Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: п'ятниця, 20 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
23 березня 2006,13:27 Версія для друку

З початку року з незаконного обігу вилучено товарів на суму майже 4 млн. грн.

З початку поточного року податковою міліцією області викрито 118 злочинів, у тому числі 15 - зі збитками понад 1 млн. грн. З незаконного обігу вилучено товарів на суму майже 4 млн. грн. Припинено діяльність 16 підпільних цехів з нелегального виробництва товарів народного споживання, з них 8 – з виготовлення алкогольної продукції.
В Луганську порушено кримінальну справу відносно посадових осіб приватного підприємства. Підстави - спроба незаконного отримання бюджетного відшкодування податку на додану вартість на суму 3,4 млн. грн. Слідство триває.
За фактом легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом та зловживання службовим становищем розслідуються кримінальні справи, в яких фігурують посадові особи обласного комунального підприємства. Встановлено, що вони здійснили фінансову операцію з обладнанням, яка не є типовою для основного виду діяльності державного підприємства. У підсумку державі завдано збитків на суму понад 3,5 млн. грн. Для маскування злочинного походження майна посадові особи доручили постачальнику здійснити експорт одного комплекту обладнання на адресу британської фірми. Таким чином, шляхом складання угоди з майном, одержаним злочинним шляхом, посадовими особами комунального підприємства легалізовано майно на 1,5 млн. грн. Спільними діями Львівської митниці і податкової міліції продукцію було затримано на кордоні. Ведеться слідство.
В рамках операції “Фірма” порушено кримінальну справу за фактом ухилення від сплати податків посадовими особам приватного підприємства. У бухгалтерському обліку вони оформили операції з придбання від фіктивної фірми обладнання для переробки, розливу та упаковки рідини та пастоподібних харчових виробів. Було необґрунтовано завищено податковий кредит сум з ПДВ, які документально не підтверджено. В решті-решт до бюджету не потрапило 1,6 млн. грн. податку на додану вартість. Слідство триває.
Під час перевірки торгівельної точки співробітники податкової міліції з’ясували, що мешканець обласного центру здійснював реалізацію несертифікованих мобільних телефонів і взагалі працював без реєстрації як суб’єкт підприємницької діяльності. За результатами перевірки вилучено мобільні телефони майже на 15 тис. грн. Проводиться подальша перевірка.
В Ровеньках в одному з товариств з обмеженою відповідальністю з питань податківці встановили факти, коли посадові особи оформили у податковому обліку операції з придбання основних фондів (цілісного майнового виробничого комплексу, вантажних автомобілів) загальною вартістю 1,8 млн. грн. При цьому включили до складу податкового кредиту суми податку, які фактично було сплачено в інших податкових періодах. Це призвело до того, що було необґрунтовано заявлено до відшкодування з бюджету 315 тис. грн. ПДВ. Прийнято рішення щодо зменшення безпідставно заявленої до відшкодування суми ПДВ по особовому рахунку платника у повному обсязі.
В Первомайську працівники податкової міліції виявили факти розповсюдження контрафактної аудіо-, відеопродукції. В одному з магазинів міста викрито підпільний цех з незаконного виготовлення екземплярів аудіовізуальної продукції, який організував приватний підприємець. Вилучено 360 примірників аудіовізуальних творів та фонограм, упаковки яких не марковані контрольними марками України на загальну суму 15,4 тис. грн., та комп’ютерна техніка, на якій відбувався перезапис дисків орієнтовною вартістю 5 тис. грн. Проводиться подальша перевірка.
В Старобільську порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю. Встановлено, що вони не відобразили в податковій звітності суми фактично виплаченої заробітної плати. Це призвело до того, що до бюджету не було сплачено майже 490 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб. Ведеться слідство.
В Старобільському районі в одному з селищ району викрито підпільний цех з незаконного виготовлення алкогольних напоїв. Вилучено спирт, фальсифіковану горілку, пробки та марки акцизного збору з явними ознаками підробки (виготовлено за допомогою копіювальної техніки). Проводиться подальша перевірка, приймаються заходи щодо встановлення шляхів надходження спирту, місць реалізації фальсифікованих горілчаних напоїв, досліджується спирт та вироблені горілчані напої з метою встановлення їх якості.

23 березня 2006,12:57 Версія для друку

Голова облдержадміністрації Геннадій Москаль привітав працівників культури та аматорів народного мистецтва Луганщини з професійним святом

„Від щирого серця вітаю всіх, кому випала честь творити культурну палітру Луганщини, зберігати та примножувати кращими надбаннями скарбницю національної та світової культури!
Дуже символічно, що саме навесні ми вітаємо людей, які за покликом серця творчим словом та мистецьким дійством підіймають нас над буденністю, надихають на нові злети духовного життя. Світ завжди тримався на ентузіастах, на щедрих та безкорисливих людях, і ці слова – повною мірою відносяться до працівників культури.
Низький уклін всім, хто кожного дня в бібліотеках і музеях, театрах і клубах примножує духовні традиції свого народу та розбудовує його майбутнє.
Бажаю Вам творчої наснаги й віри в щасливе майбутнє незалежної України. Хай доля винагороджує Вас здоров’ям та щастям, принесе мир і злагоду у Ваші оселі!”

23 березня 2006,10:24 Версія для друку

Симфонічному оркестру Луганської обласної філармонії надано статус академічного.

Луганський симфонічний оркестр давно відомий не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Йому аплодують шанувальники музичного мистецтва в Італії і Франції, Австрії та Іспанії.
Враховуючи видатний творчий внесок у розвиток національної культури, високий рівень виконавської майстерності, високопрофесійний творчий склад симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії, його багаторічну стабільну й ефективну діяльність, сприяння високому рівню українсько-європейських відносин, з метою стимулювання подальшого творчого розвитку та з нагоди 60-річчя колективу Міністерством культури і туризму України надано статус академічного симфонічному оркестру Луганської обласної філармонії.

23 березня 2006,09:43 Версія для друку

В Лисичанске открылось маммологическое отделение.

22 марта 2006 года на базе центральной городской поликлиники Лисичанска открыто маммологическое отделение для женщин, где будет проводиться ранняя диагностика онкологических заболеваний молочной железы. Отделение включает в себя кабинеты: маммолога-онколога, смотровой (для проведения необходимых манипуляций) и акушера-гинеколога-эндокринолога.
По словам заведующего отделением Ивана Кравцова, маммологическое обследование предусматривает осмотр пациенток врачом-маммологом, маммографию (специальное обследование молочной железы с использованием пониженной дозы рентгенов) и ультразвуковое исследование. С открытием этого отделения, женщины не только Лисичанска, но и региона (Сватово, Кременной, Рубежного, Северодонецка, Алчевска и др.) смогут бесплатно пройти необходимое обследование и в течение нескольких часов получить результат.
Как отметила заведующая отделением лучевой диагностики Татьяна Полякова, два года назад в поликлинике открыт и работает кабинет маммографии. Благодаря поддержке Лисичанского городского совета, в кабинет был приобретён современный цифровой маммограф (с такой разрешительной способностью – единственный в Луганской области), компьютерная техника для обработки исследований. Теперь, с открытием маммологического отделения, в городе созданы все необходимые условия для проведения системной комплексной диагностики онкологических заболеваний молочной железы, что, бесспорно, позволит выявлять заболевание на ранних стадиях развития и вовремя начать лечение. Активное участие в ремонте и укомплектовании отделения принимали Лисичанский горсовет, ряд предприятий и учреждений города.

22 березня 2006,16:39 Версія для друку

В містах та районах області: Кіровськ

Впродовж 2005 року в місті висаджено 1240 дерев, 4880 квітів. У міському парку висаджена каштанова алея на честь Дня людини похилого віку. Впродовж весняно-осіннього періоду вивезено 20,3 тис. куб. м твердих відходів. Із 38 несанкціонованих звалищ на території ВУЖКГ ліквідовано 18. Дана робота продовжується у поточному році, вже вивезено 4,5 тис. куб. м. ТБО. Приведені до належного санітарного стану 3 із 4 джерел. Шахта ім.С.М.Кірова не виконала елементарних робіт по впорядкуванню джерела в балці по вул. К.Лібкнехта. Шахта "Голубівська" не виконала засипку ями на шляху до джерела за міським ставом. Сумлінно до виконання заходів з благоустрою віднеслись працівники заводу "Центрокуз". У 2005р. укладено 1216 тонн асфальту, що склало 11,1 тис. кв. м. Працює 322 світильники вуличного освітлення міста. Розробляється проект зовнішнього освітлення по вул.Боровського, на черзі вул.Петровського та друга половина вул.Орджонікідзе. КД СРПУ "Компанія "Луганськвода" несвоєчасно виконує засипку після виконання ремонтних робіт. Необхідно закрити більше 40 колодязів. На благоустрій міста в 2005р. міста використано коштів у сумі 798,2 тис. грн. Не в повному обсязі із року в рік виконують роботи, передбачені програмою з благоустрою, ш."Голубівська", КЗІМП, КД СВРУ.

22 березня 2006,16:27 Версія для друку

Підсумки роботи свідчать про збереження і розвиток позитивних тенденцій, що склалися в культурі регіону за минулий рік.

21 березня відбулося засідання колегії управління культури і туризму Луганської облдержадміністрації. Підсумки роботи, які підведено на колегії, свідчать про збереження і розвиток позитивних тенденцій, що склалися в культурі регіону за минулий рік. Зріс творчий потенціал театрально-концертних і культурно-освітніх установ. У 2005 році на утримання установ культури і мистецтв області органами місцевого самоврядування було затверджено асигнувань на 79570,8 тис. грн., що на 1,42 рази більше, ніж у 2004 році. На проведення капітальних та поточних ремонтів освоєно понад 4 млн. грн., що дозволило відремонтувати 467 закладів культури. Вжиті заходи щодо збереження кадрового потенціалу галузі культури. Ліквідовано заборгованість із заробітної плати. Провідні майстри мистецтва та обдарована молодь отримує стипендії обласної ради, вирішено питання щодо надбавок до посадових окладів артистам філармонії.
Разом з тим є чимало проблем є в питаннях зміцнення матеріально-технічної бази, установ культури, роботи з кадрами. З метою удосконалення недоліків подальшого розвитку культури і духовності, патріотичного виховання населення колегія вирішила, зокрема, розширити практику створення комунальних творчих закладів, забезпечити участь театральних колективів у Всеукраїнських, міжрегіональних театральних фестивалях, розробити додаткові заходи щодо збереження культурної спадщини області. Створити Луганський обласний центр охорони культурної спадщини, козацький туристичний комплекс „Лугарі”.

22 березня 2006,15:04 Версія для друку

Культура та духовність - моральне здоров’я народу. – Геннадій Москаль.

23 березня - Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. В приміщенні російського драматичного театру на урочистому заході голова облдержадміністрації Геннадій Москаль привітав працівників культури зі святом, побажав їм натхнення, творчих успіхів та плідної праці на теренах культури Луганщини та України. Зокрема, губернатор зазначив:
„Це професійне свято людей, які опікуються прекрасним, чиє покликання –сприяти розвитку українського мистецтва.
Наше суспільство переживає новий етап культурного становлення, змінюються орієнтири, життя ставить свої акценти. І хочеться, щоб ми щодня виростали до нових еталонів якості, моральності, вихованості та духовності, щоб нами були створені такі зразки прекрасного, які б хотіло наслідувати не одне покоління українців, якими б захоплювався світ. У нас є для цього потенціал, і є мета – наповнити наш регіон повноцінним культурним життям, зробити сучасну Луганщину яскравою, усміхненою, енергійною, натхненною та прекрасною. За роки існування незалежної Української держави доводилося констатувати як глибоку кризу, в якій опинилася її культурна галузь, так і досить серйозні тенденції щодо її відродження. Однак, всупереч труднощам в області збережена державна мережа закладів культури та її головний скарб - творчий потенціал кадрів. Щорічно культурно-освітніми закладами області проводиться близько 30 тисяч масових заходів, які відвідують понад 1 мільйона глядачів. Практично кожний десятий мешканець області займається в колективах художньої самодіяльності, клубах та аматорських об’єднаннях.
Серед тих, хто натхненно працює на ниві культури області: 11 Народних артистів України, 8 Заслужених діячів мистецтв України, 22 Заслужених артиста України, 48 Заслужених працівників культури.
Своєрідною візитною карткою Луганщини стали: Міжнародний фестиваль народного мистецтва „Слобожанський спас”, Міжнародний фестиваль хореографічного мистецтва „Весняні арабески”, відкритий обласний фестиваль козачої культури „Любо”, відкритий фестиваль традиційної та сучасної української культури ”Вулиця дружби”, обласний конкурс композиторів ті поетів „Пісенні скарби Луганщини”, всього більше двадцяти яскравих, видовищних проектів.
Провідні професійні колективи гідно представляють Луганщину на кращих сценах України та далеко за її межами. Луганському симфонічному оркестру аплодують шанувальники музичного мистецтва в Італії і Франції, Австрії та Іспанії.
Публічні бібліотеки області сьогодні не просто інформаційна база регіону, але один з найбільш затребуваних соціокультурних інститутів суспільства, що на практиці виконує функції інформаційних, культурних та освітніх центрів свого регіону.
Велику наукову, дослідницьку роботу із збереження духовного надбання, пам’яток історії, культурної спадщини регіону ведуть музеї області.
Напевно, нам би не вистачило часу всього свята, щоб назвати все, що було зроблено, та чим живе сьогодні культура Луганщини, але всі здобутки й недоліки – це віддзеркалення життя нашого суспільства. Головне, це розуміння того, що культура та духовність - моральне здоров’я народу, якому ви служите вірою і правдою, піснею і словом! Будьмо ж свідомі цієї місії і, я певен, нам достане бажання, сил, умінь сприяти зростанню культури та духовності в Україні”.

22 березня 2006,11:37 Версія для друку

Лучшие медики области отмечены наградами по итогам работы прошлого года.

21 марта состоялась совместная коллегия управления здравоохранения облгосадминистрации, санитарно-эпидемиологической службы Луганской области, Госинспекции по контролю качества лекарственных средств в Луганской области и Луганского госмедуниверситета. Подводя итоги деятельности здравоохранения области за 2005 год, было поднято много проблемных вопросов, в частности, материально-технического оснащения медучреждений, кадрового обеспечения. Так, 15% лечебно-профилактических учреждений области построено в 20-40 годы прошлого столетия, 60% в 40-50 годы и 25% в 70-ые годы. С целью ее улучшения в прошлом году на проведение текущих и капитальных ремонтов учреждений здравоохранения было выделено и освоено 8,9 млн. грн. Обеспеченность санитарным автотранспортом лечебно-профилактических учреждений области сегодня составляет – 57%, а имеющийся подвижной состав изношен на 78% и давно подлежит замене (по состоянию на 01.01.06 на балансе лечебных учреждений имеется 1027 (норматив 1483) автомашин, из них 798 подлежит списанию). В 2005 году из Госбюджета в область поставлено 7 специализированных автомобилей на сумму 1,6 млн. грн., а за счет средств местного бюджета приобретено 25 санитарных автомашин. Однако, несмотря на целый ряд объективных и субъективных факторов, коллегией отмечено, что, в целом в 2005 году отрасль работала стабильно.
Существенный вклад внесли руководители лечебных учреждений, врачебный, средний и вспомогательный медицинский персонал, те, кто ежедневно оказывает медицинскую помощь людям. Во время заседания состоялась церемония награждения лучших работников здравоохранения области. За многолетний добросовестный труд, значительный личный вклад в развитие здравоохранения Почетной грамотой Министерства здравоохранения Украины награждена заведующая отделением патологии новорожденных Луганской областной детской клинической больницы Людмила Белецкая, главврач Луганского областного кардиологического диспансера Александр Горбатенко, заведующий травматологическим отделением Луганской городской многопрофильной больницы №2 Сергей Либстер, заведующая отделом здравоохранения Алчевского горсовета Светлана Маркевич. Почетным отличием «За развитие региона» награждены Александр Бабенко - главный врач Новоайдарской центральной районной больницы, Людмила Рязанцева - врач по ультразвуковой диагностике Луганской городской многопрофильной больницы №7, начальник группы технадзора управления здравоохранения облгосадминистрации Елена Стрекозова. Еще 10 лучших медиков отмечены Почетными грамотами и благодарственными письмами облгосадминистрации.

22 березня 2006,09:32 Версія для друку

Краснодонский район: Дороги, телефоны, музеи, стадионы…

Когда в декабре прошлого года губернатор Луганщины Геннадий Москаль ездил по селам и предприятиям Краснодонского района, знакомился с местными проблемами, к нему обратились пенсионеры из Новосветловки и Новоалександровки с просьбой помочь провести им телефон в дома. Губернатор тогда поднял проблему массовой телефонизации сел и поселков Краснодонщины и дал поручение помочь не только в тех конкретных трех случаях, с которыми подошли к нему пенсионеры, но и системно заняться решением проблемы в районе.
К Новому году всем троим участников ВОВ – С.П.Букай, К.С.Кулакову, В.М.Харламову уже были установлены телефоны. И еще кроме них в декабре –13-ти льготникам. А в январе Краснодонская районная администрация планировала свои действия в этом направлении на 2006-2007 годы. Например, предполагается расширить емкость сети, которая обслуживает села Пархоменко, Давидо-Никольское, Огульчанск и Белоскелеватое, заменить старую АТС и расширить сеть номеров в Новоанновке и Новоалександровке, подготовить документы под телефонизацию Самсоновки и Придорожного, а также ввести в эксплуатацию 100 телефонных номеров в Большом Суходоле и увеличить их число в поселках Ордженикидзе и Хрящеватое.
Выполняя еще одно из многочисленных поручений, которые дал после своей поездки в Краснодонский район Геннадий Москаль, местная райгосадминистрация активизировала свои усилия по ремонту автодорог на своей территории. В результате совместного совещания руководителей сельсоветов, представителей службы автодорог в Луганской области и «Луганского облавтодора» было предложено автодорожникам провести первоочередной ремонт. В том числе 70 км ямочного ремонта автодорог Новосветловка–Пархоменко–Кружиловка, Новоанновка–Семейкино, Семейкино–Советское, Аэропорт–Терновое и Семейкино–Самсоновка, а также 30 км облегченного ремонта автодорог Изварино–Верхнегерасимовка–Нижняя Герасимовка, Лутугино–Краснодон–Верхняя Краснянка– Большой Лог.
Благодаря вмешательству главы облгосадминистрации нашлись средства в местном бюджете Краснодонского района и на капремонт стадиона «Колос», и на реконструкцию музея Александра Пархоменко в его родном селе. На текущий год райсовет выделил 30 тыс. грн. музею и 50 тыс. грн. стадиону, и даже 10 тыс. грн. на капремонт микроавтобуса, который будет теперь возить спортивные команды района на различные соревнования. А еще принято решение о выделении 158 тыс. грн. из местного бюджета на приобретение медицинской аппаратуры для больничных учреждений района. Помимо того, современного медоборудования, которое планируется получить из централизированных поставок по линии Министерства здравоохранения.

22 березня 2006,09:28 Версія для друку

Лисичанск: аптечная война

Во время рабочей поездки губернатора Луганщины Геннадия Москаля в Лисичанск, к нему обратились с просьбой вступиться за аптечную сеть ЛОКПП «Фармация»: по решению горсовета 13 аптек лишаются помещений, которые арендовали десятки лет. Помещения, правда, планируется отдать опять же под аптеки, но другие. И на других условиях - через продажу на аукционе. Но все просьбы, обращения, и даже судебные решения по искам «Фармации» горсоветом игнорируются. Ознакомившись с ситуацией, Геннадий Москаль рекомендовал Лисичанскому горсовету принять меры по урегулированию конфликта, учитывая социальную значимость ЛОКПП «Фармация».
Решение было принято незамедлительно. Буквально через несколько дней после этого состоялся аукцион, а на следующий день уже были заключены договоры купли-продажи с новыми покупателями. Но на этом точка не поставлена. Предприятие «Фармация» теперь оспаривает законность проведения этого аукциона, поскольку к тому времени Хозяйственный суд Луганской области уже вынес определение, которым запретил осуществлять какие-либо действия по отчуждению спорных объектов. Прокурором Лисичанска возбуждено уголовное дело, а городской суд постановление о его возбуждении отменил, на что прокурор подал апелляционную жалобу в Апелляционный суд Луганской области. Так что тяжбы вокруг помещений аптек «Фармации» продолжается.
- К сожалению, Лисичанский горсовет принял решение по-своему, но это его право, защищенное законом о местном самоуправлении, - считает Геннадий Москаль. - Позиция областной администрации в этом конфликте такова: все действия должны осуществляться в рамках действующего законодательства. Если в действиях городской власти есть нарушения, это должен решить суд. А мы - за здоровую конкуренцию, тем более, если речь идет о продаже лекарств, которая не должна быть сосредоточена в каких-то одних руках. Это может привести к росту цен и невозможности купить дешевые лекарства. Это нужно учитывать. Как и то, что «Фармация» снабжает инвалидов и ветеранов медикаментами по установленным этим предприятием скидкам.
Более того, наркотические и психотропные препараты имеет право реализовать на Луганщине только ЛОКПП «Фармация», являющееся коммунальным, а не приватным, предприятием. И еще: только аптеки «Фармации» изготовляют лекарственные средства, которые не имеют промышленных аналогов.


Сторінки:
130131132133134135136137138139140141142143144

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера