Sub_Class with id 258 does not exist
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія) Діяльність ОДА Прес-центр Архів новин 2001-2007
Луганська обласна державна адміністрація
| |


ГоловнаЛист адміністратору Веб-сервераКарта сайту

Гаряча лінія
Гаряча лінія
Довідник посадовців
Телефонний довідник
ОпитуванняОпитування

Сьогодні: середа, 15 січня 2025

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація (стара версія)Діяльність ОДАПрес-центр
Архів новин 2001-2007
16 вересня 2004,17:27 Версія для друку

На 16 млн. грн. предполагается увеличение областного бюджета в текущем году. – Александр Ефремов.

«На 16 млн. грн. предполагается увеличение областного бюджета в текущем году за счет ресурсов области, в том числе роста налоговых поступлений», – заявил председатель облгосадминистрации Александр Ефремов сегодня на мини-брифинге. Из них 13 млн. приходится на подоходный налог с граждан, что свидетельствует об увеличении денежных доходов населения нашей области. Губернатор отметил, что в 1 полугодии областной бюджет выполнен успешно. «За счет того, что сейчас экономика частных предприятий выходит «из тени», мы ожидаем существенное увеличение доходной части бюджета», - отметил Александр Ефремов. В настоящее время ведется процесс формирования областного бюджета на 2005 год, и Луганская область уже подала свои предложения правительству.

16 вересня 2004,17:27 Версія для друку

В ближайшие несколько лет полностью завершится газификация домов в сельской местности. – Александр Ефремов.

«В ближайшие несколько лет полностью завершится газификация домов в сельской местности», – заявил сегодня на мини-брифинге председатель Луганской облгосадминистрации Александр Ефремов. Он отметил, что за последние пять лет уже много сделано в этом вопросе, однако на сегодня проблемой остается газификация угольных территорий. В области обеспечиваются углем 140 тыс. чел., государством на эти цели выделяется 160 млн. грн. Губернатор отметил, что специалистами уже сделаны расчеты, и для того, чтобы газифицировать шахтерские поселки необходимо около 275 млн. грн. Также Александр Ефремов добавил, что еще одной специфической для нашего региона программой является принятая недавно Кабинетом Министров Украины «Программа реформирования и развития водопроводно-канализационного хозяйства Луганской области до 2010 года». Александр Ефремов подчеркнул, что благодаря действиям Правительства, в Госбюджет на следующий год заложено 49 млн. грн. на реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения жилищно-коммунального хозяйства области. «Президент Украины и Кабинет Министров с пониманием относятся к проблемам водообеспечения нашего региона и содействуют решению вопросов развития угольной отрасли», - отметил Александр Ефремов.

16 вересня 2004,17:26 Версія для друку

Торжественное открытие нового пожарно-спасательного депо состоялось сегодня в Кременском районе.

Торжественное открытие нового пожарно-спасательного депо состоялось сегодня в Кременной Луганской области. Как отметил на торжественной церемонии открытия заместитель председателя Луганской облгосадминистрации Юрий Махортов, необходимость нового современного пожарного депо в Кременском районе назрело давно. “Наличие современного депо позволит увеличить эффективность работы кременских пожарных, так как здесь сосредоточены большие лесные массивы и недалеко расположены крупные промышленные предприятия Северодонецко-Рубежанского региона,», - заявил Юрий Махортов. Депо оборудовано по всем современным стандартам и техническим требованиям. «И что немаловажно построено с заботой о людях», - отметил заместитель губернатора. Помимо гаража для техники и диспетчерской оборудованы специальные комнаты для отдыха, учебы, кухня. По словам Юрия Махортова, открытие сегодняшнего депо это показатель того, что реформирование подразделений МЧС идет эффективно и дает конкретные положительные результаты, одним из которых и является открытие нового пожарного депо. За последние два года – это уже третье новое депо в системе пожарно-спасательной службы.
По словам начальника Главного управления МЧС в Луганской области Михаила Болотских, в новом депо созданы нормальные условия кременским пожарным для качественного выполнения своих обязанностей. «На сегодня Кременское подразделение МЧС одно из самых подготовленных, это дает возможность улучшить работу, что положительно сказывается на безопасности людей», - отметил Михаил Болотских. По его словам, к концу года планируется сдать 2-ю очередь аналогичного депо в Артемовске Перевальского района. «Стоит также задача по техническому перевооружению пожарно-спасательной техникой подразделений МЧС в Луганской области».
Пожарно-спасательное депо Кременского района сегодня самое большое среди сельских регионов Луганской области. Его строительство началось 20 лет назад, и было заморожено. В течение двух последних лет депо было достроено и оборудовано. На его строительство затрачено 1,7 млн. грн. Все средства – за счет финансовой помощи предприятий региона. При этом около половины всех средств было выделено Рубежанским картонно-тарным комбинатом. Его генеральному директору Геннадию Минину сегодня была торжественно вручена самая высокая награда спасателей – «Почесна відзнака МНС України”.

16 вересня 2004,17:25 Версія для друку

В області тривають роботи із збирання проса і гречки.

В області тривають роботи із збирання проса і гречки. За даними Головного управління сільського господарства та продовольства облдержадміністрації, станом на 16 вересня поточного року сільгосппідприємствами Луганської області зібрано гречки на площі 7 тис. 400 га, скошено - 6 тис. 527 га, обмолочено - 6 тис. 218 га, намолочено - 6 тис. 431 тонн, урожайність становить 10,3 ц/га. Найбільша урожайність гречки – в середньому понад 12 ц/га - у Троїцькому, Краснодонському та Марківському районах.
Сільгосппідприємствами області зібрано проса на площі 27 тис. 266 га, скошено - 17 тис. 879 га, обмолочено – 14 тис. 224 га, намолочено – 18 тис. 51 тонну, урожайність становить 12,7 ц/га. Найвища врожайність проса у агропідприємств Свердловського району, де вона становить 26,8 ц/га.
По області посіяно озимих на площі 211 тис. га або на 68% від запланованої площі. Найвищі темпи сівби – у господарств Старобільського району - 82% до плану, Попаснянського та Марківського районів – засіяно 75% площ.

16 вересня 2004,17:24 Версія для друку

Нарада фтизіатрів області відбулася в Луганську.

Нарада фтизіатрів міст та районів області відбулася 15 вересня поточного року в Луганському обласному протитуберкульозному диспансері. Учасники наради обговорили стан та заходи зміцнення матеріально-технічної бази протитуберкульозної служби області, ознайомилися зі специфікою лабораторної діагностики туберкульозу. Зазначено, що поточного року на придбання медичного обладнання для протитуберкульозних установ області витрачено 106,2 тис. грн. В цілому, витрати на зміцнення матеріально-технічної бази протитуберкульозної служби області склали 414,4 тис. грн. або 86,8% від планового показника на рік. Асигнування для придбання твердого та м’якого інвентарю, медичного обладнання на суму 63,2 тис. грн. планується засвоїти у IV кварталі поточного року.

16 вересня 2004,17:24 Версія для друку

В містах та районах області

Лисичанськ: за вересень поточного року колишнім працівникам шахт ВАТ “Лисичанськвугілля” погашено заборгованість із заробітної плати минулих періодів на загальну суму 5 млн. грн. Зараз на вугільних підприємствах об’єднання ведеться робота з оформлення документів та виплати заборгованості тим, хто ще не отримав гроші.
Первомайськ: у місті продовжується реалізація Програми газифікації шахтарських міст і селищ. На її виконання заплановано 1 млн. 481,4 тис грн. За 8 місяців поточного року вже освоєно 887, 2 тис. грн., введено в експлуатацію 8 об’єктів, 2 тис. 900 погонних метрів газопроводу, газифіковано 53 будинки, в тому числі 238 квартир. Підготовлено до вводу в експлуатацію у вересні поточного року ще 6 об’єктів, 140 квартир.

15 вересня 2004,16:58 Версія для друку

Майбутній розвиток системи профтехосвіти - в її максимальному наближенні до вимог сучасного ринку праці. – Тимофій Десятов.

“Майбутній розвиток системи профтехосвіти - в її максимальному наближенні до вимог сучасного ринку праці та новітніх технологій виробництва. Це викликано об’єктивними законами економіки”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки України Тимофій Десятов сьогодні на зустрічі із заступником голови Луганської облдержадміністрації Володимиром Просіним. Тимофій Десятов також відзначив, що зараз відчувається деяке відчуження системи профтехосвіти в Україні від регіональних органів влади, і для цього треба провести розмежування повноважень центральних органів виконавчої влади, тобто Міністерства освіти і науки, місцевих органів влади і саме професійно-технічних навчальних закладів. Тимофій Десятов вважає, що більшість повноважень необхідно передати регіонам. Це питання фінансування професійно-технічних навчальних закладів, визначення і збалансування попиту і пропозицій на робітничі професії. Він також зазначив, що 7 областей України вже висловили свою готовність до початку практичного реформування системи профтехосвіти.
Після зустрічі в облдержадміністрації Тимофій Десятов провів нараду з директорами професійно-технічних навчальних закладів області. Потім він ознайомився з роботою Луганських вищих професійних училищ автосервісу та сфери послуг, відвідав музей “Молода гвардія” у Краснодоні. Завтра заступник Міністра освіти і науки України побуває в Луганському професійному машинобудівному ліцеї. Також він зустрінеться з керівництвом ХК “Луганськтепловоз” та ознайомиться з процесом підготовки кваліфікованих робітників для цього підприємства на базі ПТУ №45 та машинобудівного ліцею.

15 вересня 2004,16:57 Версія для друку

Украина и регионы чувствуют острую потребность в квалифицированных работниках. - Тимофей Десятов.

«Украина и регионы чувствуют острую потребность в квалифицированных работниках», - заявил заместитель Министра образования и науки Украины Тимофей Десятов сегодня в ходе совещания с руководителями профессионально-технических учебных заведений Луганской области. По его словам, проблема реформирования профтехобразования – одна из самых актуальных проблем, стоящих сегодня перед государством. “Перед нами стоит главная задача - максимально приблизить подготовку рабочих кадров к современным требованиям работодателей, условиям развития предприятий”, - отметил Тимофей Десятов. Также он отметил, что с этой целью принят ряд программ, которые работают на развитие системы профтехобразования. Среди них, например, программа информационного обеспечения и компьютеризации ПТУ. Для ее выполнения предусмотрено выделение 40 млн. грн.
В ходе совещания начальник Главного управления образования и науки Луганской облгосадминистрации Алексей Омельченко очертил основные вопросы и проблемы профтехобразования нашего региона. Он отметил, что Луганщина занимает в Украине второе место по количеству профтехнических учебных заведений и третье место по числу учащихся в них молодых людей. Сегодня по 160 рабочим профессиям обучается свыше 36 тысяч учащихся. При этом каждый второй получает две и более профессий, что повышает конкурентоспособность выпускников ПТУ области на рынке труда. С 1 сентября 2004 года в учебных заведениях профтехобразования Луганщины введен курс деловой активности, который реализуется в рамках украинско-британского проекта. Продолжается тесное сотрудничество ПТУЗ с областным центром занятости. В соответствии с Региональной программой подготовки квалифицированных рабочих на 2003-2005 годы ПТУЗ городов и районов совместно с органами местной власти и предприятиями-заказчиками разработаны и утверждены городские и районные программы подготовки квалифицированных рабочих.
В настоящее время в Луганской области действует 75 профессионально-технических учебных заведений, в том числе 11 высших профессиональных училищ, 48 профессиональных лицеев, училище-агрофирма, 15 профтехучилищ и учебный центр №19 при Краснолучской исправительной колонии.

15 вересня 2004,16:54 Версія для друку

Урочисте відкриття Міжнародного фестивалю сучасної патріотичної пісні відбулося в Луганській області.

Урочисте відкриття Міжнародного фестивалю сучасної патріотичної пісні “Молода Гвардія” відбулося в Ровеньках за участю заступника голови облдержадміністрації Володимира Просіна. Головна мета проведення міжнародного фестивалю – відродження та популяризація патріотичної пісні в Україні та за її межами, виявлення талановитої та обдарованої молоді, сприяння її подальшому творчому розвитку, формування громадянської та патріотичної свідомості молоді. До складу журі фестивалю ввійшли відомі автори та виконавці, діячі культури та мистецтв з ближнього та далекого зарубіжжя, його очолила Заслужена артистка України Алла Попова. У фестивалі беруть участь більше 500 молодих талантів віком від 14 до 30 років з АР Крим, Київської, Черкаської, Миколаївської, Донецької областей, а також з Болгарії, Грузії, Польщі, Угорщини, Російської Федерації та Молдови. Луганську область представляють 23 молоді виконавці, які стали переможцями відбірних турів в містах та районах області. Конкурс проводиться за тематичними номінаціями “Моє серце, моя Україна!”, “Луганщина – світанок України”, “Передчуття любові і добра”. Переможців фестивалю буде нагороджено дипломами, грошовими преміями та цінними подарунками.
Засновниками фестивалю виступили Луганська облдержадміністрації та обласна рада за сприянням Міністерства освіти та науки України, Міністерства культури та мистецтв України, Міністерства оборони України та Краснодонської міської ради.

15 вересня 2004,16:50 Версія для друку

Подальший розвиток отримує в області система соціального обслуговування інвалідів.

Подальший розвиток отримує в області система соціального обслуговування інвалідів. За даними Головного управління економіки облдержадміністрації, станом на 1 вересня поточного року 753 інваліда різних категорій отримали санаторно-курортні путівки, 746 інвалідів забезпечені інвалідними колясками, 725 – іншими засобами реабілітації, 1 тис. 360 інвалідів - протезно-ортопедичними виробами на суму 915,3 тис. грн. Також для інвалідів виготовлено 7 тис. 215 пар ортопедичного взуття на суму 1 млн. 385,4 тис. грн.
Для вирішення проблем дитячої інвалідності в області 4 червня поточного року відкрито обласний центр ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів, де щорічно зможуть отримувати реабілітаційну допомогу понад 150 дітей-інвалідів. На сьогодні на базі територіальних центрів відкрито і функціонує 18 відділень соціальної реабілітації дітей-інвалідів, в них пройшли реабілітацію близько 300 дітей-інвалідів.


Сторінки:
333435363738394041424344454647

Архів по роках: | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 |
Sub_Class with id 0 does not exist
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.loga.gov.ua є обов'язковим.
Технічна підтримка: Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату
Лист адміністратору Веб-сервера