06 березня 2006,16:08
|
 |
 |
Несмотря на непогоду, ярмарка «Веселая масленица» состоялась.
Погодные условия не позволили большинству сельхозтоваропроизводителей и предприятий принять участие в ярмарке «Веселая масленица», запланированной на 4 марта. Дороги были занесены, снег шел всю ночь, а дальние районы традиционно выезжают на ярмарку в ночь. Поэтому в ярмарке в Луганске приняли участие, в основном, 12 луганских предприятий и 8 сельхозтоваропроизводителей ближайших районов.
На ярмарке покупателям были предложены мясопродукты, птица битая, яйцо, живая рыба, молокопродукты и другая продукция. Блины на любой вкус, с пылу с жару предлагали предприятия облпотребсоюза, ОАО «Луганскмлын», ЧП «Пономарев».
Вся предложенная на ярмарке продукция была раскуплена. Посетители с удовольствием приняли участие в народном гулянии с соблюдением обрядов и традиций проводов Зимы и встречи Весны, приняли участие в сжигании чучела Зимы со всеми ее невзгодами в текущем году. Интересно прошли состязания, молодые люди проявили силу, выносливость и получили заслуженные призы. Много конкурсов было проведено предприятиями–участниками ярмарки.
С удовольствием люди посмотрели выступления художественных коллективов города, области и зажигательный концерт народного артиста Украины Ивана Поповича.
К сожалению, не получилось праздника сала Луганщины. На ярмарке только Свердловский район и система потребкооперации смогли предложить покупателям сало на любой вкус.
По словам председателя облгосадминистрации Геннадия Москаля, который побывал 4 марта на «Веселой масленице», после окончания Великого поста в Луганске состоится большая ярмарка, в том числе и праздник сала.
06 березня 2006,13:40
|
 |
 |
Перспективы развития Луганского государственного университета внутренних дел рассматривались на брифинге в облгосадминистрации.
Сегодня в пресс-центре облгосадминистрации состоялся брифинг с участием и.о. ректора Луганского государственного университета внутренних дел, полковника милиции Григория Душейко. Он обозначил перспективы развития университета и его структурных подразделений в регионе.
В этом году университет планирует закончить строительство автономной газовой котельной, продолжить строительство учебно-лабораторного комплекса и общежития на 100 человек, закладку пятиэтажного двух подъездного дома на пос. Юбилейном г.Луганска для сотрудников университета. Также предполагается реконструкция учебно-тренировочного центра.
ЛГУВД – это закрытое учебное заведение I категории, образовательный комплекс которого включает все элементы ступенчатой системы образования: от магистратуры до курсов последипломного образования. Здесь осуществляется подготовка сотрудников следствия, экспертов-криминалистов, криминальной милиции, общественной безопасности, ГАИ.
Сейчас ставится вопрос об увеличении лицензионного набора, введении дополнительных специализаций для студентов контрактной формы обучения.
По словам Григория Душейко, выпускниками университета пополняются практически все области Украины. «Однако мы регионально не обеспечиваем потребности органов внутренних дел в дипломировании специалистов, - заявил Григорий Алексеевич, имея в виду вакантные должности, которые необходимо замещать выпускниками ВНЗ. - Ежегодная потребность криминального блока и следствия нашей области составляет 500 сотрудников, однако наши выпускники пополняют лишь половину этой потребности». Такое же положение дел и в Донецкой области.
В целом, это учебное заведение с сильным научно-преподавательским составом и мощной материально-технической базой. На сегодня в университете работает 34 доктора наук, 35 профессоров, 171 кандидат наук, 130 доцентов. У них стационарно проходят обучение около 1300 студентов. Из них около 200 в этом году получат дипломы. Для всех желающих пополнить ряды студентов университета в апреле этого года планируется провести День открытых дверей.
06 березня 2006,10:37
|
 |
 |
Виступ голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля на засіданні Кабінету Міністрів України з питання „Про підсумки соціально-економічного розвитку України у 2005 році та заходи щодо поліпшення економічної ситуації” за участю Президента України
„Вельмишановний пане Президенте, Вікторе Андрійовичу!
Шановний Прем’єр-міністр, члени українського уряду, запрошені!
Я хочу коротко зупинитись на проблемах реформування житлово-комунальної сфери – це багатогалузевий комплекс, у якому переплелися всі соціально-економічні питання життєзабезпечення міст та районів.
Разом із тим на сьогодні галузь житлово-комунального господарства – найвідсталіша в економіці України.
Гострота проблем, що утворилися в житлово-комунальній сфері, зробила неминучим реформування цього сектору економіки.
Через значний знос незабезпечено необхідний рівень надійності інженерних комунікацій, більше половини трубопроводів відслужило свій термін. У галузі експлуатується більше 70% низькоефективних джерел теплопостачання. Відсутній облік і регулювання спожитих ресурсів. Застаріли існуючі технології, неефективно витрачаються паливно-енергетичні ресурси, особливо в житловому господарстві, де витрати енергоресурсів на 1 кв. м житла в 3 рази перевищує середньоєвропейський рівень.
Для Луганської області цей процес усугубляється прийняттям у комунальну власність відомчого житлового фонду без відповідного фінансового забезпечення. З 1996 року практично в повному обсязі прийнято житло від ліквідованих шахт і підприємств-банкрутів. Передані житлові будинки й інженерні мережі знаходяться в незадовільному стані та вимагають капітального ремонту. У Луганській області вартість основних фондів підприємств житлово-комунального господарства з прийняттям відомчої соціальної сфери збільшилася на 60%, але фінансування прийняття-передачі забезпечено тільки на 4%.
На цей час ще не завершено передачу в комунальну власність територіальних громад області більше 2,7 млн. кв. м житлових фондів, 103 опалювальних котельні, сотні кілометрів теплових і водогінних мереж. Для їхньої передачі в поточному році необхідно 49,1 млн. грн. Однак вони не передбачені ні в державному бюджеті, ні в асигнуваннях Мінвуглепрому України.
У результаті систематичних недоремонтів уже 70% житлового фонду вимагає капітального ремонту, 10 млн. кв. м житла, побудованого за проектами перших масових серій, або третина від наявності-реконструкції. Вкрай тяжкому стані знаходиться ліфтове господарство області. З наявних 3 472 ліфтів в містах області не працюють 1 326, решта потребують ремонту і відновлення. На сьогодні люди ходять пішки до 12 поверху.
Основну масу житлових будинків не оснащено засобами обліку споживання енергоносіїв і води.
У той же час витрати на капітальний ремонт 1 кв. м щороку зменшуються й у 2005 році склали всього 0,8 грн, що в 25 разів менше нормативу. Тому фізичний знос житла зростає.
Тим часом саме в житлі сконцентровані головні проблеми галузі, тут основні причини втрат, і незадоволення громадян якістю послуг. Усунути їх можна тільки забезпечивши проведення капітального ремонту житла.
У той же час амортизація на житлі не нараховується і джерело фінансування такого ремонту не визначено.
Законом України про приватизацію житла, прийнятим ще в 1992 році, визначено, що перший капітальний ремонт робить колишній власник, тобто держава. Але прийнятий Верховною Радою України Бюджетний кодекс України усі витрати з житлово-комунального господарства не тільки переклав на місцевий бюджет, але навіть відніс їх до категорії витрат, що не враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів.
У зв'язку із цим представляється важливим уже сьогодні ініціювати внесення таких змін у Бюджетний кодекс, Закон України «Про приватизацію державного житлового фонду», які б визначили механізм фінансування капітального ремонту житла і врегулювали взаємні фінансові зобов'язання держави й органів місцевого самоврядування в реанімації депресивних територій.
На таких територіях у шахтарських містах: Брянці, Кіровську, Красному Лучі, Первомайську, Зоринську, Перевальському районі є неурегульованим питання кинутих квартир, що залишаються безхазяйними, порушується тепловий режим будинку, з'являються справедливі нарікання громадян. Це на сотні квартир, а десятки тисяч.
Ми просимо доручити відповідним міністерствам і відомствам розробити законний порядок прискореної реприватизації і повторного заселення таких квартир.
Знос основних фондів водопровідно-каналізаційного господарства практично на всій території області досягає 70-100%, заміни і санації вимагають 76% водогінних мереж.
Враховуючи кризовий стан в забезпеченні водою споживачів області, у 2004 році розроблено й затверджено Ухвалою Кабінету Міністрів України Програма «Реформування і розвитку підприємств водопровідно-каналізаційного господарства на 2004-2006рр. і період до 2010 року». Вона передбачає державне фінансування, тільки на 2004-2005рр. необхідно було виділити 69,2 млн. грн. з державного бюджету. У поточному році асигнування передбачені тільки у розмірі 10,0 млн. грн, при потребі в 46,9 млн. грн.
Ще на одній проблемі хочу зупинитися, це проблема ціноутворення в галузі.
Сьогодні потрібна підтримка Уряду в частині аналізу соціально-економічних наслідків одностороннього систематичного підвищення цін на енергоносії для підприємств житлово-комунального господарства і вироблення рішень з урахуванням стану основних фондів галузі, що склалася.
Про який скільки-небудь значний вплив місцевих органів на регулювання тарифів можна говорити, якщо в собівартості послуг підприємств житлово-комунального господарства вартість енергоносіїв складає 65%, а бюджети територій на 87,0% складаються із захищених статей.
Можна продовжити приклади кризової ситуації в галузі.
Надзвичайна ситуація в м.Алчевську це підтвердила. Ці кризи сталися не сьогодні, а тривали впродовж 15 років, і дуже прикро, що деякі політичні сили використовують проблеми житлово-комунального господарства не у вигляді допомоги, а для набуття власних політичних дивідендів.
Криза давно зародилася у всьому житлово-комунальному комплексі і, як ракова пухлина роз'їдає його з наростаючою швидкістю, на сьогодні ситуацію доведено до обвальної.
Гігантоманія, аварійний стан основних фондів, відсутність джерела фінансування житлового фонду, дефіцит місцевих бюджетів, систематичне зростання вартості енергоносіїв, низька заробітна плата і, як наслідок, низька кваліфікація працівників, відсутність державного фінансування - все це властиво комунальній сфері. Без фінансової та законодавчої державної підтримки ніякі організаційні дії місцевої влади не вирішать проблем житлово-комунального господарства.
Я реально дивлюся на ситуацію в галузі і розумію, що за державні асигнування не можна забезпечити відродження житлово-комунальної сфери. Потрібні спільні узгоджені дії Уряду і органів місцевого самоврядування із створення на державному рівні умов для залучення інвестицій у галузь.
І перш за все, роздержавлення ЖКГ,
- залучення у галузь інвестицій, кредитів банків, грантів та інших джерел. Це стане реальністю за умови збалансованості економіки підприємств, для чого необхідно:
- установити тарифи для житлово-комунальних підприємств на рівні тарифів для населення;
- розробити систему виділення коштів із державного бюджету на погашення населенню відсотків банківського кредиту на ремонт та реконструкцію свого житла;
- звільнити підприємства житлово-комунального господарства від сплати податку на додану вартість;
- прийняти Закон України про акціонування комунальних підприємств для прискорення залучення інвестицій на об'єкти житлово-комунального господарства;
- розробити пілотні проекти з модернізації енергоємного обладнання житлово-комунального господарства і децентралізації опалення
- доручити ДП „Газ-тепло" НАК „Нафтогаз України" виконати роботи по встановленню приладів індивідуального опалення квартир за рахунок коштів населення на території Луганської області. А також автономне опалення бюджетних установ, за їх власний кошт.
Законом України «Про місцеві державні адміністрації» наші повноваження у галузі житлово-комунального господарства виписані занадто стисло й лаконічно: «забезпечення організації і обслуговування населення підприємствами і установами житлово-комунального господарства не залежно від форм власності». За цією граничною стислістю вся повнота відповідальності за стан справ у галузі, яка найбільш близька до повсякденного життя людей.
Ми розуміємо і приймаємо цю відповідальність.
Сьогодні нам потрібна спільна реальна робота з реалізації Програми реформування житлово-комунального господарства і особливо підтримка держави”.
03 березня 2006,16:25
|
 |
 |
Питання організації вторинної зайнятості учнівської та студентської молоді обговорювалися на засіданні „круглого столу”.
3 березня заступник голови Луганської облдержадміністрації Олександр Меженський провів засідання "круглого столу" за темою: "Організація вторинної зайнятості учнівської молоді та студентів Луганської області. Проблеми та перспективи розвитку руху молодіжних трудових загонів". Учасники засідання розглянули основні проблеми, пов’язані з організацією вторинної зайнятості учнів та студентів у літній період, ознайомилися з досвідом роботи мм.Антрациту, Ровеньків та луганських вузів щодо організації студентських і молодіжних трудових загонів. Вони також ознайомилися з можливостями залучення студентської молоді до громадських робіт через обласний та місцеві центри зайнятості. Зазначено, що протягом 10 років в Луганській області та за її межами працювало 59 тис. 770 загонів, до яких було залучено 193 тис. 510 юнаків та дівчат. В 2005 році працювало 87 таборів праці та відпочинку, 294 загонів старшокласників, 160 студентських загонів, 88 благодійних загонів, 114 ремонтних бригад. Всього минулого року тимчасово працевлаштовано майже 16 тисяч молодих людей області.
Під час "круглого столу" 10 кращим організаторам студентського руху в Луганській області були вручені Почесні грамоти Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
03 березня 2006,16:15
|
 |
 |
Чи всі вболівають за загальну справу?
У зв’язку з подальшою роботою із уточнення загальних списків виборців, які проживають на території Луганської області, виявлені розбіжності між місцевими списками виборців та тими, які надані окружними виборчими комісіями до ЦВК.
По місту Луганську. Дільничній виборчій комісії № 30 ТВО № 103 (Жовтневий район м. Луганська) були надані списки виборців, до яких було внесено 365 виборців замість 2 тисяч. У зв’язку з цим інцидентом до регіональної робочої групи надійшов запит. Для з’ясування обставин цього факту регіональною робочою групою спільно з керівництвом ОВК ТВО № 103, начальником відділення громадянства і паспортної роботи ВГІРФО УМВС України в Луганській області Голецем В.М. було виявлено причини таких розбіжностей. Ними стали неякісне програмне забезпечення та неякісне складання списків виборців паспортними службами міста Луганська, небажані наслідки роздрукування списків виборців з віднесенням кожного виборця до відповідного виборчого округу та виборчої дільниці. В результаті було прийнято необхідних заходів з цього питання - на теперішній час списки виборців на ДВК № 30 уточнені і складають 2053 чол.
Проблемними залишаються на ТВО № 103 також списки виборців на виборчих дільницях №№ 43 та 79. Так, на виборчій дільниці № 43 було пропущено 594 квартири, на виборчій дільниці № 79 не внесено до списку голосуючих вперше, внесено померлих, включено мешканців, які вже не проживають тощо. Робота з уточнення списків виборців на цих дільницях продовжується.
По місту Красний Луч. При віднесенні виборців, які проживають на території м. Красний Луч, до ТВО № 107 та відповідних виборчих дільниць було виявлено 8955 виборців, яких не було введено до електронної бази ІАС „Списки виборців”. За станом на 01.03.2006 пропущені виборці були додатково включені до місцевого загального списку виборців та передані до виборчих дільниць для їх уточнення.
На теперішній час виникли проблемні питання щодо діяльності окружних та дільничних виборчих комісій.
Місцевими органами влади не виконується постанова ЦВК від 20.01.2006 № 252 у частині надання відповідних приміщень, обладнання, засобів транспорту і зв’язку для роботи окружних та дільничних виборчих комісій.
Так, не забезпечено виконання вимог цієї постанови головою Кам’янобрідської районної ради Кравченком Сергієм Івановичем (виборчі дільниці № 86-106 ТВО № 103), який навіть не прийняв заяви голів ДВК щодо обладнання приміщень дільниць, розташованих на території району. Директори шкіл цього району пропонують головам ДВК зробити самостійно ремонт в приміщеннях шкіл, де розташовані дільниці. А на одній із дільниць цього району прибиральниця школи вимагає плату за дзвінки членів ДВК.
Міський голова м. Щастя Горшковський Віктор Михайлович навіть не надав транспорту для перевезення на практичний семінар до Жовтневого райвиконкому міста Луганська членів дільничних виборчих комісій, які розташовані на території міста.
Серед нагальних проблем роботи ОВК та ДВК - зрив строків комплектування ДВК за поданнями партій, які мали бути сформовані 18.02.2006.
Станом на 01.03.2006 по дільничних виборчих комісіях недостає близько 400 чоловік, у тому числі по ТВО № 103 – близько 100 чол., по ТВО № 107 теж близько 100 чол. По ТВО № 111 дільничні виборчі комісії так і не приступили до роботи, по ТВО № 102 - не приступили до роботи 15 ДВК.
Залишаються невирішеними проблеми:
- ліцензійного програмного забезпечення ОВК;
- надання коштів ОВК на відрядження та транспорт, оплату дворазового рознесення запрошень, чергувань тощо;
- надання відповідної методичної літератури для ДВК.
У зв’язку з порушеннями вимог постанови ЦВК від 20 січня 2006 року № 252 „Про нормативні вимоги до приміщень окружних і дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України та приміщень для голосування, перелік і норми забезпечення виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою та перелік видів послуг, робіт, що можуть надаватися виборчим комісіям за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року” регіональна робоча група обліку виборців направила подання до відповідних органів влади щодо розгляду питання про притягнення голови Кам’янобрідської районної ради С.І.Кравченка та міського голови м.Щастя В.І.Горшковського до дисциплінарної відповідальності за неналежне виконання своїх службових обов’язків.
Заступник голови
облдержадміністрації,
керівник регіональної
робочої групи
обліку виборців З.Т.ГУЗАР
03 березня 2006,16:13
|
 |
 |
Зіновій Гузар зустрівся з офіційними спостерігачами від іноземних держав на виборах 2006 року.
Сьогодні заступник голови Луганської облдержадміністрації Зіновій Гузар зустрівся з офіційними спостерігачами від іноземних держав та міжнародних організацій США, Великобританії, Словаччини та Російської Федерації.
Розпорядженням голови облдержадміністрації сьомого лютого цього року було створено обласну робочу групу зі сприяння місіям міжнародних спостерігачів на виборах народних депутатів України та депутатів місцевих рад у 2006 році, яку очолили заступники голови облдержадміністрації Зіновій Гузар (керівник обласної робочої групи) та Олександр Меженський (заступник керівника обласної робочої групи).
У ході зустрічі обговорено питання забезпечення діяльності офіційних спостерігачів на території регіону. З метою сприяння роботи представників іноземних місій на виборах 2006 року в Луганській області Зіновій Гузар передав їм довідник з адресами та телефонами окружних виборчих комісій, місцевих осередків політичних партій – учасників виборної кампанії.
03 березня 2006,16:01
|
 |
 |
Відбулась робоча поїздка губернатора по Луганську.
2 березня відбулась робоча поїздка голови облдержадміністрації Геннадія Москаля по місту Луганську. Він зустрівся з міським головою Євгеном Бурлаченком, після чого ознайомився з підприємством ВАТ "Луганська обласна типографія". Луганська обласна типографія існує з 1958 року. Підприємство проектувалося і будувалося як міжрайонна типографія, призначена для виготовлення 50 міських і районних газет (в даний час їх друкується 14 при неухильному зниженні тиражів, об'ємів або періодичності виходу). Технічні можливості підприємства сьогодні не відповідають потребам регіону в поліграфічній продукції. Газетні друкарські машини і інше устаткування морально і фізично зношені, знос устаткування склав 82,7%.
Губернатор ознайомився з компанією "ТРАНСПЕЛЕ" і ТОВ "ЛАА ТРАНС". Підприємство створено в 1985 році. Спочатку створення автомобільний парк підприємства налічував 20 вантажних автомобілів марки МАЗ, які працювали на території України і країн СНД. В грудні 1993 року були взяті в лізинг перші 5 автомобілів фірми Вольво F1237. Поступово компанія вийшла на ринок Німеччини, Австрії, Італії та країн Бенілюксу. На даний момент підприємство має в своєму розпорядженні 210 автомобілів стандарту Євро 2. До послуг клієнтів компанія надає не тільки міжнародні, а й внутрішні перевезення вантажним автотранспортом.
Цього ж дня Геннадій Москаль оглянув міську дитячу лікарню №2 та побував на ЗАТ "Луганський м’ясокомбінат", де провів зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості міста.
Сьогодні, 3 березня в Луганському міськвиконкомі голова облдержадміністрації провів розширену нараду за підсумками робочої поїздки по місту. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, депутати міської ради, керівники міськвиконкому та міськради, підприємств, установ та організацій міста. Учасники наради розглянули соціально-економічний стан в Луганську, перспективи розвитку підприємництва, ситуацію у промисловості, ЖКГ та житловому будівництві, сферах охорони здоров’я, освіти та культури, стан автодоріг. Під час наради Геннадій Москаль дав низку доручень для вирішення проблемних питань міста.
03 березня 2006,14:46
|
 |
 |
Прем’єр-міністр України доручив забезпечити належну підготовку виборчих дільниць до проведення виборів.
З 23 січня по 4 лютого 2006 року працівниками Секретаріату Кабінету Міністрів вивчався стан роботи із завершення складання загальних списків виборців та сприяння виборчим комісіям у наданні їм приміщень відповідно до встановлених норм.
Підсумки перевірки засвідчили, що робочими групами обліку виборців практично завершено формування загальних списків виборців, забезпечено їх опрацювання та передачу до Центральної виборчої комісії. Завершується підготовка списків по кожній виборчій дільниці.
В той же час у ряді регіонів є певні недоліки в організаційній роботі.
Є проблеми щодо заміни паспортів зразка 1974 року на паспорти громадян України для участі у голосуванні в день виборів. Станом на 1 жовтня 2005 року в Україні паспорти громадян СРСР мали майже 100 тис. чоловік. За інформацією органів внутрішніх справ, на 10 лютого 2006 року обмін паспортів здійснили більше 80 тис. жителів.
В Луганській області налічується 1579 мешканців з паспортами колишнього СРСР. Головними причинами повільного обміну документів є те, що основна категорія таких осіб - громадяни похилого віку, які переважно зареєстровані у сільській місцевості, але фактично мешкають у дітей та родичів у містах, малозабезпечені громадяни, громадяни, які виїхали на заробітки до інших країн, не мають визначеного місця проживання або знаходяться у місцях позбавлення волі тощо.
У всіх регіонах відмічено невисокий рівень активності громадян щодо ознайомлення з особистими даними, занесеними до загальних списків виборців.
Наприклад, у Київській області таких громадян 0,2%, Запорізькій – 6,3%, Чернігівській – 7%, Львівській – 9,7%, Харківській – 12,3%. Лише у Донецькій області свою наявність у списках та повноту інформації перевірили майже 85 відсотків жителів.
За підсумками роботи комісій Прем’єр-міністр України Юрій Єхануров доручив Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, районних держадміністрації разом з органами місцевого самоврядування вжити заходів щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць та належної підготовки до проведення виборів.
03 березня 2006,12:14
|
 |
 |
На Луганщині вживаються необхідні заходи щодо проведення демократичних, чесних та прозорих виборів-2006.
2 березня заступник голови Луганської облдержадміністрації Зіновій Гузар провів нараду з представниками молодіжних громадських об’єднань по запобіганню порушення чинного законодавства щодо проведення демократичних, чесних та прозорих виборів. У зустрічі також взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Меженський. Учасники зустрічі наголосили на неприпустимості використання адмінресурсу під час виборів. За словами Зіновія Гузара, дуже важливо, щоб політична орієнтація студентів не визначалась тим, від якої партії балотується ректор їх вузу. На зустрічі було вирішено створити координаційну раду сприяння чесним виборам та проти застосування адмінресурсу в учбових закладах, залучити до роботи цієї ради Правову групу з числа студентів Східноукраїнського Національного університету ім.В.Даля. Вирішено також провести зустрічі Зіновія Гузара та юристів зі студентами та викладачами вузів Луганщини щодо запобігання порушення виборчого законодавства, а також організувати телезустріч з цих проблем за участю членів студентських профспілок та молодіжних організацій різного політичного спрямування.
Цього ж дня заступник голови облдержадміністрації Зіновій Гузар провів зустріч з представниками громадських організацій, які проводять роботу щодо сприяння діяльності міжнародних спостерігачів та підвищення правової культури виборців. Учасники зустрічі розповіли про проблеми у своїй роботі, у вирішенні яких можуть допомогти органи обласної та місцевої влад, зокрема, виділення приміщень для роботи, забезпечення телефонного зв’язку. Як зазначив Зіновій Гузар, обласне керівництво надаватиме всіляку підтримку тим громадським організаціям, які забезпечують проведення чесних та прозорих виборів.
* 3 березня Зіновій Гузар провів зустріч з офіційними спостерігачами від іноземних держав та міжнародних організацій (4 чол.) з США та Великобританії (ОБСЄ), Словаччини та РФ (ENEMO). Були обговорені питання забезпечення діяльності офіційних спостерігачів на території області. Зіновій Гузар передав їм довідник з адресами та телефонами окружних виборчих комісій, партій – учасників виборної кампанії, готелів та підприємств, що надають транспортні послуги.
03 березня 2006,11:58
|
 |
 |
Заборгованість із заробітної плати зменшується.
За даними щотижневого моніторингу Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, загальна сума заборгованості із заробітної плати по підприємства Луганської області станом на 27 лютого 2006 року склала 85 млн. грн., що на 1,4 млн грн. або 1,6% менше, порівняно із статистикою від 20 лютого.
Міські і районні комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і боргів із зарплати, соціальних виплат протягом минулого тижня провели 13 засідань, керівникам підприємств надані відповідні доручення щодо ліквідації заборгованості.
Так, за результатами роботи комісії у м. Ровеньки керівнику Комунального ремонтно-будівельного управління рекомендовано звернутися до ДП «Ровенькиантрацит» з проханням розрахуватися за виконані роботи для погашення боргів із зарплати.
Спеціалістами управлінь праці та соціального захисту населення міст та районів області проведено перевірки стану дотримання законодавства про працю на 30 підприємствах, що мають заборгованість із виплати заробітної плати.
За результатами перевірок матеріали стосовно ПП «Армхімпром» (Сєвєродонецьк), Чернухинському комбінату комунальних послуг, ВАТ «Комісарівський завод «Тогрмаш» (Перевальський район), ТОВ «Агролуг», ВАТ «Слов’яносербський комбікормовий завод» (Слов’яносербський район), ДП «Жилсервіс», Філія «Старобільськтеплокомуненерго» ЛОКСТП «Луганськтеплокомуненерго» (Старобільський район), на яких виявлені факти порушення законодавства про оплату праці, передані до прокуратури на місцях дляв життя заходів реагування до керівників підприємств.
У Краснодонському районі проведено засідання колегії «Про підсумки перевірки ВАТ «Мирна долина» з питання забезпечення податкових надходжень до бюджету та погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат.
У Сватівському районі на колегії райдержадміністрації розглянуто питання стовідсоткових розрахунків із виплати заробітної плати підприємствами – боржниками. Керівникам надані доручення щодо ліквідації боргів до 1 липня 2006 року.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|