10 січня 2006,16:51
|
 |
 |
Порядка 100 тыс. грн. необходимо, чтобы организовать занятия иппотерапией для детей-инвалидов в Луганске.
Пути реализации комплекса иппотерапии для детей с нарушениями опорно-двигательной системы рассмотрели сегодня участники совещания, которое провел председатель Луганской облгосадминистрации Геннадий Москаль. По словам начальника управления здравоохранения облгосадминистрации Ирины Комаревцевой, специальный лечебный комплекс конных занятий дает возможность полностью излечиться 7-8% занимающихся детей. У 60% детей, больных ДЦП, при занятиях иппотерапией наступают значительные улучшения состояния.
По словам руководителей Областного центра ранней реабилитации детей-инвалидов «Возрождение», с июня 2005 года такой опыт начал внедряться при сотрудничестве Центра и Луганской конноспортивной школы «Колос». Но необходимые условия для полноценных занятий детей по специальной программе отсутствуют.
В ходе совещания губернатор Геннадий Москаль дал поручение Главному финансовому управлению облгосадминистрации изыскать возможность выделения порядка 100 тыс. грн. за счет перераспределения средств на социальные учреждения и дополнительных дотаций из областного бюджета. Средства пойдут областному центру «Возрождение» на организацию занятий иппотерапией. В штат Центра планируется ввести специалистов–медиков, которые будут постоянно заниматься с детьми по курсу иппотерапии. Средства также пойдут на аренду и оплату услуг конноспортивной школе. Со своей стороны конноспортивное общество «Колос» готово предоставить для занятий детей-инвалидов манеж и лошадей. Также губернатор дал поручение изыскать средства для конноспортивной школы на окончание строительства восстановительно-релаксационного центра. Планируется также закупить специальную сбрую, гарантирующую максимальную безопасность при занятиях иппотерапией. Средства для этого намерен выделить областной фонд поддержки инвалидов.
Документы на выделение дополнительного финансирования центра «Возрождение» по данному вопросу будут подготовлены и поданы на рассмотрение депутатов областного совета к следующей сессии.
10 січня 2006,15:34
|
 |
 |
Ніяких обмежень для населення, комунальних служб, ТЕЦ у постачанні газу не буде. – Геннадій Москаль.
„Луганська область спокійно пережила „газову атаку”, вся промисловість, що використовує газ, працює стабільно”, - заявив голова облдержадміністрації Геннадій Москаль сьогодні на прес-конференції. Він також зазначив, що ніхто не збирається перекривати або знижувати постачання газу ні власникам квартир, ні ТЕЦ, ні комунальним службам.
За словами Геннадія Москаля, з початку року в області спожито 133,3 млн. куб. м природного газу, що на 19,5 млн. куб. м більше запланованого. Перевитрати відбулись через Рубіжанський картонно-тарний комбінат, Лисичанську ТЕЦ, „ЛИНОС”, Лисичанський склозавод „Пролетарій” та інші. В той же час на сьогодні ще 20 промислових підприємств в області не мають лімітів газу на січень поточного року.
Крім того, керівництво облдержадміністрації має намір продовжити газифікацію населених пунктів Луганщини. „Ми від проблеми газифікації не відходимо, і будемо надалі, незалежно від ситуації на газовому ринку, робити все можливе, щоб газифікувати населені пункти області”, - заявив губернатор. За його словами, при плані 21 млн. 700 тис. грн. отримали на газифікацію населених пунктів з бюджету лише 6 млн. 700 тис. грн. Недоотримання коштів Геннадій Москаль пояснює через низький рівень прибутків НАК „Нафтогаз України”. Тому він вважає, що ці всі питання має переглянути уряд України.
Як альтернативу Геннадій Москаль назвав використання на газифікацію коштів, отриманих від продажу землі. Так, 90% від її продажу залишаються в місцевих радах, місцевих громадах, і більшість областей дійсно використовує їх на газифікацію. „Але, нажаль, сьогодні земля в області не має ринкової вартості, і фактично попиту на землю немає, - зауважив губернатор. - І тому більше треба чекати на субвенції з державного бюджету”. Він підкреслив, що буде вести переговори з Міністерством економіки України з приводу отримання цих субвенцій областю на поточний рік в повному обсязі.
10 січня 2006,15:09
|
 |
 |
Я буду робити все можливе, щоб вивести Луганський верстатобудівний завод із скрутного становища. – Геннадій Москаль.
В ході сьогоднішньої прес-конференції голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль відкинув усі звинувачення у будь-якій причетності до продажу чи банкрутства Луганського верстатобудівного заводу. Він нагадав журналістам, що ще у червні 2001 року судовим рішенням було призначено санатора цього підприємства, при цьому інвестором було визнано фірму „Брінгфорд ЛТД”, яка дійсно належала Давиду Жванії. Але потім цю фірму було звільнено від зобов’язань інвестора, замість неї прийшла фірма „Ронекс”. Вона, в свою чергу, не надала своїх пропозицій щодо розвитку підприємства і відмовилася від зобов’язань інвестора. „Тобто сьогодні Жванія немає ніякого відношення до Луганського верстатобудівного заводу”, - зауважив Геннадій Москаль. За його словами, на сьогодні суд продовжив ще на рік ухвали Господарського суду від 10 листопада 2005 року. Здійснено заміну керуючого санацією і призначено арбітражного керуючого Воронька. Ухвалою суду від 14 грудня 2005 року термін санації продовжено на один рік.
„Ми неодноразово зверталися і до Прем’єр-міністра України Юрія Єханурова, і до Мінпромполітики, щоб навести порядок у питанні щодо верстатобудівного заводу”, - повідомив губернатор. Він підкреслив: „До банкрутства цього заводу не маю жодного відношення і буду робити все можливе, щоб його вивести із скрутного становища”. Тому Геннадій Москаль просив луганських журналістів „не перекладати всі проблеми, які накопичилися в області, з хворої голови на здорову”.
10 січня 2006,14:36
|
 |
 |
Скандал щодо зміни керівника Рубіжанського казенного заводу „Заря” – місцева провокація. – Геннадій Москаль.
Місцевою провокацією та цілковитими плітками назвав голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль скандал щодо зміни керівництва на Рубіжанському казенному заводі „Заря”. За його словами, зняття з посади голови правління заводу Олексія Башкира є повною дезінформацією. „Ніхто не знімав старого директора і не призначав нового, - заявив Геннадій Москаль. – Звідки пішла ця інформація я не знаю, і поки що так і не знайшов крайнього у роздуванні цієї провокації”. Губернатор Луганщини підкреслив, що є порядок, встановлений законодавством України, за яким подібні кадрові зміни відбуваються лише за згодою голови облдержадміністрації. Контракт Олексієм Башкиром діє до листопада 2006 року. Для його розірвання необхідні досить серйозні вагомі причини та згода облдержадміністрації, як і на призначення нового керівника. Проте до сьогоднішнього дня ніхто з такими пропозиціями до облдержадміністрації не звертався.
Як повідомив Геннадій Москаль сьогодні на прес-конференції, вчора з місцевих ЗМІ він дізнався, що наче б то 10 січня планується штурм заводу і вже призначений новий директор „Зарі”, проте жодного підтвердження цієї інформації не знайшлося. Вчора в ході розмови Геннадія Москаля з директором заводу, виявилося, що той керувався цілковитими плітками. Губернатор впевнений, що хтось скористувався його відсутністю: „наробили колоту, піднявши питання на рівень сесії обласної ради і тепер не найдеш крайнього. Кому цей галас був вигідний, я не знаю”, - зазначив Геннадій Москаль.
Він розкритикував дії Луганської обласної ради, яка 5 січня винесла на розгляд сесії розгляд цього питання. „Треба перевірити факти, а не виносити питання на розгляд базуючись лише на чутках”, - заявив голова облдержадміністрації. - Ми не повинні до скатуватися паніки”. За його думкою, депутатам облради треба було дочекатися повернення в регіон губернатора і заслухати на сесії його пояснення, досконально вивчити це питання, а не доводити до акцій протесту, мітингів, пікетування Кабінету Міністрів України. „Не треба переводити питання у політичну площину. Ми і так сьогодні ситі політикою по горло”, - вважає Геннадій Москаль.
В цілому голова Луганської облдержадміністрації пояснює ситуацію, що склалася навколо Рубіжанського казенного заводу „Заря” „печерним рівнем політичної культури в області”.
Завтра, 11 січня планує поїхати до Рубіжного та зустрітися з керівництвом „Зарі” та трудовим колективом.
10 січня 2006,14:21
|
 |
 |
Більше тисячі дітей з Луганщини провели різдвяні канікули на Західній Україні в рамках програми „Схід-Захід разом!”.
По запрошенням голів райдержадміністрацій та міських голів західних областей більше тисячі дітей з Луганщини провели різдвяні канікули на Західній Україні в рамках програми „Схід-Захід разом!”. Про це сьогодні на прес-конференції розповів голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль. За його словами, всі західні області, а саме Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Закарпатська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, відгукнулися на прохання прийняти до себе на різдвяні канікули луганських школярів. Більше всього дітей, близько 300 чоловік, прийняла Львівська область. Геннадій Москаль запропонував журналістам зустрітися з цими дітьми та запитати про їх враження від поїздки. Всього на різдвяні канікули за межами області побували більше 4,5 тисяч учнів з Луганщини.
6 січня делегація Луганської області на чолі з губернатором Геннадієм Москалем від’їжджала до Закарпаття на святкування Різдва Христова. У склад делегації увійшли голови всіх райдержадміністрацій області, деякі голови міських рад, представники преси. В поїздці Геннадій Москаль акцентував їхню увагу на тому, що робить „обличчя” області - якості доріг та розвиненій інфраструктурі (майже через кожні 100 м – автозаправки, готелі, ресторани, кафе та інш.). Він попросив керівників міст та районів попрацювати над цим питанням, „щоб хоча би через пару років досягти такого ж рівня як і в Закарпатті”.
04 січня 2006,11:51
|
 |
 |
Населення та бюджетні установи жодним чином не відчують на собі газові проблеми.
Населення та бюджетні установи жодним чином не відчують на собі газові проблеми, на цьому сьогодні вкотре наголосив голова обласного координаційного штабу з забезпечення природнім газом споживачів області. За останню добу, у зв’язку з похолоданням, добове споживання газу на опалення дещо збільшилося з 9,5 мільйонів м3 до 10200 тисяч м3, проте газовики мають всі необхідні параметри в мережах, щоб забезпечити потреби області, підкреслив Кобітєв. В той же час обласна адміністрація звернулася до НАК”Нафтогаз України” за роз’ясненнями щодо лімітів на газ в залежності від коливань температури. За результатами засідання штабу обласному житлово-комунальному господарству доручено провести ревізію котельних на предмет переходу на альтернативні види палива: вугілля та мазут.
04 січня 2006,11:45
|
 |
 |
Ситуація щодо газозабезпечення на Луганщині залишається стабільною.
Ситуація із забезпечення газом населення та підприємств одного з найкрупніших промислових регіонів України – Луганської області – залишається спокійною. За даними обласного координаційного штабу з забезпечення природним газом споживачів області, станом на 9:00 4-го січня 2006 року останню добу На Луганщині спожито 18 млн. кубометрів природного газу. Це на 600 тис. кубометрів більше встановленого добового ліміту. Разом з тим, у порівнянні з 31 грудня 2005 року споживання газу в регіоні знижено на 1 млн. кубометрів.
04 січня 2006,11:43
|
 |
 |
Подача газу населенню та житлово-комунальним підприємствам на Луганщині зменшена не буде.
Обсяги природного газу для забезпечення населення та житлово-комунальних теплопостачальних підприємств зменшуватися ні в якому разі не будуть. Забезпечити дотримання встановлених лімітів для цих газоспоживачів доручив голова обласного координаційного штабу з з забезпечення газом споживачів області, перший заступник голови луганської облдержадміністрації Олександр Кобітєв. Під час сьогоднішнього засідання штабу він також доручив Головному управлінню промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації разом з керівниками промислових підприємств регіону розглянути можливість переводу промислових підприємств із споживання газу на альтернативні види теплоносіїв, зокрема, мазут.
Засідання обласного штабу відбуваються щоранку. На них аналізується динаміка ситуації з газопостачання в область, розробляються оперативні заходи щодо утримання її у стабільному стані.
Штаб при облдержадміністрації з координації роботи із забезпечення природним газом споживачів області створено на Луганщині 2 січня 2006 року за розпорядженням голови облдержадміністрації Геннадія Москаля. Очолив штаб перший заступник голови луганської облдержадміністрації Олександр Кобітєв. До його складу також увійшли Заступники голови облдержадміністрації Олег Тітамир, Олександр Меж енський, а також керівники відповідних управлінь облдержадміністрації, Головного управління МНС України в луганській області, керівники газо видобувних та газопостачальних установ області.
Цим же розпорядженням губернатор Луганщини рекомендував міським головам та доручив головам райдержадміністрацій на території Луганщини створити аналогічні штаби у кожному місті та районі області.
04 січня 2006,11:42
|
 |
 |
Ситуація з постачанням та споживанням природного газу на Луганщині залишається під повним контролем. – Олександр Кобітєв.
„Ситуація з постачанням та споживанням природного газу на Луганщині є підконтрольною та такою, що прогнозується”, - заявив сьогодні заступник голови Луганської облдержадміністрації Олександр Кобітєв в інтерв’ю луганської телекомпанії „ЛКТ”. Як голова обласного штабу з координації газозабезпечення, Олександр Кобітєв заявив, що „якихось нештатних ситуацій найближчим часом бути не повинно”, бо росіяни відновили тиск у газомагистралях. За його словами, Луганщина на сьогодні дещо перебирає визначені для неї ліміти через зниження атмосферної температури: вночі в Луганську було -10С морозу. Як повідомив Олександр Кобітєв, обласний штаб вирішив направити телеграмі до республіканського штабу з проханням виконати обіцянку та скорегувати виділені для Луганщини ліміти газу з урахуванням похолодання.
Щодо промислових підприємств області, заступник губернатора зазначив, що зараз усі вони виконують завдання із зниження своїх обсягів газоспоживання. При цьому Олександр Кобітєв підкреслив : „Невиконання встановлених домовленостей ми будемо розцінювати як недбалість керівників таких підприємств і ставитись до таких випадків будемо відповідно”.
Разом з тим Олександр Кобітєв наголосив на принциповій позиції Президента України, Уряду та обласної влади6 „Населення ніхто не збирається обмежувати у споживанні газу. Таких задач ніким не ставиться. Голова обласного штабу назвав некоректною постановкою питання спроби мусирувати це питання у ЗМІ.
03 січня 2006,13:07
|
 |
 |
ВІДБУЛАСЯ ТЕЛЕФОННА РОЗМОВА ПРЕЗИДЕНТІВ УКРАЇНИ ТА ПОЛЬЩІ
Під час телефонної розмови, яка тривала більше тридцяти хвилин, Віктор Ющенко і Лєх Качинський детально обговорили українсько-польські двосторонні відносини, а також українсько-російські та польсько-російські відносини у сфері енергетики та газопостачання.
Президент України поінформував Президента Польщі, що українська сторона повністю виконує міжнародні зобов’язання та забезпечує безперебійний транзит газу до країн Західної Європи, мобілізуючи для цього власні резерви. В. Ющенко повідомив польського колегу, що вже через дві години після того, як російська сторона відновила газопостачання, в повному обсязі відновлена поставка блакитного палива до європейських споживачів.
В свою чергу Президент Польщі Лєх Качинський повідомив, що 3 січня газове питання буде обговорено під час засідання польського Уряду.
Сторінки:
Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
|