Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: п'ятниця, 17 січня 2025

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
11 лютого 2004,16:39 Версія для друку

На 73,3 млн. грн. виробили продукції основні підприємства машинобудування Луганщини у січні.

На 73,3 млн. грн. виробили товарної продукції бюджетоутворюючи підприємства машинобудівного комплексу Луганської області у січні поточного року, що на 21% перевищує показники аналогічного періоду минулого року. Як повідомило управління промисловості Луганської облдержадміністрації, з перевищенням показників працюють ХК “Луганськтепловоз”, яка у січні збільшила обсяги у 2,1 рази в порівнянні з січнем 2003 року, ЗАТ “Луганський завод колінчастих валів” – в 3,2 рази, ВАТ “Свердловський машинобудівний завод” – на 20%, консорціум “УкрБат” – на 42%, ВАТ “Первомайський електромеханічний завод” – в 2,4 рази, ДП “Еталон-Термо” та ЗАТ “Автомотозапчастина” – в 2,2 рази, ЗАТ “Луганський ливарно-механічний завод” – на 30% та ВАТ “Центрокуз” – на 64%.

11 лютого 2004,16:38 Версія для друку

467 грн. 16 коп. становила середньомісячна номінальна заробітна плата в області у січні-листопаді 2003 року.

467 грн. 16 коп. становила середньомісячна номінальна заробітна плата, нарахована на одного штатного працівника в Луганській області у січні-листопаді 2003 року. За даними Луганського обласного управління статистики, це на 28% більше рівня встановленого прожиткового мінімуму та на 20,3% перевищує розмір номінальної зарплати у відповідному періоді 2002 року. Найбільші розміри заробітної плати – у працівників, зайнятих наданням допоміжних транспортних послуг, транспортуванням трубопроводами та в авіаційному транспорті. Серед промислових видів діяльності найвищий рівень зарплати був на підприємствах по виробництву паперу та картону, коксу та продуктів нафтопереробки. Найнижчий рівень заробітної праці – у працівників сільського та рибного господарства, текстильної промисловості, установ соціальної допомоги. Найвищий рівень зарплати у листопаді 2003 року фіксувався у місті Ровеньки – 674 грн. 34 коп., найнижчий – у Свердловському районі – 263 грн. 63 коп. Реальна заробітна плата у січні-листопаді 2003 року порівняно з відповідним періодом 2002 року по області збільшилась на 15,5%.

11 лютого 2004,16:38 Версія для друку

10 колишніх військовослужбовців працевлаштовані, або відкрили власну справу за допомогою служби зайнятості на Луганщині в 2003 році.

7 колишніх військовослужбовців працевлаштовані, ще 3 отримали одноразову допомогу для організації підприємницької діяльності через службу зайнятості в Луганській області в 2003 році. За повідомленням відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи Луганської облдержадміністрації, всього у минулому році у службі зайнятості перебувало 50 військовослужбовців, звільнених у запас або відставку. З них, окрім працевлаштування, 33 отримали профконсультаційні послуги, 11 – пройшли профдіагностичне тестування, 32 – взяли участь в засіданнях “круглого столу” та аукціонах професій. Ця робота проводилась в рамках підписаної у 2003 році угоди про співробітництво між Луганським обласним центром зайнятості та обласною організацією по соціальному та правовому захисту офіцерів та військовослужбовців запасу. Угода була підписана відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне страхування на випадок безробіття”.
Станом на 1 січня поточного року на обліку в службі зайнятості перебуває 34 військовослужбовця, які звільнені у зв’язку із розформуванням частин та іншими причинами. Програмою зайнятості по Луганської області на 2004 рік передбачено створення 1300 додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних, у тому числі військовослужбовців, звільнених у запас або відставку.

10 лютого 2004,15:01 Версія для друку

Шляхи попередження різних форм насильства обговорили сьогодні на семінарі в Луганську представники центру “Чоловіки проти насильства”.

Шляхи попередження різних форм і видів насильства обговорили сьогодні представники центру “Чоловіки проти насильства” в ході навчально-методичного семінару-тренінгу, який відбувся в Луганській академії внутрішніх справ ім. 10-ліття Незалежності України. Семінар-тренінг організовано управлінням у справах сім’ї та молоді Луганської облдержадміністрації в рамках Проекту рівних можливостей Програми розвитку ООН в Україні. В семінарі взяли участь дільничі інспектори із міських та районних відділень внутрішніх справ, викладачі та курсанти академії. Вони отримали інформацію про витоки та види насильства, ознайомилися з вимогами закону “Про попередження насильства в сім’ї”. Під час рольових ігор учасники спробували розробити механізм взаємодії органів внутрішніх справ із державними установами на місцях, чия діяльність спрямована на викорінення всіх форм і видів насильства. Цим семінаром розпочато широку просвітницьку кампанію, яку планує проводити центр “Чоловіки проти насильства” з проблем запобігання та викорінення насильства. Робота включатиме проведення низки семінарів, тренінгів, індивідуальних консультацій.
Центр “Чоловіки проти насильства” створено на базі Луганській академії внутрішніх справ ім. 10-ліття Незалежності України при підтримці Проекту рівних можливостей Програми розвитку ООН в Україні. Мета діяльності Центру – сприяння гармонізації стосунків між чоловіками та жінками в сім’ї та суспільстві через викорінення насильства та запобігання будь-яким проявам ґендерної дискримінації з боку чоловіків.

10 лютого 2004,15:00 Версія для друку

Через 2-3 года Первомайск перестанет быть депрессивной территорией. – Василий Мозалев.

«При нынешних темпах развития Первомайска через 2-3 года город депрессивным назвать будет нельзя», - заявил сегодня городской голова Первомайска Василий Мозалев на встрече с председателем Луганской облгосадминистрации. Александр Ефремов обсудил с городским головой проблемы, решение которых требует помощи областной власти. По словам Василия Мозалева, за последние два года ситуация в городе изменилась, в том числе благодаря стабильной работе угольных предприятий. Программа развития города в 2003 году выполнена, кроме угольных предприятий хорошие результаты отмечены в машиностроении, легкой промышленности, транспорте, малом бизнесе. За год открыто 69 новых малых предприятий, доля малого бизнеса в экономике Первомайска составила 12%. С 46 до 37 сократилось число предприятий, где есть задолженность по заработной плате, сумма задолженности уменьшена почти на 4 млн. грн. Как отметил Василий Мозалев, за последние два года значительно возрос объем работ по подготовке ЖКХ к зиме, проводится реформирование здравоохранения. Из 9-ти имеющихся в Первомайске и близлежащих поселках дворцов культуры 2 отремонтированы в прошлом и позапрошлом годах, в текущем году планируется отремонтировать еще 3. Заканчивается ремонт Дворца спорта, создается детско-юношеская спортивная школа и методический центр, на открытие которых городской голова пригласил губернатора. Как отметил Василий Мозалев, сессией Первомайского горсовета утверждена программа социально-экономического развития города на 2004 год, которая предусматривает рост по всем показателям и направлениям. В то же время бюджет сокращен по сравнению с 2003 годом на 1,1 млн. грн., поэтому город ищет дополнительные резервы и пути сокращения расходов. Василий Мозалев обратился к губернатору за содействием в поиске инвестора для открытия новой шахты по добыче коксующегося угля, в финансировании строительства первой очереди очистных сооружений и участии отдаленных поселков в областной программе газификации. Александр Ефремов пообещал рассмотреть эти вопросы и дать соответствующие поручения. По словам губернатора, необходимо отработать модель газификации угольных территорий, сейчас хорошая практика отработана в сельской местности, когда местная власть организует строительство подводящих газопроводов, а внутри села сети прокладываются за счет жителей, объединенных в кооперативы. Александр Ефремов поблагодарил Василия Мозалева и его команду за работу и отметил, что он еще раз убедился, как много зависит от первого руководителя.

10 лютого 2004,14:56 Версія для друку

Помочь Красному Лучу справиться с его проблемами входит в ближайшие задачи областной власти. – Валентин Дзонь.

«Помочь Красному Лучу справиться с его проблемами входит в ближайшие задачи областной власти», - заявил заместитель председателя Луганской облгосадминистрации Валентин Дзонь в ходе совещания, которое было посвящено ситуации, сложившейся на сегодня в городе Красный Луч. Более полугода городское хозяйство Красного Луча действует без первого руководителя – городского головы. Накопившиеся экономические и социальные проблемы вынуждают руководителей области уделять особое внимание Красному Лучу и оказывать всевозможную поддержку городу. «Недавний телемост губернатора с жителями регионов области показал, что из Красного Луча поступает очень много звонков и жалоб, в основном на работу коммунальных служб, на проблемы с отоплением», - отметил Валентин Дзонь.
Как сообщил в ходе совещания заместитель городского головы Красного луча Джан Погодин-Новиков, в 2003 году рост промышленного производства 42 предприятий города составил 111,9% к уровню 2002 года. Произведено продукции на 304,8 млн. грн., отгружено – на 360,3 млн. грн. При этом на предприятиях города остается высокий процент бартерных сделок. Базовым для города предприятием остается ГП «Донбассантрацит», на долю которого приходится более 43% всего товарного производства Красного Луча. Как подчеркнул Валентин Дзонь, «Донбассантрацит» – одна из базовых тем, которая стоит на контроле областного руководства. «Потеря этого предприятия – будет означать потерю Красного Луча», – подчеркнул Валентин Дзонь На сегодня «Донбассантрацит» не справляется с плановыми заданиями по угледобыче, но на предприятии заменено и укреплено руководство, ситуация начинает выравниваться. На текущий год поставлена задача технического перевооружения и экономического возрождения предприятия. В ходе совещания Валентин Дзонь поручил разработать программу по возрождению «Донбассантрацита».
На совещании также обсуждались меры по оказанию помощи других базовых для экономики Красного Луча предприятий, в том числе вопросы привлечения инвестиций на развитие этих предприятий. В то же время Валентин Дзонь убежден, что прежде чем искать инвестора на стороне, надо использовать возможности местных товаропроизводителей, и предложил руководству города соориентировать на это местный бизнес, предоставив предпринимателям льготы. «Нужна ревизия городского хозяйства, чтобы активизировать резервы», - отметил заместитель губернатора. В том числе – и поступления в городскую казну налогов с выплаты заработной платы. По итогам 2003 года рост задолженности по зарплате в Красном Луче составил 132%. «Социальным преступлением» назвал подобную ситуацию Валентин Дзонь и потребовал принятия незамедлительных решений в отношении руководителей предприятий-должников. Также на совещании в областной госадминистрации были рассмотрены и внесены предложения по решению проблем в социальной сфере: образовании, медицине, экологии. Уделили внимание и вопросу обеспечения углем льготных категорий населения Красного Луча.

10 лютого 2004,14:55 Версія для друку

У два рази скоротилось нецільові витрати та недостачі бюджетних коштів за 2003 рік в Луганській області.

У два рази до 11,7 млн. грн. скоротилось незаконні та нецільові витрати, недостачі бюджетних коштів в Луганській області у 2003 році в порівнянні з 2002 роком. З них відшкодовано і поновлено фінансових та матеріальних ресурсів на 2,9 млн. грн. Проведеними за рік ревізіями та перевірками такі порушення виявлені на 569 об’єктах. Стан фінансово-бюджетної дисципліни і цільового використання бюджетних коштів в 2003 році перевірявся контрольно-ревізійним управлінням Луганської області. Всього за 2003 рік проведено 1725 ревізій і перевірок у 1423 установах, організаціях та підприємствах, в тому числі у 881 бюджетній установі та 314 підприємствах, які отримували бюджетні кошти. Протягом року перевірено 470 підприємств, установ та організацій загальнодержавної форми власності, в 196 з них виявлено незаконних витрат, недостач товарно-матеріальних цінностей і коштів на 8 млн. 68 тис. грн. Правоохоронним органам передано матеріали 115 ревізій та перевірок. В системі комунальної власності перевірено 692 підприємства, організації та установи у кожному другому з них встановлено незаконних витрат та недостач на 3 млн. 25 тис. грн. Передано правоохоронним органам матеріали 151 ревізії та перевірки, до адміністративної відповідальності притягнуто 451 посадову особу. Всього за рік правоохоронним органам передано 330 матеріалів.
Для покращення фінансово-бюджетної дисципліни в області Луганською облдержадміністрацією разом з КРУ та керівниками інших відомств був проведений цілий комплекс заходів. Структурними підрозділами облдержадміністрації - головними розпорядниками бюджетних коштів контролювалися всі факти використання бюджетних коштів, до кожного порушника прийнято заходи дисциплінарного впливу. Особлива увага була приділена невідворотності персональної відповідальності порушників фінансової дисципліни. Забезпечено відшкодування і поновлення за рахунок винних осіб фінансових і матеріальних ресурсів, використаних з порушенням встановленого порядку, на 290,6 тис. грн. За порушення законодавства з фінансових питань 677 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. До дисциплінарної відповідальності притягнуто більше 1 тис. осіб, з них 4 керівника звільнено із займаних посад. За матеріалами ревізій і перевірок, які передано до правоохоронних органів, притягнуто до кримінальної відповідальності 52 особи.

10 лютого 2004,14:55 Версія для друку

3574 проверки качества строительства проведены на Луганщине в 2003 году.

3574 проверки качества строительства и строительных материалов проведены в Луганской области службой государственного архитектурно-строительного контроля в 2003 году, что на 351 проверку больше, чем в 2002 году. Как сообщило управление градостроительства и архитектуры Луганской облгосадминистрации, в ходе проверок выявлено 2139 нарушений. Наложено 1908 штрафных санкций за допущенные нарушения при проектировании и строительстве на сумму 208,2 тыс. грн., что на 91,5 тыс. грн. больше, чем за 2002 год. За минувший год выдано 985 разрешений на строительство и реконструкцию объектов различного назначения.

10 лютого 2004,14:54 Версія для друку

960,1 тис. га склала посівна площа на Луганщині в 2003 році.

960,1 тис. га склала посівна площа в усіх категоріях господарств Луганської області в 2003 році, повідомляє Луганське обласне управління статистики. В тому числі посівна площа у сільгосппідприємствах складала 783,5 тис. га, в особистих підсобних господарствах населення – 176,6 тис. га. В 2003 році в усіх категоріях господарств отримано 627,4 тис. тонн зернових та зернобобових культур та 159,4 тис. тонн овочів, що менше рівня 2002 року на 397,3 та 12,9 тис. тонн відповідно. Соняшника отримано 258,8 тис. тонн, або на 36,6 тис. тонн більше ніж у 2002 році. Обсяг виробництва картоплі в усіх категоріях господарств у 2003 році на 122 тис. тонн перевищив рівень 2002 року та склав 356,3 тис. тонн.
На території Луганської області здійснювали діяльність 1553 фермерських господарства, з них 1461 господарство має посіви. Фермерськими господарствами одержано 70,8 тис. тонн зерна, або 11,3% від обсягу виробництва в усіх категоріях господарств, насіння соняшнику - 41,6 тис тонн, овочів - 0,8 тис. тонн, або відповідно 16% та 0,5% від загального обсягу їх виробництва по області.

09 лютого 2004,15:10 Версія для друку

«Вопросы сбыта угля и защищенности социальной сферы сегодня основные для угледобывающих предприятий Украины. - Сергей Ермилов.

«Вопросы сбыта угля и защищенности социальной сферы – основные проблемы, которые стоят сейчас перед угледобывающими предприятиями Украины», – заявил министр топлива и энергетики Украины Сергей Ермилов в субботу в Луганске на расширенном совещании работников угольной промышленности Луганской области. По словам министра, на сегодня установлен паритет цен на уголь, что позволяет сбалансировать работу предприятий, уровень расчетов энергетиков за отгруженный уголь доведен до 97%, в январе впервые за многие годы полностью выплачена зарплата угольщикам. В то же время, отметил Сергей Ермилов, в январе генерирующие компании начали сдерживать поставки угля, появился профицит угольной продукции. По мнению министра, сегодня руководители предприятий должны активно заняться поиском рынков сбыта продукции. «При этом мы хотим как можно больше полномочий отдать регионам, чтобы на месте создать структуры, которые бы управляли инвестициями», - подчеркнул Сергей Ермилов. Он также отметил, что есть еще 2-3 года для серьезной перестройки угольной промышленности, серьезной реорганизации менеджмента угольных предприятий. «Мы должны обеспечить Украину в полном объеме собственными ресурсами, снизить зависимость от импорта газа, нефти и урана», - сказал Сергей Ермилов. По его словам, в связи с входом Польши в Евросоюз, украинский уголь стал конкурентоспособным по цене на европейском рынке и это необходимо использовать.


Сторінки:
121122123124125126127128129130131132133134135

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера