Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: середа, 22 січня 2025

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
27 грудня 2005,09:55 Версія для друку

Луганська облдержадміністрація ініціює припинення повноважень міського голови Молодогвардійська М.Правдюкова.

Луганська облдержадміністрація звернулася до міськради м. Молодогвардійська з ініціативою достроково припинити повноваження міського голови М.Правдюкова через незадовільний стан проходження опалювального сезону в місті. В листі, який підписав голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, зокрема, говориться: „Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міський голова м. Молодогвардійська Правдюков М.А. зобов’язаний здійснювати контроль за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства усіх форм власності. Разом з тим станом на 23 грудня 2005 року в м. Молодогвардійську не забезпечено стабільне теплопостачання житлового фонду комунальної власності. Не працюють дві опалювальні котельні - № 8 і дев’ятого кварталу з цієї причини не опалюється 19 будинків. Крім цього через значний фізичний знос і не якісну підготовку до роботи в зимових умовах зовнішніх теплових мереж та внутрішньобудинкових систем опалення, підвищену аварійність на них не забезпечено якісне опалення 49 житлових будинків від котельні № 5 та ряд окремих квартир в інших будинках. Через це біля 7 тис. людей не забезпечені нормальними умовами для життєдіяльності”.
Враховуючи ситуацію, що склалася на сьогодні в Молодогвардійську, обласна державна адміністрація пропонує депутатам міської ради Молодогвардійська у відповідності до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" розглянути питання про недовіру міському голові Правдюкову М.А. і дострокового припинення його повноважень та прийняти термінові заходи по стабілізації опалення житлового фонду м.Молодогвардійська.

27 грудня 2005,09:51 Версія для друку

Агроформирования области ведут подготовку к весенним полевым работам.

По словам начальника Главного управления агропромышленного развития Луганской облгосадминистрации Юрия Махортова, агроформирования области ведут подготовку к весеннему севу 2006 года. На сегодня уже заготовлено 93% семян. Это 37,7 тыс. тонн при потребности 40,6 тыс. тонн.
До 1 января 2006 года аграрии намерены довести готовность посевных и почвообрабатывающих машин до 90%, тракторов – не менее 70%, а полную готовность техники для проведения весенне-полевых работ обеспечить к 10-15 марта будущего года. «Реально эта задача выполнима повсеместно, так как за последние годы сделано немало по обновлению техники, техническому переоснащению хозяйств», - считает Юрий Махортов. В текущем году за счет различных источников финансирования закуплено 920 единиц новой техники на общую сумму 69 млн. грн., что на 16% больше соответствующего периода прошлого года. С использованием 30-процентной компенсации стоимости техники из Госбюджета приобретено около 100 единиц сложной техники на сумму 21 млн. грн. и сельхозтоваропроизводителями уже получено 6,4 млн. грн. компенсации (в 2004 году – 4,9 млн. грн.). На условиях финансового лизинга закуплено 38 единиц машин на сумму 3,1 млн. грн., или на 15% больше, чем в прошлом году.
Всего за последние пять лет приобретено 350 зерноуборочных комбайнов, 625 тракторов и более 3 тыс. единиц сельхозмашин на сумму 232 млн. грн

27 грудня 2005,09:37 Версія для друку

170 млн. грн. льготных кредитов получили в этом году аграрии Луганской области.

В 2005 году аграрии Луганщины получили 170 млн. грн. льготных кредитов, из Госбюджета получено 31,4 млн. грн. по всем направлениям деятельности. Это дало возможность селянам провести весь комплекс работ, приобрести необходимую технику. По словам начальника Главного управления агропромышленного развития облгосадминистрации Юрия Махортова, сложившаяся кредитно-финансовая система и государственная поддержка положительно сказывается на работе агроформирований. Без этого многие хозяйства просто прекратили бы свою деятельность.
Вместе с тем, остается острой проблема создания инфраструктуры аграрного рынка, что, в первую очередь, сказывается на рынке зерна. В результате сравнительно низкие цены на сельхозпродукцию, отсутствие действенного рынка, высокие цены на материально-технические ресурсы отрицательно сказываются на финансовом состоянии сельхозпредприятий.
Так, цена на дизтопливо и бензин возросла почти вдвое. Если за 1 тонну пшеницы в 2000 г. можно было приобрести 500 кг дизельного топлива, то сегодня лишь 157 кг, в 3,2 раза меньше; чтоб купить трактор МТЗ-82 пять лет назад необходимо было реализовать 65 тонн пшеницы, сейчас – 134 тонны.
Как следствие – возрастает себестоимость продукции, а уровень рентабельности сельскохозяйственных предприятий в текущем году снизился в 2 раза и ожидается 7% (в 2004 году было 14,1%). Реализационная цена на пшеницу в январе-ноябре 2005 года по всем каналам реализации снизилась на 140 грн. за тонну, а цены на минеральные удобрения увеличились в 2 раза.
Как отметил Юрий Махортов, задача органов управления сельского хозяйства, всех структур, руководителей агроформирований состоит в том, чтобы находить пути снижения себестоимости продукции, вести производство рентабельно, привлекать эффективных инвесторов, способных обеспечивать перевооружение производства, внедрение высокоэффективных технологий.

26 грудня 2005,16:42 Версія для друку

На суму близько 1 млн. грн. продано продукції на святковому ярмарку в Луганську.

24-25 грудня поточного року відбулися святкові Новорічні ярмарки в обласному центрі - м. Луганську та містах області: Лисичанськ, Сєверодонецьк, Рубіжне, Алчевськ, Антрацит, Краснодон, Стаханов, Свердловськ. На більшості ярмарок побував особисто голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль. При цьому в м. Луганську 24 грудня прийняли участь 17 районів області, сільгосптоваровиробники м. Свердловськ з особистою участю безпосередньо голів райдержадміністрацій Краснодонського, Кремінського, Лутугінського, Марківського, Міловського, Попаснянського районів, м. Свердловськ та керівників сільгосппідприємств.
137 сільгосптоваровиробниками області було привезено на ярмарок 37 найменувань сільгосппродукції на 147 одиницях автомобільного транспорту. На ярмарку в широкому асортименті була представлена сільгосппродукція: м’ясо (свинина, яловичина, баранина), жива птиця та тушки, жива риба, овочі, фрукти, мед, картопля, борошно, макаронні та круп’яні вироби за цінами, нижче ринкових у м. Луганську: тваринницька продукція - до 15%, інша - до 40%. Всього на ярмарку було продано сільгосппродукції:
- м'яса (свинини, яловичини, баранини) - 1,2 тонни на суму 28,9 грн.;
- курятини - 3 тонни на суму 29 тис. грн.;
- яєць - 72,8 тис. шт. на суму 21,8 тис. грн.;
- овочів - 8,1 тонн на суму 12,4 тис. грн.;
- олії соняшникової - 11,3 тонн на суму 44,4 тис. грн.;
- борошна - 14,4 тонн на суму 15,9 тис. грн.;
- зерна - 140,6 тонн на суму 46,7 тис. грн.;
- ялинок - 1400 шт. на суму 27,9 тис. грн. та інш. на загальну суму біля 350 тис. грн.
В ярмарку прийняли участь більш 50-ти підприємств харчової промисловості, малого бізнесу та торгівлі.
В широкому асортименті відвідувачам ярмарки було запропоновано м'ясні та ковбасні вироби, сири, молочну продукцію, морепродукти, лікеро-горілчані вироби, мучні кондитерські вироби, хлібобулочну продукцію, цукерки та інш.
Ціни відповідно сільгосппродукції були також на 10-43% нижчі, ніж на споживчому ринку області. Наприклад, вирізка свинна, яловична продавалась за ціною 22,98 грн. за 1 кг. (на ринку - яловична вирізка - 32 грн., свинна - 40 грн. за 1 кг.), яйця - на ярмарку 3,10-3,30 грн. за 1 десяток (на ринку - 3,80-4,20 грн. за 1 десяток).
Колективи підприємств - Луганського м'ясокомбінату, лікеро-горілчаного заводу, Облспоживспілки, крім організації торгівлі, підготували святкові шоу з Дідами Морозами, Снігуроньками, розіграшами, конкурсами, призами.
Всього за 24 грудня 2005 року на ярмарку в м. Луганську продано продукції біля 1 млн. грн.

26 грудня 2005,16:16 Версія для друку

До дня Святого Миколая відбулись святкові заходи по всіх містах та районах області.

З нагоди відзначення Дня Святого Миколая в містах та районах області за участю керівництва облдержадміністрації, міських голів та голів райдержадміністрацій проведено низку заходів, спрямованих на посилення соціального захисту дітей, особливо хворих, позбавлених батьківського піклування, сиріт та інвалідів, вихованців шкіл-інтернатів, виправних колоній тощо.
19 грудня поточного року відбулося відвідання головою облдержадміністрації Луганського дитячого будинку та участь у заході „До нас прийшов Святий Миколай” з врученням холодильника та солодких подарунків. Того ж дня голова облдержадміністрації відвідав обласний центр ранньої реабілітації дітей-інвалідів „Відродження”, взяв участь у святковому заході з виставою казки „Рукавичка” та вручив дітям солодкі подарунки та сувеніри.
Особисто відвідали дітей пільгових категорій та взяли участь у врученні подарунків міські голови або заступники міських голів м. Алчевська, Антрацита, Брянки, Краснодона, Красного Луча, Луганська, Рубіжного, Свердловська, Сєверодонецька, Стаханова, голови райдержадміністрацій Антрацитівського, Біловодського, Білокуракинського, Кремінського, Сватівського, Перевальського, Сватівського, Слов'яносербського, Станично-Луганського та Троїцького районів, Жовтневого району м. Луганська.
З метою виховання молодого покоління в дусі поваги до народних традицій:
• в дошкільних закладах м. Брянки проведені тематичні заняття та конкурси малюнків, організована виставка робіт учнів шкіл „Замість ялинки – букет”. Гуртківцями станції юних натуралістів виготовлено 50 сувенірів для вихованців шкіл-інтернатів області та організовано солодкий стіл для дітей пільгових категорій. Для дітей міської дитячої лікарні проведено святкову програму „Твори добро”. Заходами охоплено більше 800 дітей;
• в школах м. Краснодона організовані костюмовані свята. Для дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців школи-інтернату силами школярів міста, обласної організації „Дія”, ВАТ „Краснодонвугілля” проведено благодійну акцію зі збору книг, канцтоварів, одягу та взуття, солодощів, фотоальбомів. Для дітей з функціональними обмеженнями проведено святковий вечір міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом з Краснодонською міською громадською організацією „Молодіжні ініціативи”;
• в м. Луганську з нагоди Дня святого Миколая проведено зустріч дітей-інвалідів та інвалідів відділення соціально-побутової реабілітації з учнями недільної школи „Свята Троїця”, концертну програму в обласному притулку для неповнолітніх, „Новорічний бал” для дітей, які навчаються в ПТУ, коледжах та технікумах;
• в м. Лисичанську проведено інформаційні хвилинки „День Святого Миколая” в загальноосвітніх школах, випущені стінні газети та радіогазети, проведено свято в притулку для неповнолітніх „Святий Миколай – всім подарунки роздавай”, лялькові та театралізовані вистави;
• в м. Свердловську на заходи, пов'язані з відзначенням Дня Святого Миколая, вручення подарунків дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування, витрачено 2200 грн. з міського бюджету та біля 15 тис. грн. коштів спонсорської допомоги;
• в м. Стаханові проведено театралізоване конкурсно-розважальне свято „Святий Миколай приходить у гості” для вихованців шкіл інтернатів. Охоплено 697 вихованців шкіл-інтернатів;
• в школах Антрацитівського району проведені загальношкільні лінійки, конкурси знавців народних свят, театралізоване свято „Святий Миколай”, розважально-ігрова програма для вихованців притулку тощо;
• в Краснодонському районі проведено благодійну акцію з відвідання дітей-інвалідів, дітей позбавлених материнського піклування, багатодітних сімей та дітей, що тимчасово перебувають в обласному притулку з врученням подарунків, проведення святкової дискотеки на загальну суму 1625,5 грн. (бюджетні кошти – 1496,25 грн.; спонсорські – 130 грн.);
• в Кремінському районі силами дитячої громадської організації „Лугарі” проведено акцію милосердя в школах м. Кремінної „Новорічний подарунок другові”. Дітям сиротам та позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам та постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС вручено 302 подарунка на суму 3181,4 грн.;
• на базі Перевальської виховної колонії відбулося свято „День Святого Миколая”, яким охоплено 260 вихованців з різних регіонів України. Для них був організований солодкий стіл, а для вихованців-сиріт – й солодкі подарунки. На заходи загалом витрачено 1140 грн.;
• в Попаснянському районі проведено театралізовану виставу для школярів „Микола до нас йде, усім подарунки несе”, дитячий кіно-ранок для молодших школярів „Під надвечір'я Святого Миколая”
• центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Слов'яносербського району проведена акції „Волонтери – друзі”, „Жодної дитини без уваги”, „Діди Морози – волонтери”, в ході яких дітям-вихованцям будинків дитини вручені іграшки на загальну суму 315,22 грн. Дітям-інвалідам поштою направлені вітальні листи та солодощі;
• в Сватівському районі провели заходи для родин почесних малюків та дітей пільгових категорій. Дітям вручені подарунки від райдержадміністрації та районної організації Товариства Червоного Хреста, проведено свято для вихованців дитячого будинку;
Змістовно та організовано проведено святкові заходи в дитячих закладах інших міст та районів області. До заходів були залучені бібліотечні заклади, громадські організації, естрадні колективи, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.
В храмах відбулася богослужбова відправа з нагоди Дня Святого Миколая.

26 грудня 2005,15:19 Версія для друку

65 сільських шкіл відвідають чиновники напередодні Новорічних свят.

Напередодні новорічних свят, з 26 по 29 грудня, керівники облдержадміністрації, начальники управлінь та структурних підрозділів облдержадміністрації планують відвідати 65 сільських шкіл, привітати дітей із святами, передати подарунки. Про це сьогодні на брифінгу розповіла начальник управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації Наталія Пшенянік. За її словами, відзначення в Луганській області Новорічних та Різдвяних свят, обіцяє бути досить різноманітним та цікавим.
Так, 26 грудня запланована поїздка дітей-вихованців притулків для неповнолітніх на Президентську ялинку у м.Київ спільно з представництвом Національного фонду соціального захисту матерів і дітей "Україна - дітям".
З 26 по 30 грудня в ЛОБТІ "Світлиця" відбудуться благодійні новорічні заходи для творчої молоді, інвалідів, ветеранів. Також у цей період в обласному російському драмтеатрі проходитиме новорічна прем'єра "Храброе сердце, косые глаза" В. Понизова (сеанси: 10-00, 12-30); в обласному академічному українському музично-драматичному театрі - новорічна музична казка та інтермедія біля новорічної ялинки (сеанси: 10-00, 12-30).
Завтра, 27 грудня о 13-00 діти-представники національно-культурних товариств Луганської області святкуватимуть біля Міжнаціональної новорічної ялинки. На це свято планує завітати голова облдержадміністрації Геннадій Москаль. Також 27 грудня в обласному театрі ляльок для дітей пройде новорічна вистава "Кто похитил Новый год?" (сеанси: 10-00, 13-00, 16-00).
З 27 по 30 грудня новорічні свята пройдуть в усіх притулках для неповнолітніх та школах-інтернатах Луганської області.
28 грудня голова облдержадміністрації Геннадій Москаль планує зустрітися з видатними людьми Луганщини. Цього ж дня о 10-00 в українському музично-драматичному театрі відбудеться обласне новорічне свято для обдарованих дітей; об 11-00 в приміщенні Луганського державного цирку для вихованців шкіл-інтернатів обласного підпорядкування пройде Новорічне свято „Руки надії”; о 14-00 в російському драмтеатрі відбудуться обласні урочисті заходи з нагоди Новорічних свят за участю керівництва області.
28-30 грудня в обласному театрі ляльок відбудеться показ новорічної прем'єри "Пригоди Каштанчика" (сеанси: 10-00, 13-00, 16-00). 29 грудня об 11-00 в обласному Палаці культури - дитяча новорічна вистава "Чудеса сбываются". 30 грудня також в обласному Палаці культури о 12-00 проходитиме новорічна вистава народного цирку "Джерело".
Також за ініціативою губернатора Геннадія Москаля більше 400 дітей з Луганської області проведуть Різдвяні свята на Західній Україні. Вже отримані запрошення з 7 західних регіонів.

26 грудня 2005,15:15 Версія для друку

В містах та районах області: Лисичанськ

Минулого тижня відбулась чергова сесія міськради, під час якої були уточнені показники міського бюджету на 2005 рік, затверджено порядок фінансування міського бюджету у I кварталі 2006 року, розглянуто виконання Програми зайнятості населення на 2005 рік та затверджено Програму на 2006 рік. Також була прийнята Комплексна програма розвитку та підтримки малого підприємництва у місті на наступний рік. Зазначено, що у 2005 році рівень безробіття склав 2% проти 2,3% у минулому році. В п.р. роботу отримали 2424 чол., у т.ч. 297 чол. з категорії соціально незахищених громадян, 450 чол. отримали нові професії, 180 відкрили приватний бізнес. Загальний рівень працевлаштування незайнятого населення склав 40,4% проти 42,3% аналогічного періоду минулого року. Прогнозується, що у 2006 році ринок праці складе 6,5 тис. чол., будуть працевлаштовані 2620 чол., залучені до професійного навчання 290 чол., до громадських робіт - 800 чол. Для інвалідів заброньовано 75 робочих місць. При затвердженні Комплексної програми розвитку та підтримки малого підприємництва міста було зазначено, що основними пріоритетами у наступному році будуть розвиток малого підприємництва у торгівлі, побутовому обслуговуванні, а також сфері ЖКГ. Програмою передбачається створення 700 нових робочих місць. На сесії затверджено кількісний склад міськради п’ятого скликання (40 чол.), сформовано територіальну виборчу комісію з виборів депутатів міськради та міського голови (25 чол.), розглянуті питання регулювання земельних відносин.

26 грудня 2005,15:13 Версія для друку

Геннадій Москаль зустрівся з представниками козацьких товариств області.

24 грудня відбулась зустріч голови облдержадміністрації Геннадія Москаля з представниками козацьких товариств області. У ході зустрічі було обговорено проблеми у діяльності козацьких товариств та їх пропозиції щодо співпраці. Головний отаман обласної організації Українського козацького товариства "Лугакий" нагородив активістів козацького руху грамотами та відзнаками.
На сьогодні в Луганській області зареєстровано 9 обласних громадських об’єднань Українського козацтва та 5 обласних товариств Донського козацтва.

26 грудня 2005,15:12 Версія для друку

Закриття шахт на Луганщині не буде. - Віктор Тополов.

Сьогодні в Луганську відбулась зустріч голови облдержадміністрації Геннадія Москаля з Міністром вугільної промисловості України Віктором Тополовим, під час якої губернатор ще раз підкреслив свою позицію щодо закриття шахт. Він наголосив, що закриття за 14 років в області 46 шахт це вкрай непродумана політика. „Це зроблено не по-державному, - зазначив Геннадій Москаль. – В землю зарито майже 1,4 мільярди тонн вугілля. А сама процедура закриття потягла за собою мільйони невиправданих витрат”. „Коли паровози замінялися на тепловози, вони консервувалися. Так само треба було зробити і з шахтами”, - сказав губернатор.
Під час зустрічі також були обговорені проблемні питання по ряду шахт, зокрема, заборгованості із зарплати та регресних виплат, забезпечення вугіллям. Віктор Тополов запропонував як можливість взяття кредитів, щоб розрахуватись з шахтарями під Новий рік. „Якщо не хватає методів державного управління, то необхідно шукати ефективного власника”, - зазначив Геннадій Москаль, і Міністр вугільної промисловості згоден з ним в цьому.

26 грудня 2005,14:51 Версія для друку

В 2006 году селяне Луганщины планируют увеличить производство животноводческой продукции.

Сохранить в 2006 году тенденцию к росту животноводческой продукции планируют сельскохозяйственные предприятия области. В области разработана и осуществляется программа развития свиноводства на период до 2010 года, которая предусматривает наращивание объемов производства свинины и поголовья свиней в 2 раза за счет восстановления законсервированных помещений на 35 тыс. мест и реконструкции свинокомплексов. Два последних года осуществляется реконструкция комплекса по производству 600 тонн свинины ЗАО «Агротон». Племзавод «Беловодский», воссозданный на базе пустовавшего свинохозяйства, имеет 2,5 тыс. поголовья, реализует 1 тыс. племенного молодняка. Примером эффективного инвестирования является восстановленный свинокомплекс ООО «Гранум» Кременского района, где поголовье за три года увеличилось до 9 тыс. голов, а реализация до 1 тыс. тонн.
В 2005 году восстановлена работа восьми свиноферм с поголовьем 3,4 тыс. голов. Сейчас прорабатываются вопросы инвестирования восстановления свинокомплексов в СООО «Украина» Марковского района и ООО «Монолит» Новопсковского района. Для комплектации новых свиноферм область полностью обеспечена ремонтным молодняком с сохраненных и действующих десяти племенных хозяйств.
Ведется также работа по наращиванию производства мяса птицы. Фирма «Укрптаха» за счет вложения 8 млн. грн. инвестиций на базе импортного оборудования практически заново создано производство бройлеров в Краснодонском районе, за 2004 г. его объем составил 5,6 тыс. тонн, и высокое качество этой продукции почувствуют все потребители. ЗАО «Агротон» ведется работа по восстановлению производства мяса бройлеров в объеме 12 тыс. тонн на Чернухинской птицефабрике, для чего будет вложено 18 млн. инвестиций. В целом, начиная с 2000 года, новыми собственниками вложено около 20 млн. грн. инвестиций в реконструкцию птицефабрики, что дало возможность восстановить работу всех 7, увеличить в 2 раза, или до 444 млн. штук производство яиц, и выйти на уровень 1992 года.
Кроме того, ведется работа по увеличению производства молока в сельхозпредприятиях. Организована закупка улучшенных телок у населения, которых имеется более 8 тыс. голов с использованием бюджетных средств (по 500 грн. за 1 голову). Привлекаются инвесторы с молокоперерабатывающих предприятий, которые заинтересованы в собственной сырьевой базе. Так, ЗАО «Агротон» имеет сыр-завод, численность поголовья коров увеличилась до 2,5 тыс. голов, а их удой – до 3300 кг. ЗАО «Редан» разработан бизнес-план по организации современных молочно-товарных ферм на базе хозяйств Новоайдарского района на 3,5 тыс. голов коров с годовым объемом производства молока около 20 тыс. тонн.
Сегодня, к сожалению, у органов власти нет реальных рычагов, которые бы могли обеспечить развитие животноводства. Я считаю, что нужен специальный закон, который обязывал бы каждого арендатора земли производить определенный минимум животноводческой продукции в расчете на 1 га сельхозугодий или пашни. При его невыполнении он должен уплачивать определенную неустойку в местный бюджет, и эти средства направлялись на создание дополнительных рабочих мест.


Сторінки:
123456789101112131415

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера
bigmir)net  хиты 0 хосты 0