Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: п'ятниця, 20 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
24 березня 2006,16:02 Версія для друку

Почесне звання „Мати-героїня" присвоєне 3 багатодітним матерям з Луганської області.

Сьогодні голова Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль урочисто нагородив почесним званням „Мати-героїня” трьох багатодітних матерів. Указом Президента України від 3 березня 2006 року це звання присвоєно Анастасії Лизогуб, яка проживає в с.Білореченське Лутугінського району, Надії Клиновій - м.Стаханів та Валентині Бутковій - смт.Вовчояровка Попаснянського району. Також п’яти багатодітним матерям губернатор вручив Листи подяки облдержадміністрації.
На сьогоднішній день в області налічується 6951 багатодітна сім'я. Звання „Мати-героїня” присвоюються жінкам, які народили та виховували до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених.
Всього з 2001 року почесне звання „Мати-героїня" було присвоєно двом багатодітним матерям з Попаснянського району: Валентині Вередіній та Любові Галавньовій.
Голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль привітав жінок з присвоєнням почесного звання "Мати-героїня". „Це нагорода за мужність, терпіння, мудрість і щоденний, кропіткий, але такий необхідний труд душі і серця, які Ви віддаєте своїм дітям, щоб вони виросли гідними людьми, достойними синами й доньками України, - відмітив губернатор. - Лише у тісній співпраці батьків, суспільства та держави ми гідно виконуємо спільний обов’язок - створимо всі умови, щоб наші діти росли у мирі, злагоді, добробуті, щоб вони постійно відчували увагу і захист з боку старших і стали справжніми громадянами, гармонійно розвинутими особистостями”.

Лизогуб Анастасія Олександрівнарозпочала свою трудову діяльність у 1955 році робочою Сосновецького енергокомбінату в Комі АРСР. У 1957 році з чоловіком переїхала до с. Білореченське Лутугинського району Луганської області. Вона народила п'ятьох дітей.
Син Валерій, 1959 року нагородження, працює в Головному управлінні МНС України в Луганській області на посаді провідного спеціаліста відділу запобігання правопорушень, підполковник міліції.
Донька Раїса, 1957 року народження, працювала в Луганській Академії ВС МВС України м. 10-річниці Незалежності України на посаді інспектора відділу кадрів. У зв'язку з захворюванням вона померла у 2000 році.
Син Анатолій, 1966 року народження, працює юристом у фірмі "Правнича фундація" м. Київ.
Син Ярослав, 1977 року народження, працює в Луганському інституті внутрішніх справ МВС України ім. 10-річчя Незалежності України, доцент кафедри кримінального права, капітан міліції, кандидат юридичних наук.
Донька Неллі, 1978 року народження, працює юристом у Державному підприємстві «Луганськвугілля».
Усе своє життя Анастасія Лизогуб присвятила своїм дітям і в той же час вона постійно працює штукатуром у Луганському ремонтно-будівельному управлінні.
У 1979 році Анастасія Лизогуб нагороджена за виховання своїх дітей "Медаллю материнства" II ступеня.

Кличова Надія Петрівна народила та виховала вісім дітей: Кличову Олександру Анатоліївну, 17.06.1958 р.н.; Кличову Галину Анатоліївну, 15.08.1959 р.н.; Кличова Сергія Анатолійовича, 27.05.1962 р.н.; Кличова Валерія Анатолійовича, 13.08.1964 р.н.; Кличова Ігора Анатолійовича, 20.09.1967 р.н.; Кличову Тетяну Анатоліївну, 18.10.1971 р.н.; Кличова Михайла Анатолійовича, 15.03.1973 р.н.; Кличова Руслана Анатолійовича, 18.06.1977 р.н. Всі діти отримали середню та середню спеціальну освіту. Тетяна та Ігор працюють на ВАТ "Стаханівський вагонобудівний завод". Галина - домогосподарка, Валерій працює на Донецькій залізничній дорозі. Четверо дітей працюють в Росії.
Надія Кличова має 22 роки стажу роботи, працювала в Стаханівській райпотребспілці, на Стаханівському заводі залізобетонних виробів. Вона була нагороджена медалями та орденами материнства СРСР, "Медаль материнства" ІІ ступеню 1969 р., "Медаль материнства" І ступеню 1973 р., орден "Материнська слава" III ступеню 1974 р., орден "Материнська слава" II ступеню 1978 р.

Буткова Валентина Володимирівна народила та виховала десятьох дітей. Син Сергій, 1983 року народження, проживає та працює у селі Новорозшос Новопсковського району.
Син Володимир, 1984 р.н. проживає та працює в с. Вовчоярівка. Дочка Любов, 1989 р.н. навчається в Лисичанському ліцеї № 94. Дочка Надія 1991 р.н., син Микола 1995 р.н., син Василь 1996 р.н., син Віталій 1997 р.н. навчаються в Вовчоярівській ЗОШ 1-2 ст., дочка Оксана 1999 р.н., син Юрій 2002 р.н., донька Віра 2004 р.н. - дошкільники.

Вередіна Валентина Василівна народилась і проживає у місті Попасна. Понад 28 років працює на Попаснянському вагоноремонтному заводі.
Валентина Вередіна народила і виховала шестеро дітей, її чоловік помер, коли найменшій дочці виповнилося лише 6 років. Не зважаючи на захворювання вона забезпечила для дітей усі умови для життя і виховала їх гідними громадянами, чесними і працелюбними людьми, патріотами своєї країни. Сім'я Вередіних дуже дружна, у господарстві всі допомагають одне одному.
Син Олександр, 1997 року народження, працює на Попаснянському вагоноремонтному заводі, на виробництві характеризується позитивно. Має сім'ю - дружину та двоє дітей, добрий господар та сім'янин.
Дочка Любов, 1979 року народження. Працює на Попаснянському вагоноремонтному заводі. Має свою сім'ю - чоловік та двоє дітей.
Дочка Надія, 1980 року народження, працює на приватному підприємстві. Має свою сім'ю.
Дочка Віра, 1984 року народження. Має свою сім'ю і у теперішній час, доглядає дитину.
Дочка Тетяна, 1986 року народження, навчається у Первомайському ліцеї.
Дочка Антоніна, 1990 року народження, перейшла у 10 клас Попаснянської загальноосвітньої школи № 25. Добре навчається, сумлінна дівчина, має різноманітні інтереси - танці, музика, малювання.
Валентина Вередіна має державну нагороду УРСР за народження та виховання своїх дітей: медаль Материнства II ступеня, згідно Указу Президії Верховної Ради УРСР від 06.04.1988 р.
Усе своє життя Вередіна В. В. присвятила своїм дітям і в той же час вона постійно працювала на виробництві, не залишала роботу.

Головньова Любов Борисівна народилась і прожила у місті Попасна. Більш 22 років працює на Попаснянському вагоноремонтному заводі.
Любов Борисівна разом з чоловіком Головньовим Олександром Яковичем народила і виховала десятеро дітей.
Дочка Тетяна, 1976 року народження, працює продавцем в магазині. Дочка Олена, 1977 р.н. закінчила Попаснянське професійно-технічне училище, у теперішній час шукає роботу за спеціальністю.
Дочка Наталія, 1978 року народження, працює продавцем у приватному магазині.
Син Сергій, 1979 року народження, у теперішній час навчається у Запорізькому музичному училищі по класу баяну. Сергій навчається добре, мріє присвятити своє життя музиці.
Син Олексій, 1983 року народження, є інвалідом дитинства 2 групи і тому не працює. Хлопець працелюбний, добрий, постійно допомагає батькам по господарству.
Син Петро, 1984 року народження, працює соціальним працівником територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів і самотніх громадян, дуже уважний до потреб людей, яких він обслуговує, добрий та співчутливий. Петро має свою сім'ю і проживає окремо від батьків.
Дочка Ольга, 1986 року народження, щойно отримала диплом Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту і влаштовується на роботу.
Син Павло, 1987 року народження, та Євген 1988 року народження навчаються у Попаснянському професійному ліцеї залізничного транспорту.
Син Віталій, 1991 року народження, навчається у 7 класі Попаснянської середньої школи № 25. Сумлінний учень, навчається добре, має різноманітні дитячі захоплення.
Любов Борисівна має ряд державних нагород УРСР за народження та виховання своїх дітей: медаль Материнства II ступеня, згідно Указу Президента Верховної Ради УРСР від 20.06.1984 р.; медаль Материнства І ступеня, згідно Указу Президії Верховної Ради УРСР від 02.10.1985 р.; орден „Материнська Слава" III ступеня, згідно Указу Президії Верховної Ради УРСР від 16.09.197 р.; орден „Материнська слава" II ступеня, згідно Указу Президії Верховної Ради УРСР від 23.11.1988 р.; орден „Материнська слава" І ступеня, згідно Указу Президії Верховної Ради УРСР 25.04.1990р.

24 березня 2006,15:09 Версія для друку

В цілому матеріально та організаційно виборчі комісії до роботи на виборах-2006 готові. - Зиновій Гузар.

В цілому матеріально та організаційно виборчі комісії до роботи на виборах-2006 готові. Про заявив сьогодні на брифінгу заступник голови Луганської облдержадміністрації Зиновій Гузар, який також очолює обласну робочу групу із сприяння проведення демократичних, прозорих та чесних виборів та обласну робочу групу із сприяння діяльності на виборах міжнародних спостерігачів. Напередодні закінчення передвиборних перегонів Зиновій Гузар підвів підсумки щодо готовності області до проведення 26 березня голосування.
За словами Гузара, виборі комісії в цілому укомплектовані. По кожному з округів сформовано резервний склад комісій з представників різних партій, які можуть бути задіяні під час виборів у випадку термінової необхідності.
За проведенням голосування на території Луганської області буде спостерігати велика кількість міжнародних спостерігачів з Росії, Великобританії, Словаччини, Канади та інших країн. Зиновій Гузар повідомив, що не має відомостей про їх точну загальну чисельність, оскільки, по-перше, спостерігачі ще продовжують прибувати до області. А по-друге, контакти місцевих органів влади з ними обумовлені лише власним бажанням самих спостерігачів.
Як запевнив Зиновій Гузар, списки виборців по області є в цілому уточнені, хоча деякі питання залишилися. Різниця у кількості виборців, які брали участь у президентських виборах 2004 року і теперішніми даними складає понад 42 тис. осіб. Всього, за даними на 22 березня, у виборах 26 березня мають взяти участь 1 млн. 890 тис. 913 виборців, що мешкають на Луганщині. Понад 2% з них будуть голосувати по відкріпним талонам та на дому. За словами заступника губернатора, списки виборців надали найбільшу кількість проблем при підготовці до виборів. Обласна прокуратура виявилася настільки завантаженою різними запитами та скаргами з цього приводу, що її керівник планує зустрітися з губернатором та просити його вплинути на відповідальних осіб і припинити потік скарг.
Щодо виявлених порушень, пов’язаних із застосуванням адмінресурсу, заступник губернатора повідомив про ряд фактів, з якими він зіткнувся підчас своєї останньої поїздки по виборчих дільницям області. Це, наприклад, розміщення наглядної агітації на адмінбудівлях та у приміщеннях місцевих органів влади. На днях в Сєверодонецьку стався напад на офіс кандидата на посаду міського голови від народного Руху України. В Антрацитівському районі через суд знято з реєстрації одного з кандидатів на посаду селищного голови за порушення правил передвиборчої агітації. В Лутугинському районі подані матеріали до правоохоронних органів щодо виявлення факту адміністративного тиску на керівників місцевих комунальних підприємств. Також по області мають місце напади та побиття працівників житлово-комунальних служб, які, прибираючи вулиці, знімали з дерев кольорові стрічки та агітаційні матеріали.
„Нажаль є порушення правил агітації та підготовки до виборів, і ці речі абсолютно не вкладаються в привила проведення прозорих виборів і в закон про вибори”, - констатував Зиновій Гузар.
Він також признав, що на Луганщині передвиборчий процес проходить в дуже напруженій емоційній обстановці. Тому заступник губернатора призвав представників засобів масової інформації „не підливати масла у вогонь” і дуже зважено подавати інформацію щодо виборів.
„Сьогодні опівночі вся агітаційна робота буде закінчена”, - нагадав Зиновій Гузар і призвав політичні партії допомогти комунальникам у прибиранні агітаційних матеріалів з вулиць міст на селищ.

24 березня 2006,14:41 Версія для друку

Зиновій Гузар звернувся до керівників виборчих комісій на території області організувати оперативне інформування ЗМІ та населення про хід голосування та підрахунку голосів.

Заступник голови облдержадміністрації Зиновій Гузар звернувся до голови обласної територіальної виборчої комісії Елеонори Поліщук та голів окружних, територіальних і дільничних комісій з проханням налагодити інформування ЗМІ та населення про хід голосування та підрахунок голосів.
Під час брифінгу в облдержадміністрації журналісти підняли питання про необхідність оперативного отримання ними інформації про те, як іде голосування на території області протягом 26 березня та про хід підрахунку голосів стосовно виборів депутатів в обласну та місцеві ради та виборів міських голів. Представники мас-медіа поскаржилися, що за весь час підготовки до виборів обласна виборча комісія не надала жодної інформації, а її керівники відмовляються від контактів з журналістами.
На прохання щодо надання оперативної інформації стосовно ходу виборів органами виконавчої влади Зиновій Гузар повідомив, що виборчим законодавством це не передбачено. Взагалі органи влади зобов’язані тільки надавати матеріально-технічну та організаційну допомогу і повністю є відстороненими від збору інформації. В противному випадку це може бути розцінено як втручання у виборчий процес. Тому цікаву для журналістів інформацію вони можуть отримати тільки у виборчих комісіях. Мало того, за чинним законодавством, представники ЗМІ мають право без спеціальних запрошень та дозволів бути присутніми на виборчих дільницях та при підрахунку голосів. В той же час органи виконавчої влади цього права не мають, і можуть отримати інформацію про хід виборів лише з офіційних джерел, яким є, зокрема, сайт ЦВК.
Як зазначив Зиновій Гузар, він раніше вже звертався до голови обласної територіальної виборчої комісії Елеонори Поліщук щодо можливості виникнення питань інформування про роботу комісій по всій області і пропонував допомогу з комп’ютерного забезпечення для розміщення оперативної інформації на Інтернет-ресурсах. „Розуміння того, що відомості про вибори міських, селищних голів, районних, міських й обласних депутатів необхідно озвучувати зі сторони голови обласної виборчої комісії, ніби то є, але як технічно буде вирішено це питання не можу сказати”, - заявив Зиновій Гузар. За його словами сьогодні у другій половині дня відбудеться нарада голів виборчих комісій, де він планує підняти питання організації стосунків комісій з журналістами.

24 березня 2006,09:42 Версія для друку

Державна податкова адміністрація в Луганській області звертається до громадян задекларувати свої доходи.

Державна податкова адміністрація в Луганській області звертається до громадян вчасно задекларувати свої доходи. 31 березня - останній день подачі річної декларації про майновий стан та доходи. Обов’язок подання декларації відповідно до Закону України від 22.05.2003р. №889-IV “Про податок з доходів фізичних осіб” виникає у разі отримання окремих видів доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався; отримання доходів від осіб, які не є податковими агентами; отримання іноземних доходів. Декларація подається за місцем проживання. Бланки декларації і консультації щодо її заповнення громадяни можуть отримати безкоштовно у державних податкових інспекціях.

24 березня 2006,09:33 Версія для друку

25 березня – День Служби безпеки України. Голова облдержадміністрації Геннадій Москаль привітав військовослужбовців, працівників та ветеранів Служби безпеки Луганщини зі святом.

„Служба безпеки є державним правоохоронним органом особливого призначення. Вона стоїть на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний, науково-технічний та оборонний потенціал. Органи СБУ виступають ефективним інструментом викриття та попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю.
Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою Ви заслужили визнання і повагу. Ми високо цінуємо ваше вірне служіння рідному народові, активний і послідовний внесок у справу утвердження авторитету Закону. Звитяга, мужність і героїзм співробітників управління СБУ відзначені високими державними нагородами. Впевнений, що співробітники управління СБУ в Луганській області і в подальшому будуть з гідністю виконувати поставлені задачі на високому професійному рівні, захищаючи інтереси незалежної української держави та її громадян.
Окремі слова вдячності і шанування ветеранам СБУ, віддавши багато сил та здоров я нелегкій праці щодо захисту України.
З нагоди професійного свята бажаю всім військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Служби безпеки Луганщини міцного здоров'я, благополуччя, наснаги, людської шани та нових професійних успіхів. Нехай кожен день вашого життя буде щасливим та радісним, а в родинах панують тепло та затишок”.

24 березня 2006,09:19 Версія для друку

В 2005 году службой по делам несовершеннолетних Лисичанска оказана медико-социальная консультативная помощь около тысячи подросткам.

В 2005 году в кабинете медико-социальной реабилитации, который работает при службе по делам несовершеннолетних Лисичанского горсовета, консультативную помощь получили около тысячи несовершеннолетних, склонных к асоциальному поведению. В кабинете психолого-педагогической помощи проведена работа по социальной адаптации с 542 подростками и их родителями. Кроме того, службой совместно с отделом по делам семьи и молодёжи, управлением здравоохранения и горотделом УМВД отработана система реагирования на случаи проявления насилия в семье. По результатам этой работы, трём родителям вынесено официальное предупреждение, в отношении двух – возбуждено делопроизводство по лишению их родительских прав.
Служба совместно с учебными заведениями ведет системный учёт семей, оказавшихся в кризисных ситуациях, решает вопросы выделения этим семьям гуманитарной помощи через благотворительные фонды, привлекает спонсорские средства, оказывает содействие в решении их социальных проблем. В 2005 году безвозмездную гуманитарную помощь получили около 180 семей. Кроме того, в течение прошлого года, согласно решению исполкома, списана задолженность по оплате за жилищно-коммунальные услуги в сумме более 10,7 тысяч гривен шестерым несовершеннолетним, оказавшимся без родительского попечения, оказана материальная помощь в сумме 2 тысячи гривен ребёнку-инвалиду из неполной семьи для проведения операции в Киевском институте нейрохирургии. С начала 2006 года оказана единовременная материальная помощь четырём многодетным и восьми неполным семьям.
Вместе с тем есть ещё ряд нерешённых вопросов, над которыми сейчас работает служба и соответствующие структурные подразделения городского совета. Это создание и открытие в Лисичанске центра социальных служб для молодёжи, организация при приюте для несовершеннолетних консультационного пункта по оказанию психологической, юридической и социальной помощи детям и их родителям, а также активизация волонтёрского движения среди студенческой молодёжи города.

23 березня 2006,16:31 Версія для друку

В ЛНПУ им. Тараса Шевченко открылись «Дни науки».

23 марта в Луганском национальном педагогическом университете имени Тараса Шевченко состоялось торжественное открытие «Дней науки». Серия научных чтений, заседаний клубов, тематических круглых столов, встреч с ведущими учеными в разных отраслях науки будет проходить в вузе в течение месяца.
В этом году традиционный формат «Дней науки» в ЛНПУ был изменен по инициативе Студенческого научного общества студпарламента университета. Студенты ЛНПУ выразили желание и готовность организовать и провести в рамках «Дней науки» Всеукраинскую студенческую научно-практическую конференцию «Первый шаг в науке». Участие в конференции принимают 200 студентов Луганского национального педуниверситета, а также представители Киевских, Львовских, Харьковских, Донецких, Одесских и др. вузов. Итогом «Дней науки» станет серия публикаций в сборниках студенческих научных трудов, изданных за счет университета.
«В центре образовательного процесса должен стоять научный поиск, а не простая трансляция знаний от преподавателя к студенту», - считает проректор ЛНПУ по научно-педагогической работе Сергей Харченко. Поэтому, ориентируясь на европейские стандарты качества высшего образования, развитию и оптимизации студенческой науки в вузе отведено особое внимание.
В ЛНПУ уверены, что именно активная научно-исследовательская позиция студента станет залогом его успешного и эффективного обучения, сделает его способным самообучаться, логически мыслить, добывать знания.

23 березня 2006,15:58 Версія для друку

Перше за останні 20 років перевидання роману Олександра Фадєєва „Молода гвардія” здійснено в Луганську.

Урочиста презентація україномовного перевидання роману Олександра Фадєєва „Молода гвардія” відбулася сьогодні в музеї „Молода гвардія” в Краснодоні. У рік 60-річчя виходу в світ відомого твору про подвиг краснодонських юнаків та дівчат в часи Великої Вітчизняної війни в Луганську здійснено перевидання „Молодої гвардії” українською мовою. Ініціатором цього став голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль. Під час робочої поїздки до Краснодонського району в грудні минулого року Геннадій Москаль відвідав музей «Молодої гвардії». Його вразив той факт, що з книг, представлених в експозиції музею, за часів незалежної України видано лише роман Кіма Іванцова «Боль и гордость моя «Молодая гвардия», що вийшов накладом тисяча примірників за рахунок обласного бюджету, збірку документів «Вогонь пам’яті» та кілька буклетів. Тоді й виникла ідея здійснити перевидання роману Фадєєва українською мовою, але у його початковому варіанті, без ідеологічних коректур „про провідну роль комуністичної партії”. Це додатково написані Фадєєвим сім розділів, перероблені і доповнені 25 розділів.
Нове перевидання роману «Молода гвардія» 2006 року має наклад десять тисяч примірників і надруковане на місцевій видавничо-поліграфічній базі за благодійні кошти. Переклад на українську мову першого видання роману у 1946 році було зроблено українським письменником О. Ільченком, книга вийшла у Державному видавництві дитячої та юнацької літератури України «Молодь» у Києві п’ятдесятитисячним накладом. Цей переклад роману Фадєєва перевидавався десять разів і звучить як оригінальний твір. Екземпляри цього видання зберігаються лише у двох бібліотеках України. Один - у Донецькій ОУНБ ім. Н. Крупської, другий, за яким і було зроблено передрук луганськими поліграфістами, був отриманий за допомогою працівників ЛОУНБ ім. Горького із фондів Обласної Чернігівської бібліотеки ім. В.Г. Короленка.
Перший екземпляр нового перевидання губернатор Луганщини в урочистій обстановці вручив директору музею „Молода гвардія” Анатолію Никитенку. Ще 8 примірників з рук Геннадія Москаля отримали родичі героїв-молодогвардійців. 200 примірників передано у бібліотеки та школи Краснодону.
Весь тираж книги вирішено поділити на дві частини. Одна буде розповсюджена по навчальних закладах та бібліотеках Луганської області. Другу половину обласна влада планує надіслати у навчальні заклади та бібліотеки Західних областей України, щоб з твором про подвиг молодогвардійців могли ознайомитися школярі та студенти не тільки Луганщини, а й тієї частини України, де ідеали радянських часів вважаються частиною „окупантської” комуністичної ідеології.
„Історія є історією, і ми б хотіли, щоб про героїчний опір фашистським окупантам юних патріотів-молодогвардійців знала сучасна молодь, - заявив під час презентації Геннадій Москаль. – Щоб про героїчний вчинок дівчат та хлопців з Краснодону в часи Великої Вітчизняної війни добре знали і на Західній Україні”.
За словами губернатора, видання україномовного роману „Молода гвардія” – це посильний вклад Луганської обласної влади у виховання патріотизму в сучасної молоді й гордості за минуле й історію свого краю. „І ще: ми хотіли показати, що захист своєї вітчизни є святим обов’язком кожного, хто щиро любить свою країну, незалежно від того, де він живе – на заході чи на сході”, - відкреслив Геннадій Москаль.
З 1946 року роман „Молода гвардія” видавався понад 300 разів тиражем майже 28 мільйонів примірників на 64-х мовах народів світу. За часів незалежної України перевидань не було, а сам твір було вилучено із шкільної програми.

23 березня 2006,15:27 Версія для друку

Семінар-тренінг з питань головних пріоритетів євроінтеграційних процесів України відбувся в облдержадміністрації.

23 березня в Луганську пройшов семінар-тренінг для держслужбовців області з питань головних пріоритетів євроінтеграційних процесів України у розрізі Плану дій Україна-ЄС у сфері прав людини. В ньому взяли участь заступник голови облдержадміністрації Михайло Попов, представники облдержадміністрації, міськвиконкомів та райдержадміністрацій. Учасники обговорили загальні питання інтеграції України до ЄС, питання необхідності прийняття нового закону про держслужбу та роль місцевих органів державної влади у забезпеченні свободи мирних зібрань. Організатором семінару-тренінгу виступив Громадський комітет захисту конституційних прав і свобод громадян, який є членом Української Гельсінської спілки з прав людини.
„Інтеграційні процеси з європейським співтовариством – це стратегічна мета для України. Вийти на рівень стандартів життя, які існують в ЄС – перспектива не сьогоднішнього дня, а тривалий, багатоплановий процес для України, у тому числі і Луганської області, - зазначив Михайло Попов. – Але той рівень демократії, який сформувався в нашому суспільстві за останні роки, дає підстави і надію, що підготовчий процес, який задала для себе Україна, насправді не ефемерний, а реальний і буде реалізований. Принаймні, керівництво Луганської облдержадміністрації підтримує ці процеси і координує свою діяльність з урахуванням цього стратегічного завдання – євроінтеграції”.

23 березня 2006,15:20 Версія для друку

Управлінням МВС України в Луганській області виявлені недоліки при формування списків виборців.

Як повідомили в управлінні МВС України в Луганській області, станом на 16 березня управлінням виявлено 141 факт порушення чинного законодавства України про вибори.
Найпоширеніші з них: відсутність громадян у списках виборців, недостовірне внесення інформації про виборців, внесення до списків імен померлих громадян, неодноразове внесення донних громадян до списків виборців.
Найбільш значні порушення зафіксовані органами внутрішніх справ у містах Красний Луч, Алчевськ, Антрацит, Ровеньки, Старобільському, Станично-Луганському районах та Кам’янобрідському районі міста Луганська.
Так, у Красному Лучі до виборчих списків не були занесені дані про 8 955 громадян, у Кам’янобрідському районі відсутня інформація про 1 286 виборців, в Алчевську «загубилися» мешканці 88 квартир. У Старобільському районі зафіксовано 27 випадків внесення подвійної інформації про виборців. У Станично-Луганському районі та Ровеньках мали місце занесення до списків померлих громадян.


Сторінки:
129130131132133134135136137138139140141142143

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера