Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: п'ятниця, 20 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
12 травня 2006,13:09 Версія для друку

Итоги прошедшего отопительного сезона и пути реформирования жилищно-коммунального хозяйства Луганской области обсудили сегодня участники областного совещания.

«Мы должны детально изучить итоги прошедшего отопительного сезона, чтобы вынести уроки и найти принципиальные решения для организации подготовки к зиме 2006-2007 года», - заявил первый заместитель председателя Луганской облгосадминистрации Александр Кобитев, открывая совещание. По его мнению, эта работа в текущем году должна включать в себя несколько составляющих. Первая – плановая работа коммунальных служб по подготовке хозяйства к работе в осенне-зимний период. Для этого всем руководителям городов и районов области и коммунальных предприятий на совещании были розданы графики проведения подготовительных работ. При этом Александр Кобитев пообещал жесточайший контроль со стороны облгосадминистрации за точным соблюдением этих графиков. Он также заявил, что в этом году выделенные на подготовку к зиме деньги не будут «распыляться», а будут направлены на «самые узкие места», которые специалисты определят в самое кратчайшее время. Александр Кобитев также отметил, что при подготовке к зиме необходимо учитывать резкий рост цены на энергоносители, что выводит вопрос платежей за них на первый план. «Особое внимание надо уделить внедрению энергосберегающих технологий, - отметил первый зам. губернатора. – Мы никуда от этого не денемся, энергоноситель становиться реальным товаром, и достаточно дорогим».
Вторая составляющая – это более глубинные вопросы работы ЖКХ – его реформа. «Сегодня предприятия отрасли – пример самой неэффективной работы», - считает Александр Кобитев. – поэтому приведение их к сбалансированной экономике является приоритетной задачей». В связи с этим на первое место он поставил решение вопроса об изменении существующих тарифов на услуги ЖКХ. Одновременно он подчеркнул, что выделяются средства для компенсаций по субсидиям на услуги ЖКХ для социально незащищенных слоев населения. Но Луганщина использует выделенные на это ей средства только на 5%. «Случай беспрецедентный по Украине. Деньги есть, а мы рассказываем о том, что тарифа ударят по населению», - сказал Александр Кобитев.
Но тарифную политику, по его мнению, невозможно рассматривать без оптимизации процесса производства самих жилищно-коммунальных услуг. «Никакое повышение тарифов не покроет неэффективное производство, если затратная часть зашкаливает», - уверен Александр Кобитев. Он также сообщил, что облгосадминистрация уже вышла с предложением к облсовету об объявлении конкурса на должности руководителей областных коммунальных предприятий ЖКХ с тем, чтобы привлечь к их управлению более эффективных и опытных менеджеров. Речь также шла о необходимости создания рынка коммунальных услуг, о переходе на рыночные отношения между производителями и получателями услуг, а также о поднятии престижности работы коммунальщиков.
В совещании приняли участие заместитель председателя областного совета Владимир Пристюк, председатель постоянной профильной комиссии облсовета Юрий Зюков, депутаты облсовета, начальник Управления водопроводно-канализационного хозяйства Минстроя Украины Владимир Рудой, руководители ДП «Газ-тепло», ООО «Луганское энергетическое объединение» и других предприятий.

12 травня 2006,13:03 Версія для друку

Посилено контроль за використанням земельних ресурсів в Луганській області.

10 травня створено робочу групу з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель у Луганській області. Її очолив перший заступник голови, виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр Кобітєв. Ним затверджено план роботи робочої групи на 2006 рік. Голови райдержадміністрацій також мали створити відповідні робочі групи та затвердити плани їх роботи на поточний рік.
Згідно плану в червні поточного року члени обласної робочої групи проведуть комплексну перевірку додержання вимог законодавства, реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, використання та охорони земель у містах обласного значення. Буде проаналізовано стан використання земель сільськогосподарського призначення, земель, виділених під забудову та додержання вимог містобудування, додержання законодавства щодо екологічних вимог у сфері землекористування та стан забрудненості земель. За окремим графіком обласної робочої групи проводитиметься виїзний контроль за здійсненням перевірок районними робочими групами. Також будуть розглядатися, аналізуватися рішення органів місцевого самоврядування та органів виконавчої щодо регулювання земельних відносин.
Відповідальними особами проводитимуться прийоми громадян з питань, що стосуються землекористування, а також (до кінця травня 2006 року) буде організовано телефонну „гарячу” лінію з питань реалізації прав у сфері земельних відносин.

12 травня 2006,11:32 Версія для друку

В містах та районах області: Кіровськ

Проблеми якісного водопостачання літніх оздоровчих закладів в місті виникають щорічно. Зараз викликає занепокоєння становище мереж навчально-виховних закладів, які є базовими для міських оздоровчих таборів, зокрема, відмічений незадовільний санітарно-технічний стан оглядових колодязів до підключення ЗОШ №1,2,3. Досі міський відділ освіти не виконав у належному обсязі власні зобов’язання стосовно створення умов для організації харчування дітей у ЗОШ №1. У загальноосвітніх закладах незадовільно вирішуються питання забезпечення столовим посудом, кухонним інвентарем, обладнанням, не організована доставка харчових продуктів на паспортизованому спеціальному транспорті. З метою забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей влітку, координації дій для максимального охоплення оздоровленням дітей-сиріт, дітей без батьківської опіки, дітей із багатодітних сімей виконавчий комітет Кіровської міськради ухвалив рішення, яким зобов’язав всім відділам, службам та організаціям провести необхідну організаційну роботу із своєчасної підготовки та проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Рекомендовано також підприємствам і організаціям міста віднайти можливість фінансування літнього оздоровлення дітей своїх працівників. Керівники дитячих оздоровчих закладів на період функціонування міських оздоровчих таборів зобов’язані створити гарантований рівень медико-санітарного та протиепідемічного забезпечення при організації перебування та харчування дітей.

12 травня 2006,11:29 Версія для друку

Майже на 7 млн. грн. вилучено товарів з незаконного обігу податковою міліцією області з початку року.

З початку року податковою міліцією з незаконного обігу вилучено товарів на суму майже 7 млн. грн. Викрито 191 злочин, у тому числі 74 - щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Припинено діяльність 105 фіктивних фірм.
В Луганську в рамках операції “Фірма” порушено кримінальну справу відносно директора товариства з обмеженою відповідальністю. Він використовуючи суб’єкти підприємницької діяльності з ознаками фіктивності, шляхом необґрунтованого завищення податкового кредиту сум з ПДВ, які не підтверджено документально, ухилився від сплати до бюджету 584 тис. грн. податку на додану вартість. Ведеться слідство.
Розслідуються кримінальна справа відносно засновника приватного підприємства, який з метою ухилення від сплати податків, вступив у злочинну змову з директором однієї з луганських фірм, отримав від нього підроблені податкові накладні та вніс до податкових декларацій податку на додану вартість завідомо неправдиві відомості про суми податків, нарахованих до сплати. У результаті цього ухилився від сплати до бюджету 1,3 млн. грн. податку на додану вартість. Слідство триває.
На території одного з ринків обласного центру в ході проведення заходів, спрямованих на попередження порушень податкового законодавства, співробітниками податкової міліції здійснено перевірку торгівельної точки, де приватний підприємець без документів дозвільного характеру здійснювала реалізацію пестицидів та агрохімікатів виробництва Російської Федерації, які, за оперативною інформацією, незаконно ввезено на територію України. За результатами перевірки товарно-матеріальні цінності на загальну суму 14,5 тис. грн. вилучено. Проводиться подальша перевірка.
Працівниками податкової міліції при проведенні профілактичних заходів, спрямованих на попередження порушень податкового законодавства, здійснено перевірку торгівельної точки розташованої ще на одному з ринків міста, де приватний підприємець здійснював реалізацію примірників аудіовізуальних творів та фонограм, немаркованих контрольними марками. За результатами перевірки 250 екземплярів DVD-дисків та відеокасети на загальну суму 12,5 тис. грн. вилучено. Проводиться подальша перевірка.
В Краснодоні в рамках операції “Фірма” порушено кримінальну справу відносно осіб, які здійснювали свою господарську діяльність від імені приватного підприємства. Встановлено, що оформивши придбання від фірм, які мають ознаки фіктивності, гірничошахтного обладнання та будівельні матеріали на загальну суму 4,3 млн. грн. При цьому, шляхом необґрунтованого завищення податкового кредиту сум з ПДВ, які не підтверджено документально, ухилилися від сплати до бюджету 1,6 млн. грн. податку на додану вартість. Ведеться слідство.
В Стаханові при проведенні профілактичних заходів, спрямованих на попередження порушень податкового законодавства, викрито підпільний цех з незаконного виготовлення м’яких меблів, який належить приватному підприємцю. Встановлено, що він без документів дозвільного характеру, у колишніх деревообробних майстернях, організував підпільний цех з виробництва м’яких меблів, які в подальшому реалізовував населенню. При проведенні огляду за місцем знаходження підпільного цеху виявлено та вилучено деревообробні станки (6 одиниць), м’які меблі, пневмопістолети (4 одиниці), дошки, тканини, на загальну суму 23 тис. грн. Проводиться подальша перевірка.
У межах проведення операції “Акциз”, встановлено факт реалізації без ліцензії алкогольних напоїв та тютюнових виробів приватним підприємцем з власного магазину. При проведенні огляду виявлено та вилучено горілчаних виробів на суму 9 тис. грн. та тютюнових виробів на суму 6 тис. грн. Перевірка триває.
У ході проведення операції «Контрабанді – стоп» (з 14 лютого 2005 року) підрозділами податкової міліції, спільно з іншими правоохоронними органами, виявлено 1550 порушень податкового законодавства. Вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму майже 27 млн. 800 тис. грн., у тому числі незаконно ввезених на територію України на суму 16 млн. 420 тис. грн.

12 травня 2006,11:03 Версія для друку

В містах та районах області: Свердловськ

Сільськогосподарські підприємства району продовжують виконання комплексу весняно-польових робіт 2006 року. Станом на 11 травня господарства провели підживлення озимих культур на площі 5772 га або 67% від посіяного. Підготовлено ґрунту під посів ярових культур – 15,4 тис. га. Господарства району закінчили сівбу ранніх ярових культур на площі 7496 га, в тому числі ячменю – 7171 га, вівсу – 325 га. Продовжується сівба пізніх зернових культур. При плані посіву кукурудзи зернової на площі 1464 га фактично посіяно 842 га (57,5%); гречки посіяно – 77 га при плані – 498 га (15%). Технічні культури посіяно на площі – 4102 га, в тому числі ріпак ярий – 401 га (100%), соя – 401 га (100%), соняшник – 3300 га (план 8196 га – 40%). Для забезпечення тваринництва кормами господарства посіяли багаторічні трави на площі 243 га, однорічні трави на площі – 64 га.

12 травня 2006,10:53 Версія для друку

Понад півтори тисячі громадян звернулися до Регіональної приймальні Президента України в Луганській області.

За дев’ять місяців роботи протягом серпня 2005-квітня 2006 років до Регіональної приймальні Президента України в Луганській області звернулося 1607 громадян, зареєстровано 1868 звернень. Найбільше запитів надійшло від ветеранів праці, пенсіонерів, інвалідів, учасників війни та бойових дій, багатодітних сімей, одиноких матерів. Питання, які турбують жителів області, переважно стосуються забезпечення законності та охорони правопорядку, житлових проблем, соціального захисту комунального та дорожнього господарства, охорони здоров’я.
Протягом дев’яти місяців Регіональною приймальнею організовано 16 виїзних прийомів громадян у 12 районах та 4 містах області, проведено 32 спільних прийоми з представниками органів виконавчої влади, обласних підрозділів міністерств та відомств.

11 травня 2006,16:55 Версія для друку

Такі технологічно оснащені підприємства як «Краснодончанка» повинні працювати беззбитково. – Олександр Ісаченко.

«Такі підприємства як «Краснодончанка», оснащені високотехнологічним сучасним устаткуванням, мають бути завантажені та працювати беззбитково», – заявив сьогодні на засіданні колегії управління промисловості Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації начальник цього управління Олександр Ісаченко. Під час засідання розглядались проблемні питання комунального підприємства "Краснодонська швейно-трикотажна фабрика "Краснодончанка" та обговорювались конкретні заходи щодо їх вирішення й забезпечення оздоровлення фінансово-економічного стану підприємства. На засіданні колегії були присутні 1-й заступник міського голови м.Краснодона Сергій Козенко, керівники ДК "Луганськлегінвест", Луганського обласного центру зайнятості, Краснодонського міськрайцентру зайнятості, представники регіонального відділення Фонду державного майна України по Луганській області.
За словами Олександра Ісаченка, збитки цього підприємства зросли в 4 рази, в 2,5 рази зросла заборгованість до Пенсійного фонду, кредиторська заборгованість - в 3 рази. На створення „Краснодончанки” були виділені бюджетні кошти, але недофінасування у розмірі 4,5 млн. грн. не дозволяє підприємству вийти на проектну потужність.
Олександр Ісаченко також відзначив в цьому році позитивні зрушення у вирішенні проблемних питань галузі легкої промисловості. Так, цього року нарощує об'єми виробництва взуттєва промисловість, скоротили відсоток відставання текстильна, швейна підгалузі. І на сьогодні серед приіоритетних напрямків в економіці області є розвиток малих та середніх підприємств малого і середнього бізнесу, таких як „Краснодончанка”.
За словами директора КП "Краснодонська швейно-трикотажна фабрика "Краснодончанка" Ліїни Шашалевич, проблемними питаннями на сьогодні є відсутність обігових коштів та коштів на навчання кваліфікованих фахівців для роботи на спеціалізованому трикотажному обладнанні, дефіцит швачок, питання щодо статусу підприємства.
Підприємство здано до експлуатації у травні 2005 року відповідно з робочим проектом "Створення швейно-трикотажного підприємства, розташованого в реконструйованому будинку центрального універмагу" за рахунок бюджетних коштів, які виділялись на реконструкцію вугільної промисловості та за рахунок коштів Фонду загальнообов′язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, передбачених у Програмах створення нових робочих місць у зв’язку з ліквідацією шахт. На підприємстві створено 140 нових робочих місць, зараз працює 47 осіб. Виробнича потужність підприємства - 351 тис. штук швейно-трикотажних виробів.
Колегією запропоновано до серпня 2006 року ДК "Луганськлегінвест" опрацювати питання на рівні КМУ про виділення Луганській облдержадміністрації державних коштів цільовим призначенням для фінансового забезпечення повної реалізації будівництва підприємства "Краснодончанка".
Луганському обласному центру зайнятості, Краснодонському міськрайцентру зайнятості, Краснодонській міськраді та КП "Краснодонська швейно-трикотажна фабрика "Краснодончанка" запропоновано до 3 липня 2006 року визначитися стосовно надання новозбудованому підприємству дотації для працевлаштування безробітних.
Краснодонському міськрайцентру зайнятості до 3 липня поточного року необхідно вирішити питання щодо забезпечення фінансування за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття навчання необхідним професіям додаткової кількості прийнятих працівників для роботи на КП "Краснодонська швейно-трикотажна фабрика "Краснодончанка".
Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Луганській області, ДК "Луганськлегінвест" запропоновано до 1 червня 2006 року вирішити питання щодо передачі до балансу та статутного фонду новоствореного комунального підприємства "Краснодонська швейно-трикотажна фабрика "Краснодончанка" майна та інших витрат, придбаних ДК "Луганськлегінвест" за рахунок бюджетних коштів, без оформлення державних корпоративних прав.

11 травня 2006,16:10 Версія для друку

ІІІ Міжнародна наукова конференція "Духовний розвиток особистості” в Луганську.

11 травня в Інституті духовного розвитку людини Східноукраїнського Національного університету ім.В.Даля (м.Луганськ) відкрилась ІІІ Міжнародна наукова конференція "Духовний розвиток особистості: методологія, теорія і практика". В конференції взяли участь представники НАН та АПН України, Донецького наукового центру НАН України, вчені вузів та науково-дослідницьких інститутів України, Російської Федерації, Польщі, Словаччини, Чехії, Німеччини, Нігерії, представники творчих спілок та громадських організацій. Учасники конференції обговорили питання розвитку суспільства, ситуацію в економічній та соціально-політичній сферах України, проблеми росту безробіття та духовно-моральної кризи в суспільстві.
Інститут духовного розвитку людини СНУ ім.В.Даля – перший та єдиний в Україні спеціалізований державний науково-дослідницький та учбовий заклад, який функціонує в структурі університету з 2003 року.

11 травня 2006,14:41 Версія для друку

Более половины школьников Луганщины планируется оздоровить этим летом на Луганщине.

Ход подготовки детских оздоровительных учреждений к летнему сезону обсудили участники аппаратного совещания, которое провел первый заместитель председателя Луганской облгосадминистрации Александр Кобитев. Этим летом планируется оздоровить 54,4% детей школьного возраста. По словам начальника управления по делам молодежи и спорта облгосадминистрации Александра Глобы, это столько же, сколько было оздоровлено в прошлом году. Традиционно особое внимание будет уделено детям льготных категорий. Прежде всего, бесплатные путевки в оздоровительные лагеря смогут получить 5 тыс. 313 детей-сирот и оставшихся без родительского попечения, 1 тыс. 902 ребенка-инвалида, 2 тыс. 245 детей из семей «чернобыльцев», около 2 тыс. детей из малообеспеченных семей, 30 детей погибших милиционеров, 208 детей погибших шахтеров, а также около 1,5 тыс. одаренных детей и более 2 тыс. детей девиантного поведения. Вместе с тем 12 городов и районов на этот год намерены сократить количество оздоровленных детей. Среди них Антрацит, Красный Луч, Свердловск, Краснодонский, Станично-Луганский районы. В Алчевске, Краснодоне, Лисичанске, Белокуракинском, Новоайдарском, Перевальском, Станично-Луганском районах запланировано сократить финансирование на организацию летнего оздоровления детей. В связи с этим Александр Кобитев поручил провести собеседования с руководителями всех городов и районов области по подготовке к оздоровительному сезону и поставить задачу не допустить снижение количества оздоровленных детей и качества их оздоровления.
«Принятые меры позволили улучшить в целом финансирование летней оздоровительной кампании 2006 года», - заявил Александр Глоба. Из областного бюджета в этом году выделено 8 млн. 300 тыс. грн. (в прошлом году – 6 млн. грн.). Местные бюджеты городов и районов на оздоровление выделили 4,5 млн. грн, что тоже больше прошлогодней суммы. Кроме того, планируется привлечь более 52 млн. грн. внебюджетных средств и 5 млн. 851 тыс. грн. Фонда социального страхования по временной потере трудоспособности. Из Государственного бюджета область получила 966 тыс. грн., еще около 800 тыс. грн. из Госбюджета в виде оздоровительных путевок ожидается получить по линии управления по делам молодежи и спорта.
Всего, по словам Александра Глобы, этим летом планируется открыть 992 детских оздоровительных лагеря. Правда, как и в прошлые годы, большинство из них – 714 – это лагеря с дневным пребыванием. За городом же будут работать 43 лагеря, 13 лагерей санаторного типа, 91 профильный лагерь, 41 лагерь труда и отдыха, 5 лагерей для старшеклассников. В большинстве из них подготовка к летнему сезону уже началась. По итогам аппаратного совещания Александр Кобитев дал поручение принять неотложные меры по подготовке всех действующих загородных лагерей до 25 мая. К этому времени он также поручил провести семинар для организаторов летней оздоровительной кампании.

11 травня 2006,09:46 Версія для друку

В містах та районах області: Сєвєродонецьк

Український жіночий волейбол більше 10-ти років не знав випадку, щоб команда з провінціального міста не тільки на рівних конкурувала з титулованими командами обласного рівня, але й перемагала їх, завоювала медалі й вийшла на міжнародну арену. Це зробила в сезоні 2005-2006 років “Сєвєродончанка”, ставши бронзовим призером Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд суперліги.
Ця команда народилася в 1998 році. За короткий час, створивши собі блискучу біографію, пройшла шлях від другої ліги до суперліги українського волейболу. В самому елітному волейбольному дивізіоні країни “Сєвєродончанка” грає два сезони. В першому з них вона як дебютант впевнено заявила про себе в Чемпіонаті України серед команд суперліги, а зараз досягла тріумфального успіху, залишивши позаду себе титуловану “Джинестру” з Одеси.
Днями в Льодовому палаці спорту відбулося ушанування “Сєвєродончанки”. Волейболісток привітали концертними номерами колективи художньої самодіяльності міста. Членам команди міський голова Володимир Грицишин вручив грамоти виконкому, а головному тренеру Віктору Перебийносу – відзнаку “За заслуги перед містом Сєвєродонецьк”. Спонсори були щедрі на подарунки, а вболівальники – на оплески. Сама ж команда порадувала земляків ще однією красивою грою: товариський матч з молодіжною збірною України вона виграла з рахунком 3:1.

• Значні успіхи також роблять й юні сєвєродонецькі художники. Команда Сєвєродонецької дитячої художньої школи другий рік поспіль бере участь в Міжнародному фестивалі “Підводні фантазії”, який проводився цього року в Донецьку. Туди з’їхалися біля п’яти тисяч юних художників з усіх куточків країн СНД, Угорщини, Сербії, Чорногорії. Цього разу сєвєродонецька команда, як і торік, завоювала медаль в номінації “Образотворче мистецтво”. Крім того, юні таланти привезли з фестивалю медаль в номінації “Декоративно-прикладне мистецтво”. Цікавими були роботи багатьох сєвєродончан. Журі нагородило медаллю Свєту Морозову, Настю Хамулу. Дипломів фестивалю удостоєні Аня Коваленко, Коля Карбаінов, Елліна Четверікова, Юля Жуковська. Фестиваль в Донецьку є відбірним етапом Всесвітнього конкурсу зображення підводного царства, який щорічно проходить у Парижі. Сюди і поїдуть роботи призерів, у тому числі і сєвєродончан.


Сторінки:
108109110111112113114115116117118119120121122

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера