27 січня 2006,10:52
|
 |
 |
Губернатор провел экстренное совещание в связи с ситуацией в Алчевске.
Сегодня утром председатель Луганской облгосадминистрации Геннадий Москаль провел экстренное совещание с руководителями служб, строительными компаниями, занимающимися восстановительными работами на теплосетях. Всем были доведены объемы работы, гарантирована оплата по факту.
Штаб в Алчевске возглавил первый заместитель председателя облгосадминистрации Александр Кобитев, который уже сегодня на месте занимается решением вопросов в оперативном режиме. Принято решение о первоочередности запуска школ, детских садов и медучреждений, и о том, что они будут переключены на автономные системы отопления. В настоящее время ведется поиск подрядчиков и поставщиков мини-котельных, которые смогут подключить их в кратчайшие сроки.
27 січня 2006,10:41
|
 |
 |
2 миллиона гривень из резервного фонда уже поступило в область на ликвидацию последствий аварии в Алчевске.
По результатам вчерашнего заседания чрезвычайной комиссии с участием Министра строительства, архитектуры и жилищно-коммунального хозяйства Украины Павла Качура и Министра по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы Виктора Балоги принято решение о выделении области 15 млн. грн. из резервного фонда на ликвидацию последствий аварии в Алчевске. Сегодня утром первый транш в размере 2 миллионов гривень уже поступил в казначейство области. Это дает возможность помимо тех ремонтных бригад, которые задействованы в работах по поручению Президента Украины, привлекать любые независимо от форм собственности технические ресурсы. Чрезвычайную ситуацию в Алчевске под личным контролем держит Президент Украины Виктор Ющенко, Премьер-министр Украины Юрий Ехануров.
27 січня 2006,09:59
|
 |
 |
В містах та районах області: Троїцький район
У 2005 році рівень інфекційних захворювань в районі не перевищував обласні показники, за виключенням захворювань корі, скарлатини, ОРЗ та ВІЛ-інфекції. Працівниками санепідстанції проведено 487 перевірок підконтрольних об’єктів. На контролі санстанції знаходяться 36 водопроводів. Відхилення по якості води виявлені у 10 селах та одному селищі. По об’єктах торгівлі, харчової промисловості та громадського харчування на контролі знаходилось 132 об’єкта, проведено 217 перевірок. В ході перевірок знято з реалізації 157 кг продуктів харчування з простроченим строком реалізації та без документів, які засвідчують їх якість. За грубе порушення вимог санітарного законодавства були вжиті заходи адміністративного впливу: складено 109 штрафів на суму 8041 грн.
27 січня 2006,09:49
|
 |
 |
Припинено низку порушень конкуренційного законодавства в області.
Луганське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило 2 порушення конкуренційного законодавства з боку Державного підприємства “Луганськвугілля” та оштрафувало порушника на 2 тис. грн. Підприємство, зловживаючи монопольним становищем, застосувало різні ціни для різних споживачів на послуги з подачи (збірання) вагонів, а також на послуги з маневрової роботи тепловозу, що надаються з використанням власних під’їзних колій. Різниця між цінами не була обґрунтована необхідними витратами, що призводило до порушення прав споживачів.
Також Луганським обласним відділенням АМКУ завершено роботу щодо неправомірного стягнення плати за видачу технічних умов при встановленні водолічильників у багатоквартирних будинках. За результатами перевірки усіх підприємств водопостачання області у трьох з них, у тому числі найпотужнішому ОКП “Компанія Луганськвода”, були виявлені та припинені порушення у вигляді зловживання монопольним становищем при наданні цих послуг. Громадянам відшкодовано майже 80 тис. грн.
Визнано зловживання монопольним становищем з боку ЗАТ “Біловодський МРЗ” та оштрафувано порушника. У ході дослідження встановлено, що підприємство протягом 2005 року встановлювало такі ціни придбання товару (молока) у сільгосптоваровиробників, які були значно нижчі цін, що формувались кон’юнктурою ринку закупівлі молока коров’ячого незбираного для молокопереробки. Порушення визнано та припинено.
27 січня 2006,09:47
|
 |
 |
Понад 135 млн.дол.США вкладено іноземними інвесторами в економіку Луганщини протягом 2005 року.
За даними Головного управління статистики у Луганській області, протягом 2005 року в економіку області іноземними інвесторами вкладено 135,2 млн.дол.США, у тому числі прямих інвестицій – 135,1 млн.дол.США (99,9% до загального обсягу вкладених інвестицій), портфельних інвестицій – 143 тис.дол.США (0,1%).
Загальний внесок іноземних інвестицій, включаючи позичковий капітал, на кінець 2005 року склав 270 млн.дол.США, що становило 158,8% до загальних обсягів 2004 року.
Прямі інвестиції надійшли з 35 країн світу, але найбільші обсяги внесені нерезидентами зі Сполучених Штатів Америки, Угорщини, Кіпру, Іспанії, Сполученого Королівства, Нідерландів, Швейцарії, Естонії. На ці країни припадає 91,8% загального обсягу прямих інвестицій, вкладених в економіку області. Портфельні інвестиції надійшли з Російської Федерації та Китаю.
За видами економічної діяльності найбільш інвестиційно привабливими є такі види, як хімічна та нафтохімічна промисловість, наземний транспорт, металургія та оброблення металу, будівництво, операції з нерухомістю, здавання під найм та послуги юридичним особам, добувна промисловість, виробництво коксу, продуктів нафтоперероблення, оптова торгівля і посередництво в торгівлі.
Протягом 2005 року прямі іноземні інвестиції мали 125 підприємств області, портфельні – 3 підприємства. Серед регіонів області найбільші обсяги інвестицій отримали підприємства Сєверодонецька, Алчевська, Луганська, Свердловська, Красного Луча, Лисичанська, Рубіжне.
Обсяги інвестицій з області в економіку країн світу за 2005 рік склали 2,5 млн.дол.США, у тому числі в країни СНД – 1 млн. (40,4% до загального обсягу), в інші країни – 1,5 млн. (59,6%).
Основними інвесторами з області є підприємства обробної промисловості, що мають такі види економічної діяльності, як хімічна та нафтохімічна промисловість (хімічне виробництво, виробництво гумових та пластмасових виробів), целюлозно-паперова промисловость, металургія та оброблення металу. Найбільші обсяги інвестицій здійснені підприємствами Сєверодонецька, Рубіжне та Лутугинського району.
26 січня 2006,16:44
|
 |
 |
Зараз в Алчевську ситуація критична, але керована. – Григорій Семчук.
25 січня в Луганській облдержадміністрації відбулась прес-конференція заступника міністра будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України Григорія Семчука й заступника голови облдержадміністрації Олега Тітамира з приводу ситуації в Алчевську та проблем галузі ЖКГ України. За словами Григорія Семчука, зараз в Алчевську ситуація критична, але керована. Діє штаб з ліквідації наслідків аварії, створено робочу групу на чолі з першим заступником міського голови, яка займеться розробкою плану дій для налагодження теплопостачання у місті. Григорій Семчук зазначив, що його не влаштовують темпи робіт по підключенню опалення. Зараз на об’єктах цілодобово працюють 142 бригади зварювальників, але цього недостатньо. На ліквідацію аварії вже виділено 100 тис. грн. з місцевого бюджету та 150 тис. грн. з обласного бюджету, але необхідна й державна підтримка. Григорій Семчук зазначив, що вже направив на адресу уряду лист щодо необхідності виділення коштів на ліквідацію наслідків аварії. Крім того, він заявив, що у порівнянні з іншими регіонами України, в Луганській області найбільша кількість населених пунктів, де мешканцям не надаються зовсім, або надаються неякісні послуги з опалення і відповідальність за це несуть місцеві органи влади.
За даними Головного управління МНС України в Луганській області, станом на 26 січня в м.Алчевську без опалення залишаються 517 будинків, в яких проживає 67 тис. чол. Аварії на тепломережах котельних "Східна" та "Заводська" усунені, проводяться перевірки внутрибудинкових мереж опалення та поетапне підключення будинків. З початку робіт підключено до тепломережі 51 будинок, 76 будинків підготовлені до подачі теплоносія. Системи газопостачання працюють в штатному режимі, підтримання температурного режиму в житлових приміщеннях здійснюється за допомогою побутових електронагрівальних приладів. Протягом доби до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучалося 497 чол. та 71 одиниця техніки. В Алчевськ прибули пункти обігріву з Донецької, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей. Додатково встановлені намети в місцях найбільш інтенсивних ремонтних робіт. Всього в місті функціонують 14 пунктів обігріву МНС, куди за добу звернулося 462 чол. З метою надання допомоги та перевірки стану пожежної безпеки працівниками МНС здійснено обхід 578 помешкань, в яких проживають соціально незахищені верстви населення. До обходів залучені працівники відділу соціального захисту населення Алчевської міськради та Червоного Хреста. В районі надзвичайної ситуації працює оперативна група МНС України на чолі з директором Департаменту цивільного захисту населення і територій МНС України Григорієм Марченком.
26 січня 2006,16:20
|
 |
 |
199 перевірок проведено у сфері нафтобізнесу податківцями області в 2005 році.
Органами податкової служби області з початку 2005 року проведено 199 перевірок у сфері нафтобізнесу, за результатами яких донараховано податків, платежів та фінансових санкцій на загальну суму 1 млн. 585,8 тис. грн. Притягнуто до адміністративної відповідальності 144 посадові особи на загальну суму 8,4 тис. грн., викрито 33 факти незаконної реалізації нафтопродуктів, вилучено паливно-мастильних матеріалів у кількості 727 тонн на загальну суму 2098 тис. грн., порушено 27 кримінальних справ за ч. З ст. 212 КК України, сума збитків по яким склала 20,7 млн. грн., погашено збитків у сумі 13 млн. грн.
ДП "Луганськстандартметрологія" був проведений держнагляд за якістю виробництва, зберігання та оптової реалізації нафтопродуктів. При виробництві перевірена якість бензинів марок А–95 та А–80 в кількості 19,054 тис. тонн на ТОВ "ЛИНОС". Порушень щодо якості нафтопродуктів не встановлено. Луганським обласним головним управлінням у справах захисту прав споживачів проведена робота щодо посилення контролю якості та безпеки нафтопродуктів, додержання законодавства із захисту прав споживачів під час реалізації нафтопродуктів у роздрібній мережі.
За даними Головного управління економіки облдержадміністрації, станом на 1 січня 2006 року в Луганській області здійснюють діяльність в сфері роздрібної торгівлі паливно-мастильними матеріалами 125 суб’єктів підприємницької діяльності через мережу 269 АЗС, у тому числі 18 АЗС - суб’єктів підприємництва працюють на територіях інших областей. В Луганській області працюють 10 АЗС, які належать 3-м СПД, зареєстрованим в Донецькій та Київській областях.
26 січня 2006,15:50
|
 |
 |
2006 рік – час оперативної співпраці Луганської облдержадміністрації з податковою службою області. – Михайло Попов.
“Якщо 2005 для нашого регіону був роком очікувань, то 2006 – повинен стати часом оперативної співпраці Луганської облдержадміністрації з податковою службою області, – зазначив під час розширеного засідання колегії в ДПА в Луганській області заступник голови Луганської облдержадміністрації Михайло Попов. – Більш того, ми маємо надію, що цей рік стане еволюційним для соціально-економічного розвитку Луганщини”.
Керівництво області опікується питанням налагодження конструктивних відносин зі всіма державними структурами й особливо з податковою службою. Михайло Попов підкреслив, що минулий рік був успішним для податківців Луганщини. Він подякував Олексію Глухову за вміле керівництво й побажав подальших досягнень у роботі.
Під час спілкування з учасниками колегії Михайло Попов підкреслив, що сьогодні до минулого відходить проблема відшкодування ПДВ, і це є знаковим показником. Важливо зробити все можливе, аби створити сприятливі умови для роботи підприємств, адже це – запорука стабільного наповнення державної скарбниці.
26 січня 2006,15:15
|
 |
 |
Сегодня - Международный день таможни. Луганские таможенники подвели итоги работы за 2005 год.
Луганские таможенники подвели итоги работы за 2005 год. За 2005 год обеспечены перечисления в Государственный бюджет Украины налогов и сборов в сумме 18 млн. 180,0 тыс. грн., что составляет 122,5% от установленного (14 млн. 843 тыс. грн.) показателя поступлений. На протяжении года заведено 885 дел о нарушении таможенных правил на сумму 27 млн. 334 тыс.грн.
В 2005 году усилия сотрудниками таможни совместно с правоохранительными органами проведен ряд специальных операций, таких как: “Контрабанда-стоп”, “Канал”, “Заслон”, “Граница-2005”, направленных на пресечение незаконного перемещения товаров через таможенную границу Украины. За время реализации госпрограммы “Контрабанда-стоп” таможней заведено 123 административных дела о нарушении таможенных правил на сумму 2 млн. 107,7 тыс. грн. Возбуждено 11 уголовных дел, за признаками ст.305 УК Украины (контрабанда).
На протяжении года судами конфискованы товары на сумму 3 млн. 23 тыс. грн., судами и таможней наложены штрафы на сумму больше 338 тыс. грн. На реализацию передано конфискованных товаров на сумму 2 млн. 299 тыс. грн.
Во всех подразделениях таможни, которые осуществляют таможенное оформление товаров, внедрено таможенное оформление товаров по принципу „Единого окна”. Это значительно упрощает процесс таможенного контроля и таможенного оформления товаров с применением грузовой таможенной декларации, сокращает время осуществления таможенных процедур.
26 січня 2006,14:59
|
 |
 |
Питання шефської допомоги школам-інтернатам обговорювались сьогодні в облдержадміністрації.
Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Олександр Меженський провів нараду з питань шефської допомоги з боку керівників організацій, підприємств різних форм власності школам-інтернатам обласного підпорядкування. На нараді були присутні начальники управлінь облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій та міськвиконкомів, начальники управлінь та відділів освіти міст та районів, представники підприємств, організацій різних форм власності.
Для дітей, які потребують державної допомоги і підтримки, в області функціонує 29 шкіл-інтернатів та Луганський дитячий будинок. В них виховується 6 тис. дітей з малозабезпечених і неповних сімей, 1700 з них – діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування.
Незважаючи на зусилля, що докладає влада до створення належних умов для виховання, навчання, соціального захисту дітей та підлітків, залишається багато проблем, які не вирішені. Зокрема, загострюються проблеми здійснення капітальних ремонтів шкіл-інтернатів, які було введено в експлуатацію у 60-х роках, матеріально-технічного забезпечення інтернатних закладів, удосконалення лікувально - корекційної бази, забезпечення комп’ютерними класами, автотранспортом.
За підсумками обласної наради головою облдержадміністрації надано доручення щодо підготовки проекту розпорядження про надання шефської допомоги школам-інтернатам, починаючи з 2006 року та закріплення за закладами підприємств та організацій.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|