою, а також від інвалідів, учасників війни, багатодітних сімей, одиноких матерів та від осіб, що постраждали від аварії на ЧАЕС. Стало менше звернень з питань соціального захисту, житлових питань, побутового обслуговування тощо.
Попаснянський район: 13 липня в районі розпочала роботу комісія, яка здійснює планову перевірку Попаснянської районної ради та Попаснянської райдержадміністрації щодо дотримання законодавства про захист економічної конкуренції. До складу комісії увійшли спеціалісти Луганського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Перевірці підлягають рішення, положення, накази, розпорядження, інструкції, інші нормативні акти районної ради та держадміністрації з питань соціально-економічного розвитку району, приватизації, підприємництва, промисловості, будівництва, сільського господарства, транспорту та зв’язку, регулювання земельних відносин. Також перевірці підлягає вхідна та вихідна документація.

15 липня 2005,16:57 Версія для друку

Мій труд, незалежно від історії, мови, храмів, завжди буде направлений на єдність нації. – Віктор Ющенко.

Під час перебування в Донецьку Президент України Віктор Ющенко заявив, що не має жодної образи за минуле. „Для мене всі рівні – донеччани, харьківчани, волиняни, - зазначив Глава Держави. – Жодна стіна не розділить Україну. Я вірю в це! Я хочу, щоб наша країна була єдиною, вільною та соборною”. Віктор Ющенко підкреслив, що знає всі проблеми сходу України, також він зазначив, що без розквіту Донбасу не буде всієї розвитку України.
На нараді з керівництвом області Президент торкнувся теми вугільної промисловості. Більш того, перший заступник міністра палива та енергетики Віктор Тополов висловив своє бачення майбутнього вугільного регіону. „Ця галузь з усіма своїми проблемами має пріоритетне значення. Це повинні розуміти всі українці”, - зазначив Віктор Тополов.
Протягом конструктивного діалогу Віктор Ющенко закликав до співпраці представників Донецької облдержадміністрації, висловив свої думки про демократію та свободу слова і думки громадян. Також Президент звернувся до опонентів з проханням вирішувати разом проблеми, які існують в суспільстві, й бути об’єктивним по відношенню до нової влади. „Тільки слухаючи одне одного, ми зможемо стати нацією переможців, - наголосив Глава Держави. – Мій труд, незалежно від історії, мови, храмів, завжди буде направлений на єдність нації”.


Сторінки:
101102103104105106107108109110111112113114115

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера