01 березня 2006,11:39
|
 |
 |
Підсумки VІ обласного фестивалю дитячої преси “Золотий диктофон”.
28 лютого 2006 року в Луганську відбулось підведення підсумків VІ обласного фестивалю дитячої преси “Золотий диктофон”. Організаторами фестивалю виступили управління освіти і науки, управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, Головне управління МНС України в Луганській області, обласний благодійний фонд „Благовіст”, обласна дитяча громадська організація «Лугарі». Конкурс “Золотий диктофон” є щорічним обласним конкурсом видань дитячої преси. Цей захід був започаткований у 2001 році.
Кількість учасників фестивалю зростає щороку. Якщо в 2004 році в ньому взяли участь лише 36 дитячих видань, в 2005 їх було вже 46, а в цьому році на конкурс було надіслано 66 видань. Конкурсна частина фестивалю проводилася заочно протягом року. Кількість номінацій, за якими визначаються переможці, також зросла порівняно з попередніми конкурсами. На VІ обласному фестивалі дитячої преси “Золотий диктофон” підводились підсумки за 7 номінаціями: “Газета ІІІ тисячоліття” (конкурс дитячих періодичних видань); “Маленький шедевр” (конкурс окремих публікацій); “Надія нової преси” (конкурс юних журналістів); “Веб-сайт” (конкурс електронних версій дитячих видань), „Дзвони Чорнобилю” (конкурс окремих публікацій, присвячених Чорнобильській трагедії 1986 року), “Я народився в Україні” (конкурс окремих публікацій, присвячених історії, пам’яткам, діячам, містам та сучасним подіям держави (з нагоди 15 річниці незалежності України), „Перші блискавки” (конкурс окремих публікацій дітей віком від 7 до 10 років).
Як завжди, роботи юних газетярів оцінювало професійне та дитяче журі. Переможці у номінаціях будуть нагороджені цінними подарунками, інші учасники заохочувальними призами.
Номінація „Газета ІІІ тисячоліття”:
1 місце – газета „Дзеркало ліцею” ліцею № 1 м. Свердловська;
2 місце – газета „Шкільний калейдоскоп” Нещеретівської ЗОШ Білокуракинського району;
3 місце – газета „Шкільні вісті” гімназіі №1 м. Ровеньки.
Номінація „Газета ІІІ тисячоліття” серед професійних ЗМІ:
1 місце – газета „Подрастай-ка” центру дитячої та юнацької творчості м. Сєвєродонецька;
2 місце – дитяча сторінка газети „Експрес-клуб” „Беседка” м. Луганськ;
3 місце – дитячо-юнацька газета „Твій формат” м. Кремінна.
Номінація „Надія нової преси”:
1 місце – Оксана Брюховецька учениця Кризьської ЗОШ Марківського району;
2 місце – Максим Кравцов учень Старобільською гімназії;
3 місце – Анастасія Савченко учениця Луганської ЗОШ № 40
Номінація „Маленький шедевр”:
1 місце – стаття „Сонячне диво” Юлії Онищенко учениці Ліцею іноземних мов м. Луганська;
2 місце – стаття „Врятована душа” Юлії Яценко учениці Ровеньківської гімназія №1;
3 місце – стаття „Доброго ранку” Олександри Дворцової Луганської ЗОШ № 19.
Номінація „Я народився в Україні”:
1 місце – стаття „Остання сторінка життя” Світлани Селиванової Червоно партизанського центру соціального виховання та додаткової освіти;
2 місце – стаття „Наша вода найкраща” Марійки Мороз Містківської ЗОШ І-ІІ ступенів Сватівського району;
3 місце – стаття „Розповідь бабусі” Інни Любка Бараниківської СЗОШ Біловодського району.
Номінація „Перші блискавки”:
1 місце – стаття „Я такой, какой я есть” Денису Найман учня Свердловського ліцею № 1;
2 місце – стаття „Кто на свете всех милее?” Юлії Березіної учениці Антрацитісвької ЗОШ № 19;
3 місце – стаття „Новый год в Африке!” Родіона Силенко Алчевської ССФМШ № 22.
Номінація „Дзвони Чорнобилю”:
1 місце – стаття „Чорнобиль болить в душі моїй” Катерини Шапошникової учениці Стахановської СЗОШ № 14;
2 місце – стаття „Эхо Чернобыля” Костянтина Капралові учня Свердловського ліцею № 1;
3 місце – стаття „Випробування Чорнобилем” Катерини Максимової медіа-центру Краснолуцького будинку творчості дітей та юнацтва.
Номінація „Веб-сайт”:
1. Газета дитячої організації Бондарівської гімназії Марківського району;
2. Газета „Здравствуй” Ліцею іноземних мов м. Луганська.
Роботи поза конкурсом:
1. Радіо-випуск дитячої міської програми „Шкільний калейдоскоп” Ровеньківського будинку творчості дітей та юнацтва.
2. Радіо-випуск „Молодо - зелено” Сєвєродонецького центру дитячої та юнацької творчості.
3. Телепрограма „Телепатія” ТРК „СТБ” міста Сєвєродонецька.
4. Роботи Анни Мижиріцької, фотокореспондента газети „Хвиля” Сєвєродонецького колегіуму НаУКМА.
5. Радіо-випуск „Шкільний калейдоскоп” дитячо-юнацької радіостудії „Сузір’я” міста Кремінна.
“Золотий диктофон” – це реалізація ЛОДГО “Лугарі” програми “Медіасвіт”. Мета цієї програми – надання дітям можливості вільно висловлювати свої погляди, забезпечувати права підростаючого покоління на вільний доступ до інформації, який гарантує Конвенція ООН “Про права дитини” та Закон України “Про охорону дитинства”. Планується, що переможці конкурсу прийматимуть участь у виставці Всеукраїнської асоціації дитячої преси, яка відбудеться у червні 2006 року.
28 лютого 2006,17:10
|
 |
 |
Необхідно створювати рівні умови для розвитку підприємницької діяльності в області. – Олексій Глухов.
«Бізнес існує не для податкової служби. Навпаки – податківці повинні говорити слова вдячності підприємцям і створювати рівні умови для розвитку їхньої діяльності», – з цих слів голова ДПА в Луганській області Олексій Глухов розпочав зустріч з представниками Громадських рад, створених при інспекціях у містах та районах Луганщини. За його словами, тільки завдяки відкритому і чесному діалогу, можна оперативно виявляти негативні моменти в роботі, привносити нове в реформування податкової системи. «Я радий, що сьогодні ми можемо відкрито спілкуватися, – підкреслив Олексій Глухов і додав, – завдяки цьому наша робота буде мати дієвий результат. Я сподіваюсь, що зацікавленість і відкритість двох сторін вплинуть на успішне формування і наповнення бюджетів усіх рівнів».
Під час розширеного засідання, присвяченого підсумкам роботи 2005 року, а також визначенню основних напрямків діяльності Громадських рад у 2006-му, голови Громадських рад висловили думку щодо основних тенденцій розвитку малого і середнього бізнесу як одного з учасників бюджетного процесу. Серед наболілих питань було порушено наступні: робота з підприємствами-мінімізаторами, легалізація праці найманих робітників, виявлення виплати «тіньової» зарплати. Як зазначив Олексій Глухов, сьогодні проблема виплати зарплати нижче мінімального рівня є гострою для регіону. «За статистичними даними тільки за четвертий квартал минулого року близько 60-ти тисяч працюючих одержували заробітну плату нижче 350 грн., – підкреслив голова ДПА в Луганській області. – Тому ми вже сьогодні будемо досить серйозно говорити про цю проблему і планувати заходи щодо її врегулювання».
На засіданні було прийнято спільне звернення ДПА в Луганській області та Громадських рад при податкових органах до підприємців регіону:
„Шановні підприємці Луганщини!
Звертаємося до вас — тих, хто забезпечує роботою тисячі жителів області. Ви взяли на себе велику відповідальність перед народом і державою. Ваша ділова активність — запорука наповнення бюджету, своєчасної виплати заробітної плати, забезпечення соціальних гарантій, збереження існуючих та створення нових робочих місць. Ви сприяєте добробуту родин і розвиткові нашого регіону.
Нашою спільною метою є здійснення прориву до високих стандартів життя громадян. Ми вдячні тим, хто сумлінно виконує податкові зобов’язання та піклується про майбутнє нашої країни.
Втім звертаємося до тих, хто ще й досі працює в “тіні”. Держава очікує від Вас прояву громадянської волі, дотримання законодавства в частині сплати податків і внесків до соціальних фондів, легалізації зарплати Ваших працівників. Адже цілком зрозуміло, що виплати в “конвертах” позбавляють людей належного соціального захисту та прирікають на мізерну пенсію. Ми разом повинні створити такі умови, аби трудяща людина могла забезпечити гідне життя своїй родині.
Шановні роботодавці! 2006-й – повинен стати для Луганщини роком підвищення заробітної плати. Ми закликаємо Вас до співпраці, забезпечення соціальної справедливості по відношенню до своїх працівників, до взаєморозуміння.
Звертаємося до Вас з проханням зважити на це і неухильно дотримуватися законодавства, належним чином оплачувати роботу працівників в кожному трудовому колективі. Впевнені, ви усвідомлюєте всю повноту відповідальності. Адже своєчасна і добровільна сплата податків, офіційна виплата заробітної плати — це шлях до добробуту держави та кожного громадянина.
Сподіваємося на Вашу підтримку й подальшу плідну співпрацю!”
28 лютого 2006,16:05
|
 |
 |
Алчевские дети увезли из Крыма частичку судакского тепла и гостеприимства.
Семьсот учеников алчевских школ, находившиеся в Судаке в соответствии с распоряжением Президента Украины Виктора Ющенко, отправились домой. В день отъезда по инициативе Председателя Верховной Рады АР Крым Бориса Дейча ребята посадили Аллею дружбы детей Алчевска и Судака. Отныне высаженные в парке ТОК «Судак» 13 кипарисов – по числу представленных в Судаке алчевских школ – будут символизировать благодарность алчевцев за радушный прием и тепло крымских сердец.
Прощаясь с Судаком, ребята как один выразили благодарность судакчанам за тепло и оказанный радушный прием. Как сказала ученица 10-го класса школы №1 г. Алчевска Инга Чумакова, «мне здесь очень понравилось, здесь очень уютно и красиво, и нас очень тепло приняли. От пребывания здесь осталась масса впечатлений». По ее словам, практически все время дети были заняты – ездили на экскурсии, ходили в кино и на дискотеки, на прогулки к морю и купались в бассейне. Школьники посетили Генуэзскую крепость, побывали в Новом Свете, в Феодосии и Евпатории. Помимо развлечений проводились и уроки. Занятия проходили в полном режиме, каждый день, кроме субботы и воскресенья, было три урока, каждый из которых длился около часа, задавали домашние задания. «Мне запомнятся море, природа, и места, в которых побывали с экскурсией. Ученики нашей школы точно не забудут пребывание здесь, и Судак навсегда останется у нас в памяти», – заверила школьница.
По словам ее одноклассницы Алены Саратовой, Судак запомнится алчевцам своей красотой и уютом. «У нас в это время холодно, поэтому мы очень благодарны, что из холода приехали в весну, ведь в Судаке очень тепло», – сказала она и отметила, что за время пребывания в Судаке было много интересных событий, но особенно запомнилось море. «Оно такое чистое, красивое, голубое!», – восхитилась Алена Саратова. Она также отметила гостеприимство судакчан: «Нас приняли очень тепло, мы постоянно были окружены вниманием. Иногда делали и замечания, но все было очень весело. Нам понравилось, что судакчане – очень добрые люди. Местные жители постоянно интересовались, как мы себя здесь чувствуем, все ли у нас хорошо. Мы не надеялись на такой теплый прием». «Конечно, сначала хотелось побывать в «Артеке», но в Судаке лучше, чем там», – подчеркнула ученица.
От лица всех учащихся г. Алчевска ученица средней школы №23 Ольга Кратько выразила огромную благодарность всем, кто в течение почти целого месяца заботился о детях. «Мы выражаем благодарность работникам культурного сектора, столовой, бассейна, обслуживающему персоналу и охранной службе. Вы вошли в наше положение, вы оказали нам помощь, вы взяли под свою опеку семьсот детей! Спасибо вам за это! Ваше радушие и ваше тепло навсегда останется в памяти алчевцев», – сказала она.
По словам заместителя директора по воспитательной работе многопрофильной гимназии г. Алчевска Светланы Ильяшовой, уезжают алчевцы переполненные эмоциями, чувствами и с огромными словами благодарности всем крымчанам. «Нам крупно повезло, что мы попали именно в Судак. Ваш волшебный крымский воздух сделал свое благоприятное дело – наши дети уезжают веселые, здоровые, счастливые. Возможно, эти двадцать дней на крымской земле были одними из самых счастливых дней их детства. Мы благодарим всех крымчан, особенно жителей Судака, за тепло, радушие, гостеприимство. На первой встрече нам Борис Давыдович сказал: «Ребята, давайте будем считать, что вы у себя дома, просто в другой квартире». И мы действительно почувствовали тепло сердец всех крымчан. Так и хочется сказать – не было бы счастья, да несчастье помогло. Спасибо вам за прием!».
Учащиеся алчевских школ оставили запись в Книге Почетных гостей ТОК «Судак» и подарили на память альманах своих рукописных творческих работ, который будет храниться в музее оздоровительного комплекса. С 27 февраля алчевские дети приступили к занятиям в своих родных школах, а на память увезли множество фотографий с видами Судака и неизгладимые впечатления в своих сердцах.
28 лютого 2006,14:07
|
 |
 |
ЛНПУ – лучший вуз Украины: результаты рейтинга МОН.
Как сообщил пресс-центр ЛНПУ, по итогам деятельности в 2005 году Луганский национальный педагогический университет занимает первую позицию в рейтинге высших учебных заведений, а также набрал наибольшее количество баллов среди всех высших учебных заведений по разным группам. Рейтинг был проведен впервые и оглашен на заседании итоговой коллегии Министерства образования и науки 22-23 февраля 2006 года. Вузы оценивались по нескольким критериям. Среди них: организационная структура, доступность высшего образования, результативность интеграционных процессов, структура и динамика контингента студентов, позиционирование выпускников на рынке труда, научно-педагогические кадры, качественные характеристики, кадровый потенциал, подготовка научно-педагогических кадров, научная поддержка высшего образования, результативность научной деятельности, материально-техническая база.
На первые позиции ЛНПУ вышел во многом благодаря высоким показателям в научно-исследовательской сфере, результатам научной деятельности. Кроме того, по контингенту студентов ЛНПУ – один из наиболее крупных вузов страны. В университете образование получают около 22 тысяч студентов.
Во многом опередил ЛНПУ другие высшие учебные заведения в вопросе научной поддержки высшего образования. Ежегодно в ЛНПУ выпускается свыше 40 электронных учебников, успешно функционирует университетское издательство «Альма-матер», в котором издаются восемь специализированных научных журналов, лицензированных ВАК Украины, развивается сеть дистанционного обучения.
15 февраля 2006 года на Международной выставке высших учебных заведений «Современное образование в Украине» университету присвоено звание «Лидер современного образования», ЛНПУ – обладатель золотой медали выставки за многолетнюю инновационную педагогическую деятельность.
28 лютого 2006,13:55
|
 |
 |
В містах та районах області: Лисичанськ
Ефективність роботи міського центру зайнятості та пріоритетні завдання його роботи на 2006 рік розглянуто на апаратній нараді з керівниками управлінь, відділів та служб міської ради. Зазначено, що з початку цього року на обліку у міському центрі зайнятості перебувало 2049 чол., з яких жінок - 66,5%, молоді до 35 років – 48,3%, звільнених по скороченню штатів – близько 16%. Станом на 21 лютого працевлаштовані 179 чол., з яких 60 жінок та 108 молодих людей віком до 35 років. Підприємства міста надали до служби зайнятості населення інформацію про наявність 588 вакансій. Направлено на перенавчання 89 чол. в навчальні заклади мм.Лисичанська, Сєверодонецька та Луганська, а також на громадські роботи - 126 чол.
28 лютого 2006,13:38
|
 |
 |
9 марта состоится Интернет-конференция губернатора.
9-го марта 2006 года состоится Интернет-конференция председателя Луганской областной государственной администрации Геннадия Москаля. Желающие принять участие в конференции смогут задать вопросы губернатору в режиме on-line (реальном времени) на официальном сайте облгосадминистрации www.loga.gov.ua. Свои вопросы можно отправить уже сейчас по адресу электронной почты: gubernator@loga.gov.ua.
Время проведения Интернет-конференции уточняется.
28 лютого 2006,12:30
|
 |
 |
Попереджено обрахування споживачів на 23,3 тисяч гривень.
Державною інспекцією з контролю за цінами в Луганській області з 17 по 23 лютого 2006 року проведено моніторинг цінової ситуації та контроль за виконанням вимог законодавчих актів з питань формування, встановлення та застосування цін і тарифів на ринках соціально значущих товарів та послуг. При перевірці дотримання державної дисципліни цін встановлено, що комунальним підприємством "Теплогорець" необґрунтовано стягувалась плата з населення за цілодобову роботу ліфтів при фактичній роботі 5 годин на добу. Держінспекцією до підприємства застосовані економічні санкції в розмірі 4,1 тис. грн. Троїцьким комбінатом комунальних підприємств необґрунтовано стягувалась плата у розмірі 0,45 грн. за 1 м кв. площі з населення, яке мешкає в одноповерхових будинках, за фактично ненадані житлові послуги з освітлення місць загального користування, технічне обслуговування внутрибудинкових систем. Держінспекцією до підприємства застосовані економічні санкції в розмірі 0,9 тис. грн. Повернено споживачам через перерахунки 4,7 тис. грн., попереджено обрахування споживачів на 23,3 тис. грн.
28 лютого 2006,09:49
|
 |
 |
Губернатор перебуває з робочою поїздкою в Марківському районі.
Сьогодні голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль перебуває з робочою поїздкою в Марківському районі.
За програмою він має відвідати Марківську ЗОШ І-ІІ ступенів №2, ознайомитись з діяльністю дитячої громадської організації Козацька республіка ім. Д.Вишневецького, яка діє на базі школи. До Козацької республіки входять гурти добротворців, культуротворців, екологів, науковців, трудотворців. Робота гурту культуротворців спрямована на вивчення та збереження надбань української культури – народних традицій, звичаїв, обрядів, української пісні, рідної мови. Щорічною традицією стало свято „Посвячення в козачата”, яке відбувається в день Святої Покрови – покровительки українського козацтва. Складовою частиною козацької республіки є волонтерський загін, до якого входять представники кожного класу. Волонтери постійно доглядають за пам’ятниками загиблих воїнам, надають допомогу ветеранам та людям похилого віку.
Після цього губернатор планує побувати та ознайомитись з роботою сироробного цеху відділення „Марківський сироробний завод” приватного підприємства сільськогосподарської виробничої фірми „Агро”.
Відділення „Марківський сироробний завод” ПП СВФ „Агро” введено в експлуатацію в 1971 році. Проектна потужність заводу складає 160 тонн переробки сировини на добу‚ з них 50 тонн направлялося на виробництво твердих сирів. Протягом останніх двох років на заводі освоєно виробництво 11 видів сирів. Підприємство виготовляє масло “Селянське” та сметану 15% жирності. В перспективі розвитку Марківського сироробного заводу планується розширення асортименту плавлених сирів та виготовлення сиру “Радомір”; будівництва холодильної камери для зберігання твердих сирів на 250 тонн в м. Луганську, впровадження нових видів заквасок. Продукція сироробного заводу реалізується як в Луганській області‚ так і в місті Луганську. До 40% твердих сирів реалізується в містах Донецьк‚ Харків‚ Дніпропетровськ‚ Горлівка‚ Ялта‚ Алушта‚ Севастополь. Розвиваючись підприємство‚ збільшує кількість робочих місць. За два останніх роки чисельність робочих збільшилась на 33 особи і складає 193 особи. Заборгованості за сировину‚ по сплаті за енергоносії‚ податків до бюджету‚ по виплаті заробітної плати підприємство не має.
Голова облдержадміністрації також має відвідати дитячий оздоровчий табір „Лісова Галявина”, ознайомитись з перспективою розвитку території табору.
Марківський дитячий оздоровчий табір „Лісова Галявина” побудований у 1980 році. До 1991 року функціонував як табір праці та відпочинку. З 1992 по 1997 – санаторій-профілакторій. З 1998 року перепрофільований в дитячий оздоровчий табір „Лісова Галявина”. Табір розташований в екологічно чистій зоні - мальовничому куточку дубового лісу урочища „Ліскове”. Щороку в таборі оздоровлюється до 500 дітей. Лікувальним фактором оздоровчої установи являється лікувально-столова мінеральна вода „Лісова Галявина”, яка за висновками Науково-дослідного інституту медичної реабілітації і курортології, м. Одеса, може використовуватися для лікування захворювань: цукровий діабет, порушення обміну речовин, хронічний гастрит, захворювання нирок та мочевивідної системи, виразкової хвороби. При дотриманні санітарно-бактеріологічних, санітарно-хімічних умов вода може бути використана для бальнеолікування (питне лікування). Оздоровчий дитячий табір „Лісова Галявина” можливо перепрофілювати в регіональний лікувально-оздоровчий табір для дітей із захворюванням на цукровий діабет та порушення обміну речовин.
За програмою перебування Геннадій Москаль також ознайомиться з роботою Марківської центральної районної лікарні. Вона складається з поліклінічного відділення потужністю 150 відвідувань в зміну, стаціонару на 150 ліжок. В 2003 році проведений ремонт терапевтичного відділення силами установ та сільськогосподарських підприємств. В 2004 році проведений капітальний ремонт хірургічного відділення силами підприємств, організацій та установ району. За підсумками 2005 року кращим відділенням Марківської ЦРЛ визнано хірургічне відділення. В 2005 році відремонтовано інфекційне відділення за рахунок коштів обласного бюджету та за допомогою підприємців, трудових колективів агроформувань та підприємств району. Щорічно в районі проводиться збір та передача овочів та фруктів для покращення харчування хворих.
В другій половині дня голова облдержадміністрації візьме участь в зборах активу району щодо підведення підсумків роботи господарського комплексу Марківського району за 2005 рік. Потім в райдержадміністрації Геннадій Москаль проведе зустріч з лідерами політичних партій, громадських організацій району, а також зустрінеться з керівництвом райдержадміністрації, райради.
27 лютого 2006,17:33
|
 |
 |
Губернатор взяв під особистий контроль хід санації на Сєверодонецькому приладобудівному заводі та заводі опорів.
25 лютого в м.Сєверодонецьку голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль провів розширену нараду за підсумками робочої поїздки до міста. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, депутати міської ради, керівники міськвиконкому та міськради, підприємств, установ та організацій міста. Учасники наради розглянули соціально-економічний стан в Сєверодонецьку, перспективи розвитку підприємництва, ситуацію у промисловості, ЖКГ та житловому будівництві, сферах охорони здоров’я, освіти та культури, стан автодоріг, водозабезпечення та газифікації. Під час наради Геннадій Москаль дав низку доручень для вирішення проблемних питань міста. Він взяв під особистий контроль хід санації на ВАТ "Сєверодонецький приладобудівний завод" та ВАТ"Сєверодонецький завод опорів".
27 лютого 2006,17:01
|
 |
 |
Поиск инвестора на предприятия машиностроения и легкой промышленности – приоритетная задача облгосадминистрации. - Александр Исаченко.
«Поиск инвестора на предприятия машиностроения и легкой промышленности – приоритетная задача облгосадминистрации», - заявил сегодня на брифинге начальник управления промышленности облгосадминистрации Александр Исаченко. По его словам, в этом году изменится концепция развития отраслей промышленности. Так, помимо поддержки сырьевых предприятий-гигантов, основной упор будет делаться на работе предприятий, выпускающих наукоемкую продукцию, являющуюся конечной для других отраслей промышленности. То есть в разряде приоритетных – развитие машиностроительной отрасли, легкой промышленности. Особый подход к предприятиям, которые «простаивают», в том числе около 20 предприятий бывшей оборонной промышленности (завод «Красный Луч», Северодонецкий приборостроительный завод и др.). По словам Александра Исаченко, на многих предприятиях сохранился мощный производственный потенциал, и они готовы перепрофилироваться сегодня на любой другой вид продукции, пользующейся спросом. Однако в настоящее время попытки привлечь украинского инвестора на эти предприятия пока не увенчались успехом. «Председатель облгосадминистрации Геннадий Москаль рекомендовал обращаться в фирмы мировых производителей подобной продукции, которых может привлечь здесь более дешевая рабочая сила, дешевые энергоносители, уже имеющиеся производственные площади. Сейчас ведется работа и поиск конкретных зарубежных предприятий-инвесторов», - подчеркнул начальник управления промышленности.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|