08 лютого 2006,14:44
|
 |
 |
В містах та районах області: Троїцький район
Роботу управління праці та соціального захисту населення Троїцької райдержадміністрації, програму забезпечення населення району питною водою та її перспективи на 2006 рік розглянуто на нараді з керівниками підприємств, організацій селища, сільськими головами, керівниками сільгоспформувань.
Зазначено, що в управлінні на обліку знаходяться 2,4 тис. ветеранів ВВВ, 1,9 тис. ветеранів праці, 981 інвалід війни, загального захворювання, дитинства та діти–інваліди. В 2005 році разова допомога виплачена 2367 ветеранам війни на суму 232 тис. грн. (2004р. - 60 тис. грн.). 977 ветеранів війни отримали компенсацію на тверде паливо. Сесією райради з місцевого бюджету виділено 8,2 тис. грн. для забезпечення інвалідів та учасників бойових дій скрапленим балонним газом (131 балон). В 2005 році проведено капітальний ремонт житлового будинку інваліда ВВВ на суму 5 тис. грн. В районі знаходиться на обліку 3225 громадян, які мають статус "Діти війни", з них пройшли реєстрацію для отримання пільг 2606 чол. (81%). Громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, виплачено 88,6 тис. грн. різних компенсаційних виплат. Станом на 1 січня 2006 року державну допомогу отримали 833 чол. на суму 1290,6 тис. грн. В 2005 році субсидії на оплату ЖКГ нараховані 319 сім’ям на суму 63,7 тис. грн., середній розмір субсидії склав 36,6 грн. Спеціалістами відділу проведено 65 перевірок стану роботи по охороні та оплаті праці, дотримання законодавства та надання компенсацій за роботу у шкідливих умовах праці. З загальної кількості перевірок 45 є комплексними. Крім того, надано 65 приписань, призупинена експлуатація 37 одиниць техніки та технологічного обладнання. Виявлено 85 порушень законодавчих актів по оплаті праці, з них на 26 підприємствах порушуються строки виплати заробітної плати. Станом на 1 січня поточного року заборгованість по заробітної платі мають 5 економічно активних підприємств на суму 95,6 тис. грн. Матеріали 2 перевірок направлені до правоохоронних органів та територіальної інспекції праці.
З другого питання зазначено, що в результаті проведеної у 2000 році реформи сільського господарства вся соціальна сфера, у т.ч. водопроводи, передана на баланс сільрад, у яких на той час не було технічної і матеріальної бази. Без поточного та капітального ремонту водопровід в багатьох селах знаходиться в аварійному стані та підлягає повній заміні. Довжина водопровідної мережі в районі складає 235,3 км. Програмою розвитку водопостачання в селах в 2006 році передбачено виконати ремонтні роботи по с.Арапівка, Аношкіне, Розсипне, Новоолександрівка, Ями, смт.Троїцьке. На проведення робіт необхідно витратити 1 млн. 300 тис. грн., які планується отримати з обласного та Держбюджету.
08 лютого 2006,13:03
|
 |
 |
В області триває робота щодо зменшення заборгованості із зарплати.
Протягом минулого тижня міськими та районними комісіями з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат проведено 10 засідань, керівникам підприємств надані відповідні доручення щодо ліквідації заборгованості.
За результатами роботи комісії (м. Брянка) підготовлено лист Прем’єр-міністру України щодо виділення коштів на погашення заборгованості із заробітної плати на Брянківському шахтобудівельному управлінні ДВАТ "Трест Стахановвуглебуд" і Брянківському управлінні шахтобудмеханізації ДВАТ "Трест Стахановвуглебуд", та відновлення роботи цих підприємств.
Спеціалістами управлінь праці та соціального захисту населення міст та районів області проведено перевірки стану додержання законодавства про працю на 21 підприємстві, що мають заборгованість із заробітної плати.
Матеріали перевірок підприємств: Комбінат побутового обслуговування (м.Красний Луч), ПП "Спецновобуд" (м.Лисичанськ), КП "Міськводоканал" (м.Первомайськ), ТОВ "Стахановместоп", Білолуцька селищна рада (Новопсковський район), "Птахоплемінне господарство", шахта ім. Артема, шахта "Ніканор-Нова" (Перевальський район), на яких виявлені факти порушення законодавства про оплату праці передано до прокуратури на місцях для вжиття заходів реагування до керівників підприємств.
Під головуванням Антрацитівського міського голови проведена нарада з керівниками підприємств-боржників міста з питання погашення заборгованості із зарплати, визначені шляхи вирішення цієї проблеми. У Попаснянському районі проведена нарада з арбітражними керуючими щодо надання достовірних даних до органів статистики по підприємствах-банкрутах.
08 лютого 2006,12:19
|
 |
 |
Зіновій Гузар закликав священнослужителів не втручатися у політичні перегони.
Заступник голови Луганської облдержадміністрації Зіновій Гузар провів зустріч з представниками обласних об’єднань, управлінь релігійних організацій та духовно-благодійних місій Луганщини. Під час зустрічі були обговорені основні положення виборного законодавства, правові аспекти участі спільнот віруючих у виборчому процесі, питання неприпустимості використання релігійних інституцій у передвиборній агітації. Зіновій Гузар закликав священнослужителів різних конфесій та віросповідних напрямків не втручатися у політичні перегони. В той же час, на його думку, релігійні організації можуть допомогти у проведенні роботи серед мешканців області щодо уточнення списків виборців, необхідності заміни паспортів старого зразку на паспорти України, а також закликати віруючих взяти участь у голосуванні.
08 лютого 2006,11:32
|
 |
 |
В 595 будинках Алчевська зараз є тепло.
Як повідомив голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль, станом на 8:00 8 лютого з 836 будинків Алчевська є тепло в 595. 69 будинків відремонтовані та готові до підключення, 127 – ще знаходяться в роботі. З 19 шкіл є тепло в 15, також тепло в 15 дошкільних закладах з 25, в 2 медичних установах з 9. Губернатор запевнив, що сьогодні соціальні об’єкти мають бути підключені до тепла, та додав, що по іншім об’єктам відставань від графіку немає.
08 лютого 2006,11:31
|
 |
 |
Московська область готова надати допомогу алчевцям.
Щойно відбулась телефонна розмова губернатора Луганської області Геннадія Москаля з губернатором Московської області Борисом Громовим. Громов виразив співчуття з приводу трагедії в Алчевську, дізнався про теперішній стан справ в місті та спитав яка потрібна допомога. Геннадій Москаль відповів, що зараз стоїть питання про встановлення мінікотелень в місті. Тому вирішується, чи то будуть росіянами спрямовані кошти на закупку обладнання, чи інша допомога. Також Борис Громов виразив готовність прийняти 200 дітей з Алчевська на оздоровлення в санаторії Московської області. Геннадій Москаль вже доручив Головному управлінню освіти та науки облдержадміністрації опрацювати це питання.
Через 2 години після розмови вже було вирішено поставити з Росії мінікотельню для однієї з шкіл Алчевська.
08 лютого 2006,09:49
|
 |
 |
Губернатор особисто перевірить стан утримування дітей з Алчевська в санаторіях Криму.
Як заявив вчора на прес-конференції голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, є факти незадовільного утримування дітей з Алчевська, відправлених до санаторіїв „Прометей” м.Євпаторія та „Брюховичі” м.Львів. Губернатору телефонували батьки дітей та скаржилися на те що, в приміщеннях холодно, погане харчування. Після втручання Москаля їх розселили в інші санаторії, що відповідають необхідним вимогам: з „Прометея” - в санаторії „Дружба”, „Перемога”, санаторій МВС (близько 400 чол.), з „Брюховичей” – в „Світанок” м.Моршин(175 дітей з 10 вчителями).
Завтра Геннадій Москаль відлетить до Криму та особисто перевірить стан утримування дітей з Алчевська в санаторних установах. Цю поїздку він проведе в свій відгул, яких вже багато накопичилось за постійну роботу у вихідні дні. Літак надають благодійні організації, що сприяли розміщенню дітей в Криму та Закарпатті, тому вони в першу чергу зацікавлені в перевірці цього питання.
Зараз в санаторних установах України перебувають 8 тисяч 435 учнів м.Алчевська, 820 дітей дошкільного віку, 707 батьків дітей, 727 вчителів.
08 лютого 2006,09:45
|
 |
 |
Геннадій Москаль від допомоги Москви не відмовлявся.
За період з початку відновлювальних робіт офіційних запитів і пропозицій допомоги від мерії Москви і Юрія Лужкова Луганська обласна державна адміністрація не отримувала, заявив Геннадій Москаль. Щоб уникнути спекуляцій деяких ЗМІ навколо цієї теми 7 лютого Москаль цілий день намагався телефоном зв’язатися з мером Москви, проте безрезультатно, - Юрій Лужков не знайшов часу, щоб поговорити. Геннадій Москаль заявляє про готовність в будь-який час зустрітися або телефоном поспілкуватися з московським градоначальником. Крім алчевських питань є бажання обсудити можливу співпрацю в інвестиційних проектах, налагодження економічного та культурного обміну.
07 лютого 2006,17:03
|
 |
 |
Чи вигідний Луганщині федеративний устрій України?
„Зараз лунають передвиборчі гасла про федеративний устрій України, про те, що Луганська область є самодостатньою і якби ми нічого не відправляли до Києва, то жили б тут „приспівуючи” та не мали ніяких проблем”, - зазначив голова облдержадміністрації Геннадій Москаль. Тому під час прес-конференції він надав журналістам інформацію про обсяги податкових надходжень до держбюджету та рівень фінансування області державою.
За словами Геннадія Москаля, за 2005 рік до державного бюджету платниками податків всіх рівнів сплачено 2 млрд. 632 млн. 132 тис. грн., що на 121,4% більше, ніж у 2004 році. За той же період, за 2005 рік, в Луганську область з державного бюджету надійшло 4 млрд. 355 млн. 823 тис. грн., що на 121,1% більше у порівнянні з попереднім роком. В тому числі, на фінансування бюджетних установ - 1 млрд. 190 млн. 702 тис. грн., дотації вирівнювання місцевим бюджетам – 413 млн. 585 тис. грн. (на 114,8% більше, ніж у 2004 році), субвенції – 933 млн. 288 тис. грн. (на 211,5% більше, ніж у 2004 році), фінансування і утримання вугільної галузі – 1 млрд.97 млн. 141 тис. грн. „Якщо ми не будемо отримувати державні кошти, то вугільну галузь нам доведеться закрити і похоронити назавжди”, - зазначив губернатор. Також 3 млрд. 925 млн. грн. профінансовано на утримання всіх пенсіонерів, яких в області біля 800 тисяч чоловік. В цьому напрямку область забезпечує себе лише на 55%, решту ми отримуємо з держбюджету України, це крім того, що ще 2 млрд. грн. йдуть на утримання військових пенсіонерів, пенсіонерів МВС, прикордонників, СБУ, прокуратури та інших. Тому на виплату всіх пенсій в області потрібно біля 6 млрд. грн. на рік, притому, що власних коштів область збирає лише 2 млрд. 116 млн. грн.
Таким чином, різниця між тим, що область направляє до Києва та тим, що отримується з держбюджету, складає 1 млрд. 723 млн. 690 тис. грн.
07 лютого 2006,16:49
|
 |
 |
В городах и районах области: Лисичанск
В Лисичанске проводятся мероприятия по профилактике заболеваемости гриппом и ОРВИ. Как отметил главный государственный санитарный врач г. Лисичанска Анатолий Мельников, эпидемический подъем заболеваемости гриппом в городе приходится на начало февраля текущего года. Однако работа по профилактике гриппа и ОРВИ проводится в Лисичанске еще с октября 2005 года, когда был утвержден план мероприятий по предупреждению и борьбе с гриппом в эпидемический сезон 2005-2006 г.г. До начала подъема заболеваемости 7 тысяч 307 жителей города получили профилактические прививки. За личные средства привились 253 человека, остальные профпрививки были проведены за счет средств местного бюджета и предприятий города. Так, из средств, выделенных местным бюджетом, прививки получили 1 тысяча 628 человек: медицинские работники, воспитанники и сотрудники приюта для несовершеннолетних, а также посещающие детские дошкольные учреждения дети. 5 тысяч 426 человек получили прививки за счет средств предприятий. Как подчеркнул Анатолий Мельников, на сегодняшний день вакцинация является наиболее эффективным и специфическим средством от гриппа. В этом направлении он отметил своевременную и активную работу ЗАО «ЛИНИК» и ЗАО «Лисичанский стеклозавод «Пролетарий». Кроме того, Анатолий Мельников обратил особое внимание на то, что с целью своевременного определения начала эпидемии и введения ограничительных мероприятий специалистами санэпидслужбы города проводятся постоянный оперативный анализ заболеваемости, а также надзор за соблюдением температурного режима на объектах.
07 лютого 2006,15:08
|
 |
 |
Служба автомобільних доріг у Луганській області попереджає про відповідальність за забруднення та засмічення автодоріг.
Службою автомобільних доріг у Луганській області зафіксовані численні випадки пошкодження автомобільних доріг, дорожнього обладнання надписами на підтримку різних політичних партій. Так, на автомобільній дорозі державного значення Київ-Луганськ-Ізварине, що проходить по території Перевальського району, групою невідомих зроблені агітаційні надписи, розвішені кольорові стрічки на бар’єрній огорожі та зелених насадженнях у смузі відчуження автодороги.
Служба автомобільних доріг попереджає, що ці дії є грубими порушеннями Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони. Служба автомобільних доріг у Луганській області як орган державного управління автомобільними дорогами загального користування має право ініціювати притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності за засмічення та забруднення автодороги і смуги її відведення, а також вимагати від винних відшкодування збитків, завданих автомобільним дорогам та їх складовим.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|