Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: субота, 21 вересня 2024

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
03 березня 2006,11:56 Версія для друку

Найбільші розбіжності при складанні виборчих списків виявлено у 107 окрузі.

За даними Центральної виборчої комісії існують розбіжності між інформацією про кількість виборців по дільницях від окружних виборчих комісій та електронною базою списків виборців Луганської області у розрізі виборчих округів та виборчих дільниць.
Найбільші розходження виявлені в окрузі № 107. Тут 73 звичайні виборчі дільниці із 166 мають різну кількість зареєстрованих виборців. Регіональною робочою групою виборців з’ясовуються причини розбіжностей.

03 березня 2006,11:54 Версія для друку

У виборчіх списках в Красному Лучі «загубилися» близько дев’яти тисяч виборців.

Як повідомили в регіональній робочій групі обліку виборців Луганської області, у місцевому загальному списку, наданому Краснолуцькою робочою групою виборців були виявлені суттєві розбіжності. Так, станом на 14 лютого 2006 року тут значилося 105 тис. 722 прізвища виборців, а у звітах від 1 лютого 2006 року – 96 тис. 767.
Для з’ясування обставини до Красного Луча 17 лютого була направлена комісія. В результаті перевірки виявилося, що 8 тис. 955 прізвищ виборців пропущено при передачі попередніх даних.
Розглядається питання щодо притягнення керівника Краснолуцької робочої групи обліку виборців Гусєва О.М. до дисциплінарної відповідальності за неналежне виконання своїх службових обов’язків.

02 березня 2006,15:35 Версія для друку

Затверджено регіональну програму організаційного забезпечення діяльності судів на 2006-2010 роки.

Розпорядженням голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля про затверджено регіональну програму організаційного забезпечення діяльності судів на 2006-2010 роки. Головною метою Програми є підвищення авторитету судової влади, утвердження самостійності і незалежності судів, реалізація вимог Конституції України щодо забезпечення судового захисту прав і свобод громадян.
Реалізація попередньої регіональної програми організаційного забезпечення діяльності судів на 2003-2005 роки певною мірою дозволила поліпшити ситуацію у матеріально-технічному, кадровому та інформаційному забезпеченні судів Луганської області. Але в умовах обмежених можливостей бюджетного фінансування вона дозволила вирішити лише першочергові завдання.
Найбільш гострою проблемою залишається забезпечення судів належними приміщеннями. З 32-х судів тільки 8 відповідають діючим нормативам по площі, для 7-ми судів потрібні інші приміщення. 26 місцевих судів розміщуються в пристосованих будівлях, які за своїми характеристиками потребують значного поліпшення умов розташування. У 8-ми судах немає достатньої кількості залів судових засідань, що призводить до збільшення строків розгляду судових справ і, як наслідок, до порушення прав та законних інтересів громадян.
Майже в третині загальної кількості місцевих судів потрібне додаткове обладнання дорадчих кімнат, приміщень для утримання підсудних та розташування конвойних підрозділів, судових розпорядників, кімнат для прокурорів і адвокатів, свідків. Тобто відсутність передбачених процесуальним законодавством приміщень створює неможливість належним чином відправляти правосуддя. Насамперед, критична ситуація із забезпеченням приміщеннями складається в місцевих судах обласного центру, Міловському районному та Краснодонському міськрайонному судах.
В категорії проблемних питань залишається забезпечення суддів місцевих судів житлом. Відсутність житлового фонду та недостатність фінансування призводять до грубого порушення права суддів на отримання житла впродовж шести місяців з дня призначення на посаду судді. Станом на початок 2006 року на квартирному обліку продовжують перебувати 17 суддів місцевих судів, з яких 1 суддя очікує надання житла понад 6 років та 2 судді – більш як 5 років.
Незважаючи на низку вжитих заходів, матеріально-технічне забезпечення судів залишається недостатнім. Результати здійсненого територіальним управлінням державної судової адміністрації в Луганській області моніторингу свідчать, що переважна більшість меблів, якими користуються судді, застаріла. Недостатньо укомплектовано меблями зали судових засідань, що не дозволяє належним чином розміщувати учасників судового процесу. Забезпеченість судів автотранспортом становить лише 35-40% від реальної потреби. До того ж з 18 транспортних засобів, що перебувають на балансі в судах, майже половина непридатна для експлуатації.
Заходи прийнятої на 2006-2010 роки Програми спрямовані на створення сприятливих умов для здійснення незалежного, неупередженого і доступного для населення правосуддя, підвищення гарантій незалежності і недоторканості суддів.
Успішна реалізація заходів Програми допоможе забезпечити місцеві суди загальної юрисдикції належними приміщеннями шляхом спорудження нових будівель, які б повністю відповідали вимогам щодо здійснення судочинства, максимального використання існуючих будівель судів, за наявності технічної можливості їх реконструкції та добудов; значно вдосконалити матеріально-технічну базу судів; забезпечити суддів житлом та підвищити рівень задоволення соціально-побутових потреб суддів; суттєво поліпшити інформаційне і організаційно-методичне забезпечення здійснення судочинства.
Фінансове забезпечення Програми здійснюватиметься за рахунок коштів Державного бюджету і визначається щороку виходячи з реальних фінансових можливостей держави.
„На обласній нараді голів судів загальної юрисдикції, яку ми провели цими днями, детально обговорено нову Регіональну Програму, накреслено першочергові завдання, - зауважує начальник ТУ ДСА в Луганській області Анатолій Рева. – Всіх націлено на її неухильне виконання.”

02 березня 2006,14:44 Версія для друку

В містах та районах області: Кіровськ

У січні 2006 року 23 підприємства надавали послуги, з них 11 - це підприємства комунальної власності, 2 – загальнодержавної та 10 приватних підприємств. За січень підприємствами та організаціями міста вироблено послуг на суму 451,2 тис. грн. (у діючих цінах без ПДВ), що становило 95,8% до обсягу січня 2005 року (у порівняльних цінах). Із загального обсягу вироблених послуг найбільша питома вага належить підприємствам комунальної (60,2%) та загальнодержавної (22,1%) власності. Найменша частина послуг вироблена приватними підприємствами – 17,7%. За реалізовані послуги підприємствами одержано дохід у сумі 485,9 тис. грн. (у ринкових цінах з ПДВ). Темп зростання доходу від реалізації послуг до 2005р. склав 95,2%. Населенням протягом січня 2006 року було оплачено за реалізовані послуги 361,4 тис. грн., що у співвідношенні до 2005 року склало 164,4%. Питома вага доходу від реалізації послуг, оплачених населенням, у загальному обсязі доходу становила 74,4%. Із загального обсягу доходу переважну більшість одержали підприємства, в яких основним видом діяльності є операції з нерухомістю – 244 тис. грн., або 50,2%, послуги пошти і зв’язку - 98,1 тис. грн., або 20,2%, та індивідуальні послуги – 51 тис. грн., або 10,5%. Найбільший обіг від реалізації послуг у січні мали підприємства комунальної власності - 61,6%. Найбільший дохід від реалізації послуг, оплачених населенням, отримали також підприємства комунальної власності - 76,7% .
● Протягом лютого у міськвиконкомі відбулось кілька засідань журі міського конкурсу на кращий ескізний проект пам’ятника – монумента до 20-річчя Чорнобильської катастрофи, який планується встановити у міському сквері "Юність". Журі розглянуло ескізний проект, поданий на конкурс художником О.Смірновим За відсутністю інших пропозицій художнику було запропоновано доопрацювати існуючий проект з урахуванням пропозицій і доповнень журі та членів міської громадської організації "Союз-Чорнобиль".

01 березня 2006,16:34 Версія для друку

Проведение очередного призыва граждан Украины на срочную воинскую службу – важная и ответственная государственная задача. – Александр Кобитев.

«Проведение очередного призыва граждан Украины на срочную воинскую службу – важная и ответственная государственная задача», - заявил первый заместитель председателя Луганской облгосадминистрации Александр Кобитев сегодня на учебно-методическом сборе городских и районных призывных комиссий. Он отметил, что весной 2006 года в ряды Вооруженных Сил Украины и других воинских формирований из области будут призваны 1400 юношей. Первостепенными заданиями являются улучшение медицинского обследования призывников, тщательное расследование каждого факта возвращения призывников по состоянию здоровья. С этой целью управлению здравоохранения облгосадминистрации, совместно с главными врачами центральных городских и районных больниц, военными комиссарами необходимо укомплектовать медкомиссии призывных участков лучшими врачами-специалистами, не допустить отправки в войска призывников, которые по состоянию здоровья не годны к военной службе.
Александр Кобитев считает, что особенное внимание следует уделить подготовке к работе призывных комиссий, контроля за выплатой выходного пособия и зарплаты призывникам. Управлению внутренних дел и отделам в городах и районах необходимо более эффективно оказывать помощь военкоматам в розыске лиц, уклоняющихся от призыва. В настоящее время около 2000 юношей уклоняются от призыва, из них на 822 человека материалы переданы правоохранительным органам для организации розыска. Как правило, нигде не работая и скрываясь, молодые люди попадают под влияние криминальных структур и совершают преступления.
Также первый заместитель главы облгосадминистрации отметил важность героико-патриотического воспитания допризывной молодежи, привлечение к этой работе ветеранов, участников боевых действий, военнослужащих, возрождения шефства регионов области над ВМС.
Аналогичные учебно-методические занятия пройдут во всех городах и районах области.

01 березня 2006,13:52 Версія для друку

Підсумки роботи системи праці та соцзахисту населення області в 2005 році розглядались в облдержадміністрації.

Підсумки роботи системи праці та соціального захисту населення Луганської області в 2005 році розглядались 28 лютого на засіданні колегії Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації. В засіданні взяли участь заступник Міністра праці та соціальної політики України Володимир Тьоткін, заступник голови Луганської облдержадміністрації Михайло Попов, заступники голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів з соціальних питань, начальники районних, міських управлінь праці та соціального захисту населення, керівники відповідних структурних підрозділів Луганської облдержадміністрації.
Начальник Головного управління праці та соціального захисту населення Євген Суглобов зазначив, що в 2005 році в Луганській області здійснювалися заходи, спрямовані на підвищення рівня життя населення області, зменшення масштабів бідності та усунення її найгостріших проявів, підтримку соціально вразливих верств населення, підвищення зайнятості населення, покращення умов праці, активізацію політики соціального партнерства. За його словами, середньомісячна заробітна плата в області за січень-грудень 2005 року у порівнянні з відповідним періодом 2004 року зросла на 34,3%, і склала 804,85 грн. та зайняла 6 місце по Україні, у грудні – 982,60 грн. Її розмір перевищив рівень мінімальної заробітної плати (332 грн.) та рівень прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (453 грн.), у 3 та 2,2 рази відповідно. Порівняно з попереднім місяцем (листопад) заробітна плата збільшилась на 10,2% або на 90,85 грн. Загальна сума не виплаченої заробітної плати по всіх категоріях підприємств Луганської області на 1 січня 2006 року склала 84,8 млн. грн (протягом року - зменшення на 29,5 млн. грн. або 25,8%, у грудні – зменшення на 21,1 млн. грн. або 19,9%).
Станом на 1 січня 2006 року по області в органах праці та соціального захисту населення державна допомога призначена 67 тис. 681 чол. на загальну суму 193 млн. 332,5 тис. грн. Заборгованість з виплати всіх видів допомоги відсутня.
Протягом 2005 року в області створено 43,7 тис. нових робочих місць, що становить 125% річного завдання, у тому числі на підприємствах, в установах і організаціях – 8,1 тис. одиниць або 18,5%.
Євген Суглобов підкреслив необхідність посилення контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних та цільових коштів. Начальники управлінь праці та соціального захисту населення до кінця поточного року мають забезпечити погашення в повному обсязі заборгованості із зарплати на економічно-активних підприємствах, зменшити на 30% борги працівникам підприємств, до яких застосовується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, установити дієвий контроль за виконанням графіків погашення заборгованості із зарплати. Начальникам управлінь праці та соцзахисту населення також необхідно вжити додаткових заходів щодо поліпшення соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Мають забезпечити контроль за правомірністю призначення та виплати державної соцдопомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”.

01 березня 2006,12:56 Версія для друку

Краснодонский район: погашать долги и развивать предпринимательство

Бывая с поездками в разных городах и районах Луганщины, губернатор Геннадий Москаль сосредотачивает свое внимание на решении семи основных проблем, по сути, одинаковых для всех регионов нашей области. Это создание как можно большего количества рабочих мест, привлечение инвестиций и создание максимально благоприятных условий для развития малого предпринимательства, полное погашение долгов по зарплате и реанимация убыточных предприятий, а также недопущение дефицита и роста цен на продукты и товары первой необходимости и – что немаловажно для большинства сельских районов – газификация жилья и ремонт дорог.
Не стал исключением и Краснодонский район. Все эти проблемы знакомы его жителям, и местная власть методично занимается решением основных этих вопросов. Так, в прошлом году вместо запланированных 150-ти в районе было создано около 200 новых рабочих мест, а в 2006 году есть перспектива более существенно увеличить их количество.
Для развития малого бизнеса, не только ведется профессиональная подготовка безработных и обучение их основам предпринимательства. Сейчас Краснодонская райадминистрация занимается упрощением процедуры выделения земельных участков и строительства, постоянно обновляется реестр свободных помещений, которые могли бы арендовать или приобрести предприниматели под свое дело. Кроме того, для удобства новоиспеченных бизнесменов в районе действуют единые разрешительный и регистрационный офисы, организована телефонная «горячая линия». И как результат – за счет малых предприятий было создано около 70 новых рабочих мест. Под развитие фермерского хозяйства и помощь селянам местный бюджет выделил в прошлом году более 190 тыс. грн.
Конечно, значительные суммы долгов по зарплате, копившиеся не один год, по одному только поручению губернатора ликвидировать нереально. И тем не менее, к началу этого года сумма задолженности в Краснодонском районе уменьшилась наполовину, и даже больше. При этом средняя зарплата составляет около 600 грн. А цены на потребительском рынке регулируются за счет установления верхнего предела торговых наценок.
Что же касается больного для всей Луганской области вопроса газификации сел, то на этот год районный бюджет выделил небольшую сумму – 275 тыс. грн. Но за счет привлеченных средств и денег самих жителей, которые уже традиционно сами оплачивают установку печей и котлов и подводку газа к своим домам, Краснодонская райадмиистрация в 2006 году планирует газифицировать Новоалександровку, Большой Лог и Большой Суходол.

01 березня 2006,12:41 Версія для друку

В містах та районах області: Станично-Луганський район

Голова райдержадміністрації Юрій Гриценко провів апаратну нараду з питань підготовки до можливого пересіву зернових культур сільськогосподарчими підприємствами району навесні 2006 року. Зазначено, що згідно Програми "Зерно Луганщини-2006" сільгоспвиробниками району необхідно було посіяти озимих зернових культур на площі 20 тис. га, фактично посіяно 16,8 тис. га. Практично всі площі озимих зернових культур засіяно високопродуктивним зерном. Під сів озимих було внесено 2600 тонн органічних та 218 тонн мінеральних добрив. Результати пророщування монолитів на 10 лютого показали, що 49% озимих пошкоджено січневими морозами на 10%; 32% пошкоджено на 20%, і тільки 19% посівів мають значні пошкодження від 20% до 40%, з них можливий пересів на 941 га (5,7%).

01 березня 2006,12:33 Версія для друку

В містах та районах області: Кіровськ

25-26 лютого 17 учнів міської багатопрофільної гімназії взяли участь у ХІІ обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт членів Луганського територіального відділення Малої Академії Наук України. 13 із них посіли призові місця. Перше місце посіли: учень 9-го класу М.Савицький (секція "Астрономія") та учениця 11-го класу В.Сєвєрінєнко (секція "Економіка"). Усі 13 переможців візьмуть участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі-захисті захисті науково-дослідницьких робіт членів Малої Академії Наук України у м.Києві.

01 березня 2006,12:04 Версія для друку

Складання і уточнення списків виборців – важлива загальна справа.

У зв’язку із заявою депутата обласної ради Іванова В.М., яку було зроблено 24 лютого 2006 року на 24-й сесії обласної ради 4–го скликання стосовно якості складання списків виборців, регіональна робоча група обліку виборців уповноважена заявити, що ця заява безпідставна, зроблена особою некомпетентною з цього питання.
На виконання Закону України „Про вибори народних депутатів України” та згідно „Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року” в області проведена певна робота у частині складання списків виборців, які проживають на території Луганської області, а саме:
- складений регіональний та місцеві загальні списки виборців;
- сформовано витяги з місцевих загальних списків виборців міст та районів, де проживає велика кількість виборців, або віддалених від центру населених пунктів для зручності ознайомлення громадян з ними;
- здійснено ознайомлення громадян із місцевими загальними списками виборців, публікації повідомлень з питань складання списків виборців у місцевих ЗМІ, теле- і радіоканалах;
- передано списки виборців відповідним окружним виборчим комісіям;
- продовжена робота щодо опрацювання місцевих загальних списків виборців по кожній виборчій дільниці.
З метою уточнення списків виборців з 1 листопада 2005 року по 1 січня 2006 року в області здійснено ознайомлення громадян із списками виборців. Для зручності ознайомлення громадян з цими списками на місцях було зроблено витяги із загальних місцевих списків.
Так, у Сватівському районі таких витягів було зроблено 53, у Слов’яносербському – 36, у Старобільському – 21, у Лутугинському – 16, у Кремінському - 17, у Краснодонському – 15, у місті Свердловську – 14, тощо.
У результаті кількість громадян, які ознайомились із списком виборців по цих регіонах, склала відповідно – 64%, 61%, 57%,71%, 70%,70% та 64%. До цієї роботи було залучено практично усіх мешканців сільських територіальних громад, здійснено подвірний обхід, проведена робота з підприємствами та організаціями, надані відповідні оголошення у міських ЗМІ, що позитивно вплинуло на процес доопрацювання списків виборців.
Середній відсоток ознайомлення громадян із списками виборців по області склав 31,0 ( один з кращих результатів в цілому по країні – четвертий), внесено змін до списків виборців - 8,3%.
Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України від 07.12.2005 № 55344/37/1–05 регіональною робочою групою обліку виборців проведено аналіз роботи із складання списків виборців на місцях, усунені виявлені недоліки.
Так, за результатами перевірки Краснолуцької робочої групи обліку виборців кількість виборців за станом на 15.02.2006 становила 105 722 чол., що на 8955 чол. більше наданої кількості виборців за станом на 01.02.2006.
Спеціальною комісією було встановлено причину такого збільшення та надано допомогу Краснолуцькій місцевій робочій групі з уточнення бази даних загального списку виборців міст Красний Луч, Вахрушеве та Петровське з їх подальшим віднесенням до виборчих дільниць.
Аналогічна ситуація з уточнення списків виборців, які проживають на територіях Старобільського та Новопсковського районів, з віднесенням кожного виборця до відповідного територіального виборчого округу та виборчої дільниці, була також виправлена після відповідних перевірок та проведення коректної інсталяції й оновлення програмного забезпечення ІАС „Списки виборців”.
Разом з тим проблемною залишається ситуація по м.Луганську. Так, з ОВК ТВО № 103 (Жовтневий район м.Луганська) до Луганської робочої групи обліку виборців були повернені списки виборців з ДВК № 30 з причини неповних списків виборців по кв.Ватутіна. Аналогічна ситуація виявлена і по інших ДВК цього округу, тому 24.02.2006 було проведено нараду за участю всіх ДВК цього округу. На теперішній час йде доопрацювання цих списків.
За станом на 23.02.2006 загальна кількість виборців області склала 1 880 908 чоловік, що означає, зменшення на 52301 чоловік у порівнянні із кількістю громадян, внесених до списків виборців на виборчих дільницях під час повторного голосування з виборів Президента України 26 грудня 2004 року (1933209).
Аналіз показав, що зменшення відбулося за рахунок погіршення демографічної ситуації ( у 2005 році померло 44 тис. 375 чол., народилося - 17 тис. 956 чол.); міграції, яка щомісяця складає до 20 тис. чол.; помилок при включенні виборців до списків, то кратного що.
Так, у результаті обробки бази даних ( уточнень, вичленення повторних включень) тільки у м. Луганську та Перевальському районі виключено з раніше складених списків понад 20 тис. повторів.
Згідно ст.ст. 26, 37 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” у частині прийняття відповідних рішень з питань адміністративно-територіального устрою в межах і порядку, визначених цим законом, регіональною робочою групою обліку виборців проведена відповідна робота щодо зняття з Державного реєстру населених пунктів, де не проживають та не прописані громадяни України, тобто за звітністю ЦВК – „немає виборців”. У результаті в Троїцькому та Біловодському районах виключено з облікових даних відповідно 5 та 4 населених пунктів, питання щодо ще 20 населених пунктів знаходиться в стадії вирішення.
Відповідно до Закону України „Про вибори народних депутатів України”, постанов КМУ та листів ЦВК з питань складання загальних списків виборців, для підготовки проведення виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року в області здійснений весь необхідний обсяг робіт з цього питання.
У відповідні строки виконаний Календарний план основних організаційних заходів із складання загальних списків виборців, більшість міських та районних робочих груп обліку виборців своєчасно виконали свої завдання, організували роботу на місцях щодо формування бази даних виборців області згідно нового програмного забезпечення.
Разом з тим, на хід складання загальних списків виборців негативно вплинуло несвоєчасне фінансове, матеріально-технічне та програмне забезпечення, відсутність бази даних громадян області на державній мові в установах УМВС України в Луганській області, на які було покладено великий обсяг роботи із складання списків виборців і які не виконали його на належному рівні.
На виконання постанови КМУ від 24.12.2005 №1279 „Про внесення змін до постанови КМУ від 31.08.2005 №840” робочим групам обліку виборців продовжено термін виконання повноважень до 31 березня 2006 року, згідно чого вони сприяють окружним та дільничним виборчим комісіям у виконанні їх повноважень з перевірки та уточнення списків виборців на звичайних виборчих дільницях, опрацьовують запити щодо перевірки та уточнення відомостей про виборців.
Місцевими та районними робочими групами обліку виборців списки виборців до ОВК передані своєчасно, але за станом на 25 лютого 2006 року не всіма ОВК ці списки передані до ДВК для подальшого їх опрацювання. Так, ОВК ТВО № 111 (смт.Біловодськ) списки виборців не передано на дільниці з тієї причини, що 144 ДВК сформовані, але ще не працюють. ОВК ТВО № 102 (Артемівський р-н м.Луганська) теж не передано списки виборців на дільниці, бо із 123 ДВК тільки 15 приступили до роботи.
Що стосується оцінки діяльності регіональної та місцевих робочих груп обліку виборців, то її надано перевірками Секретаріату КМУ 28 – 30.09.2005, 07 – 09.11.2005, 23 -27.12.2005, а також ЦВК на селекторних нарадах 16.01.2006, 28.01.2006, 22.02.2006.
Ствердження депутата облради Іванова В.М. щодо несвоєчасного надання списків виборців, які проживають на території Луганської області, до ЦВК некоректне, тому що регіональною робочою групою обліку виборців ці списки було передано своєчасно з доопрацюванням зауважень ЦВК, згідно „Календарного плану основних оргзаходів з підготовки та проведення виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року”.
Робота регіональної та місцевих робочих груп обліку виборців спрямована на виконання завдань та директив ЦВК і КМУ з питань складання списків виборців, які знаходяться на постійному контролі в облдержадміністрації.
Доречно зауважити, що робота ОВК та ДВК із уточнення списків виборців - справа не тільки робочих груп обліку виборців, але й облради, її депутатського корпусу, територіальних громад.

Заступник голови
облдержадміністрації,
керівник регіональної
робочої групи обліку виборців З.Т.ГУЗАР


Сторінки:
142143144145146147148149150151152153154155156

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера