Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: п'ятниця, 20 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
20 березня 2006,14:43 Версія для друку

Губернатор привез на Луганщину частицы святых мощей.

19 марта председатель Луганской облгосадминистрации Геннадий Москаль вместе с представителями православного и духовенства Луганщины побывал в г. Почаеве Кременецкого района Тернопольской области. Они ознакомились с историко-архитектурным комплексом Свято-Успенской Почаевской Лавры, приняли участие в богослужении. Там же состоялась торжественная передача частиц святых мощей Преподобных Иова и Амфилохия Почаевских чудотворцев. Эта церемония происходила с Благословения Митрополита Киевского и всей Украины, Предстоятеля Украинской Православной церкви, Блаженнейшего Владимира.
В тот же день губернатор перевез частицы святых мощей в Свято-Владимирский кафедральный собор Украинской Православной церкви г. Луганска, где управляющий Луганской епархией УПЦ, Митрополит Иоанникий отслужил благодарственный молебен. После этого частицы святых мощей Преподобных Иова и Амфилохия Почаевских чудотворцев были перевезены в Свято-Георгиевский храм г.Алчевска.
Почаевская гора – одно из самых древних святых мест в Украине. Каждому верующему она известна явлением на ней Пресвятой Богородицы еще в 1240 году, во времена татарского нашествия. Позже здесь был основан монастырь, настоятелем которого в XVI – XVII в.в. был преподобный Иов. Он известен не только святостью своей жизни, чудодейственностью молитв, но и тем, что многое сделал для обустройства и процветания своей обители. Он ввел в монастыре общежительный устав, окружил оградой, воздвиг Свято-Троицкий собор и еще шесть меньших церквей. Создал Почаевскую типографию, которая во время революции 1917-го года была вывезена за границу и ныне продолжает обслуживать духовные нужды русской эмиграции в Америке, в Свято-Троицком монастыре.
Второй почаевский чудотворец, Амфилохий, был нашим современником, умер в январе 1971 года и был известным целителем. За помощью к старцу съезжались страждущие из всего Советского союза, не смотря на то, что власти постоянно преследовали его. За жизнь свою он претерпел множество гонений, но не переставал служить Богу и помогать людям. 30 лет прошло после его смерти, а паломничество на его могилу не прекращается, как не прекращаются чудесные исцеления во время молитв паломников. В мае 2002 года 16 архиереев во главе с Блаженнейшим Владимиром Митрополитом Киевским и всея Украины, совершили чин прославления преподобного Амфилохия. Честные мощи преподобного были обретены перед Пасхой совершенно нетленными.

20 березня 2006,13:58 Версія для друку

Губернатор нагородив представників мас-медіа за активне висвітлення подій в Алчевську.

Два місяці тому місто Алчевськ став відомий далеко за межами нашої області, і навіть України, як зона лиха для тисяч людей, що живуть в ньому. Зруйнована морозами через безвідповідальність місцевої влади система теплопостачання буквально паралізувала життя міста. Завдяки втручанню обласної влади і особисто губернатора Геннадія Москаля, на допомогу алчевцям вдалося мобілізувати всі можливі засоби, привернути увагу Президента України, центральних органів влади. Тисячі фахівців зі всіх регіонів країни цілодобово працювали над відновленням теплосистем міста. І лише завдяки максимальному зосередженню загальних зусиль в місто вдалося повернути тепло в найкоротші терміни. Чимала частка заслуг в цьому належить і засобам масової інформації. Журналісти професійно, оперативно висвітлювали ход ремонтно-відновлювальних робіт на тепломережах Алчевська та інші події, пов’язані з наданням допомоги мешканцям міста. Завдяки їх роботі люди мали можливість бачити реальну картину аварії, слідкувати за тим, як йде відновлення, навіть, безпосередньо брати в цьому участь.
Сьогодні голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль вручив найбільш активним представникам мас-медіа заслужені обласні нагороди - Почесні грамоти облдержадміністрації, Листи подяки:
Колективу ТВО інформаційних програм телебачення ДО Луганська обласна державна телерадіокомпанія;
Лавренюку Станіславу Миколайовичу - власному кореспонденту ТВО “Новини” Національної телекомпанії України;
Мязіну Володимиру Вікторовичу - директору ПП “Донбас-медіа”
Моісєєвій Наталії Валеріївні – головному спеціалісту відділу зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату облдержадміністрації;
Гринько Майї Михайлівні - помічнику начальника Головного управління МНС України в Луганській області з питань взаємодії із ЗМІ та зв'язків з громадськістю;
Романцю Роману Ігоревичу - головному фахівцю відділу координації дій управління планування та моніторингу Головного управління МНС України в Луганській області;
Гагіну Антону Юрійовичу - відеооператору газети “За металл”;
Сєднєву Дмитру Вікторовичу - оператору, інженеру відеомонтажа редакції міського телебачення “АСКЕТ” (м.Алчевськ);
Яровій Ніні Дмитрівні – кореспонденту газети “Огни”.

17 березня 2006,18:30 Версія для друку

В Луганську відбувся фінал обласного конкурсу "Студент року".

17 березня в Луганській облдержадміністрації відбувся фінал обласного конкурсу "Студент року". Заступник голови облдержадміністрації Олександр Меженський вручив переможцям конкурсу дипломи управління освіти і науки облдержадміністрації та цінні подарунки. Переможці були визначені у 7-ми номінаціях, в тому числі "За активну соціальну роботу", "Лідер студентського самоврядування", "За успішну наукову діяльність". Обласний конкурс "Студент року" в Луганській області проводиться вп’яте. Цього року в конкурсі взяли участь понад 65 тис. студентів з 42 вищих навчальних закладів Луганщини.
Номінація „За успішну наукову діяльність”:
Старовойтова Юлія – студентка Луганського державного університету внутрішніх справ.
Активна учасниця науково-практичних конференцій та круглих столів, які проходять в Україні, Росії, Польщі, автор низки наукових статей та доповідей. Має публікації за кордоном.
Куркін Олександр – студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.
Є членом вченої ради факультету комп’ютерних технологій і автоматики, розробив програму для системи автоматизованого проектування світлопрозорих конструкцій із скла для виробництва, що підтверджено актом впровадження на підприємстві.
Владимиров Степан – студент Донбаського державного технічного університету.
Активний учасник та переможець Міжнародних, Всеукраїнських олімпіад, науково-практичних конференцій студентів та молодих вчених.
Костюк Сергій – студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.
Неодноразовий переможець Міжнародних студентських олімпіад з Систем автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні, був відзначений грамотою Кабінету Міністрів України за високі досягнення у навчанні, науково-дослідній роботі.
Кудінов Антон – студент Луганського державного університету внутрішніх справ.
Переможець відкритого міжнародного конкурсу серед студентів юридичних вищих навчальних закладів на кращу наукову роботу за темою „Загроза безпеці сучасного світу та прав людини” при Російській академії правосуддя.
Баліцька Ольга – студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.
Посіла перше місце по підсумкам другого туру Всеукраїнської олімпіади за напрямом „Транспортні технології”, має наукові статті, заяву на винахід, доповіді на наукових конференціях.

Номінація „За професійну майстерність”:
Негода Людмила – студентка Луганського державного інституту культури та мистецтв.
Активна учасниця ансамблю пісні і танцю „Луганські візерунки”, керівник дитячого танцювального колективу; староста студентської групи; відмінниця; член студентського наукового товариства Луганського державного інституту культури і мистецтв.
Подоляк Сергій - студент Луганського державного університету внутрішніх справ.
Під час проходження практики в органах внутрішніх справ брав активну участь у розкритті економічних злочинів та попередженні правопорушень, продемонстрував відмінну теоретичну підготовку з провідних дисциплін, володіння нормативною базою, високу культуру.
Сіромаха Наталія – студентка Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка.
Переможець Всеукраїнської студентської олімпіади з дефектології, має наукові публікації, активна учасниця університетських конкурсів за спеціальністю.
Лепіхова Катерина – студентка Індустріального технікуму Донбаського державного технічного університету.
Має високі показники у навчанні, посіла перше місце в технікумівській олімпіаді з фахової підготовки та ІІІ місце у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з „Бухгалтерського обліку”.
Чернікова Оксана – студентка Стахановського медичного училища.
Відмінниця навчання, стипендіат Президента України та Кабінету Міністрів України, дипломант обласного конкурсу “Краща медична сестра – 2006”.
Калашніков Сергій – студент Луганського будівельного технікуму транспортного будівництва.
Неоднаразовий переможець технічних олімпіад та конкурсів майстерності: “Кращий архітектор-проектувальник”, “Кращий геодезист”, “Кращий за фахом”. Під керівництвом викладачів спеціальних дисциплін розробив програми з розрахунку та проектування будівельних конструкцій.
Балдіна Ганна – студентка Сєвєродонецького музичного училища.
Була відзначена званням Дипломанта на Всеукраїнському конкурсі “Азбука юного піаніста”, Лауреат Міжнародного фестивалю “Співзвуччя”. Активна учасниця концертного життя училища і міста. Виступила із сольними концертами у Лисичанську, Рубіжному, Кремінній, Сватовому, Петровському. Із задоволенням Ганна займається і педагогічною практикою, розробляє власну методику музичного виховання дітей.

Номінація „За активну участь у студентських будівельних загонах”:
Голденко Валерій – студент Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка.
Заступник командира загону „Східний регіон”, третій рік поспіль є переможцем обласного конкурсу серед трудових об’єднань молоді в номінації „Найкращий боєць загону”.
Згурський Віктор – студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.
Приймає активну участь у роботі постійно діючого студентського будівельного загону «Технік». Є одним з найкращих бійців загону, очолює виконання робіт самого різного господарського призначення на високому рівні якості.
Фуданьова Вікторія – студентка Луганського державного інституту культури та мистецтв.
Учасниця молодіжної школи лідерства „Віче України”, літньої школи підготовки тренерів, активна учасниця студентського будівельного загону „Форсаж” інституту.
Закірко Андрій – студент Луганського політехнічного коледжу Луганського національного аграрного університету.
Є кращим бійцем студзагону «Політехнік», який посів третє місце у фестивалі трудових загонів в Криму та перше місце на обласному зльоті трудових об’єднань молоді Луганщини в номінації «Кращий виїзний сільськогосподарський загін». Андрій очолює спортивний сектор, є прапороносцем загону, виявив себе активним учасником та організатором вечорів відпочинку студентського табору.
Скрипова Людмила - студентка Брянківського технолого-економічного технікуму.
Активний член студентської ради технікуму. Є старостою групи. Активний боєць трудового загону “Омега”, у складі якого три сезони працювала на сільськогосподарських роботах у Криму. Відзначена грамотами господарства “Магарач” та міського Центру соціальних служб для молоді.
Калинченкова Олена – студентка Луганського кооперативного технікуму.
Активна учасниця студентського трудового загону „Оріон”. Олена очолювала одну з бригад, яка мала найкращі показники, приймала активну участь в підготовці та виступі на Фестивалі трудових загонів, нагороджена грамотою Обласного центру соціальних служб для молоді як кращій боєць.
Денисенко Дмитро - студент Перевальського технікуму Донбаського державного технічного університету.
Бере активну участь в організаційній і волонтерській роботі студентського загону «Трудоголіки». Працював у складі агітбригади пересувного агітаційного центру «Вибери життя» з профілактики наркоманії та СНІДу, виступав на Всеукраїнському семінарі керівників трудових об'єднань молоді, брав участь в програмі Вечори трудової слави.

Номінація „За видатні успіхи в спортивній діяльності”:
Деркач Юлія – студентка Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка.
Майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики, чемпіонка України серед юніорів, двократна чемпіонка (2 золоті медалі) та срібна призерка сьомої Всеукраїнської Універсіади з важкої атлетики в 2005році.
Новік Давид– студент Луганського державного університету внутрішніх справ.
Призер Европи та Світу 2005 року з боротьби самбо, майстер спорту з боротьби самбо та дзю-до. Неоднаразовий переможець обласних спортивних змагань, всеукраїнських спартакіад з боротьби самбо та дзю-до.
Скорик Олена – студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.
Олена - чемпіонка світу з армспорту у 2005 році.
Тарануха Михайло – студент Старобільського державного аграрного технікуму Луганського національного аграрного університету.
Майстер спорту України по гирьовому спорту. Чемпіон України серед студентів, срібний призер чемпіонату України серед дорослих. Неодноразовий переможець Міжнародних турнірів
Чмир Тетяна – студентка Коледжу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля
Переможець та призер кубків і чемпіонатів України з плавання та сучасного п’ятибірья. Призер Молодіжних ігор України з сучасного п’ятибірья. Переможець Загальноукраїнської Спартакіади з плавання серед вищих навчальних закладів I – II рівня акредитації.
Калитовська Леся - студентка Луганського вищого училища фізичної культури.
Чемпіонка світу та срібна призерка Чемпіонату Європи серед юніорів з велоспорту.
Казаков Олександр – студент Луганського державного коледжу економіки і торгівлі.
Неодноразовий чемпіон області, України з карате-до, бронзовий призер кубку світу з карате-до.

Номінація „За активну соціальну роботу”:
Барабанова Олександра – студентка Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка.
Командир студентського волонтерського загону „Сова”, активна учасниця у проведенні тренінгів з правової тематики серед учнів та студентів, акції для дітей з обмеженими фізичними можливостями під час Новорічних свят, надає шефську допомогу дітям-інвалідам, ветеранам війни.
Сулейманян Славік – студент Донбаського державного технічного університету.
Є засновником щорічного університетського свята «Міс Весна», конкурсу «Краща академічна група університету». Активний учасник Ради студентського самоврядування, Вченої ради університету. Брав участь у відкритому студентському турнірі по міжнародній програмі «Дебати», міжнародній науково-технічної конференції «Молодих спеціалістів та лідерів молодіжних організацій»
Давидова Варвара – студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.
Реалізувала власний міні-проект «Студент має право» в рамках проекту «Старт для розвитку студентських громад», що впроваджувався Східноукраїнським центром громадських ініціатив за фінансуванням Програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
Абрамова Юлія - студентка Кремінського медичного училища.
Член студентської агітбригади „За здоровий спосіб життя”, активна учасниця художньої самодіяльності; третій рік очолює училищний волонтерський загін „Милосердя”, який неодноразово за свою роботу нагороджувався почесними грамотами районної та державної держадміністрацій; переможниця училищного конкурсу „Кращий знавець хірургії”.
Сердюк Юлія – студентка Лисичанського медичного училища.
Бере активну участь у роботі товариства „Милосердя”, надаючи допомогу людям похилого віку, має добрі відгуки про свою працю від тих, ким опікується; чуйна, відповідальна, толерантна.
Шакірова Тетяна – студентка Первомайського індустріально-педагогічного технікуму.
Очолює волонтерський загін технікуму «Дозвілля», напрям роботи якого спрямований на організацію культурного відпочинку школярів молодшого та середнього віку міста Первомайська. За результатами І семестру поточного навчального року визнана кращим дублером куратора студентської групи.
Тарасов Костянтин – студент Свердловського медичного училища.
Відмінник навчання, виконує обов’язки старости групи, очолює студентську раду училища. Бере активну участь у роботі ради з профілактики правопорушень, організовує роботу пошти довіри. Активний учасник клубу талановитої молоді “Натхнення”, клубу веселих та кмітливих, студентського театру.

Номінація „За оригінальні та творчі винаходи у різних видах мистецтва”:
Литвин Олексій – студент Донбаського державного технічного університету.
Переможець Міжнародного фестивалю «Чорноморські ігри», лауреат Міждународного фестивалю «Босфорські слони» (місто Керч), лауреат Всеукраїнського фестивалю „Зимові візерунки”, посів перше місто на Всеукраїнському фестивалі „Крок до зірок”, лауреат Всеукраїнського фестивалю „Азовська хвиля”.
Гутник Юрій – студент Луганського державного інституту культури та мистецтв.
Переможець всеукраїнського конкурсу малюнку «Срібний штрих», в якому посів друге місце у номінації «Голова».
Курочка Катерина – студентка Луганського державного університету внутрішніх справ.
Фіналіст всеукраїнського конкурсу „Євробачення-2005”. Дипломант загальнонаціонального конкурсу „Таланти нового віку” (місто Москва). Переможець обласного конкурсу естрадних виконавців, переможець міського конкурсу „Визнання-2005” в номінації за досягнення та особистий внесок в розвиток та пропаганду культури та мистецтва.
Макарчук Анастасія –студентка Луганського коледжу технології і дизайну.
Розробила власну колекцію одягу, яка була відзначена грамотою на Всеукраїнському фестивалі молодих дизайнерів-модельєрів. Посіла призове місце у конкурсі малюнків моделей одягу від підприємства “Стиль”. Розробила колекцію українського національного одягу. Усі моделі відповідають напрямку сучасної моди і мають естетичний вигляд.
Моначенко Ганна – студентка Стахановського педагогічного коледжу Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевчека.
Її роботи (техніка гуаш, акварель) отримали високу оцінку митців під час персональної виставки в історичному музеї міста Стаханова. Брала участь в міжнародному семінарі-конкурсі в центрі „Артек”, на якому її творча виставка (техніка „батік”) була відзначена почесною грамотою.
Плескун Марія – студентка Луганського будівельного технікуму.
Дипломант обласного конкурсу майстрів декоративно-прикладного мистецтва „Барви рідного краю”, переможець обласного конкурсу творчих родин „Родинні скарби Луганщини-2005 рік”, дипломант-переможець обласного етапу конкурсу творів-ессе з економічних питань „Місто майбутнього”.
Ликова Альбіна - студентка Луганського коледжу культури і мистецтв.
Відмінниця навчання, очолює об’єднану студентську раду коледжу, автор сценаріїв, режисер-постановник і постійна ведуча багатьох студентських заходів, керівник команди КВК, лауреат конкурсів читців та ведучих. Як провідна актриса народного музичного театру „Буратіно” є лауреатом Міжнародного та Всеукраїнського театральних фестивалів.

Номінація „Лідер студентського самоврядування”:
Заїка Ірина – студентка Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка.
Президент студентського парламенту університету, розробила дієву систему менеджменту, яка передбачає захист правових, економічних та інших інтересів студентів, запропонувала програму з реформування студентського самоврядування, внаслідок чого була чітко організована робота студентського самоврядування.
Бондаренко Тетяна – студентка Донбаського державного технічного університету.
Активний учасник Студентського парламенту університету, член Обласної студентської Ради. Постійно бере участь у університетських та міжвузівських конференціях та олімпіадах. У конкурсу з міжнародної програми „Дебати” за темою „Україна на шляху до Євроінтеграції” за високий рівень освідченності отримала диплом „Кращий спікер турніру”. Член оргкомітету обласної організації Червоного Хреста.
Залогін Андрій - студент Луганського державного університету внутрішніх справ.
Голова студентського самоврядування університету. Організатор багатьох студентських заходів, член редакційної колегії газети курсантського та студентського самоврядування „Радар”.

17 березня 2006,17:44 Версія для друку

Відбулося засідання обласної громадської Координаційної ради сприяння чесним виборам.

16 березня 2006 року в Луганську відбулося чергове засідання обласної громадської Координаційної ради сприяння чесним виборам. Слід зазначити, що на момент створення до Ради входили 10 політичних партій, а станом на 16 березня 2006 року вона нараховувала вже 2 блоки та 21 політичну партію.
На засіданні з доповіддю виступив заступник голови облдержадміністрації, керівник регіональної групи обліку виборців Зіновій Гузар. Він розповів присутнім про ситуацію, яка склалася в області щодо матеріально-технічного забезпечення дільничних комісій та якості складання списків виборців.
Проблеми, які виникли в ході виборчої кампанії, перш за все результат безвідповідального ставлення міських і районних органів влади, паспортних столів та політичних партій до процесу організації і проведення виборів, відзначив Зіновій Гузар. Партії не скористалися своїм правом і обов'язком з контролю за якістю складання списків.
Зіновій Гузар звернувся до всіх політичних сили області відповідальніше підходити до формування дільничних комісій та завірив громадськість, що проблеми обладнання дільниць будуть вирішені. Заступник голови облдержадміністрації закликав політичні партії та засоби масової інформації проводити роз'яснювальну роботу серед виборців.
У ході дискусії щодо перебігу виборчої кампанії в регіоні учасники Координаційної ради зобов'язалися утримуватися після 24 березня від будь-яких форм агітації, організувати роботу спостерігачів від політичних партій і блоків, що увійшли до ради, з метою проведення демократичних, чесних виборів та недопущення фальсифікацій.
Рада ухвалила звернення до представників органів місцевої влади, політичних партій і виборців щодо забезпечення формування дієздатних дільничних комісій та корпусу спостерігачів, здатних гарантувати прозорість і чесність виборів, а також закликала громадян перевірити правильність особистих даних, занесених до списків виборців.
Учасники Координаційної ради домовилися про взаємну підтримку при виявленні масових порушень в ході голосування. Проведення наступних зборів планується на 28-29 березня 2006 року. Їх метою має стати об’єднання зусиль членів ради в післявиборний період.

17 березня 2006,17:43 Версія для друку

На Луганщині вживаються заходи з підготовки до весняного паводка.

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення “Про підготовку до пропуску весняного паводка 2006 року” та затвердила План дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, обласних управлінь і організацій з підготовки до паводка, пропуску льодоходу та повені у 2006 році на території Луганської області.
Це викликано загрозливою ситуацією, яка склалася в регіоні через понаднормову кількість опадів. Так, за прогнозом Луганського обласного центру гідрометеорології рівні води річок басейну р. Сіверський Донець вищі за середні багаторічні позначки. Це може призвести до негативних наслідків від дії річкових вод на заплавах навіть при звичайному розвитку весняних процесів. Середні запаси води в сніговому покриві перевищують норму в середньому на 200%.
Найбільш імовірні строки початку весняної повені у 2006 році – початок третьої декади березня. Проходження максимумів очікується наприкінці березня – початку квітня. Рівень води може піднятися від 1,4 до 3,7 м. Додатковими негативними факторами є утворення заторів при руйнуванні льодоставу, збільшення скидів або залпові скиди з водосховищ та ставків, значне зволоження та промерзання ґрунту.
З метою запобігання цим явищам обстежуються гідротехнічні споруди, визначаються об’єкти життєзабезпечення, енергетики, зв’язку, медичних, дошкільних та освітніх закладів, які потрапляють до зони затоплення.
Для поліпшення стану готовності до пропуску весняного паводка обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій надано ряд доручень органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, обласним управлінням щодо забезпечення готовності до безаварійної роботи в період проходження паводка водосховищ, водогосподарських і гідротехнічних споруд, ставків, меліоративних систем та інших об’єктів.
Луганським обласним центром з гідрометеорології щоденно надається інформація до Головного управління МНС України в Луганській області про рівень води по гідропостах, розташованих на території регіону.
Головному управлінню МНС України в Луганській області доручено привести підпорядковані сили й засоби в готовність до реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з паводком, пропуском льодоходу та повені на території області.
Крім того, надано ряд персональних доручень головам Антрацитівської, Лутугинської, Перевальської райдержадміністрацій, Луганської, Краснолуцької, Свердловської міської ради, де ситуація є найбільш загрозливою.

17 березня 2006,17:35 Версія для друку

Однією з головних проблем залишаються незадовільний стан складання списків виборців.

16 березня заступник голови Луганської облдержадміністрації З.Гузар у програмі "прямого ефіру" ЛОДТРК розповів про хід виконання в області Указу Президента України "Про забезпечення проведення демократичних, чесних і прозорих виборів 2006 року". Він зазначив, що головними проблемами залишаються незадовільний стан складання списків виборців, матеріально-технічного забезпечення дільничних виборчих комісій, але запевнив, що до 26 березня ці проблеми будуть вирішені. За словами Зіновія Гузара, є багато питань до роботи окружних виборчих комісій, що пов’язані з пасивністю та безвідповідальністю керівників цих комісій. Він закликав обласні партійні осередки делегувати для роботи у комісіях відповідальних людей. За словами Зіновія Гузара, партії досі не змогли сформувати комісії, вони виявилися не готовими до відповідальності, яку на них покладено згідно із законом. Заступник голови облдержадміністрації також закликав мешканців області перевірити свої особисті дані у списках виборців.

17 березня 2006,16:55 Версія для друку

На засіданні колегії Держуправління екології та природних ресурсів в Луганській області підведені підсумки роботи за 2005 рік.

16 березня відбулось засідання колегії Держуправління екології та природних ресурсів в Луганській області, на якій були підведені підсумки роботи за 2005 рік. Зазначено, що минулого року по валовому обсягу промислових викидів забруднюючих речовин в атмосферу Луганська область займає 3 місце в Україні після Донецької та Дніпропетровської областей. Щільність викидів на 1кв км території області перевищує майже в 5 разів середній показник по країні, загальна кількість викидів в атмосферне повітря від стаціонарних джерел підприємств та від автотранспорту в 2005р. склала 560 тис. тонн. З метою покращення екологічної ситуації в області розроблені локальні програми на 7-ми екологічно небезпечних об’єктах загальнодержавного значення. На цих підприємствах передбачені заходи по зниженню викидів, які забруднюють атмосферне повітря. Головним джерелом забруднення вод є промислові агломерації, де сформувались значні вогнища забруднення за рахунок витоків з промислових каналізацій, відсутні надійні гідроізоляція скидних каналів та накопичувачів. Зокрема, це стосується підприємств ВАТ "Краситель", казенного хімзаводу "Зоря", ЗАТ "Сєверодонецьке об’єднання "Азот", ВАТ"Лиссода", ЗАТ "ЛІНІК", ДП "Луганська нафтобаза", ВАТ"Луганськнафтопродукт", Луганскої ТЕС.

17 березня 2006,16:47 Версія для друку

Губернатор поздравил работников жилищно-коммунального хозяйства и бытового обслуживания населения Луганщины с профессиональным праздником

«Невозможно представить жизнь современного человека без водообеспечения, крыши над головой, тепла в доме… Но для того, чтобы система сферы услуг работала бесперебойно и качественно нужен кропотливый настойчивый труд всех причастных к коммунальному хозяйству области. В вашей деятельности нет мелочей, и любая оплошность может привести к аварии, лишить тысячи людей привычных для них удобств и комфорта.
Приятно отметить, что в последнее время сектор бытовых услуг активно развивается, беря за образец европейские стандарты качества.
На предприятиях отрасли в нашей области трудится около двадцати шести тысяч человек. Делом своей жизни вы выбрали нелегкую профессию. Прошедшая зима стала для вас нелегким испытанием. Но вы показали, что можете действовать еще более четко, слаженно и эффективно для обеспечения жизнедеятельности всей области.
Желаю Вам и вашим близким крепкого здоровья, домашнего тепла, радости, благополучия!»
С уважением,
председатель Луганской облгосадминстрации Геннадий Москаль

17 березня 2006,16:27 Версія для друку

Более 25 тысяч человек работают в жилищно-коммунальной сфере Луганской области.

19 марта работники жилищно-коммунального хозяйства и бытового обслуживания населения отмечают свой профессиональный праздник. Для них эксплуатация городского хозяйства – это кропотливый и настойчивый ежедневный труд, где нет мелочей, и любая оплошность может привести к аварии, лишить тысячи людей привычных им удобств и комфорта. На сегодняшний день отрасль ЖКХ является одной из самых отсталых отраслей экономики. Острота проблем, которые образовались в жилищно-коммунальной сфере, сделала крайне необходимым реформирование этого сектора экономики.
В жилищно-коммунальном хозяйстве области сегодня функционирует более 500 предприятий и организаций, на которых работает 25,6 тысяч человек, эксплуатируются основные фонды стоимостью 11,1 млрд. грн. Жилищный фонд области всех форм собственности составляет 55,3 млн. кв.м. или 22,5 кв.м. на человека.
Сегодня питьевая вода подается из 8,6 тыс. км. магистральных и уличных трубопроводов. Ежедневно из 695 скважин поднимается 600 тыс. куб.м. питьевой воды, в среднем на одного жителя 240 литров, а в 1930 году поднималось 27 тыс. куб.м. питьевой воды в сутки, на 1 жителя приходилось 10-20 литров воды в сутки.
Обеспечение теплом осуществляется от 1244 котельных. В систему отрасли входят предприятия по обслуживанию дорог и мостов, кладбищ и полигонов твердых бытовых отходов и др.
Вместе с тем, на сегодня основные фонды жилищно-коммунального хозяйства имеют изношенность более 50%, а отдельные объекты изношены на 100%. В связи с этим перед отраслью стоит основная задача реформирования этого сектора экономики. Для этого необходимо сформировать эффективного собственника, сбалансировать экономику предприятий и организаций, а основное – привлечь инвесторов для обеспечения развития отрасли.
Реформирование отношений в жилищном хозяйстве является основой всего реформирования отрасли и решение этой задачи будет проходить через создание «Объединений совладельцев многоквартирных домов» (ОСМД), создание управляющих структур, наведение порядка в договорных отношениях и повышение ответственности, как потребителей, так и исполнителей услуг.
На сегодняшний день в области зарегистрировано и действует 295 объединений совладельцев многоквартирных домов в 19 городах и районах. Для содержания многоквартирных домов на конкурсных основах привлечено 11 предприятий разных форм собственности в четырех городах области, которые предоставляют услуги жителям 321 жилых домов общей площадью 1,4 млн.кв.м (или 5,0%), которые находятся в коммунальной собственности территориальных громад области.
Жилищно-коммунальное хозяйство, не смотря на имеющиеся трудности, обеспечивает первоочередные потребности населения и работу хозяйства Луганской области в целом.

17 березня 2006,14:59 Версія для друку

С 1 апреля луганские аграрии должны приступить к весенне-полевым работам. – Геннадий Москаль.

Сегодня в помещении Луганского русского драматического театра состоялось областное совещание по подведению итогов работы сельскохозяйственного комплекса области за 2005 год и задачам по проведению весенне-полевых работ в 2006 году. В совещании приняли участие Министр аграрной политики Украины Александр Барановский, председатели райгосадминистраций, работники Главного и районных управлений агропромышленного развития, ученые, руководители агроформирований всех форм собственности, банков и сельскохозяйственных предприятий области. В своем докладе губернатор подчеркнул, что, несмотря на определенные достижения аграрного сектора экономики в 2005 году (производство валовой продукции возросло на 20% и составило 2,1 млрд. грн., собрано 1 млн. 300 тыс. тонн зерна, рекордный валовой сбор подсолнуха - 312 тыс. тонн и т.п.), крестьянами не был использован целый ряд внутренних резервов. В частности, следует расширить до 65 тыс. га посевы кукурузы на зерно (на 30% сравнительно с прошлым годом), интенсифицировать технологию выращивания подсолнуха, использовать имеющиеся помещения для размещения крупного рогатого скота и свиней.
Отмечено, что подготовка подавляющего большинства хозяйств к весенне-полевым работам идет по графику: отремонтировано 91% наличного количества тракторов, накоплено 10,6 тыс. тонн дизельного топлива (59% к потребности), закуплено 21,4 тыс. тонн минеральных удобрений (61% к намеченному объему), засыпано 41,2 тыс. тонн семян яростных зерновых и зернобобовых культур (102%).
Губернатор поставил задачу перед руководителями районов и хозяйств - быть готовыми к проведению весенне-полевых работ не позже 1 апреля текущего года. Аграрии области наметили получить в нынешнем году 1 млн. 140 тыс. тонн зерна, 300 тыс. тонн подсолнуха, удержать позиции в животноводстве и нарастить производство продукции питания.
Во время совещания состоялась церемония награждения лучших работников агропромышленного комплекса области по итогам работы за прошлый год. За высокий профессионализм, значительный личный вклад в развитие агропромышленного комплекса области и обеспечения производства высококачественной сельскохозяйственной продукции Указом Президента Украины медалью «За працю і звитягу» награждена свинарка племенного завода «Беловодский» Галина Зелик. Почетным отличием «За развитие региона» награждены Герой Украины, директор СООО имени Енгельса Новопсковского района Иван Запорожец, директор ЧСП «Агрофирма «Приволье» Троицкого района Дмитрий Оденчук; Почетным отличием «Лучший Луганский товаропроизводитель»: Зинаида Матерова - директор ЧП «Завод продтоваров «Каре», Валентина Павлицкая - председатель правления ассоциации «Луганскмолоко», Виктор Природа - директор ООО «Айдар», Марковский район, Александр Серебряков - директор СООО «Авис», Лутугинский район. Более 20 лучших аграриев области также награждены Трудовым отличием Министерства аграрной политики Украины «Знак пошани», Почетной грамотой Минагрополитики, благодарственными письмами облгосадминистрации.


Сторінки:
133134135136137138139140141142143144145146147

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера